Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) Hunork


Hunork
veterán

Gyerekek, valaki megvette ma a Red Orchestra 2-t?
A gond az, hogy a multi tökéletes, viszont a single player-nél a következő elképesztő üzenetet írja: steam is required to play! :W :W És természetesen steam-es játék!!! A tripwire interactive oldalán egy megoldás volt, valami videó törlés, de nem működik így sem, ahogy sok másnak sem.
Valaki tud erre megoldást??? :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39002) #57919488 válasza echterion (#39000) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az para. Es akkor, hogy koveti nyomon a jo jatek akciokat? ;] :DDD

(#39003) Heavyrain válasza Hunork (#39001) üzenetére


Heavyrain
őstag

Steam /Beállítások/Játékban/Steam közösség engedélyezése a játékon belül,be van pipálva?

[ Szerkesztve ]

(#39004) Mardel válasza echterion (#39000) üzenetére


Mardel
őstag

[link] :))

Múltkor valaki kereste Bioshock 1,2 (Steames) 4.99$

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#39005) Hunork válasza Heavyrain (#39003) üzenetére


Hunork
veterán

Ez sem jó. Fájlok ellenőrzése is megvolt, minden más megy, a multi is... :W Tököm eldurran... :O

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39006) djculture válasza Hunork (#39001) üzenetére


djculture
félisten

Tudomásom szerint szétszedték a játék multi és single részét mikor a Rising Storm-ot kiadták ...Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Single Player lett meg külön sorba "Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer"

[ Szerkesztve ]

(#39007) Amantius válasza warcat (#38959) üzenetére


Amantius
senior tag

Én már annyira kíváncsi vagyok rá! Mondjuk nem merem megvenni sok pénzért. Hátha nekem sem tetszik majd, amire azért sok esély van.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#39008) zone


zone
őstag

Új bundle stars bundle. Nem nagy szám, de legalább nem is drága.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#39009) Crytek


Crytek
veterán

Gamersgate Rise of Triad 4-es pack

$35.98 ~ 2070FT/db

Next PC Upgrade: 2022

(#39010) section9 válasza Mardel (#39004) üzenetére


section9
őstag

Ez jó a magyar Steam acchoz? Ha igen, lenne valaki olyan drága, hogy megvenné nekem és én kifizetem? :R

(#39011) ollie válasza section9 (#39010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem veszed meg te?

***

(#39012) #79621120


#79621120
törölt tag

Újabb email érkezett , benne 5 darab Jagged Alliance: Collectors Bundle Steam kulccsal .

(#39013) section9 válasza ollie (#39011) üzenetére


section9
őstag

Csak US Amazon accounttal lehet megvenni sajnos... :W

(#39014) Csapoati válasza #79621120 (#39012) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem adod kölcsön pár napra az emailed? :DDD Nekem ilyen levelek helyett csak mátrai wellness-hétvégéről és hamburgeres kuponokról szólók jönnek. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39015) #79621120 válasza Csapoati (#39014) üzenetére


#79621120
törölt tag

:DDD :N

(#39016) Crytek válasza #79621120 (#39012) üzenetére


Crytek
veterán

Valami értelmes játékot is küldenek majd egyszer?

Next PC Upgrade: 2022

(#39017) Csapoati válasza Crytek (#39016) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Nascar 2013 speciel vadonatúj, én kimondottan örülnék neki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39018) djculture válasza Crytek (#39016) üzenetére


djculture
félisten

Aliens Colonial Marines mibe jobb ennél? Csak úgy mond már meg mert nem sikerült még rájönnöm? Egy viszonylag tűrhető játékot fikázol közben az év legrosszabb játékáért pénzt akarsz kiadni.. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#39019) x_o_n válasza #79621120 (#39012) üzenetére


x_o_n
veterán

na nemáá
nekem csak az ilyen proaktiv izék,meg mindenféle reklámok jönnek :DDD

(#39020) Hunork válasza djculture (#39006) üzenetére


Hunork
veterán

Oké, ezt értem, és így is van, de akkor mi a retek van??? Vettem egy játékot, ami, jó, oké, multis alapból, de a fiam szeretné a single-t is tolni, és nem lehet, mert kéri a Steam-et! :W :W Ez egészen elképesztő...és nem én vagyok az egyetlen... :O

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39021) Mardel válasza Hunork (#39020) üzenetére


Mardel
őstag

A single playert külön kell telepíteni, a multi-val csak multizni lehet.
A hiba leírásából az nem derül ki, hogy melyik lett telepítve.
Mondjuk a singleplayer része inkább csak egy kiképzó mód a multihoz multis pályákkal (ne egy Call of Duty szintű single részt képzeljünk el), tehát sokmindenről így sem marad le.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#39022) Hunork válasza Mardel (#39021) üzenetére


Hunork
veterán

Szóval, a 10,3 GB csak feltelepült a single mappába. A multi külön van. Az megy is. Már a saját Steam fórumba is írtam, ott sem kerek a történet...Várok ott is valami értelmes válaszra. :K A lényeg: a single azt kéri, hogy legyen neki Steam. De könyörgöm, hát onnan töltöttem le, és telepítettem! :W :W

Amit megtettem: játék reinstall, fájlok ellenőrzése, steam felhő ki/be. Ennél többet nem tettem, de nem is akarok, hadd nehogy már a rendszert is újrahúzzam, mert a Valve vagy a Tripwire olyan kedvében van. Akkor inkább megy a kukába, és soha nem veszek ettől a fejlesztő csapattól semmit, felőlem a Doom 23-at is készíthetik, akkor sem. :(((

UI: értem, hogy nem nagy szám a single, de itt a lényeg, hogy ott van 10 GB a gépen, múkodjon is már! :))
Ja, és a mai akcióban vettem meg.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39023) djculture válasza Hunork (#39022) üzenetére


djculture
félisten

Volt ezzel a játékkal már annyi baj hogy hihetetlen. Kezdődött azzal hogy mikor megjelent az ellenfelek bucskázva közeledtek a földön én még ilyet nem láttam. A harmadik patch után ez megszűnt, de még volt egy csomó más hiba is de az elhanyagolható volt. Kiadták a rising stormot ketté vágták a játékot, az achik eltűntek a fenébe. Mindenkinek újra lekellet tölteni mert minden féle hülyeség jött elő. Azután volt olyan amit te írsz egyik héten annak ment a single akinek megvolt a rising storm másik héten a annak akinek az alapjáték megvolt. Utána ugyanez történt a multival.

[ Szerkesztve ]

(#39024) Hunork válasza djculture (#39023) üzenetére


Hunork
veterán

Az szép... :Y :Y
Mondjuk a fiamat érdekli, engem nem annyira, én most is a jó öreg Max-el tolom a harmadik részt... :D
De mint vásárló, nagyon bosszant...minek akkor az akció, adják ingyen, úgyis f@s... ;] De meglássuk, mit írnak az angol szakértők a Steam-en...addig is rendet teszek Max-el... :DDD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#39025) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Eheti Humble Bundle: Risen 2, Sacred 2 Gold, Saints Row 2-3.
Ha legalább 4.95$-t fizetsz, akkor a Dead Island GOTY és Saints Row 3 DLC is a tiéd, legalább 25$ esetén pedig hozzá adódik a Dead Island: Riptide is. Steam kulcsokkal érkeznek a játékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39026) La Magra válasza Dilikutya (#39025) üzenetére


La Magra
tag

...és én még aggódtam tegnap este, hogy ha nem veszem meg azonnal, akkor el fogom felejteni... :DDD

(#39027) ollie válasza La Magra (#39026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A cavintont azért ne felejtsd el bevenni. :DDD

***

(#39028) dejaris válasza echterion (#39000) üzenetére


dejaris
addikt

Ezt nem hiszem el, hogy ilyen van :Y Bezzeg a spartaiak tudtak mit kell csinalni. Es egeszseges volt, nem valami betegsegben szenvedett?

(#39029) zone


zone
őstag

Paranormal ingyenes Desura kulcs: [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#39030) SenorGrande válasza echterion (#39000) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egyik főiskolai lakótársam olvasott/olvas mekegve-makogva, ő ma mérnökember. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#39031) echterion válasza dejaris (#39028) üzenetére


echterion
nagyúr

Semmi baja nem volt azon kívül, hogy egy lusta féreg volt.

**********

(#39032) #79621120 válasza Crytek (#39016) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mint például ?

(#39033) cskamacska válasza dejaris (#39028) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért én megnézem, hogy olvasol el 300 másodperc alatt 100 mondatod, hogy meg is marad a tartalmuk és nem csak átböngészed őket. Vagy épp amire utalni akartál, 100 hozzászólást, ami akár wall of text is lehet képernyőnyi szöveggel. :W

És ekkora vetítés után kezditek kitárgyalni, hogy az átlagnak milyen szövegértelmezési problemái akadnak. Jah kérem, aki könyvbe tett kézzel olvas, annak mindenki diszlexiás. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#39034) BomiBoogie válasza cskamacska (#39033) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ugye most nem az olvasási szokásokról akarunk beszélgetni? :U

(#39035) dejaris válasza cskamacska (#39033) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval te nem hiszed, hogy ilyen gyorsan lehet olvasni? Nem "vetites", csak sokat kell olvasni, hogy ugy fejezzem ki magam:gyakorolni ;) Mivel hitetlenkedsz, gondolom lassabban olvasol, de meg igy sem sikerult pontosan ertelmezned: 100 mondatot en 70 hozzaszolasnak feleltettem meg:P Egyebkent en dislexias is vagyok, csak senkinek nem tunt fel, kive a francia magantanaromnak, mivel ott nem tudtam kisegiteni magam logikaval es olvasottsaggal. Apam nem dislexias, na o ugy olvas, mint a villam, nem tudsz neki eleg vastag konyvet adni, amit ne olvasna ki egy ejjel es nem csak atfutja. Kenyszerbol gyorsult fel ennyire az olvasási sebessege, Erdelyben egy kicsit nehez volt hozzajutni konyvekhez, igy amikor egy valakinek sikerult is, akkor mindenki csak 1-2 napra kapta kolcson.

[ Szerkesztve ]

(#39036) bullseye


bullseye
addikt

Nem tudom, mennyire megbízható az oldal, de jó kis akció...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39037) szami777


szami777
addikt

Gamesplaneten Ea akció, ami kiemelni való
Crysis 2 maximum edition 3.24 Euro
(angol nyelv van benne, origines)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#39038) Crytek


Crytek
veterán

Megint van Gunslinger a gamersgate-en olcsón:

$8.97 ~ 2090FT

BigBlue69 : Csábító bizony ,mert bitang jó game!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#39039) BigBlue69 válasza Crytek (#39038) üzenetére


BigBlue69
őstag

Huhúú csábitó!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#39040) echterion válasza #57919488 (#39002) üzenetére


echterion
nagyúr

Alkalmaz egy Nyilas Misit. ;)

**********

(#39041) Crytek


Crytek
veterán

Gamersgate: Doom 3 1.2 font ~ 430ft (steam-es)

Next PC Upgrade: 2022

(#39042) Sqveeze


Sqveeze
tag

Felb@sz az egész :W Én miért nem tudtam szerezni még régebben a Two Worlds 2-ből, olyan olcsón amikor volt az a hiba, hogy az oroszok megvették 100forintért vagy mennyiért a velvet edition-t és eladták giftként? Most meg bárhol nézem már elfogytak az utolsó darabok, mindenkinek akinek volt.

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#39043) Csapoati válasza Sqveeze (#39042) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez még mindig nem túl drága. Igaz nem Velvet Edition, de a tower defense-es móka is benne van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39044) Sqveeze válasza Csapoati (#39043) üzenetére


Sqveeze
tag

Egész baráti, báár nem tudom, hogy a multiplayer, hogyan működne csak az alapjátékkal? Meg igazság szerint kéne nekem a DLC is. Valahol nincs hasonló árban ugyanígy? Valami Bundle cucc? Vagy esetleg ez is olyan mint a humble, hogy később hozzáadnak még, és lehet ráadják a kalózos DLC-t is?

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#39045) WayneGace válasza Csapoati (#39043) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha esetleg megveszi valaki és nem kell neki a Planets Under Attack, akkor azt megvenném tőle.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#39046) Sqveeze válasza WayneGace (#39045) üzenetére


Sqveeze
tag

Ha gondolod felesbe megvehetjük, ha külön adják a kulcsokat, és vagy megfelezzük a játékokat vagy valami ilyesmi. 1300Forint, 650 fejenként.

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#39047) Csapoati válasza Sqveeze (#39044) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ehhez már tuti nem adnak hozzá semmit, a Bundlestars nem így csinálja. Fix pakkok vannak fix áron .:)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39048) WayneGace válasza Sqveeze (#39046) üzenetére


WayneGace
őstag

Megnézem közben a többi játékot is, gameplayt és nekem megéri az egész csomag. Mindenesetre kösz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#39049) ayo


ayo
addikt

Papo & Yo napi ennyiert szerintem nem rossz uzlet, en hamarosan meg veszem :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#39050) Heavyrain válasza ayo (#39049) üzenetére


Heavyrain
őstag

Várható róla 47órán belül egy rövid leírás,hogy milyen?
Mert jónak néz ki,de nemtudom,hogy érdemes-e pénzt kiadni rá. :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.