Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106201) duvi válasza eami (#106200) üzenetére


duvi
nagyúr

Az már más kérdés, hogy mikor fog megjelenni... Sajnos nagyon sok téves vagy félinformáció terjeng a játékkal kapcsolatban, ami nagymértékben rontja a megítélését :(

(#106202) ZsZso válasza duvi (#106199) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

1. Köszi. Annyi infó van a játékról mindenfele, hogy nehéz kibogozni belőle a fontosat. Ez nagyon jó összefoglaló volt számomra. Így megjelenés után izgalmas lesz számomra is a single rész. (feltéve ha addig nem jelenik meg egy másik komolyabb szimulátor)

2.Biztosítás vége = új hajó vásárlása persze, hogy hülyeség, mert ahhoz előtte meg kell semmisülnie neki. Miközben írtam a kommentet zajlottak mellettem az események és hiányos lett a mondat. Azt se tudtam, hogy in-game lehet hosszabbítani.

Mégegyszer köszi a kijavítást, mázli, hogy itt voltál aztán nem a sületlenségeim alapján tájékozódtak a többiek :U . :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106203) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy 18 évvel ezelőtt elkaszált játék létező buildjét kitenni a netre szerintetek warez?

Live-Die-Respawn

(#106204) duvi válasza oriic (#106203) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem minden a tulajdonjogokon múlik. Attól, hogy régi és elkaszált, még lehet jogsértő, ha nem tették publikussá a tulajdonosok vagy a jogutódok. Ezenkívül ott van még az elévülési idő, ami a szoftverekre vonatkozik. Szerintem 18 év még elég karcsú.

(#106205) i2k


i2k
senior tag

BundleStars: "Bundlefest - The Party Starts Monday"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106206) Mr.Csizmás válasza oriic (#106203) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miről van szó amúgy?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106207) sixpak


sixpak
nagyúr

Ez mi a fa**om?

"Végre" frissült az Origin, egy fakin' játékot nem tudok elindítani, a gyerekek sírnak, játszani akarnak. :D
Valaki esetleg?
Mindenből a legfriresebb driver van fenn, a gépemen egy bit warez sincs, olyan tiszta mint egy szűz lány p***ja.
Kellett nekem nvidiára váltani, amd-vel semmi ilyesmi nem volt, ment minden szépen....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106208) i2k válasza arty (#106177) üzenetére


i2k
senior tag

Ma elindítottam a klienst, le is frissült... hogy a franc enné meg...

///Ja, és mintha elvette volna a pontjaimat a profilképem mellől...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106209) djculture válasza sixpak (#106207) üzenetére


djculture
félisten

Én elolvastam amit kidobott frissités elfogadásakor. Régebbi oprendszereket nem támogatja már magas szinten plusz file-ok megváltozhatnak igy előfordulhat hogy újra kell telepiteni ha nem indul. Ez az EA féle kurva jó támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#106210) i2k válasza djculture (#106209) üzenetére


i2k
senior tag

Windows 7 régebbinek számít?
Mert akkor a jó hírem az, hogy nálam frankón ment a kliens is, és az éppen találomra elindított Crysis 3 is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106211) sixpak válasza djculture (#106209) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én nem olvastam el szart sem, azt hittem, hogy ha valamit frissítenek, akkor azt azért teszik, hogy jobb legyen...
Amúgy W10-et használok, természetesen, bolti, számlás, kurva drága edisön.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106212) djculture válasza i2k (#106210) üzenetére


djculture
félisten

Azt hiszem xp meg vista volt benne nevesítve de nem vagyok biztos benne..

(#106214) edgR válasza lkksioskdl3 (#106213) üzenetére


edgR
őstag

dafuq

(#106215) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#106213) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyiért még drága, de ha így halad nem kell sok idő, hogy bezsákoljam. :P

Paranormal Cocktivity

(#106216) #79621120 válasza oriic (#106203) üzenetére


#79621120
törölt tag

Warcraft Adventures: Lord of the Clans ?

Nem hinném , hogy a Blizzard annyiba hagyná a dolgot .

(#106217) oriic válasza #79621120 (#106216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:K Külön nem akartam beírni, mert amúgy holnapra tervezt reggeli hírnek, aztán kapcsoltam, hogy nem biztos, hogy jó ötlet.

Live-Die-Respawn

(#106218) #79621120 válasza oriic (#106217) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nos a Scrolls of Lore weboldal elérhetetlen . Vagy túl sokan akarják letölteni a játékot , vagy pedig a Blizzard intézte el .

szerk . Tévedtem . Elérhető .

[ Szerkesztve ]

(#106219) tomsolo


tomsolo
őstag

Na lepergett a Borderlands alapjáték kredit. 34 óra volt, nem maxoltam ki - bár jó sok mindent megcsináltam lv 36-al fejeztem be.

Eléggé játszatja magát a játék, pedig mocskosul repetitív dolgok vannak benne, plusz a loot sem tetszett meg a hitboxtól is jópárszor lezsibbadtam, de hát gearbox minőség ez van. (Az odahányok pár markert a térképre közben meg nem is ott van dolgokat már nem is részletezem.) Ettől függetlenül jól szórakoztam, sokat nevettem Mordecai-jal együtt mikor lezúztam az ellent. Az npck közül Zed meg Marcus volt említésre méltó, utóbbitól mindig vártam hogy ajánlatot tesz a mostani humble monthly-ra mitn kihagyhatatlan lehetőség (ugye maross kolléga? :D)

Ahogy nézem a DLCk ugyanez a szósz köré épített más történetek - zombis, claptrap gyilkolós etc. Mindegy majd máskor. Elkezdtem a inkább a 2-t, az csinibb de a guitól agyfaszt kapok.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106220) sto1911 válasza tomsolo (#106219) üzenetére


sto1911
veterán

Az odahanyos markernel irja is, hogy nem pontosak. Elso vegigjatszasnal en is beneztem :D A 2 amugy sokkal jobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#106221) tomsolo válasza sto1911 (#106220) üzenetére


tomsolo
őstag

tudom de mocskos zavaró mikor 5 markerből 4 pontos egy meg nem - legalább jelölné meg más színnel a nyomorult

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106222) cskamacska válasza duvi (#106201) üzenetére


cskamacska
addikt

Az nem kevésbé rontja nagymértékben a megítélését, hogy már több mint 4 éve dolgoznak rajta, és ezalatt egy alfára futotta a tervezett cuccok töredékével. ;] :P

És bár nem igaz, hogy tétje lenne a hajóhalmozásnak, az Early Access élményt annál inkább befolyásolja, mivel a megvett hajóddal tudod kipróbálni az elérhető modulokat, és erősen Pay To Not Suck módon lehet bérelni jobbakat emellé, hogy egyáltalán esélyed legyen arénában. Ami nyilván nem azért alakult így, hogy nem verj el minimum 150 dollárt egy Hornetre. :U

Egyébként ha már itt tartunk, erősen megdrágult a cucc az utolsó érdeklődési ingerületem óta, azóta ráverték az áfánkat, és külön szedték a Squadron42 single részt is. A legalapabb csomag amiben benne van egy bontószökevény Aurora MR multiplayer ágyútöltelék-szimulációhoz, meg a Squadron42 az most.. na kapaszkodni, $76.20 USD azaz szinte fillérre 21000 forint.
not bad michelle

Ha nincs szükségünk a póroknak fenntartott bundlira, akkor 57.15-57.15 dolláros(~15800Ft) darabonkénti áron rá lehet rabolni a 21. század 41. évezred legjobb űrlövöldéjére.

Anno felvetettem ezt a helyi SC topikban, de szegény Christ Roberts hívőknek épp van így is elég bajuk, most épp 12.70 ill 25.40 dollár egyházközségi hozzájárulással húzzák le őket a, uhh, miért is?

Ja, megvan ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106223) eami válasza cskamacska (#106222) üzenetére


eami
addikt

:DDD

(#106224) cskamacska válasza i2k (#106208) üzenetére


cskamacska
addikt

Nekem is frissült az Origin kliens, de nem vagyok oda érte. :(
Magyar nyelvű UI nálam is távozott, bár eleve csak azért maradt úgy, mert telepítésnél a magyart állította be alapértelmezettként, én meg lusta voltam átállítani. :B

Legjobb részének az állítható nagyságú játékkönyvtár ikonokat tartottam, szebb és jobb volt mint a Steam játékborítós nézete. Na ezt most kukázták a francba, most lett webes-blogos féloldalas ikon nézet tök fölösleges hatalmas oldalsó menüsorral, 3 alig különböző méret beállítással, kilőhetetlen kedvencek felső sorral, alul mindenhova követő chat ablakkal. :W

Meg van "my home" kezdőlap hírcsatornával, csak tudnám minek, mivel a közösségi része az Originnek szinte nem létezik, gyakorlatilag nincsenek közösségi funkciói. Így tartalom hiányában most játékreklámokat tol az arcomba, de még csak nem is zakciókat, hanem a népszerűnek mondott 60 dolláros preorder szemetét.

De rá leszünk szorítva vasmarokkal, Steamről épp az Alice: Madness Returns lett a múlt héten félig lekaparva, napok kérdése hogy a megvétel gomb után az egész bolti oldal eltűnjön.
Tessék meghallgatni a jó szót, vegyetek meg minél előbb minden titeket érdeklő régi EA és Ubiszaft játékot, mert ezek bezony leszedik a back catalogue-t Steamről, hogy rákényszerítsenek a saját klienseikre. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106225) S1M0N válasza cskamacska (#106224) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem tetszik az új felület és a magyar nyelv hiánya sem zavar különösebben, bár ettől függetlenül érthetetlen a megszűnése.

A játékkönyvtár ikonok méretezése tényleg elég kicsi határokon belül változik, de én eddig is kb. azt a méretet használtam, ami most a legnagyobb.

A My Home funkció számomra is felesleges, mondjuk eleve a játékkönyvtár a kezdőoldalam, szóval annyira nem érdekel.

A chat ablak rögzítettsége nekem sem tetszik, de ez megint olyan, hogy túl sűrűn úgy sem használom, főleg nem az Origin böngészése közben.

Az egyedüli negatívum számomra az, hogy a profilunk szerkesztéséhez böngésző kell, ez eléggé WTF, nem tudom ki találta ki ezt...

(#106226) duvi válasza cskamacska (#106222) üzenetére


duvi
nagyúr

"Az nem kevésbé rontja nagymértékben a megítélését, hogy már több mint 4 éve dolgoznak rajta, és ezalatt egy alfára futotta a tervezett cuccok töredékével. ;] :P"

- Lássuk be, hogy a 4 év semmit nem jelent egy komolyabb MMO fejlesztésénél. Elég a nagyobb nevek (pl. WoW) fejlesztési idejét megnézni. Ami lényeges különbség az SC esetében, az a "nyilvános fejlesztés". Míg a fentebb említett MMO-k esetében zárt ajtók mögött zajlott a fejlesztés, addig az RSI folyamatosan publikálja az aktuális fázisokat. Az induláshoz képest drasztikusan átalakultak/kibővültek az eredeti elképzelések, mivel a támogatók rengeteg plusz részletet és tartalmat kértek a játékba. Ezzel arányosan megnőtt a munka mennyisége és a kivitelezési idő. Határidő szempontjából túl sok lett a bizonytalansági tényező, ami állandó csúszásokat eredményez. Itt valóban hibáztak/nak, hogy állandóan megpróbálnak kitűzni egy körülbelüli dátumot egy verziómegjelenéshez. Nem beszélve a rengeteg újításról, amit ők maguk fejlesztenek ki, mivel sok - számukra szükséges megoldás - még nem is létezik a piacon.

"És bár nem igaz, hogy tétje lenne a hajóhalmozásnak, az Early Access élményt annál inkább befolyásolja, mivel a megvett hajóddal tudod kipróbálni az elérhető modulokat, és erősen Pay To Not Suck módon lehet bérelni jobbakat emellé, hogy egyáltalán esélyed legyen arénában. Ami nyilván nem azért alakult így, hogy nem verj el minimum 150 dollárt egy Hornetre. :U"

- Egyrészt senki nem kötelez arra, hogy támogasd a fejlesztést. Mindenki nagyfiú/nagylány és el tudja dönteni, hogy beszáll vagy sem. Másrészt rendszeresen vannak FREE kipróbálási időszakok, amikor egy fillér nélkül kipróbálhatod az aktuális fázis működését.

"Egyébként ha már itt tartunk, erősen megdrágult a cucc az utolsó érdeklődési ingerületem óta, azóta ráverték az áfánkat, és külön szedték a Squadron42 single részt is."

- Ez tényleg sz*vás, de a 27%-os áfáról nem ők tehetnek. Ezzel az erővel szidhatnánk (ahogy tesszük is) a hazai hardver vagy telefonárakat is. Ebben világelsők vagyunk :((( Az SQ42 és a PU különszedése már valóban az ő saruk. Hogy némileg tompítsuk az élét, nem árt megjegyezni, hogy a kezdeti tervekhez képest az SQ42 sokkal hosszabb (több része is lesz) és tartalmasabb lesz (profi színészekkel megtámogatva), mint eredetileg tervezték. Ezzel arányosan megnőttek a költségei is.

"A legalapabb csomag amiben benne van egy bontószökevény Aurora MR multiplayer ágyútöltelék-szimulációhoz"

- Én nem nézném le azt az Aurorát :N Nem egy videót láttam, ahol egy Aurorával csúnyán elp*csázták az egész mezőnyt (benne több Hornettel).

"Ha nincs szükségünk a póroknak fenntartott bundlira, akkor 57.15-57.15 dolláros(~15800Ft) darabonkénti áron rá lehet rabolni a 21. század 41. évezred legjobb űrlövöldéjére."

- Erre tényleg csak ismételni tudom a fentebb elhangzott mondatokat. Senki nem kényszerít a támogatásra. Aki szkeptikus, de elvileg érdekli a projekt, az várja meg a játék kiadását és tesztelgesse az ingyenes időszakokban. Akkor - ha még mindig érdekli - megveszi a kész játékot (SQ42-t) és mindenféle rizikó nélkül élvezi. Ha nem érdekli, akkor még egyszerűbb a dolga. Persze sokaknak jobb felülni a nemérdekelésúgyseveszemmegdemilyennagyátverésezajáték vonatra, mintsem érdemben utánajárni a részleteknek ;)

- Ja és mielőtt jönne a szokásos megbélyegzés: nem vagyok a "CR és SC fanatikus egyház" híve :N Egyszerűen érdekel a játék és bízom benne, hogy CR és csapata ismét egy nagyszerű játékkal örvendezteti meg a műfaj kedvelőit.

(#106227) tomsolo válasza cskamacska (#106222) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106228) arty válasza duvi (#106226) üzenetére


arty
veterán

mi lenne (lesz! :D ) az a dátum, amikor végleg elvesztenéd a türelmed a játékkal kapcsolatban? :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#106229) duvi válasza arty (#106228) üzenetére


duvi
nagyúr

Amikor bejelentik, hogy elkaszálták a projektet :D

(#106230) eami válasza duvi (#106229) üzenetére


eami
addikt

szerintem nem fogják elkaszálni, hanem egyszer csak hirtelen mégsem alpha lesz a neve aztán kész is :D

(#106231) arty válasza duvi (#106229) üzenetére


arty
veterán

tudtam én, hogy hívő vagy mégiscsak :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#106232) duvi válasza eami (#106230) üzenetére


duvi
nagyúr

Viccet félretéve, valóban látszik a fejlődés és előrehaladás. Kezdetektől követtem a fejleményeket. KS után kivártam egy évet, mielőtt beszálltam volna támogatóként. Egyre több tartalom kerül be az alphaba, ami bizonyítja, hogy valódi munka folyik és nem egy átverésről van szó. Az induláskor meglévő pár fős stáb kinőtte magát és világszerte több stúdiójuk van már, több száz főre duzzadt létszámmal, akik folyamatos videótájékoztatókat tartanak a támogatók részére.

(#106231) arty
Látom hiába írtam, hogy nem :N Csupán bízok a csapatban és abban, hogy valami igazán újat alkotnak, napjaink klónelvű és egyre sivárabb játékvilágában.

[ Szerkesztve ]

(#106233) #79621120


#79621120
törölt tag

(#106234) cyberkind


cyberkind
félisten

(#106235) eami válasza #79621120 (#106233) üzenetére


eami
addikt

ha túlteszed magad az idióta irányításon akkor nem rossz. nekem nem sikerült :|

(#106236) ZsZso válasza #79621120 (#106233) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Naná. A többszörösét is, de mivel annyit volt akciózva a Steam verzió, erősen vakargatnám a fejem ha azt kérdezned jó ár-e érte. Mondjuk nem egy akkora összeg, hogy az a pár cent bármit is befolyásoljon. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106237) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

No, muve.hu elküldte a kódokat és 10%-os kupont. Még nem aktiváltam be. Majd írok, hogy siekrült-e.

(#106238) cyberkind


cyberkind
félisten

Mafia 3 gépigények:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
OPERATING SYSTEM: Windows 7 64-bit
INTEL CPU: I5-2500K
AMD CPU: AMD FX-8120
RAM: 6GB
AMD GPU: Radeon HD7870
NVIDIA GPU: GeForce GTX 660
VIDEO MEMORY: 2GB
HD: 50GB (free space)

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
OPERATING SYSTEM: Windows 7 64-bit
INTEL CPU: I7-3770
AMD CPU: AMD FX 8350 4.0 Ghz
RAM: 8 GB AMD
AMD GPU: Radeon R9 290X
NVIDIA GPU: GeForce GTX 780 or GeForce GTX 1060
VIDEO MEMORY: 4GB
HD: 50GB (free space)

Lehet lesz egy játék idén ami nem száll el gépigényben? :Y :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106239) tomsolo válasza cyberkind (#106238) üzenetére


tomsolo
őstag

Vajon igazat írnak-e? :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106240) cyberkind válasza tomsolo (#106239) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem, én a Mafia 3 Facebuksi oldalán találtam a linket. :D

Paranormal Cocktivity

(#106241) #79621120 válasza cyberkind (#106238) üzenetére


#79621120
törölt tag

@ ZsZso Köszönöm .

Nálam már a minimum rendszerkövetelményekkel is elszállt . :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106242) Dilikutya válasza ZsZso (#106236) üzenetére


Dilikutya
félisten

nem hiszem, hogy a múltbéli akciók száma miatt kevesebbet érne, mint amennyiért bármikor is adják. Mivel azok az akciók akkor voltak, így eleve nem releváns. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106243) ZsZso válasza Dilikutya (#106242) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Csak annyiban számít, hogy visszatérő eleme az akciónak (ellenben más címekkel), egyébként általánosságban én is osztom a nézeted.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106244) cyberkind


cyberkind
félisten

Kegyetlen nagy foscsomó lett az új Origin, szerencsére nem is veszélyeztet egy játék megvétele se az EA-től. :D :(((

Paranormal Cocktivity

(#106245) sixpak válasza cyberkind (#106244) üzenetére


sixpak
nagyúr

És a régiek?? :)
BF1??

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106246) tomsolo válasza sixpak (#106245) üzenetére


tomsolo
őstag

multionly == #instantskip

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106247) cyberkind válasza sixpak (#106245) üzenetére


cyberkind
félisten

BF1 egy nagy halom szar. :))
Régiek(mármint régi EA címek) meg megvannak, de újakat nem igazán fogok venni, a ME főleg nem tetszik, a BF1-et meg leírtam, Nfs a Forza tükrében még akkor se kéne ha fizetnének. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106248) sixpak válasza tomsolo (#106246) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ehh...má vártam. ;]
Amúgy lesz kampány.

cyber: nekem bejön, már csak arra várok, hogy megerősítsék, hogy lesznek HC szerverek, mert normálon nem fogok buziskodni. Ha ez megtörténik, akkor megy a preorder.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106249) cyberkind válasza sixpak (#106248) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem kicsit se, de Andrew Wilson gondolom megint megkapja az év végi prémiumot mert jól dolgozott a csapat a keze alatt. :D

Paranormal Cocktivity

(#106250) Mr.Csizmás válasza duvi (#106232) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most hol tart az, aki amd promó +5 dolcsi költéssel kezdte anno? nem akarok 100 gigát leszedni 20 percért. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.