Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122001) cyberkind válasza i2k (#122000) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a mostani konzolgent akarják megcélozni (amiből meglesz az új is ahogy a Gta-nál), akkor muszáj haladniuk. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122002) i2k válasza cyberkind (#122001) üzenetére


i2k
senior tag

Jogos, ezt kihagytam. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122003) cskamacska


cskamacska
addikt

Glorious Exclusive Skin Master Race.rovat

csak a nooby noskinektől mentsen meg a Teremtő :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#122004) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ha egymás mellett van két gép ugyanazon az IP-címen, egyazon netről, akkor két Origin fiókon lévő kettő db. BF1-gyel tudunk játszani a fiammal?

A Team Fortress 2 sajnos nem enged már fel egyszerre mindkettőnket ugyanarra a szerverre, ha ilyet tapasztalnék a BF1-gyel is, akkor nem adnék ki rá 2x10 dodót...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#122005) Dilikutya válasza Vertigo18 (#122004) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért kéne, hogy az összes kiadó megbaszódjon, aki nem enged LAN opciót a játékaiba. Régen se csak azért volt jó buli a LAN-party, mert tetűlassú volt az 56k-s modemen keresztül játszani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122006) Vertigo18 válasza Dilikutya (#122005) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az semmi, de 2 példányban szeretném megvenni a Humble aktuális bundle-ját, a Horror Bundlet, de ha nem lehet egy IP-ről ketten csatlakozni, akkor nálam konkrétan nullázódik az értéke, mivel én nem igazán játszanék vele, max, ha a fiammal együtt lépünk fel.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#122007) Źşë' válasza cskamacska (#122003) üzenetére


Źşë'
addikt

örülhetnek neked a mobilnetesek :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122008) bon válasza Vertigo18 (#122004) üzenetére


bon
őstag

Nem lehet azonos ip címe két gépnek egy hálózaton.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#122009) csaba951 válasza bon (#122008) üzenetére


csaba951
veterán

Kintről ugyanazzal az ip-vel látszódik mind a kettő.
Egyébként fura, hogy van ilyen korlátozás. Pláne, hogy már a 2db-ot se engedi. Lehet, hogy ez valami farmolás elleni védelem része.

[ Szerkesztve ]

(#122010) FunPro válasza csaba951 (#122009) üzenetére


FunPro
senior tag

Egyik gépre rá kéne küldeni egy proxy-t! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122011) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nem biztos, hogy jól mondom, lehet nem egy ip... A lényeg, hogy egy router, egy net, két gép, két steam, két Team Fortress... És nem tudunk ugyanazon a szerveren játszani már.

Nah, ha van ilyen "védelem" a Péntek 13-nál, vagy a Dead by Daylight-nál, akkor nem veszem meg két példányban a bundlet...

Valakinek esetleg nincs erről valamiféle információja?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#122012) kriszpontaz válasza Vertigo18 (#122011) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mióta van ilyen megkötés? Mi régen 3-an toltuk 1 netről 3 gépről 3 Steammel a L4D2-t, és semmi baja nem volt. A TF2 nem megy így?
Nem az van hogy DIGI-s neted van és NAT-olva vagy?

[ Szerkesztve ]

(#122013) Vertigo18 válasza kriszpontaz (#122012) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem Digis a netem.

Régen játszottunk rengeteget a fiammal TF2-t... Kb. fél év után most léptünk be ismét egyszerre ugyanarra a szerverre és a második belépőnél el se kezdi a töltést, hanem kis idő után kidobja.

Régen ment - régen minden jobb volt...

L4D2-t is játszottunk ugyanígy, remélem annál nem csinálták meg azóta ugyanezt a korlátozást. :O

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#122014) bon válasza csaba951 (#122009) üzenetére


bon
őstag

Mert a külső ip címet látod, ami más mint a belső hálózati. Semmi farmolási korlátozás, amióta van tcp/ip hálózat azóta így van. Még logikus is, minden eszköznek egyedi címe kell, hogy legyen, mert különben hogyan tudnának egymással kommunikálni? Mi alapján döntené a el csomag azonos cím alapján, hogy melyik eszközzel kell a kommunikációt bonyolítani?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#122015) FunPro válasza bon (#122014) üzenetére


FunPro
senior tag

Mivel a dolog kérés->küldés alapján működik, nem pedig küldés->kérés alapján, így logikusan annak kell küldeni a csomagot, aki kéri. Mivel az ip mögött egyedi kérő van, ezért a szerver is tudja, hogy kinek kell küldeni. Vagyis nem tudja, de azért van a router, hogy irányítsa a dolgokat.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122016) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Tehát most, hogy átbeszéltétek ezt kínaiul, valaki meg tudja mondani, hogy egy "háztartásból" lehet-e két Dead by Daylight-ot indítani? :) :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#122017) FunPro válasza Vertigo18 (#122016) üzenetére


FunPro
senior tag

Egy minimális kutatással ezt találtam.

A probléma tehát nem az ip okozza, hanem hogy mind a két kliens ugyanazt a portot használja.

Ezt kiküszöbölendően simán csak annyit kell tenni, hogy a kívánt steames játékot ki kell keresni a könyvtárban, rá
kell nyomni jobb gombbal, majd tulajdonságok, és végül indítási beállítások (ha jól emlékszek ez a magyar neve).

Ide be kell írni ezt a sort:

+clientport 27006

A szám igazából bármi lehet 27005 és 27032 között, kivéve a 27020. A 27005 pedig azért fölösleges, mert az az alapértelmezett port. Ezért elég csak egy gépen beírni a parancsot.

Ami fontos, hogy ezt minden játéknál meg kell csinálni + a tűzfalon/routeten engedélyezni kell a kívánt portot, ha szükséges.

Ezzel a módszerrel akár a tf2-re is rá lehet próbálni, és ha ott megy, valószínűleg minden steames játék működni fog. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122018) Źşë' válasza Crytek (#121955) üzenetére


Źşë'
addikt

am szerintem simán hozzászoknak az eladók (jelen esetben nvidia) hogyha veszik az emberek a 1080Ti-ket 330ezerért (akár még mélyponton is mikor az árat annyira meg kell borítani a készlethiány miatt) akkor még jobban tornázhatjuk fel azokat, annyiért is vinni fogják. Mondjuk én a 1070 árát is sokalltam már (180-190ezer) aminek max 103-5 ezernek szabadott volna lenni már fél év után - megfigyelhető ez a folyamatos drágulás - és roh*djanak meg hogy a f*szert kell ennyire csapitalistának, pénzéhesnek lenniük! Nem is értem amúgy az embereket hogy fejjel mennek a falnak és képesek 1080Ti-ért is kiadni ennyi pénzt! Sőt az egész 2k/4k gamingért ennyi felárat megfizetni, nem értem egyszerűen. Am lesz valami bányász kártya a bitcoin farmolóknak? Csak mert azt ígérték h rájuk is fognak gondolni, hogy ne alakulhasson ki ilyen készlethiány mint ami most kialakult -.-

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122019) cyberkind válasza Źşë' (#122018) üzenetére


cyberkind
félisten

És így is fullra elfogyott az összes előrendelhető kártya, szóval az NV szemében semmi baj nincs az árazással, lehet készülni a következő széria meglepijére is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122020) ProEvoFan válasza Źşë' (#122018) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennek csak a konzolgyártók örülnek.Pl a ps4 topik is tele van új volt PCs emberekkel a "sosem gondoltam volna hogy konzolt veszek" gondolatmenettel.

(#122021) i2k válasza Źşë' (#122018) üzenetére


i2k
senior tag

Léteznek célhardverek bányászásra.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122022) FunPro válasza ProEvoFan (#122020) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk ezt a részét nem teljesen értem.

A konzol + fizetős multi + játékok + kontrollerek + tv + laptop amin dolgozok árából simán maradhatok a pc vonalon is.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122023) cyberkind válasza FunPro (#122022) üzenetére


cyberkind
félisten

Fizetős multi nem kell mindenkinek, a játékok ha tudsz várni szintén jó áron vannak, vagy felesbe haverral megveszed és szintén jól jártál, kontroller jár gyárilag, és csak akkor kell venni ha beszart vagy coopozni akartok, tv sokaknak van, laptop vagy gép pedig megmarad egy netezős félében, szóval drágább azért a pc bőven.

Ja és a legfontosabb, minden fog menni ahogy kell, nem lesz szopó mint sok pc portnál, ezt elfelejtik sokan.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122024) Crytek válasza Źşë' (#122018) üzenetére


Crytek
veterán

Már mennek le az 1080Ti árak... Jó itthon nem igen érezhető de kint már szépen látszik az árakon.
Apróra is tolják fel sokan 180-190ezerért a még garanciás 1080Ti-ket.
Mindig mondják majd jól átmennek konzolra...menjenek. Számomra a pc még ilyen árak mellett is SOKKAL olcsóbb mint a konzol gaming
Közhely már mert ezerszer elmondtam. PC-re 3 év alatt majd 1000 játékom lett INGYEN!!!EREDETI (még mielőtt valaki warezzal jönne)
Ezek az enyémek akkor játszok és azzal amikor akarok. Nem vagyok csereberére kényszerítve ha valamit olcsóbban akarok megvenni. PC-n nem kell fizetni azért ,hogy multizhassak (amúgy sem érdekel ,de a fizetés miatt fontos megjegyezni) akit érdekel a több fps némileg szebb látvány megkapja nincs "korlátok" közé skatulyázva.
Szóval biztos jó dolog a konzol világ ,de többet kéne ráköltenem mint a pc-re így ameddig lehet távol tartom magamtól.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#122025) maross válasza Źşë' (#122018) üzenetére


maross
veterán

banyaszkarik csak akkor mennek, mikor megeri banyaszni. es ha megeri, csinalhatnak akarmilyen celhardvert, ha az elfogy akkor veszik azt ami van. szerencsere most nem megy jol a banyaszszeker :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#122026) micafighter válasza i2k (#122021) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a baj hogy sok féle kriptovaluta van, és amennyire én tudom, ez a célhardver csak a bitcoin és annak alternativ verzióihoz jó.

Anno mikor kijött a Bitcoin, amennyire emlékszem mindenki cpu-val meg gpu-val bányászott, mert nem is volt más, és hasonló volt a helyzet a VGA piacon, mint most. Aztán jöttek célhardverek amik hatékonyabbak voltak, és váltottak az emberek VGA-ról célhardverre, igy normalizálódott a VGA piac.

Most viszont van pár - a bitcointól különböző - kriptovaluta, pl ethereum, amit direkt úgy hoztak létre, hogy ne lehessen célhardverrel bányászni, igy mai napig mindenki VGA-val bányássza, ezért van most olyan helyzetben a VGA piac, amilyen.

(#122027) ProEvoFan válasza Crytek (#122024) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én szeretem a PCt is.Most szeretnék új gépet venni.Semmi harácsolás, csak normális ryzen cpu (55k), olcsó lap, 16gb ram, ssd rendszernek, 1tb vinyó, olcsó monitor (45k), gtx 1060 6GB.Ez kb 342k lenne eredeti windows (+36k) és perifériák nélkül.
Kb ez 400000 forint.
Kb: PS4 slim 100k, TV 150k.Marad 150k játékra és a célhardvert nem kell fejleszteni.
21 hónap alatt 80k ment el nekem játékokra, ps+ előfizetésre (ez két évig 24k).Csomó játékom van a ps+nak köszönhetően.Tele vagyok ki nem játszott gamékkal.Sok jó akció van ps storeban is.
Sztereotípia hogy a "konzol drága".

(#122028) micafighter válasza cyberkind (#122023) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ráadásul konzoljátékoknál ott a használt piac is, ugyhogy tényleg nem sokkal drágábbak a játékok szerintem. Engem csak az tart vissza konzoltól, hogy pár kedvenc lövöldözős FPS/TPS játékomat nem lennék hajlandó egér+bill helyett egy controlleren játszani, illetve van jópár játék amit szeretek és konzolon nem elérhető. Persze ez az utolsó visszafele is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#122029) FunPro válasza cyberkind (#122023) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát ez a nem kell mindenkinek rész kb. olyan, hogy pc-n sem kell mindenkinek a 4K 60 fps, így a legújabb hardvert sem kell megvenni.

Én teljes mértékben magamból indultam ki.

- Baráti körömben senkinek nincs konzolja, de ha vennénk, a multi tuti kéne, mert nem ülünk olyan sűrűn össze.
- Kontrollerből kapásból kéne kettő, mert ha véletlenül úgy adódik a dolog, letudjunk ülni játszani egyet bárkivel. Meg nálam a kontrollerek valamiért ilyen 2 éveket bírnak, szóval a konzol életciklusa alatt vagy 4-et tuti elmorzsolok! :D
- Játékom jelenleg nincs, úgyhogy vásárlásnál lehet be kéne tárazni, igaz, a fizetős multi mellé járnak játékok is ugye.
- TV nincs, a monitort meg lefogja a gép. Igaz, ha vennék egy konzolt, akkor semmi értelme nem lenne itt tartani a batár házat, innentől tuti vennék egy laptopot, ezzel felszabadítva a monitort.

Jó, drágábban jön ki a pc nyilván, de nem annyival, hogy csak úgy sutba dobjam az egészet. Aki ezt egy csettintéssel megteszi, annak már lehet eleve konzolt kellett volna vennie.

Elismerem, ha csak játékról lenne szó, én is konzolt vennék/vettem volna, mert ott tényleg stabilabban működnek a dolgok.
Ha pedig a laptopok sem lennének olyan eszeveszettül túlárazva, akkor biztos egy laptop+konzol kombinációm lenne évek óta.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122030) FunPro válasza ProEvoFan (#122027) üzenetére


FunPro
senior tag

Na, én ezt a konfigot hoztam össze 2 évvel ezelőtt olyan 250 ezer forintból! Na jó nem, mert én hülye csak 8 giga ramot vettem 16 helyett, és utólag belátom, hogy 1070-et kellett volna vásárolnom.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122031) cyberkind válasza FunPro (#122029) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is kell, de azért sose baj ha van tartalék, mert mint tudjuk sajnos a portok nagy része tizedannyi törődést se kap mint a Gta 5-nél, persze tényleg az a legjobb ha az ember egy totál átlagos lapost vesz xx60-as kártyával meg konzolt mellé, és akkor kb a legjobban jön ki ebből a dologból, nálam majd ez lesz, és ha maradnak ezek a hardverárak, én nem építek PC-t egy darabig, csak ha nagyon elszáll valami a fejemben, ez így már sok csupán azért, hogy játszhassak, ráadásul valamikor érthetetlenül szarul.

Na jó, ha becuppan a DDR5 meg a PCIE 5.0 akkor akár lehet értelme drágán gépet venni, mert érdemben feljebb léptünk.

Kontrolleres téma érdekes nálad, nálam a legalább 2 éves Xbone kontroller átélt pár 100 óra DS-t és azóta is megy, csak ügyesen kell használni. :D

(#122028) micafighter
Na igen, az fps olyan szinten játszhatatlan számomra mintha vak lennék, pedig csak a nézet más de mégis, ezenkívül nálam már nem sok előnye marad a PC-nek játékra, ennek ellenére ha nem ennyibe kerülne, csak az exkluzívokat játszanám konzolon, de így még azt a pluszt se kapom meg sokszor ami járna a jóval erősebb hardver miatt, mert a portoláskor elvész minden.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122032) FunPro válasza cyberkind (#122031) üzenetére


FunPro
senior tag

Én elég trehányul bánok a kontrollerekkel, lehet az a probléma! :DDD

Leesik, mindig a szék alatt van a kábel, stb.

Egyébként jelenleg tényleg nem éri meg gépet építeni. Én még szerencsés voltam, mert kb. 1-2 hónappal azelőtt vettem meg az 1060-at, mielőtt kitört volna az aranyláz, és az én 82 ezres vételáramból lett hirtelen 120-140 ezer. Mondjuk ahogy nézem azóta megint visszább esett egy kicsit, de már akkor is egy majd 3 éves hardverről beszélünk.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122033) ayo válasza micafighter (#122028) üzenetére


ayo
addikt

jaja, azt mindig elfelejtik nézni, hogy használtan baromi jó árakon lehet játékokat venni és akár eladni. 1-2 héten belül harmadáért árulják az 1x kijátszott játékokat. Steamen se lenne rossz egy-két dolgot tovább adni, amit tipikusan 1x végigtolsz, de soha az életbe nem veszel elő újra :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#122034) tomsolo válasza Crytek (#122024) üzenetére


tomsolo
őstag

> PC-re 3 év alatt majd 1000 játékom lett

De milyen 1000 játék az.! LOL

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122035) Źşë' válasza FunPro (#122029) üzenetére


Źşë'
addikt

annyira nem működnek ám stabilan konzolon sem a dolgok, sokan azt elfelejtik hogy pl a telltale játékai konzolon rosszul futnak(ottak) (alacsony fps miegymás - és még pár játék tesztnél olvastam gs-ban h panaszkodtak konzol verzióra), és valóban lehet olcsóbban jön ki az ember konzollal ha megveszi, de pc-n még mindig minőségibb játékot lehet űzni mint konzolon, ha belegondolok konzolt nem tudod tovább fejleszteni annak a legerősebb verziója a plafon, ezáltal sok minden lehet nem úgy fog kinézni mint pcn és nem olyan fps értékekkel

//más: a vgat mondjuk meg lehet úszni ha előző generációt veszel, abból is a plafont, pl 1060 helyett 970et mert kb egy szinten vannak, 60ért megkapod a 970et, és máris spóroltál nem kevés pénzt, a memória ami még mindig nagyon drága, nem is emlékszem hogy valaha volt ennyi az aktuális széria, talán régen a katasztrófa idején - volt valami ilyen sztori is

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122036) micafighter válasza tomsolo (#122034) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát olyan játékok biztos nincsenek is konzolra ;] ;]
Ja mégis :DDD

(#122037) Crytek válasza tomsolo (#122034) üzenetére


Crytek
veterán

Remek játékok ezekből elég ha csak a Humble havikat nézed nonplusszüber AAA cuccok...
Nos konzolra ezeket max fizetős plus/live-ba kapod meg és akkor tolhatod őket ha elő vagy fizetve...
Szóval ja raj vagyok megérinthetsz...Csak sajnos group buy EU user kevés van így már no more ingyen game. Most kezdődik egy új év a humblen ami még ingyen van aztán game over...nincs tovább kb nem lesz jövőtől kezdve új játékom soha max ha valamit ingyen osztanak majd.
Lassan tolni is kéne őket ,de igp-vel fáj bármi :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#122038) ayo válasza tomsolo (#122034) üzenetére


ayo
addikt

és mennyit melózott érte, ami szintén nem elhanyagolható :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#122039) micafighter válasza ayo (#122038) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez neki nem munka, hanem hobbi/szórakozás :DDD

(#122040) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Beszéljünk Crytekről episode 19872?

(#122041) ayo válasza micafighter (#122039) üzenetére


ayo
addikt

attól az még baromi sok idő energia, az ingyen számomra az lenne, ha most a következő 5 percben valaki rám írna, hogy tessék itt van 500 játék, jó szórakozást... az hogy napi szinten komoly időket töltök valamivel az egy másik dolog :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122042) micafighter válasza ayo (#122041) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát igen, kinek mi az "ingyen" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122043) ProEvoFan válasza Źşë' (#122035) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

" ha megveszi, de pc-n még mindig minőségibb játékot lehet űzni mint konzolon"
Kapásból felsorolok egy csomó konzol only címet, amit ha kipróbálnál, eldobnád az agyadat annyira nagy játékélményt nyújt amivel soha a büdös életben nem találkoztál PCn.

[ Szerkesztve ]

(#122044) cyberkind válasza ProEvoFan (#122043) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan.

Paranormal Cocktivity

(#122045) Csapoati válasza ProEvoFan (#122043) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez oda-vissza megy igazából, pl WoW soha nem volt és nem is lesz konzolon, miközben a valaha volt egyik legnagyszerűbb játék. Én azt nem értem igazából, hogy 2018-ban még mindig azon kell pörögni, hogy melyik a jobb meg miért? Miért ne lehetne konzol a PC mellett is? Szerencsére egyre többen jönnek rá erre, meg a vérpistikék is felnőnek lassan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122046) FunPro válasza Źşë' (#122035) üzenetére


FunPro
senior tag

Igaz.

Meg én amúgy is inkább azon az oldalon vagyok, hogy nézzen ki valami rosszabbul 60 fps mellett, minthogy csillogjon mint állat 25 fps mellett.

Amúgy én is ezért írtam, hogy kb. ugyanott lennék egy konzollal, mert azt is kb. 5 évente meg kell venni 100+k forintért.

A memória az meg valami csoda jelenleg. Emlékszem, régebben régebben mindenki azért várta az újat, mert az lett az olcsóbb. Most meg?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122047) Crytek válasza Csapoati (#122045) üzenetére


Crytek
veterán

Mert az emberek már csak ilyenek és nem tudják/tudjuk elviselni ha valakinek más a véleménye. Ha eltudnánk minden fórum halott lenne kb nulla diskurzus lenne mindenhol...

Next PC Upgrade: 2022

(#122048) Hokunda válasza Źşë' (#122035) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Adnak még 970-et 3 év garival? Vagy kifizetsz mondjuk 70k-t egy olyan termékre aminél ujjak összefonva imádkozol, hogy mondjuk másfél hónap után ne szarjon be?

(#122049) FunPro válasza ProEvoFan (#122043) üzenetére


FunPro
senior tag

Mostanában legalább már jött 1-2 régi konzol only cím PC-re. (Crash, tekken, forzák, stb.)

Igazából az exkluzivitás csak a sony szereti csinálni, de mostanában pont ezért pikkelnek rájuk.

Amúgy a legjobb konzol exkluzívok a nintendo-nál vannak! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122050) cyberkind válasza FunPro (#122049) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem totál hidegen hagy a csintendo és a címei, igen, még az is. :K

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.