Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106501) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

No Guy's Sky (No man's sky in Doom)
Majdnem jobb mint az eredeti ;].

(#106502) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 gépigény plusz csomó új infó PC-s változatról is: [link]

Jött pár PC-s gameplay:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106503) eami válasza tomsolo (#106500) üzenetére


eami
addikt

ment is wishlistre :DDD

(#106492) dadawa: jó, de nem tehetsz arról hogy GOGon szegényes a kínálat ;]

(#106504) tomsolo válasza oriic (#106502) üzenetére


tomsolo
őstag

Milyen nagy siker lett az első rész is :D

Na majd most!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106505) oriic válasza tomsolo (#106504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Több mint 5 millió példány elment belőle, szóval sikeres volt, csak sajnos kifulladt a végére. Most szerintem egy új platform behozatalával (PS4-re is jön), meg a kampány mód miatt jóval többen megveszik majd.

Live-Die-Respawn

(#106506) cskamacska válasza #79621120 (#106492) üzenetére


cskamacska
addikt

The Saboteur, Mirrors Edge, és a Spore Collection felkerült GoG-ra DRM mentes formában 9-9-11 eurós zakciós áron.

Mindhárom jó játék, de látszik hogy a mocsok EA nem akar konkurenciát, első kettő 5(!) euróért volt kapható a mostani GoG-os 18 helyett saját boltjában.(nem tudom most ellenőrizni, mert nem csak a kliensük ment gallyra, az Origin már a webshopját sem tölti be :U ) A Spore-t azt nehezebb megítélni, mert soha nem kapott egybecsomagot, és az utóbbi pár évben mindig 10+10+10+5 eurós alapáron ment a kiegészítőivel, de 30 eurós ár egy 8 éves játéknak azért nem áll túl jól. :(

Van egyébként már Timeshift is GoG-on, na az is kapott egy vaskos 18 eurós árcédulát.

tomsolo: Most hogy már 10 óra múlt és a gyerekek ágyba bújtak, nincs veszélye annak hogy random játék linkektől jegybankelnöki szintre fejlődjön vissza az agyuk, emlékezzünk meg a friss, cuppogós Bad Ass Babes-ről. (NSFL a link!)

A tucatkacat AAA játékok leszólásánál meg tessék vigyázni a forgalmazásra, ezek az agyonreklámozott cuccok simán jól teljesítenek a kasszáknál. Szerencsétlen Watch Doges is összehordott tízmillió darabos(!!) eladást 14 végére(azóta szélekkel együtt többet is), és a leggyorsabban fogyó játéka lett uborkáéknak. Márpedig "ezek a számok döntik el h vmi jó játék-e", szóval ezért most büntiből szart kapunk ítéletnapig.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106507) tomsolo válasza cskamacska (#106506) üzenetére


tomsolo
őstag

A Szabotőrt 1.24€ ért vettem originen tavaly karácsonykor. Jó kis cucc, lehetne belőle egy remaster v folytatás. :)

Én viszont a készülő Acaratus játékot ajánlanám így estére, ami bár első ránézésre egy szimpla medieval steampunk TBS-nek tűnik, de úgy lehet összelegózni az egységet valamint a speckókat és mellette kártya alapú perkek is vannak.

Na meg jön év végén/jövő év elején egy Jagged Alliance/X-COM keverék is ami érdekes lehet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106508) gergobox


gergobox
tag

Jelenleg hol a legolcsóbb a digitális Forza Horizon 3 Boxra?

(#106509) Csapoati válasza gergobox (#106508) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak a hivatalos Store-ban kapható digitálisan, régiót tekintve Szingapúr a legolcsóbb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106510) #79621120 válasza cskamacska (#106506) üzenetére


#79621120
törölt tag

Az EA és a hülye GOG az amerikai Origin árakat vette alapul . :(((

Ezért lobbizok .

A Singularity meg €26.89

[ Szerkesztve ]

(#106511) bullseye válasza tomsolo (#106487) üzenetére


bullseye
addikt

Ó, bocsáss meg kérlek, milyen bunkó dolog is tőlem, már a "rejtett" is zavar?! Mi jöhet még?

Ja, és parancsolj egy kis on: Backlog csökkentő experiences:

FF7
Tök jó. Csak az extra szörnyekhez sokat kell grindelni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106512) Rendo84


Rendo84
senior tag

Steames kódot adnak itt ugye? [link]
Gondolom igen, de sehol sincs kiírva.

(#106513) tomsolo válasza bullseye (#106511) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát igen, öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé:

tényleg bunkó dolog ez tőled.

-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106514) arty válasza i2k (#106403) üzenetére


arty
veterán

pár héttel ezelőtt nekem kevesebb, mint 24 óra alatt, 3 levélváltással segítettek a fiókomról levenni a telós/2factoros belépést ... de tudom, hogy van aki nem volt ilyen szerencsés :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#106515) KubanitoS válasza arty (#106514) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor lehet, hogy a Steam app csak javított a csalások kivédésében és végre talán lesz szupport, ha szükséges lenne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#106516) i2k


i2k
senior tag

De nagy itt a csend :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106517) djculture válasza i2k (#106516) üzenetére


djculture
félisten

Én már írni akartam párszor de mindig 503 volt... Mióta összeszarta magát az ssd a prohardvernél valahogy nem igazán van olyan nap hogy ne legyen működési zavar.

[ Szerkesztve ]

(#106518) fuwiradis


fuwiradis
tag

Van cdg-n ez a digitális akció, tales of zestiria vajon megér 3800 pénzt? valakinek volt szerencséje hozzá?

(#106519) i2k


i2k
senior tag

"Oddworld: New 'n' Tasty"

* STEAM-en: 0% OFF - 19,99 euro - (*306,02) = ~ 6120 Ft.
* HumbleBundle Store-ban: 66% OFF - 6,79 euro - (*306,02) = ~ 2080 Ft.
* Chrono (24 órás ajánlat): 67% OFF - 6,50 dollár - (*272,43) = ~ 1770 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106520) djculture válasza fuwiradis (#106518) üzenetére


djculture
félisten

Ha szereted ezt a fajta mangás jrpg stílust akkor megéri a 30 fps lockkal együtt..

(#106521) i2k válasza fuwiradis (#106518) üzenetére


i2k
senior tag

tomsolónak is volt szerencséje hozzá, ha jól emlékszem. S kedvelte.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106522) tomsolo válasza fuwiradis (#106518) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha szereted a mangákat japán nyelven akkor igen, de készülj fel rá hogy marha nagy a grind.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106523) oriic válasza fuwiradis (#106518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tipikus JRPG, szóval ha kedveled a stílust akkor ennyit megér.

szerk:

Ezt a manga témát ne erőltessétek srácok, köze nincs a mangákhoz a játéknak. :D Sima japán RPG.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106524) tomsolo válasza oriic (#106523) üzenetére


tomsolo
őstag

[link]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106525) oriic válasza tomsolo (#106524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, van belőle manga, amit a játékból csináltak annak megjelenése után :) Vagyis a játéknak nincs köze mangához, csak annyi hogy utána azt is készítettek belőle. (Sőt, jelenleg anime is fut belőle ugyanezen a néven)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106526) tomsolo válasza oriic (#106525) üzenetére


tomsolo
őstag

mielőtt még belemennénk a szokásos adok-kapokba, pls sorold fel hány tales of játékkal játszottál... :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106527) oriic válasza tomsolo (#106526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

-Eternia
-Phantasia
-Destiny
-Vesperia
-Symphonia
-Legendia

(nem ebben a sorrendben)

A többi sajnos kimaradt vagy nyelvtudás, vagy platformhiány miatt.

Zestiria és Berseria mint játék már nem érdekel, előbbiből az animét nézem már csak, de eddig látottak alapján játékosok szerint is bővebb az anime mint a játék.

De nem igazán tudom mit akarsz ebből kihozni, annyit hoztam csak fel hogy Zestiriának semmi köze mangákhoz sima JRPG játék, de látom a kötekedés az megy. Nincs most hozzá idegzetem sry. Legyen akkor manga játék ahogy szeretnétek, és nem kell belemenni semilyen állítólagos adok-kapokba.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106528) fuwiradis válasza tomsolo (#106522) üzenetére


fuwiradis
tag

hm, a grind legfeljebb akkor probléma, ha a harcrendszer nem tudja elvinni a hátán. gyorsan unalmassá válnak a csaták?

@djculture, orihalcos, i2k : köszi nektek is.

(#106529) tomsolo válasza fuwiradis (#106528) üzenetére


tomsolo
őstag

A harccal az baj, hogy sok gyaloglás és a dara - elég uncsi - ráadásul elég későn bontakozik ki a taktikai rész. A boss harcok viszont jók - és nehezek - még a side questesek is. Vannak jópofa puzzle is.

Ettől függetlenül tudom ajánlani, olyan mintha egy min. 60 órás animét néznél, köszönhetően az anime stílusú játékmotornak. Sok grandiózus átvezető van, ráadásul rengeteget beszélnek a karakterek - ala DA Origins - egymással illetve vannak felfedezendő dolgok is amiket meg lehet beszélni velük.(ezek legtöbbje vicces, pl mikor találnak ilyen óriási kövületet, eDona mindenáron megenné olajban sütve )

Sokan nyafogtak a sztori miatt az elődökhöz mérve, szerintem teljesen jó. Állítólag legalább 2 végigjátszás kell a teljes élményhez - nekem ahhoz nem volt idegem - de van acsi 5.-ért is :D

@#106527: nem kell parázni, csak nem volt kedvem olyannal beszélgetni aki fogalom nélkül állít vmit.

> de eddig látottak alapján játékosok szerint is bővebb az anime mint a játék

Hát ez nincs így. ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106530) fuwiradis válasza tomsolo (#106529) üzenetére


fuwiradis
tag

nem hangzik rosszul, ez alapján úgy tűnik, hogy a benne lévő tartalom megér 3800-at. köszi :)

(#106531) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem játék, de hátha vkinek jól jön:

Stagelight Desktop Core Bundle - ingyen (~10$ helyett):

promo kód: SCIRRA

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106532) csaba951 válasza tomsolo (#106531) üzenetére


csaba951
veterán

Az ilyen akciókra van külön topik, ott van a helye!

(#106533) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Az ON topik lassan erre a topikra kezd hasonlítani. Átlagban minden 5. vagy 10. hozzászólás szól valódi akciókról és a többi ignorálható. Az OFF topik pipát sokan elfelejtik bepipálni így még nehezebb a hasznos hozzászólások kiválogatása.

Nem akarok nagy reformokat és a felhasználók szokásait megváltoztatni, de tisztelettel kérdem, hogy nem lehetne alkalomadtán a valódi akciókat kiemeltre tenni, hogy kitűnjenek a többi közül? Látván, hogy a moderátorok eredeti ötlete már a kukában landolt (vasszigorral fegyelmezett ON és egy laza OFF topik), ez egy jó workaround lehetne. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106534) tomsolo válasza ZsZso (#106533) üzenetére


tomsolo
őstag

de hol akarod kiemelni? az ON-ba vagy za OFFba :F

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106535) ZsZso válasza tomsolo (#106534) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Az ON topikban természetesen. Miért nem oda tettem a hozzászólásom? Mert hülyén hangzik, hogy az OFFolás ellen kampányolok egy OFF hozzászólással - erre ez a topik tűnt optimálisabb megoldásnak.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106536) micafighter válasza ZsZso (#106533) üzenetére


micafighter
nagyúr

És az vajon nem lenne megoldás ha egyszerüen több topicgazda lenne ott? Igy eloszlana a teher, plusz hamarabb tudnának reagálni.

(#106537) echterion válasza micafighter (#106536) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak következetes törléssel lehetne rendet rakni. Ami nem akció, az onnan delete, kérdés nélkül. Így több topikgazda sem kellene.

**********

(#106538) micafighter válasza echterion (#106537) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, erre gondoltam én is, de több topicgazda ezt könnyebben tudja kivitelezni. Ayo szokott törölni rendszeresen, de van hogy 1-2 napig "szemetelt" a topic.

(#106539) szami777 válasza echterion (#106537) üzenetére


szami777
addikt

+(#106533) ZsZso

Vagy át kéne venni a BestBuy akciók, beszélgetések - BestBuy Topik (Csak akciók) fórum szerkezetét, akkor biztos nem lenne több gond a sok offal. 1 helyre menne minden off és on, és az Onba csak az akciókat raknák be a topikgazdák. Ez is egy opció, olyan úgyse lesz, ami mindenkinek tetszene.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#106540) micafighter válasza szami777 (#106539) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a baj amig egy topic volt, néha 50-100 off hszre jutott 1 akció.

(#106541) szami777 válasza micafighter (#106540) üzenetére


szami777
addikt

Tudom, emlékszem rá, de pont ez a lényeg, hogy lenne 3-4 topikgazda, akik a belinkelt akciókat átraknák az on topikba, ahová csak ők írhatnak, és ott szépen le lenne írva minden faya akció off nélkül, miközben a másik meg menne a régi mederbe tovább: akciók, akcióról való diskurzus stb.
Mert 2 féle fórumos van, az egyiket az akciók érdeklik csak, a másik meg ki is tárgyalná őket, kibeszélné a játékot, megéri-e stb, meg ilyesmi. És ezzel mindkét fél ki lenne szerintem szolgálva. nyilván ez annak fájna a legjobban, aki a játék best buyban szeretne szakmai hsz-t gyűjteni.

Engem nem zavar a mostani rendszer egyébként, ha érdekel valami akciósan, úgyis tudom, hol nézzem meg, csak esetleges megoldásnak dobtam be annak, akit tényleg zavar.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#106542) micafighter válasza szami777 (#106541) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez igy ahogy leirtad szerintem teljesen jó lenne :K

(#106543) Crytek válasza szami777 (#106541) üzenetére


Crytek
veterán

Igen. Mert akit az akció érdekel csak az nem képes átolvasni /átgörgetni ami nem érdekli? Ez a baj itt a ph-en minden betünek új topikot akarnak amibe újra irni tudnak hogy még mindig kell valaminek új topik....

Next PC Upgrade: 2022

(#106544) ZsZso válasza szami777 (#106541) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ja, az szerintem is nagyszerű megoldás, nekem speciel tetszik az a módi. Az nagyobb változás lenne viszont és picit több erő is lenne fenntartani, mint simán jelölgetni a fontos posztokat és a kiemelős megoldás valószínű nem is szítana akkora tiltakozáshullámot.

@Crytek:
Minden megoldásnak van jó és rossz oldala. Egy topik is elég lenne, szerintem is, de most ez a két tök ugyanolyan egy kicsit értelmetlen kezd lenni.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106545) #79621120


#79621120
törölt tag

Mondjuk a szürkeboltok ajánlatait tartalmazó hozzászólásokat automatikusan törölni lehetne a best buy topikból .

Aki meg túl sokat offol , azt meg egy hétre ki lehetne tíltani .

(#106546) Renok


Renok
senior tag

Szuper ötletek, jó lenne már valami, mert tényleg nagyon szemetelt az ON topic.

(#106547) cyberkind válasza #79621120 (#106545) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ennyire nem kell túlzásokba esni. ;)

Paranormal Cocktivity

(#106548) szami777 válasza ZsZso (#106544) üzenetére


szami777
addikt

Igen, mondasz valamit, a kiemelt dolog a legjobb, akkor nem lenne szükség 2 topikra, minden mehetne egybe.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#106549) echterion válasza cyberkind (#106547) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem se. Mindenki felnőtt ember (aki nem, annak úgyis mindegy :)) ), majd eldönti, hogy megéri-e neki vagy sem.

(#106544) ZsZso: Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

**********

(#106550) cyberkind válasza echterion (#106549) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, az tény, hogy sok az off, viszont azért sok az off mert ide kb mindenki szarik átjönni ha belekezd egy témába.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.