Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125001) arty válasza SityiSXT (#125000) üzenetére


arty
veterán

deluxera? minek?
fh4 expansion bundle, gamepass esetén 9360ft jobb/tartalmasabb DLC, mint pár autó a deluxeban...

amugy természetesen szoktak akciók lenni, bár az új kieg miatt nem biztos, hogy mostanában.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125002) SityiSXT válasza arty (#125001) üzenetére


SityiSXT
őstag

Keverem, az Ultimate-re gondoltam. Köszi, akkor behúzom a napokban, nem várok (most leszek szabadságon).

(#125003) micafighter válasza SityiSXT (#125002) üzenetére


micafighter
nagyúr

Előtte kicsit nézz szét/kérdezz az Xbox One topikban, régebben megoldható volt teljesen legálisan bármiféle trükközés nélkül hogy másik régiós MS Storeban vásároltal és úgy olcsóbbra jött ki a vége. Nem tudom ez működik-e még.

[ Szerkesztve ]

(#125004) arty válasza micafighter (#125003) üzenetére


arty
veterán

mire giftcardal megveszed, a váltások, fee-k miatt simán lehet h kb a magyar ár környékére jössz ki ... MS kedvesen "régiósan" áraz itthon!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125005) SityiSXT válasza arty (#125004) üzenetére


SityiSXT
őstag

A törököknél ha jól számolom, kb. 4000 forintot tudnék spórolni az Xbox Game Pass árhoz képest. Ahogy nézem a linkelt oldalon lévő más régióból történő vásárlásos útmutatót, kicsit macerásnak tűnik. Plusz a kommentek között valaki pont arra panaszkodik, hogy török DLC-t vett valamelyik játékához (amit saját régiójában vett), és az nem jelenik meg a játékban. A pénztárcámnak nem tetszik a dolog, de nem trükközök akkor, ennyi kockázatot nem vállalok. Köszi mindenkinek a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#125006) Johnny_vT válasza SityiSXT (#125005) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Anno én is gondolkodtam más régióból megvenni a Forzát. Egyiptomban kvázi fele annyiba került volna. Aztán utánaolvasva kábé lehetetlen megvalósítani, inkább hagytam :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#125007) csaba951


csaba951
veterán

Euro Truck Simulator 2 és/vagy American Truck Simulator ünnepi játék. Segítsünk kiszállítani a karácsonyi ajándékokat! Ha sikerült teljesíteni, bisz-baszokat kapunk érte a játékban. :DDD

Részletek:
International Christmas Gifts Delivery Event 2018

[ Szerkesztve ]

(#125008) gyimger válasza csaba951 (#125007) üzenetére


gyimger
őstag

Olyan gyakran meg akarom venni ezt a játékot, de aztán meglátom a DLC-listát.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125009) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Figyelmetlen voltam, és megvettem ezt az alapjátéknak játéknak hitt kiegészítőt: [link]

Gondoltam semmi gond akkor megveszem az eredetit. Létezik, hogy már sehol nem forgalmazzák?
:(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#125010) csaba951 válasza gyimger (#125008) üzenetére


csaba951
veterán

Ha nagyon-nagyon nincs pénzed, akkor pusztán az alapjáték is játszható önmagában.

Egyébként meg elég csak ezt a két csomagot megvenni a rengeteg dlc-ből:
* Euro Truck Simulator 2 Map Booster (akciósan 19,34 €)
* Euro Truck Simulator 2 Cargo Bundle (akciósan 5,38 €)

Nyilván nem teljes áron. Holnap estétől indul a sale! :DDD
Map packnál könnyen lehet, hogy külön-külön megvéve olcsóbbak lesznek, mint az egybe csomagban.

Az összes többi csak opcionális kozmetikai item, amivel a fejlesztőket támogatod.

(#125011) csaba951 válasza Predator2 (#125009) üzenetére


csaba951
veterán

Lehet kapni. Jelenleg itt a legolcsóbb.
Hozzá -5% kupon: THELEGION

(#125012) tomsolo


tomsolo
őstag

hétfőtől akkor steam sale? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125013) FunPro válasza tomsolo (#125012) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát, ha ma hétfő van... :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#125014) echterion válasza csaba951 (#125010) üzenetére


echterion
nagyúr

Ennek örömére újra elővettem a játékot. Illetve venném, mert az utolsó mentésem még minimum graffal van mentve, most, hogy jobb gépem van, fentebb raknám, de kifagy a játék. A zene megy szépen tovább, de a kép kimered, alt+tab sem működik, csak a kijelentkezésre záródik be. i5 7300hq + gtx1060-as kombónál. :( :U

Amúgy hol találom meg a küldetések között ezeket a karácsonyi küldiket?

[ Szerkesztve ]

**********

(#125015) micafighter


micafighter
nagyúr

EA egyik angliai főnöke ki lett rúgva mert egy nemiszerves hasonlatot használt. A kolléganőjével beszélt munka kapcsán, és egy olyan szofordulatot használt a hapi, hogy ,,nem akarom hogy arról szóljon ez hogy meregetjuk kinek mekkora a f..sza". Munkarol volt szó munkatársával, nyilván mindenki érti ezt a hasonlatot és semmi szexuális vonzata nincs, de a nő ezt szexuális zaklataskent jelentette (skypeon volt amúgy üzleti megbeszélés kettejük között), erre pedig a hapit kirúgták. Nem volt semmi más apropó, semmi előzmény, ennyi volt az egész. Érdekes, hogy a nő egyébként pályázott/pályázik az így megüresedett pozícióra..

A hapi most pereli az EA-t hogy ilyenert kirúgták.

[ Szerkesztve ]

(#125016) csaba951 válasza echterion (#125014) üzenetére


csaba951
veterán

Külső megbízásoknál (www.worldoftrucks.com regisztráció szükséges!) lehet elérni. Főleg kikötőkben, mert hajóval érkeznek az ajándékok, messze földről. Tisztára, mint a valóságban! :DDD

(#125017) csaba951 válasza echterion (#125014) üzenetére


csaba951
veterán

Külső megbízásoknál (www.worldoftrucks.com regisztráció szükséges!) lehet elérni. Főleg kikötőkben, mert hajóval érkeznek az ajándékok, messze földről. Tisztára, mint a valóságban! :DDD

Én a GeForce Experience-el optimalizáltam a játékot.

(#125018) csaba951


csaba951
veterán

(#125019) micafighter válasza csaba951 (#125018) üzenetére


micafighter
nagyúr

Érdekesség hogy épp próbálja lejogvédetni az illető a táncát. Kíváncsi vagyok, hogy össze fog-e neki jönni.

(#125020) ayo válasza csaba951 (#125018) üzenetére


ayo
addikt

én a jobb klikket védetném le, nem vagyok kapzsi, elég a jobb klikk :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#125021) i2k válasza ayo (#125020) üzenetére


i2k
senior tag

Én a járás mozdulatsorán gondolkodom --- természetesen magába foglalná az egy/két kézen, és az egy/két lábon járást is...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125022) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ebből a boltból szeretném ezt a játékot megvenni: [link]

Megbízható bolt?
Nincs régió kód stb..?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#125023) i2k


i2k
senior tag

ITT A VILÁG ELSŐ XBOX ONE-HOZ KÉSZÍTETT BILLENTYŰZET-EGÉR PÁROSA

"A Razer Turret for Xbox One kényelmesen használható a kanapén, akkumulátoros üzemideje pedig bőven elég egy kiadósabb csatához is."

Azon merengek, hogy a nextgenny idején a Microsoftnak nagyon óvatosan kell bánnia majd az új konzol feature-jeivel --- mert már NEM tud kihátrálni a PC-sedés mögül... s ha megteszi, akkor nagy beégés lesz, finoman szólva.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125024) ayo válasza Predator2 (#125022) üzenetére


ayo
addikt

Megbízható, legális viszonteladó.

http://jateknaplo.blog.hu

(#125025) echterion válasza i2k (#125023) üzenetére


echterion
nagyúr

Huhú, mi balhé fog majd menni a box-os fórumban ezután. ;]

**********

(#125026) cskamacska válasza micafighter (#125015) üzenetére


cskamacska
addikt

Hülye multik is csak addig tolják túl a PC-t(és emellett nem fizetik be a közterheket), míg a vezetőik rá nem jönnek hogy ha nem szakad rájuk valami cyberpunk utópia, és hamarosan nem egy luxus holdbázis közepéről sajnálják le a földi pórnépet, addig igen is az ő farkuk is meg fogja érezni a bakancsos csalánt, mikor valami durvább populista szélsőség jut hatalomra az ő szíves közreműködésükkel. Barmok, na. :(

Na ez hogy maradt innen ki? :))

Megérkezett a Gigabyte első DDR4-es memóriacsomagja
Memória nélküli moduloktól megfosztott AORUS RGB memóriacsomag jön

Gigabyte az RGB ledes(ami már rég gémer-iparági szabvány lett :U ) DDR4 memória párjai mellé kamu modulokat pakolt, amin csak a tápvezetékek vannak bekötve hogy az karácsonyfa égőket működtesse. :Y

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125027) i2k válasza cskamacska (#125026) üzenetére


i2k
senior tag

Há' nem tudod, hogy míg korábban a CPU és így a PC füsttel működött, most már RGB-fénnyel... RGB fény nélkül a földi élet (is) értelmetlenné vált.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125028) arty válasza ayo (#125020) üzenetére


arty
veterán

jó, hogy nem duplaklikket írtál, mert az már ezer éve MS szabadalom ... RÖHEJ az az ország szabadalom szempontjából :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125029) NyMRooD válasza i2k (#125023) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mindenki elfelejti, hogy ps4-nél is van hivatalos egér+bill támogatás, ott is a fejlesztőkön múlik (bár tény Sony nem reklámozza annyira mint Ms) és alig van olyan játék ami támogatja, szóval (szerintem) nem lesz itt nagy változás, bár ha Ms elkezd rts-eket kidobni akkor lehet valami, de nem ilyen áron (mint amibe ez a razer cucc kerül).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#125030) cskamacska válasza i2k (#125023) üzenetére


cskamacska
addikt

És üdvözlendő is a konzol proletariátus glóriás mustárréce pécésedése :R , igen is legyen meg mindenkinek a perifériális választási lehetősége. :K A "kontroller mindenre is jó" hozzáállás nyilvánvaló zsákutca, max a gyerekek kényszerből már abba nőnek bele hogy a konyhában a vert föld a normális, a gyártók meg sűrűn bólogatnak hozzá, és eltartott kisujjal szürcsölik a narkós kurvákat. :(

Viszont a mostani generációban ennek már lőttek, ehhez konkrét játék támogatás kell, azt meg csak nem lépik meg hogy hivatalos lesz az irányítókar emulálás-hax egérrel. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125031) TheNewDawn válasza Predator2 (#125022) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Semmit se vegyél tőlük, bf kor vettem dirt 4 et , hogy nekem aztán mennyi levelembe, fenyegetesembe stb került mire a rossz helyet jó kódot küldték..végül paypal report lett belőle, mert még nekik állt feljebb. Undormany fostalicska banda ez,rosszabbak a legrosszabb scam oldalnal.

(#125032) cyberkind válasza i2k (#125023) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez idővel és értelmesen támogatva elég sok mindenre jó lehet.

Infós haver azt mondja, hogy ebben simán benne van a sima átlagos PC kukázása is, ezzel elvileg mehet az Office is ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#125033) micafighter válasza cskamacska (#125026) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó kis RAM, ilyen kit-em van ;] Tudom ma már divatt lett az RGB fikázás, valahol meg tudom érteni mert ezzel (is) próbálnak eladni dolgokat mikor ez nyilván csak egy esztétikai szempont, ettől még lehet valakinek fontos. Én megértem azokat is, akik ugy gondolják hogy a PC egy eszköz és nem nézegetni kell, és megértem azokat is, akiket érdekel az is hogy néz ki az adott gép. Szerintem nem kell hülyének nézni valakit csak azért, mert más szempontok alapján venne valamit, mint mi.

(#125034) NyMRooD válasza cyberkind (#125032) üzenetére


NyMRooD
őstag

Minden tiszteletem, de ez nem fog megtörténni, mint fentebb írtam ps4-en is támogatott és ott sem hozott változást de ha valamiért játékok terén itt mégis hozna (végül is az Ms-nek van 1-2 rts címe) átlagos pc-t sosem fogja leváltani. Ehhez az kellene, hogy az Ms (teljes értékű) windows-t rakjon az xbox-okra vagy, hogy kinyírják a windows-t teljesen. Előbbi esetben a platformra fejlesztet játékokból kapott részedésről kellene lemondani, utóbbi esetben pedig a régi appok futtatásáról. Nem kell ebbe többet látni mint ami, kapott egy plusz ficsört az xbox, amit pár fejlesztő kifog használni, de a nagy többség nem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#125035) cyberkind válasza NyMRooD (#125034) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak ott nem a Razer van jelen mint partner, ez felejti el mindenki, másrészt egy olyan gyenge felhozatalhoz szerintem egyik cég se adná a nevét, én ezek miatt látom ezt másnak, de még régebben is leírtam, hogy ez jó lehet, de csak értelmes módon megvalósítva.

Paranormal Cocktivity

(#125036) NyMRooD válasza cyberkind (#125035) üzenetére


NyMRooD
őstag

De mind a két platformon támogatja az összes egeret és billentyűzetet, ráadásul a razer 60k-s megoldása kb annyiba kerül mint egy xbox one s.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#125037) i2k


i2k
senior tag

https://www.chrono.gg/: "Yakuza 0/Zero" - 11,5 dollár (~3230 Ft)
STEAM: Klikk az adatlapjához!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125038) i2k


i2k
senior tag

Na, elvileg még 20 perc, és robbannak a pénztárcák... :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125039) tomsolo


tomsolo
őstag

Humblen újabb ingyen Lego játék - Lord of the Ring

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125040) i2k válasza tomsolo (#125039) üzenetére


i2k
senior tag

27-ig lehet beaktiválni a kapott kódot...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125041) gyimger


gyimger
őstag

Overlord GMG ingyenjáték csere valamire? :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125042) Allien válasza NyMRooD (#125029) üzenetére


Allien
veterán

Inkább az a vicc, hogy a Playstation 1-mhez is volt már egerem (golyós, mint a dezodor), amivel tök jól eljátszadoztam a C&C (azaz aki nem tudná, Command & Conquer) rts-l, de még az Xcom 1-2-vel is, egérrel. Meg sem merem említeni, hogy volt hozzá pisztoly is, és tökéletesen működött is. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#125043) tomsolo


tomsolo
őstag

Holdfast: Nations At War

A competitive multiplayer first and third person shooter set during the great Napoleonic Era. Charge into battle with over 150 players per server!

Csodálom, hogy erről még nem énekelt a macska.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125044) Csapoati válasza tomsolo (#125043) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fain lehet percenként egyet lőni. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#125045) echterion válasza csaba951 (#125017) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, van egy jó deal az amcsi origin-en: Sims 4 most 5 dolcsi, ezt próbáltam lányomnak megvenni, de sajna nem fogadja el a magyar bankkártyámat. Valakinek esetleg sikerült már onnan vásárolnia valahogy? A digital deluxe lenne jó, az 6,25 dollár, de ha minden kötél szakad, marad az amazon, csak ott nincs DD, csak a sima.

Bocs, nem váálasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

**********

(#125046) akoska07 válasza echterion (#125045) üzenetére


akoska07
nagyúr

Link ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#125047) cskamacska válasza tomsolo (#125043) üzenetére


cskamacska
addikt

A macska figyel, mindenhol ott van, és nem énekel, mert már megtette 8 hónapja. :P Azóta kényszerűségből beléptem egy klánba, mert az eventekre egyedül nem lehet feljárni. Royal Yeast Yeomanry aztán gyorsan újjáalakult Royal Commonwealth Corps néven, majd egy bizonyos Cockwomble ideiglenes visszavonulása után szanaszéjjel szakadt egy nap alatt. Utána szégyenkeztek kicsit és újra RYY néven futnak, de a Barátok Közt későbbi epizódjaira már nem maradt időm, mert a Post Scriptumot kellett ép meghalasztani. :))

más

Tank Warfare: Tunisia 1943 Complete Edition 7,24 euró

Strategy First alkotott, és most -92% zakciót nyomtak a Graviteam TBS/RTT/szimulátor hibridjére, bőven többet mint eddig bármikor. Erősen ajánlott minden stratégia és szimulátor rajongó számára, már csak azért is, mert Tobruk és Egyiptom kivételével nem szokott az Afrikai front bekerülni játékokba, itt meg a legkésőbbi harcokban Tigrisek, Churchill gyalogsági tankok, és M10 páncélvadászok rohangálnak egymásnak a tuniszi pusztaságokon. :K

Csapoati: És néha még ez is sok, mert a szurony rohamot nem lehet jetpack-el végrehajtani, így bizony van hogy a pisztolyosok újratöltenek, és lelőnek mint a kutyát. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125048) arty válasza echterion (#125045) üzenetére


arty
veterán

gatyád rámegy majd a simsre.... szvsz kár belekezdeni :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125049) micafighter válasza arty (#125048) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát igen, nem olcsó mulatság.. De ugyebár a játékoknak az ára változatlan 60USD/EUR..

(#125050) arty válasza micafighter (#125049) üzenetére


arty
veterán

igen :)
alap simsel is el lehet lenni egyébként, nagyon sokáig...... csak ezt egy lánykának nehéz megértenie, elég mocsok módon tolja a kontent-reklámot a játék a kölkök arcába és persze "mindenkell" :( szóval jó az alap sims, de konfrontálódásra a kölökkel fel kell készülni..... :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.