Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119001) i2k


i2k
senior tag

Slitherine Weekend Deal... ...kedden...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119002) ZsZso válasza i2k (#119001) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen komoly dilemma, hogy ez most nagyon elkésett vagy túl hamar jött :F

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#119003) FunPro válasza ZsZso (#119002) üzenetére


FunPro
senior tag

Vagy lehet hétvége van, csak nekünk még nem szóltak! :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119004) i2k


i2k
senior tag

Elírták (vagy közben javították, csak a linket nem):

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119005) cskamacska válasza Nashaba (#118994) üzenetére


cskamacska
addikt

A kiscserkész, ahol tud, segít.rovat

Épp ma reggel mozgattak meg gépkalapálási ügyben hát levésem mi lenne egy erősebb belépő gép, ha már:

Intel Core i3 8100 31k 4 teljes Coffee Lake mag 3.6GHz-en, régi i5-ök megfelelője
ASRock Z370 Pro4 34k 10 VRM fázis, PCI foglalat, K proci esetén tunying is szóba jöhet de nem profilja
8GB DDR4 2133 24k környéke
Toshiba P300 1TB 11k újabb gyorsabb mint a DT széria, talán megbízhatóbb is
FSP HEXA 85+ 450W Bronze 15k sok belépő szemét között DC-DC átalakítós 85 plus bronz szint rendes védelemmel

Minden új, garis, szagos cucc, mai játékok elprüntyögnek vele. Legfontosabb továbblépési pont a dupla RAM, így 115k 140k-ra görbül hirtelen, de már sokkal könnyebben mondhatom hogy "mindenes". Pl elvagyok mint a befőtt 16GB-al Just Cause 3-ban, de fórumokon mai napig sírnak, hogy 8GB memóriával tömegszerencsétlenség a játék.

További teszkógazdaságos luxuscikkek: Xigmatek Venus CPU hűtő 5500
Kingston A400 120GB 2,5" SATA SSD vagy Crucial MX500 256GB 2.5" SATA SSD
nagyobb HDD 2TB Toshiba P300 16k, 3TB Toshiba P300 20k
nagyobb proci: Intel Core i5 8400 53k 6 Coffe Lake mag 3.8GHz-en, jövőállóbb, magasabb min FPS-ek, jobban kihajcsaje a nagyobb vidkártyát, lap memória marad

nagyobb VGA esetén jobb táp: BitFenix Formula 550W Gold 21k plémium cucc moduláris csicsa nélkül, nagyon halk, megbízható, elbír egy sima R9 290-et/780Ti-t

VGA kérdésbe nagyon nem mennék bele, ott M1 Híradót meghaladó borzalmak vannak, rögtön meg is fájdult tőle a fejem. :(

Maradjunk annyiban, hogy van 55000-ért aprón új 4GB-os Geforce GTX 1050Ti, ennél gyorsabb 65000 körül használt 3GB-os 780Ti(kb 970/3GB 1060 szint, de újabb játékokban alattuk), kb 70000 körül Radeon R9 290(durván RX470 azaz 780Ti szint, de tán jobban bírja az új játékokat), de utóbbi kettőhöz nagyobb táp kell, 290 lehet bányát is megjárt öreg darab lesz, 290 órajelektől és kialakítástól függően bekérhet egy 650 Wattos tápot is, és mindenképp neccesebb a garancia és többet esznek mint a kis 1050Ti.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#119006) Csapoati válasza cskamacska (#119005) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S hol marad a Slitherine Midweekend ajánló??? :P

reelc: Persze, azt én nem tudom, hogy neked milyen szintű hobbid ez. Nekem a PC kb a WoW és az autós játékok miatt kell, sajnos ezek alá kell pakolni vasat. Mondjuk az i5-3550-emmel még én is elleszek egy darabig, meg szerencsésen vásároltam VGA-t tavaly nyár elején. Utóbbiak árai embertelenek, konkrétan újat nem is éri meg venni most. Bár el tudnék lenni régebbi játékokkal, akkor kb 5-6 évet kibírnék ezzel a géppel, csak sajnos ami érdekelt, azt már kijátszottam. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119007) reelc válasza Csapoati (#119006) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudhatja senki, épp azért írtam le. :)
Tudom én, hogy 100-150e-et meg mégtöbbet is el lehetne erre verni erre a hobbira gépcsere címen, de nekem nem ez a célom. :) Ha lenne annyi pénzem feleslegben akkor sem erre költeném. Ahhoz már öregnek tartom magam. Nagyjából 1998 óta nyúzom a PC-t napi szinten.
Tudom sokan jobban értenek hozzá, de nekem az a lényeg, hogy az igényeimhez meglegyen a hardver, és működjön rendesen. :)

Engem remekül kikapcsolnak a Hack 'n' Slash-ek, azok meg eddig nem a nagy gépigényükről voltak híresek. :)

(#119005) cskamacska: Nem nekem címezted, de hasznos volt köszi.

(#119008) csaba951


csaba951
veterán

Africa Hunting
Egy újabb hiánypótló "alkotás". Amelyik repülőgép nem dob le segélyt, azt le kell lőni. :(((

(#119009) Dilikutya válasza csaba951 (#119008) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még szép, hogy le kell lőni, aki nem hoz segíjt. :)
Viszont, hogy a topiknál maradjunk, decemberben jelent meg, és most kapott egy vaskos 51%-os leárazást.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#119010) Nashaba válasza cskamacska (#119005) üzenetére


Nashaba
tag

Ez nagyon tetszik, köszönöm!:) Ráfekszem a dologra amint esedékes.:) Jó lenne egy időtálló kis erősebb masina ami nem zabálja fel a tárcámat. Nehéz is egyetemista ként 😁
VGA, bár tudom, hogy már gyengusz, de marad amíg nem találok majd jobb áron.

[ Szerkesztve ]

(#119011) Dilikutya válasza Nashaba (#119010) üzenetére


Dilikutya
félisten

2004-ben főiskolásként egyedül az 512 MB RAM és a 120-as HDD volt nekem boltból, összes többi használt. Igaz, azoknak ismertem a korábbi helyét, és a RAM is csak azért volt új, mert a srác azt megtartotta.

Ma már inkább fizetek pár ezressel többet, mint egyben kicsengetni egy új alaplap árát. Az élet már igazolta ezt a hozzáállást. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#119012) Źşë' válasza cyberkind (#118987) üzenetére


Źşë'
addikt

engem leginkább a 2x nem fizetek a netért dolog tart vissza, (ps4 érdekelne, de..) aztán meg az is hogy olyan címek vannak tömkelegével melyek erősen manga meg fantasy stílusúak japán aggyal készítve, ezek tőlem nagyon nagyon messze állnak mondhatni minden téren - és akkor van az említett fps lock
1-2 cím akadna na de azért meg minek vegyem meg.. majdcsak egyszer összeolvadnak a konzol/pc vonalak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#119013) cyberkind válasza Źşë' (#119012) üzenetére


cyberkind
félisten

Bocsi de nem igazán értem mire érted a 2x-es netre fizetést. :D Arra gondolsz, hogy ott fizetős a multi? Az se feltétlenül kell, én egyszer se multiztam PS-en, boxon is csak a Gta-t, de amúgy az egész multi téma hidegen hagy.

Paranormal Cocktivity

(#119014) ayo válasza cyberkind (#119013) üzenetére


ayo
addikt

meg azért ott igen csak jó cuccokat adnak ingyen az online-ért, mármint én azért elviseltem volna őket :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#119015) cyberkind válasza ayo (#119014) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyetlen egy dolog van amiért nekem jó lenne a PS+, a felhőbe mentés, ennyi, az ingyen játékok nem izgatnak szintén. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119016) Źşë' válasza cyberkind (#119013) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, arra értettem, nekem a coop & multi játékok kellenek, enélkül nekem nem játék a játék :DDD
vermintide1-2, bf-ek, warframe, killing floor 1-2, dead island, dying light, gta4-5, god mode stb.
igaz utóbbival már régebben játszottam és nem is akkora szám, de nekem bejött - ezek közül van több is melyekkel napi rendszerességgel játszom
nekem konzol tényleg csak pár címért kellene, pl kitolni a h. zero dawn-t (bár gameplayekből nézve elég egyhangú), akkor ott van until dawn, last of us, beyond 2souls, uncharted, red dead redemption és kb ennyi

ill. még jut eszembe, engem még az irányítás is elriaszt a konzoltól, bár sok játékidő után biztos meg lehet szokni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#119017) cyberkind válasza Źşë' (#119016) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig konzolon sajnos ez van, PS3-on volt ingyenes multi de hát azok a szerverek... :DDD Az irányítás nem gond, simán tanulható, az fps-t is meglehet, de nyilván azt már én se akartam, pedig kényelmes lenne. :)
A felsorolt címekből pedig 2 ami qrva jó, a többi osztozik a kategóriákon, lehet tippelni mi az a kettő, Red Dead még nincs benne. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119018) ayo válasza ayo (#119014) üzenetére


ayo
addikt

és hogy mégjobban megerősítem, most jött a friss hír: Bloodborne and Ratchet & Clank headline March's free games lineup.

nem semmi

http://jateknaplo.blog.hu

(#119019) i2k válasza ayo (#119018) üzenetére


i2k
senior tag

A rossz hír meg ez, az újoncoknak, mint én:

"We also have an important service update. Starting next year on March 8, 2019, the PS Plus monthly games lineup will focus on PS4 titles and no longer include PlayStation 3 and PlayStation Vita titles. This won’t affect any games you’ve already downloaded, or will download, prior to March 8, 2019. "

//Szerk.: S ha felmerülne valakiben a kérdés, hogy miért rossz hír ez, 2018-ban: azért, mert még mindig nincs PS4-em, és még mindig nem érzem a szilárd döntésen alapuló indíttatást, hogy "na akkor most" rendeljem is... Aztán, lehet, hogy mire rendelem (karácsony?), addigra meg kevés lesz az idő azokra a címekre...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119020) i2k


i2k
senior tag

Lindsay Lohan perelte a Rockstart a GTA 5-ért, akkor Mel Gibsonnak sem lenne szabad kihagynia ezt a ziccert!

//Azoknak, akik nem tudják, miről hadoválok GTA 5 ügyben:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119021) Crytek


Crytek
veterán

Hellhunter névváltás

HellSign steam store site. Várjuk :R

(eljátszva a gondolattal mekkora flash lenne ha a Supernatural rendezői és a team egy hasonló vagy atom tps koncepcióval rendes szereplős mocap-el 2fős coopal lehetne csapatna Sam és Dean-el :C :C Kész belegondoltam be**artam.

Next PC Upgrade: 2022

(#119022) djculture


djculture
félisten

ez ennyire ratyi? [link]

(#119023) i2k válasza djculture (#119022) üzenetére


i2k
senior tag

Igazán megkímélhettél volna egy ilyen ratyi címre klikkeléstől (és a videósnak +1 látogatás ajándékozásától) azzal, hogy leírod a címét a játéknak...

//Többieknek: "Hunt Down The Freeman" - STEAM oldala

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119024) i2k


i2k
senior tag

A Square csak 50%-ig lát el... éppúgy, ahogy a Valve csak 2-ig.
Final Fantasy (is!) Sale

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119025) Csapoati válasza i2k (#119024) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt most nem teljesen értem, látok -67% (RoTR) illetve -80%-ot is (Deus Ex: Mankind Divided).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119026) i2k válasza Csapoati (#119025) üzenetére


i2k
senior tag

//Hint: a boldra összpontosíts

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119027) eami válasza i2k (#119026) üzenetére


eami
addikt

majd csak be látják mint az Activision is és majd nyomnak egy kövér 51% offot legközelebb xD

(#119028) i2k válasza eami (#119027) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119029) cskamacska válasza Csapoati (#119006) üzenetére


cskamacska
addikt

Érdeklődés hiányában elmaradt. :P

Néha érdemes belátni, hogy szegény Slitherine sem csinál mást, mint másodállásban, kosztpénzből készített indie logikai játékokat adnak el wargame meg szimuláció név alatt. ;]

Szintén minimál könyöradományokból készülő Graviteam játékok, na azok szimulációk, nem jutottak el 10 év alatt oda hogy 88-as FlaK kerüljön beléjük, mert a dilis ruszkiknak nem elég hogy 3ds Max-ban nagyjából összedobjanak egy modellt, és ráragasszanak egy támadó és védelmi értéket, hanem az utolsó szegecsig és 43-as Krupp acéllemezek keménységi fokáig mindennek helyén kell lennie, hogy aztán a francot se érdekelje mindez, mikor pálya másik végén széjjelszáll a 25 fontosok zárótüzében. :)

Amúgy a Panzer Corps benne van a Fanatical Nemesis 6 bundli 5 eurós részében, Sztímen 2 euró, annyiért jó vétel.

Bomber Crew 7,5 euróért szintén nem rossz ajánlat, világháborgós valósidejű FTL szerűség.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#119030) Louro válasza Csapoati (#119025) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem a régi játékokra értette. Én is venném 5 alatt a régi FF részeket. De ennyiért....Oké, hogy hosszú, de akkor is elég régi játékok.

Mess with the best / Die like the rest

(#119031) cskamacska válasza cskamacska (#119029) üzenetére


cskamacska
addikt

Emellett hétvégi zakcióban érdemes még az Eidos Anthology-ban kutakodni.
Innen kiemelném az 1,2 eurós Order of War-t mint közepes kazuár RTT-t, az 1-1 eurós Battlestations: Midway, és Battlestations Pacific magyar(még a Tomcat is bedolgozott mielőtt főállású politikai üldözötté vált volna) stratégia-TPS játékokat, 3 eurós TömbRadírt, 4,5 eurós Sleeping Dogékat, és a 12 eurós Deus Ex teljes pakkot.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#119032) Nashaba válasza cskamacska (#119031) üzenetére


Nashaba
tag

Oh, ez a Radír akció tetszik, pont most gondolkodtam az első rész beszerzésén is. :)

(#119033) FunPro


FunPro
senior tag

A Deus Ex: Mankind milyen lett?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119034) cyberkind válasza FunPro (#119033) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó ha szereted a stílus, iszonyat részletes és kidolgozott minden része, csak hát az a fránya optimalizálás.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119035) tomsolo


tomsolo
őstag

cédékuicson a Torment: Tides of Numenera csak 4.39€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#119036) FunPro válasza cyberkind (#119034) üzenetére


FunPro
senior tag

Az már az előzőben sem volt a toppon...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119037) cyberkind válasza FunPro (#119036) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel tolnád? Egyébként ha élsimítást kihagyjuk, mármint az msaa-t, akkor jól megy a játék, csak hát a rece.

Paranormal Cocktivity

(#119038) FunPro válasza cyberkind (#119037) üzenetére


FunPro
senior tag

GTX 1060 6 giga (alap verzió)
i5-6500
2x4 giga DDR4 (ha valami, akkor szerintem ez lesz a kevés)

Amúgy én a felbontásra, és az fps droppokra vagyok érzékeny. Az, hogy nincs csutkára húzva a grafika, annyira nem zavar.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119039) Tim82


Tim82
nagyúr

Bedobom ide is ezt, hátha hasznos valakinek. (Legutóbbi HumbleBundle-ból a nekem már meglévő játékokat ajánlom fel ingyen.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119040) Tim82 válasza Tim82 (#119039) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Wasteland 2-t elvitték. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119041) Tim82 válasza Tim82 (#119040) üzenetére


Tim82
nagyúr

Shadowrun Dragonfall és Hong Kong is "elkelt". :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119042) Tim82 válasza Tim82 (#119041) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már csak a Broken Sword 5 van.

Arra kérném azokat, akik megkapták (HumbleBundle gift hivatkozásként) tőlem a kért játékokat, jelezzenek azért majd vissza privátban, hogy rendben beaktiválták maguknál a játékokat. Előre is köszönöm! :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119043) arty válasza FunPro (#119036) üzenetére


arty
veterán

arról a részről beszélünk (HR), ami egy 12 ezer forintos llano apun is játszható volt?
arra mondod, hogy nem volt optimalizálva, jól???

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#119044) FunPro válasza arty (#119043) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát, ha ez ugyanaz a rész, amelyik dobálta az fps-t, meg akadt össze-vissza, akkor ja, arról beszélek. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119045) i2k


i2k
senior tag

"April 2018 Bundle - Early Unlock: Pay $12 for Deus Ex: Mankind Divided, GOD EATER 2 Rage Burst, and Mafia III + Mafia III: Sign of the Times."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119046) Frod válasza eami (#118984) üzenetére


Frod
addikt

a xiii sem turn-based, tehát nem fagy ki teljesen hanem alul meg egy csík minden karakternél - ez lehet eltérően gyors/lassú, lehet buff-olni, stb - és amikor végigfut akkor elsütik a már előre kiadott támadást.
kb a child of light ha azt ismered. ilyen 'aktív körökre osztott' vagy hogy nevezzem.

Do you see the white shadow?

(#119047) FunPro


FunPro
senior tag

Azt azért érzitek, hogy már megint az van bundliban, amit meg akarok venni! :C

Most az a kérdés, hogy a deus ex-hez mennyit adnak hozzá a dlc-k? :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119048) reelc válasza FunPro (#119047) üzenetére


reelc
veterán

Nagy császár vagy! :D
A következő hónapban mit akarsz venni?

(#119049) FunPro: Akkor majd 1 hónap múlva nyilatkozol.

[ Szerkesztve ]

(#119049) FunPro válasza reelc (#119048) üzenetére


FunPro
senior tag

Az a vicces, hogy mindig bundlinapon nézek ki valamit, azt estére berakják.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119050) cyberkind


cyberkind
félisten

A Dishonored nem ölős részébe beletartoznak az állatok is, vagy csak az emberek? :D Eddig még állatot se öltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.