Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) DaVE-1 válasza Golden9 (#141989) üzenetére


DaVE-1
tag

A GTA-t nagyon sokan fogják venni. Nem kell oda az epic ,főleg nem úgy hogy veszteségesek. Egy ilyen exkluzivitásért a RS nem kis pénzt kérne (már ha egyáltalán belemenne ebbe a dolgokba). És a RS-nak szerintem a kisebb piacon kijönni öntökönlövés lenne. Akkor ennyi erővel RS launcher exkluzivitás ahol minden pénz az öveké.
A "gépigénytől" nem tartok. PS5 ,Series X ereje adott, látjuk mit nem tudnak ezek a csoda gépek és ez a GTA6 ide fog megjelenni azaz nagyon nagy előrelépést érdemben kár várni. PC-s megjelenés az más tészta mert mostanában sajnos trehány munkák jelennek meg.
És ez sajnálatos pl a nemrég megjelent steam felmérés tükrében ami azt mutatja sokan még FHD-ben játszanak és sok sok éves közepes karival. Szóval a GTA6 erre a piacra fog jönni. Én amondó vagyok aki konzolon játszik majd sokkal jobban jár.. (akár a 30 fps ellenére is)

(#142002) Golden9


Golden9
addikt

(#142003) gyimger


gyimger
őstag

Stargate: Timekeepers Demo elérhető.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#142004) Dilikutya válasza DaVE-1 (#142001) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha jön PC-re a GTA VI, a Rockstar-t szerintem nem fogja izgatni, hogy a Steam statisztikák szerint milyen gépeken játszik a többség. Úgy igazán egyik résznél sem érdekelte (mondjuk a Vice City és a San Andreas nem volt elszállt gépigényű, igaz azok a GTA3 motorjával jöttek, volt idő gatyába rázni) őket, a GTA III-IV-V és a RDR2 is megjelenésekor a legszebb játékok közé tartozott, sőt igazából a IV ma sem szégyenkezhet, a másik kettő meg abszolút megfelel a kornak ma is. A GTA III kissé megkopott mára, de mondjuk akkoriban évente volt akkora ugrás grafikában mint most 10 évente, a III és a San Andreas között van 3 év, de kinézetre meg óriási a különbség.
De nem is várja el senki, hogy 1060/2060/3060 legyen a referencia, a magas beállítás mehet a kurrens hardverekre, csak arról kéne még idejében leszokni, hogy egy új kártya százezrekért rögtön azzal nyisson, milyen fasza az a DLSS...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142005) i2k válasza Dilikutya (#142004) üzenetére


i2k
senior tag

"csak arról kéne még idejében leszokni, hogy egy új kártya százezrekért rögtön azzal nyisson, milyen fasza az a DLSS..."

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142006) cyberkind válasza i2k (#142005) üzenetére


cyberkind
félisten

Gúd lakk, ez a jövő minden téren, az optikai csati se létezik már az új dolgokon.

Paranormal Cocktivity

(#142007) vidaila válasza gyimger (#142003) üzenetére


vidaila
aktív tag

Pont úgy fest mint a régi Farscape című tv sorozat játék változata, kicsit modernebb köntösben 😁

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#142008) DaVE-1 válasza Dilikutya (#142004) üzenetére


DaVE-1
tag

Pedig sajnos ma már az optimalizáció ez: dlss/fsr/xess
Kijött az Ubisoftos Pandora amit egy cikk pl a következő Crysisnak emlegetett. VGA tesztet eddig only dlss/fsr-eset csináltak róla.. FHD nativban a 7900XTX-el sincs meg a 60fps. Egész jó az irány mondhatom :(

(#142009) cyberkind válasza DaVE-1 (#142008) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig készülhettek, hogy ez "rosszabb" lesz, nekem egyébként nincs bajom a skálázással.

Paranormal Cocktivity

(#142010) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Sziasztok!

Rendszer újratelepítés volt, múltkor én kérdeztem, hogyan lehet az Epicen telepített játékokat felismertetni, köszönöm, tökéletesen működött a dolog.

Még egy kérdés: Xbox alkalmazással hogyan lehet felismertetni a telepített játékokat? Elvileg a Shadow of War: Definitive Edition és talán még egy másik játék volt telepítve, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. Viszont ha van rá metódus, valaki ossza meg, mert neten nem találtam semmit. Előre is köszönöm! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#142011) válasza Dilikutya (#141993) üzenetére



tag

Nekem, mondjuk, ez az új GTA-előzetes is vaskosan karikírozásnak tűnik, nem pedig a jelenségek futtatásának. Marhára nem az jutott eszembe, hogy "ez, de PC/wokw/stb.!", amikor nevetségessé teszi őket.

(#142012) gyimger válasza (#142011) üzenetére


gyimger
őstag

Mondjuk úgy, hogy népszerűsíti? Egy méltán híres sorozat tíz éve várt új darabja, ami miatt eseményeket zavarnak meg, kamerába kiabálnak tüntetőleg, amit olyan misztikum leng körül, mint a Half-Life 3-at és amikor a hetekkel előre bejelentett trailert kiadták, egy twerkelő fekete picsát kaptunk az arcunkba. Tőlem figurázhatja, de én erre az egész jelenségre nem vagyok kíváncsi.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#142013) i2k válasza gyimger (#142012) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142014) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142015) bigrob válasza i2k (#142014) üzenetére


bigrob
őstag

Nincs opció a big búti bicsizre... :))

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#142016) pilipi


pilipi
aktív tag

krindzs...

(#142017) Golden9 válasza i2k (#141978) üzenetére


Golden9
addikt

"...meg behajoló póz és azt fényképező pasi."

Hogy mik vannak ott Miamiban. :D
A kék bikinis anyukát meg cenzúrázták. :DDD Elől-hátul szilikonhiányos amerikai nőnek? :F

Mindennek megvan az oka. Én nem értettem, hogy a trailerben miért van olyan sok fekete a strandon, mikor valójában [1] [2] [3] nagyítóval kell keresgélni őket, aztán rájöttem, hogy valószínűleg azért, mert rájuk nagyobb élvezettel lehet lődözni. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#142018) Golden9 válasza Golden9 (#142017) üzenetére


Golden9
addikt

Javítom. :B

...ott Miamiban. :D

Csak nem akar sikerülni. :B :W

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#142019) cyberkind


cyberkind
félisten

LOL, bezér a The Days Before fejlesztője. :DDD :DDD Remélem, minél többen előrendeltétek! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#142020) gyimger válasza cyberkind (#142019) üzenetére


gyimger
őstag

Azt a játékot, ami többször nevet váltott a fejlesztés során és épp csak annyit mutogattak belőle, hogy hihető maradjon a létezése? Hát persze.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#142021) cyberkind válasza gyimger (#142020) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez egy mmo asset bundle konkrétan, 40 dodóra beárazva. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#142022) strandkorlát válasza cyberkind (#142021) üzenetére


strandkorlát
csendes tag

400-ba kerül, de most akciósan 300-ért is meg lehet kapni ;]
American City Packs

(#142023) i2k


i2k
senior tag

Pusztán csak érdekességként és, hogy mindenki nevessen egy jót a PC-je előtt:

[link] - Ex-Rockstar dev miserably fails at explaining why GTA6 can’t come out on PC alongside PS5 & Xbox Series X

"Mike York, a former Rockstar employee who has worked on both Grand Theft Auto 5 and Red Dead Redemption 2, has tried to explain why GTA6 cannot come out on PC alongside its console versions. And his explanation is what everyone has already predicted. A pile of mere excuses and nothing more.

York claims that Rockstar needs more time to polish the PC version because there are a lot of different PC configs in comparison to consoles. He also claimed that since the PC is more powerful, it will allow Rockstar to add more stuff to it.

Let’s start with the first part of this. A few days ago, Ubisoft released Avatar: Frontier of Pandora on multiple platforms. This game features a huge world to explore, is one of the best-looking games, and runs incredibly well on PC. Let that sink in. Ubisoft can release a polished game on consoles and the PC but somehow Rockstar can’t?

Hell, here is a better example. Earlier this year, Deep Silver released Dead Island 2. Dead Island 2 was in development hell for a few years. However, Dambuster Studios was able to develop old-gen and current-gen versions of it. And yes, the PC version came out alongside its console cousins. Dambuster basically developed five versions simultaneously. You’re telling me that Rockstar, with all its resources, can’t compete with Dambuster? Come oooooooon.
As for Rockstar adding new features to the PC version… what happened to the Ray Tracing effects of GTA5? Why they aren’t available on PC? PCs are more powerful than consoles yet we don’t have Ray Tracing. What’s the excuse for that? Riiiiiiiiiiight.
And I get it. York is being a diplomate here, trying to praise his former studio. After all, he won’t bite the hand that fed him. However, we’re so fed up with PR statements and lies. No dear York, Rockstar is not delaying the game on PC to further polish it. They’re delaying it so that they can increase their revenue. They are delaying it to have another marketing campaign in two years. Because they know people will double dip. That’s the truth, whether you like it or not.

So dear devs, if you don’t want us to call out on your lies, then please keep your mouth shut. We all know how things work. The excuse for the “complicated PC configs” would fly in the 90s. It’s not valid in today’s age though. A lot of smaller studios have developed and released games on consoles and PC, and they run great on PC. If those studios can, then surely Rockstar can. Unless there is another reason preventing them. And we all know that reason (money money money money).
Finally, don’t even dare to bring up the games that came out this year on PC with performance issues. These games were EVEN WORSE on consoles. Star Wars: Jedi Survivor, Immortals of Aveum and The Lord of the Rings: Gollum were awful on PS5 and Xbox Series X at launch. So, you can’t use them as examples. Not when their console versions look and run worse than their PC versions!"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142024) Golden9 válasza cyberkind (#142019) üzenetére


Golden9
addikt

(#142026) gyimger válasza Golden9 (#142024) üzenetére


gyimger
őstag

Készülnek a következő átverésre.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#142027) alratar válasza Golden9 (#142025) üzenetére


alratar
addikt

Kíváncsi leszek, hogy ezután tényleg megfog jelenni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#142028) _drk válasza alratar (#142027) üzenetére


_drk
őstag

Már annyi pénz benne van, hogy muszáj megjelennie.
Az hogy milyen formában már kérdéses lesz, de ha ennyire csúsztatják valószínű játszható lesz, csak nem biztos hogy jó is.

(#142029) alratar válasza _drk (#142028) üzenetére


alratar
addikt

A Warner elsüllyesztette a Batgirlt, pedig le volt már forgatva, úgyhogy volt már erre példa.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#142030) _drk válasza alratar (#142029) üzenetére


_drk
őstag

Az film és franchise szinten gondolkoznak. Elvileg a Marveleket is kaszálni akarták, de ott már túl nagy volt a hírverés is meg valakik szerint annyira nem volt rossz és zöld utat kapott.
Ebből a Batgirlben semmi nem volt meg de még a többi filmet is lehúzza, úgy ahogy a Marvelek után az a franchise is hivatalosan el van baszva. :DDD
Ha ez ACként lenne eladva már rég, akkor lehet nem jelenne meg, hogy a többi AC-re ne legyen negatív kritika miatta.

(#142031) Frod válasza alratar (#142029) üzenetére


Frod
addikt

Ott valami könyvelői mágiát tudtak alkalmazni, és adó-leírást(?) kaptak érte, hogy nem mutatják be - ha jól mondom.
(Amúgy ezt sok másik produkcióval is megtette már a Warner, pl a Coyote Vs. Acme filmet is inkább hagyták volna a dobozban r*hadni pont a fenti céllal - ezt hálaég az Amazon átvette értesülések szerint)
Itt nincs ilyen, sőt, konkrétan a szingapúri állam szállt be egy tekintélyes összeggel, úgyhogy itt kénytelenek valamit letenni az asztalra.

Do you see the white shadow?

(#142032) Dilikutya válasza Frod (#142031) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pár éve a Warner/HBO a DC-s Swamp Thing sorozatot is elkaszálta ilyen adó trükk miatt, de már akkor tudni lehetett, amikor a sorozat elindult, mellesleg sikeres is lett.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#142033) Frod válasza Dilikutya (#142032) üzenetére


Frod
addikt

Ha jól emlékszem ott az volt a sztori, hogy úgy tudták kapnak 'X' millió $ adókedvezményt az államtól ahol forgatnak, de nem kaptak, csak kevesebbet, ezért úgy ahogy van lelőtték az egészet, az utolsó pár részt le sem forgatták. (junkie)
Tehát végül a spórolás miatt csapott le a kaszás, de csak mert elszámolták magukat - míg Zaslav (Warner CEO) ennél nagyobb és direktebb pusztítást rendez amióta regnál.

Do you see the white shadow?

(#142034) alratar válasza Frod (#142031) üzenetére


alratar
addikt

Igen tudom, de ők a Ubisoft na.    :DDD
Tőlük minden kitelik.

Meg, ugye mindenben van kiskapu. 
felgyulladt a raktár, a kolléga véletlenül törolte a nagy részét - álá pixar -, meghackeltek stb.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#142035) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sziasztok!

Legénybúcsút szervezek és a téma képregény/game lesz.
Európán belül jövő májusig lesz valami nagy gamer esemény?

[ Szerkesztve ]

(#142036) i2k válasza Maxxy10 (#142035) üzenetére


i2k
senior tag

"e-sports Europe 2024" (Google)
* [link] - 5 Best Esports Events in 2024

"gaming conventions europe 2024" (Google)
* [link] - Video Game Convention Calendar

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142037) i2k


i2k
senior tag

Ez annyira jó, hogy le is mentettem magamnak :)

Metal music vs. indiai ének - [link]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142038) Crus


Crus
őstag

Nem tudok jól rajzolni. Nem tartozom a reménytelen közé, de, hogy nem ez az erősségem az biztos. Ellenben fantáziám, meg szépérzékem még nekem is van és ahogy az ember hangszeren se tud játszani profi módon, azért a ritmust az optimális esetben nagyon is érzi.

A lényeg, hogy tegnap beletoltam ~14 órát az A.I.-val megtámogatott kép létrehozás rejtelmeibe és 23:00 körül ezt toltam ki az elmémből, nyilván a mesterséges okosság hathatós támogatásával. A képen látható "dolog" sosem létezett, minden jellemzője agyszülemény, tehát nem, nem egy meglévő képet mókoltam át "3" kattintással...

Pár zavarba ejtő kérdésem lenne:

- Ha egy ilyen nullazéró tehetségtelen ember erre képes - némi szorgalommal -, akkor mi szükség van grafikusokra és egyéb rajzolgató, festegető művészekre. Ugyanis nekem tegnap ez a 441. attempt volt... a korábbiak között is van baromira ütős és művészibb, csak attól elpirulnátok, szóval inkább nem. Külön kínos a kérdés, ha megnézem a minap pár millió dollárért az xy galériába kiaggatott "képet", ami úgy néz ki, mint amikor apám felrúgta véletlenül Cellcoloros bödönt...

- Mennyi esélye van pl. a sofőröknek, programozóknak, újságíróknak az A.I.-al szemben, ha a dupla nulla a maximum?

- Hová a faxba fog ez kifutni? Főleg, hogy a fenti dolgot, kis melóval táncra is perdítem, ha kell (vagy beleültetem egy Teslába Margot Robbie-val)... és nem, nem wrz progival, se fizetőssel, ezek teljesen free, mindenki számára legálisan elérhető történetek.

- WTF?

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#142039) BioNiCMaN válasza Crus (#142038) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Engem a foga ejtett zavarba. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#142040) Maxxy10 válasza i2k (#142037) üzenetére


Maxxy10
addikt

Személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi de köszönöm szépen :R

(#142041) i2k válasza Maxxy10 (#142040) üzenetére


i2k
senior tag

Bocs, de ebből nekem az jött át, hogy szervezni akarsz valamit neki:

"Legénybúcsút szervezek és a téma képregény/game lesz.
Európán belül jövő májusig lesz valami nagy gamer esemény?"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142042) i2k válasza Crus (#142038) üzenetére


i2k
senior tag

Én SG-n már hasonlót beböfögtem OFF-ba (nem, nem képet, hanem gondolatot) - miközben azt gondolom, hogy jó szakemberre mindig szükség lesz, de ahogy a kódkártya lyuggatás is kikopott a "pótolhatatlan" szakértelmek közül a számítástechnikában, úgy egyre több és több szakterület fog "reformálódni" és/vagy teljesen eltűnni a(z egyelőre nagyképűen) Mesterséges Intelligenciának nevezett script/adatbázis/mittoménmi csomagnak köszönhetően...

...hogy aztán jöjjön a Föld megtisztítása a gépek által:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142043) i2k válasza Crus (#142038) üzenetére


i2k
senior tag

Ja, és a csaj nagyon cuki-sekszi. A foga se zavar (észre se vettem/nem hiszem hogy gond). :B

//edit:

Lenti gondolatmenethez:
Pont ezeknek az "eszközöknek" köszönhetően lesz - szerintem! - egyre több és több "The Day Before"-szerű cím a piacra ontva... asset/AI flop...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142044) Crus válasza BioNiCMaN (#142039) üzenetére


Crus
őstag

Az szándékosan nem perfekt, hanem Vanessa Paradis irány, ahogy a bőre se, mivel nem csípem a perfekt küllemű embereket (mivel úgy nincs bennük semmi érdekes onnantól. Lsd.: szexepil.)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#142045) Maxxy10 válasza i2k (#142041) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen igazad van rosszul fogalmaztam

(#142046) Crus válasza i2k (#142042) üzenetére


Crus
őstag

De a jó szakemberek zömét már most tromfolja egy normálisabb A.I. és folyamatosan, szünet nélkül tanul. Míg a jó szakember meg ahogy öregszik, csak egyre hülyül.

Talán fél éve, hogy megkértem egy A.I.-t, hogy Basicben készítsen el nekem egy olyan kódsort, ami egy piros léggömböt reptet a képernyő 2 széle között, paraméterek, etc.
HÁROM mp alatt köpte ki azt, amit anno 1 hétig csináltunk és az is szarabb volt, mint amit az A.I. kitolt magából, csak úgy mellékesen ^^

Sötéten látom én is a jövőt, de én is hiszek abban, hogy van egy kis esély arra, hogy az A.I. jól is elsülhet. Pl. ott a kutató, aki gyógyszer hatóanyagokra specializálódott és egyetlen éjszaka alatt egy vicc géppel legenerált az A.I.-al egy rakás olyan hatóanyagot, amit erősen érdemes tovább tanulmányozni, mert még sosem látták korábban.
Viszont u.e. a kutató just4fun, egy éjszaka alatt legalább ennyi, az emberiség történelmének leghalálosabb mérgét is "legyártotta". :-/

Végül is a nukleáris energia is bejött egyelőre (a gebaszok ellenére is jobban jártunk vele), még annak ellenére is, hogy folyamatosan a levegőben lóg, hogy valamelyik hülye "rátenyerel" a launch gombra.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#142047) i2k válasza Crus (#142046) üzenetére


i2k
senior tag

A rémálom az lesz - szerintem -, amikor már tényleg semmiről nem hihetjük el, hogy emberi fejből pattant ki, ember által készült, de legalább emberi közreműködéssel... nem is rémálom, az lesz a pokol maga.

Már manapság is olvashatók komolyabb, megdöbbentőbb tudományos, csillagászati cikkek alatt MI-vel kiáltozások... különösen a képi anyag is mellékelt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142048) Crus válasza i2k (#142047) üzenetére


Crus
őstag

Ez szvsz már most is necces... itt-ott még kilóg a lóláb, de egyre tökéletesebb lesz, mind a szöveg, mind a kép, mind a videó. Gyak. külön pr0n kategória lett az A.I. által generált cuccok, főleg a hírességek témáit zabálják tömegek. Strange.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#142049) i2k válasza Crus (#142048) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, hogy fura vagyok. De talán az magyarázza, hogy alapvetően nem vagyok az a sztárolós, rajongó fajta, aki csakis azért kedvel valakit mert jól néz ki/jó a teste/jó hangja és ebből fakadóan félisten(nő)ként magasztalja, és így aztán még a magánélete is érdekelné... meg a szexuális kapcsolatai, vagy hogy nézne ki POV egy 69-esben...
Szóval, nekem is wierd ez a fajta MI-használat.
Ahogy a sztárkép-hamisítósdi is gyomorforgató nekem.

Tényleges MI létezését akkor támogatnám, hogyha csak olyan témakörökben vethetnék be, amiben nem szabad hibázni.
Tudomány számos területe, csillagászat, egészségügy, találmányok etc.

Azt, hogy a "Szép új világ"-szerű elitizmust és a here-vere életmódot érjük el az emberi munkaerő/tapasztalat/művészi tévedésből fakadó egyediség/ötlet/rögtönzés etc. kihagyásával: nem támogatom.
Még a vicces kedvű utcaseprőket se cseréltetném le MI-vezérelt robotokra...

[link] - ők is megpusztulnak a munkában ugyanis, és ember kell hozzájuk.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#142050) Dilikutya válasza Crus (#142038) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel készült?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.