Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) djculture válasza Mate (#66000) üzenetére


djculture
félisten

Én még a simával se játszottam soha kb 3 éve vettem a tescoba azóta is itt figyel a polcon ideje lesz felrakni :)

[ Szerkesztve ]

(#66002) Mate válasza djculture (#66001) üzenetére


Mate
nagyúr

Dobozossal voltak régen gondok, bár lehet Zero Hour-al.

Szerintem nagyon jól sikerült játék. Látszik, hogy ezt még nem EA egymaga csinálta :D

(#66003) BasketWink válasza Mate (#66002) üzenetére


BasketWink
csendes tag

igen a dobozos c&c generals ZH 2es cd-t nem mindig veszi be a telepítő így nekem ki van írva még egyszer mert az írottat meg beveszi xD

amúgy nagyon jó játék imádom warhammerrel együtt a polcon van egy ideje de már kb 3-4X végig vittem van hozzá sok mod ami még változatosabbá teszi de vigyázni kell mert sok a szar mod ami pl berak 1 új oldalt ami legyőzhetetlen... :) amúgy csatlakozok elöttem szólókhoz rts: generals + warhammer nem hibázhat a coh is tetszik :) empire earth-ot is tudom ajánlani (szigorúan 1-2 a 3 szar mint a többinél...) esetleg heroes of might and magic sorozat 1-3 5-6 (a 4 a legszarabb azt ne) de az első 3 az igazi :)

(#66004) regener válasza aclandiae (#65986) üzenetére


regener
veterán

Esetleg ha körökre osztott is jó akkor Disciples 2 (azt 1-et és a 3-at nem próbáltam) az nekem nagyon bejött.

(#66005) Crytek


Crytek
veterán

Playit-re megy valaki??

Playit akciók

Az 1490ft-os Assassins Creed Liberation HD-ért a testemet is odaadom aki megveszi nekem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#66006) BomiBoogie válasza Crytek (#66005) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérdés, kell-e valakinek a tested? :DDD

(#66007) maross


maross
veterán

Tarsasjatekbol a kiralysagok, village, civilization ajanlottak (bar hasonlo arakon mar lehetett kapni oket)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66008) dejaris válasza Crytek (#66005) üzenetére


dejaris
addikt

Osszegyult par mosatlan, erdekel?

(#66009) Mate


Mate
nagyúr

Penumbra Collection DRM free, de nagyon jó játék!

(#66010) maross válasza maddionmax (#65994) üzenetére


maross
veterán

Megvette ezt valaki? Limited vagy nem limited edisun? (kepen limited van, cimben sima)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#66011) ollie válasza aclandiae (#65986) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Warhammer 40000 sorozat! Ha valaki mást ajánl, azt bannolom. ;]

***

(#66012) Csapoati válasza ollie (#66011) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Armies of Exigo, meg ize... Warhammer 40K! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66013) maddionmax válasza maross (#66010) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Aktiválás szerint ennyit írt: Darksiders 2 Retail

De aktivált egy Crucible Pass DLC-t is, amitől nem tudom Limited Edition lesz e.

(#66014) Vertigo18 válasza ollie (#66011) üzenetére


Vertigo18
addikt

hónapok óta vadászom a Soulstormra, meg a Winter assaultra, lassan kap a steammen egy 75-öt, remélem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#66015) batman91 válasza aclandiae (#65986) üzenetére


batman91
őstag

Company of Heroes, World in Conflict és Warhammer 40k.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#66016) maddionmax válasza aclandiae (#65986) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Company of Heroes 2...nagyon jó!

Nekem az első része nem volt akkor katarzis. :(

(#66017) T34D


T34D
csendes tag

Amazonon Battlefield 2142 Deluxe Edition $0.99

[link]

"Game Downloads are only available to US customers"

[ Szerkesztve ]

(#66018) Crytek


Crytek
veterán

Jelezték,hogy meghozták a Ridge Racereket!
Mivel melóba leszek így csak este 23 óra körül tudom a kódokat szétküldözgetni a 4 illetékes személynek!Privátban küldöm majd az infokat!

Next PC Upgrade: 2022

(#66019) cikasz válasza maddionmax (#66016) üzenetére


cikasz
őstag

Nálam pont fordítva volt ;)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#66020) szami777


szami777
addikt

Volt már sokszor ennyiért, de mindig van, aki lemarad róla
Far cry 3 kb 5€ (drm:steam)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66021) tikshow válasza szami777 (#66020) üzenetére


tikshow
addikt

Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

(#66022) atomeec válasza szami777 (#66020) üzenetére


atomeec
senior tag

Pl én... :B
De most ha sikerül, akkor viszem, köszi!

(#66023) creedszl válasza Crytek (#66005) üzenetére


creedszl
aktív tag

felhívnám a figyelmet egy érdekességre miszerint még akciósan is sok xbox/ps játék kétszer annyiba kerül mint a pc-s.....

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#66024) joe-ker válasza tikshow (#66021) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ezerszer ki lett tárgyalva! "Költözz ki Amerikába!"

(#66025) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Indiából 6100-ért Watch Dogs Dexule Edition? :)

(#66026) marcusa válasza maddionmax (#66025) üzenetére


marcusa
addikt

uplayes? aktiválható nálunk? :)

:-)

(#66027) maddionmax válasza marcusa (#66026) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Origin aktiválja és Origin/Uplay DRM.

Magyar nyelv lesz benne ugyanúgy.

(#66028) Mate válasza maddionmax (#66027) üzenetére


Mate
nagyúr

"Magyar nyelv lesz benne ugyanúgy." Ez biztos?

Ebből lehet arra következtetni, hogy uplay-es is magyar lesz, meg steam-es is, nem?

[ Szerkesztve ]

(#66029) maddionmax válasza Mate (#66028) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nézem Indiából az oldalt és ott van a magyar nyelv a nyelvek között. Ebből következtettem :)

Supported Languages: Český, Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Magyar, Italiano, Nederlands, Norsk, Polski, Português (BR), Português (PT)

[ Szerkesztve ]

(#66030) tomsolo válasza maross (#66010) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem limited - ahhoz ugye járt az Argul Tombs DLC ehhez meg csak az arénák (imho sima).

Ettől függetlenül behúztam, utána meg elszórtam a fast2play pontjaimat a Season Passra, már csak olcsó Darksiders 1 kéne és teljes lenne a gyűjtemény.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#66031) djculture válasza maddionmax (#66025) üzenetére


djculture
félisten

Nem rossz ár de pont ez a játék most aminek a megvásárlásával nem érdemes sietni.. Legutolsó video is halál randa szerintem, vice city szintű textúrák a háttérben villám villog mint valami fénycső lenne.. Nem tudom mi a frászkarikát sikerült ennyire lebutíttani a grafikát, decemberben még olyan vidik jöttek hogy csak lestünk még olyat sose láttunk.. Tegnapi hír meg hogy az nvidia-val készitik ajátékot és azon fognak bizonyos effektek csak menni ..
Mostmár csak a játékmenetben lehet bizni hogy azt nem butították agyon a videokhoz képest.. Bár a legutolsó videoban már elég hihetetlen dolgok vannak. Csávó ott mászik el az őr szeme előtt az meg rábámúl mint a hülyegyerek. Utána a kütyüvel rácsatlakozik a rendszerre és elkezdi a darukat mozgatni hogy az őrők oda rongyoljanak, utána elhelyez egy bombát és felmászik atetőre. Ott felrobbantja és ugy lelő minden őrt hogy egyet nem sebeznek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#66032) sittes79 válasza maddionmax (#66029) üzenetére


sittes79
addikt

Uh ez jó ár, bezsákolta már valaki?

(#66033) maddionmax válasza sittes79 (#66032) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Most próbáltuk, sajnos PayPal fizetés nincs, ezért meghiúsult.

djculture: Én is várok vele, de mivel árban elég jó vásár, ezért csak megosztottam a hírt :)

[ Szerkesztve ]

(#66034) FollowTheORI válasza djculture (#66031) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem a minőség miatt várok majd ezzel, hanem az áresés miatt.
Eddig az utóbbi fél évben kb 2 ubi játékot is előrendeltem, igaz jóárasítva. (pont ez a 6-7k kategória)
Ellenben kb fél év alatt az áruk nagyot esett... annyit meg tudok várni, mert van más amivel játszak.
Az ilyen szingli mókánál meg nem kell sehova sietni sem, később is ugyanolyan élmény lesz.

Mire kipörgetem az összes AAA új játékomat amit az utóbbi időben vettem szerintem esélyes pont hogy beesik majd 50% alá az ára.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66035) djculture válasza maddionmax (#66033) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem splinter cell blacklist történet lesz ebböl is, fél év és 3000-ért megveszem a gyűjtői kiadást szoborral..:) Arra se mondanám hogy rossz játék csak éppen az igéretekhez képest amit mutogattak a videokban semmi se valósult meg..

[ Szerkesztve ]

(#66036) echterion válasza tikshow (#66021) üzenetére


echterion
nagyúr

Picit olvass vissza, és megtalálod a szükséges infókat ahhoz, hogy meg tudd te is venni itthonról.

**********

(#66037) Mate válasza FollowTheORI (#66034) üzenetére


Mate
nagyúr

Ráadásul jó pár játék 1-2 patch múlva lesz játszható. Mire érdemes elkezdeni, már min. 25%-al olcsóbb lesz.

(#66038) djculture válasza Mate (#66037) üzenetére


djculture
félisten

Engem egyedül most az uj Wolfenstein izgat pedig annak se nagy szám a grafja, de van benne spiritusz pörgős játékmenet (ezt a lopakodást már nagyon meguntam) ha nem rontják el azt is..

(#66039) Mate válasza djculture (#66038) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem is felkerült pár játék a listámra:

Watch Dogs
Age of Mythology ED
Age of Wonders 3 vagy Warlock 2
Witcher 3
Wolfenstein
Stalker (Bár ez ingyenes lesz)

Ebből teljes áron szerintem csak Witcher 3-at és AOM-ot veszem meg. A többivel várok akciót.

(#66040) Cheesus válasza Mate (#66039) üzenetére


Cheesus
senior tag

Véletlenül nem a Survarium-ra gondolsz? :)
Egyébként a Wolfenstein nekem is várós, illetve az új Alien játékban is bízok...

https://www.twitch.tv/csehla

(#66041) FollowTheORI válasza Mate (#66039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

AOM az most akciós a GMG/Playfire cuccon, -20% kupon (mivel több mint 10 EUR).
Plussz lejön, ha van credit is.

Mondjuk ha úgy szarakodnak vele mint az AOE-vel meg a DLC-ivel, akkor lehet érdemes itt is várni kicsit.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66042) Mate válasza Cheesus (#66040) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem :)

Azt is várom majd, de 26-án jön a S.T.A.L.K.E.R Lost Alpha :)

(#66043) djculture válasza Mate (#66039) üzenetére


djculture
félisten

Watch Dogs nekem tegnap került le seasson pass meg egymillió dlc.. utálom az ilyen lehúzásokat..
Megveted a teljes játékot szokás szerint 10 ezerért utána meg lesz 20 euro a seasson pass már egykét helyen kapható is.
Egykét helyen már el is terjedt hogy két karakterrel lehetett volna lenni egyiket kivágták az lesz 5 euro

[ Szerkesztve ]

(#66044) FollowTheORI válasza Mate (#66042) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kár hogy nem intézték el hogy bekerüljön Steam alá...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66045) djculture


djculture
félisten

Ez is érdekes lesz amúgy: [link]

Kb az lesz hogy vagy meghagyod a régi gépedet vagy dobhatod az összes mostani játékodat a kukába amiben olyan motor van aminél csak a szálankénti teljesitmény számit. Esetleg majd lehet bohóckodni a manuális folyamat kiosztó szoftverekkel ha régi játékokat szeretnél nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#66046) Cheesus válasza Mate (#66042) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jaa, akk ne haragudj :R
április 26-át énis bevéstem a naptáramba :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#66047) Dilikutya válasza Mate (#66000) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a lemezes First Decade még kapható, online meg teljes origines csomag is van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#66048) Mate válasza Dilikutya (#66047) üzenetére


Mate
nagyúr

Origin számomra nem játszik. Ha steam-en elérhető lenne, vagy uplay-en még talán beszerezném.

Csapoati: Az lehet, de uplay-t nem tudom kikerülni, így-is úgy-is fel kell raknom, kell oda fiók. Viszont nem fogok csinálni egy harmadikat is, ráadásul egyetlen egy EA-s játék nincs ami tetszene a régieket leszámítva.

[ Szerkesztve ]

(#66049) Csapoati válasza Mate (#66048) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jézusom, az Uplay 100x ratyibb, mint az Origin. Utóbbival semmi bajom nincs, az update-eket is jól kezeli.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66050) djculture válasza Mate (#66048) üzenetére


djculture
félisten

Én nemtudtam kikerülni sajnos mert a battlefieldek megkövetelik régóta..Meg ott van a dead space sorozat annak is az utolsó része már sehol sincs csak ott

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.