Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) sixpak válasza edgR (#104997) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem is kell több 60-nál...így is a tavalyi év egyik legjobb játéka, bárcsak minden játék ilyen lenne...nyilván nem a pc port kivitelezére gondolok.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105002) edgR válasza sixpak (#105001) üzenetére


edgR
őstag

egyetértek (ettől függetlenül látom, sokan nem látták a smiley-t, a kommentem végén :U )

(#105003) bullseye válasza warcat (#105000) üzenetére


bullseye
addikt

295x2-vel is, mint 290X-szel, de tulképp ez sem lehetetlen, ha az SLI-t nem képes kihasználni, de az extra egyeztetések miatt lassul. Legalábbis régen láttam ilyet, de ma egy kicsit furcsának hat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105004) FollowTheORI válasza tomsolo (#104994) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még nem játszottál vele? :D :F

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105005) sixpak válasza edgR (#105002) üzenetére


sixpak
nagyúr

Vágom...csak ismét hangot adtam a véleményemnek, miszerint az AK egy mestermű. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105006) cyberkind válasza sixpak (#105005) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy mondod, ezeknél nehezen hiszem, hogy jobb játékok fognak jönni ebben a témakörben, max ha bevonnak minden hőst és itt is univerzumot építenek, csak ez sikerülne is a filmmel ellenben. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105007) arty válasza sixpak (#105005) üzenetére


arty
veterán

Szerintem meg egy fércmű. (pécés)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105008) cyberkind válasza arty (#105007) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha eltekintesz ettől akkor simán Game of the Year, én is így teszek annak ellenére, hogy jól is megy.

Paranormal Cocktivity

(#105009) sixpak válasza arty (#105007) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam megy szépen, amit lehetett azt javították.
Én már akkor vettem, amikor javítva lett...az elején biztos agyfaszt kaptam volna én is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105010) arty válasza cyberkind (#105008) üzenetére


arty
veterán

már csak egy 950em van, ha jut rá idő (acunity és last of us remazter után), megpróbálom.
ezzel a kártyával nincsenek elvárásaim, pontosabban "csak" a stabil 30 frém - remélem ezt képes lesz hozni...

(anno a 970el a stabil 60 nem jött össze, eléggé irritált, pedig vártam jópár hónapot, hogy rendbetegyék... sőt, el is vittem valameddig, 8 óra csak beleugrott, de én ezt a korábbiakhoz hasonlóan vajsima 60al akartam élvezni, ha már százezret szórtam el a vgara :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105011) djculture válasza sixpak (#105009) üzenetére


djculture
félisten

Persze úgy javították hogy kiszedtek egy csomó effektet igy ps4-en ezerszer szebb a játék. Ez hiányzik mindenkinek vagy mi?

(#105012) tomsolo válasza djculture (#105011) üzenetére


tomsolo
őstag

azt nem tudom mit vettek ki vagy nem ha csak leülök elé, de az egyik legszebb játék pcre az elmúlt időkből

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105013) sixpak válasza tomsolo (#105012) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van...elképesztő a látvány. :K

djculture: láttam még az elején PS-PC összehasonlítást....nem tudom, PC-n is csorog a víz lefele Batman köpenyén...persze lehet, hogy PS-en több a vízcsepp. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105014) maross válasza tomsolo (#105012) üzenetére


maross
veterán

Szerintem is, en speciel reg lattam folyamatosan 60+ on menni egy jatekot ami akarcsak megkozelitette volna arkham knightot a latvanyvilagban....nem tudom hova tenni az ezzel kapcsolatos sirasokat, se a kiherelt effekt részét, se fercmuves bugos fpsdropos lowfpsen siro embereket.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105015) tomsolo válasza maross (#105014) üzenetére


tomsolo
őstag

FC4 is nagyon szép.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105016) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Playfire/AMD Gaming Evolved program már semmire se jó? Régebben még volt pontokért beváltható DiRT3 is, most meg csak csupa moba meg mmorpg szeméthez extra kacatok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105017) djculture válasza Dilikutya (#105016) üzenetére


djculture
félisten

Mert rég vége annak a kuponos akciónak is, most már csak a legdrágább kártyákhoz meg 8 magos fx procikhoz jár hitman. Majd talán a bf1 lesz kuponos.

[ Szerkesztve ]

(#105018) Dilikutya válasza djculture (#105017) üzenetére


Dilikutya
félisten

?????

Ez nem kuponos akció, hanem pontgyűjtögetős, beváltós. A DiRT3 is vagy 5 éves játék, tavaly még lehetett beváltani pontokért, csak nem volt annyim. Most eszembe jutott, de már nem elérhető. Nem egyről beszélünk. A Playfire/Raptr/Gaming Evolved egy program. Szoftver.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105019) sixpak válasza Dilikutya (#105018) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én vágom, még VGA-ra is be lehetett váltani a pontokat...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105020) micafighter válasza Dilikutya (#105018) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudja szerintem mi az a Raptr mert ugy rémlik ő kiszedett belőle egy VGA-t is :) Max rosszul értette amit irtál.

[ Szerkesztve ]

(#105021) tomsolo


tomsolo
őstag

Innen vásárolt már vki?

Szállítanak magyarországra is(ingyen), + lehet kérni 5 eurós kupont is és vannak érdekes árak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105022) Dilikutya válasza sixpak (#105019) üzenetére


Dilikutya
félisten

R9 270-et elvileg még most is lehet. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105023) djculture válasza Dilikutya (#105018) üzenetére


djculture
félisten

de a kuponos játékokat lehetett pontért megvásárolni ha nem tűnt fel, ahogy megszűntek az akciók úgy tűntek el a játékok. Nekem lett 5 féle játék meg egy vga is igy amúgy. Napi szinten használtam de pár hónapja az inquisition volt az utolsó értékelhető akció ott

[ Szerkesztve ]

(#105024) maross válasza tomsolo (#105015) üzenetére


maross
veterán

igaz, az is labdaba rug :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105025) sixpak válasza maross (#105024) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jelenleg a BF1 a legszebb játék, amivel valaha játszottam, tényleg állejtős a látvány.
[link]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105026) Źşë'


Źşë'
addikt

mondjuk én a gta5 pc-s verzióján dobtam egy hátast, mikor tavaly megjelent áprilisban és felrakták a képeket steamre róla, azt hittem hogy paintshopos képek, de lótúrót, ingame készített screenek (amennyire részletes, és olyan érzésem van mintha minden a helyén lenne frankón, most is mikor bemegyek picit kocsikázni, sokszor csak lesek) - doom is cefet jól néz ki, killing floor 2 re se lehet sztem panasz annak ellenére hogy "csak" ue3 van alatta

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105027) arty válasza sixpak (#105025) üzenetére


arty
veterán

biztos szép, csak sajnos az alulszaturált, túlzott postprocess miatt alig látni valamit ebből a szépségből - ugyan abba a hibába esik a dice, mint a bf3-4 esetén.

ha a szingli kampány nem nyulfarknyi és viszonylag élvezetes is, nekem is elég korai vásárlás lehet :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105028) cyberkind válasza sixpak (#105025) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre csak annyit tudok mondani, hogy az Uncharted 4 után minden szar, de biztos szép. :DDD

Egyébként meg sokan oda meg vissza vannak ettől a Frostbite motortól pedig közel se annyira nagy szám semelyik téren, nagyon király, hogy konzolon mindig megvan a 60fps PC-n meg még könnyebben de...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105029) sixpak válasza arty (#105027) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, a képeket miattam ilyen fakók, normál esetben nincs alulszaturáltság. :)

Cyber: csak yt-on láttam, de nem ájultam el tőle...nem csúnya, de mondjuk egy Battlefront ezerszebb szebb...igen, az is Frostbite. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105030) cyberkind válasza sixpak (#105029) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd a Fifa 17, az lesz igazi! :K ;)

;]

Paranormal Cocktivity

(#105031) cskamacska válasza cyberkind (#105028) üzenetére


cskamacska
addikt

Az magában csoda számba megy hogy csúcskategóriás látványt nyújt, miközben hozza a 60+ FPS-t. Más játékmotoroknál vagy az egyiket, vagy a másikat, de leginkább egyiket sem lehet választani. :P
Battlefront amilyen pocsék játéknak, olyan álleejtősen borzasztóan jól néz ki. :K

bullseye: Többkártyás rendszerekkel idén 12 éve már hogy csak a gond van, direkt játék támogatás és driver profil kell hogy biztosan működjön. Magyarul, az aktuális AAA és indie favoritokon felül leginkább nem műkódik rendesen, néha azoknál sem. Spéci 2 GPU-s kártyák darabonként lassabbak szoktak eleve lenni, aztán mikor nem megy a varázslat, akkor jönnek a boci szemek.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105032) cyberkind válasza cskamacska (#105031) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha egyszer odaérünk már, hogy egy kártya elég 4K-ra akkor tényleg semmi értelme nem lesz az SLI-nek, mondjuk ha szintet lépünk 8/16K-ra akkor megint csak mindegy, de az már beszédes, hogy az NV is szépen lassan kiszáll a többkártyás dologból, valamit tudnak, nekem mindenesetre elég volt NV oldalon az 580SLI, Amd oldalon meg a többi CF(6990-ig), nem kell az, több bajt hoz mint hasznot. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105033) Spet válasza Dilikutya (#105022) üzenetére


Spet
addikt

Már csak 70e pont kell :Y :DDD

Talán ha 1 játékot szedtem ki belőle 2 év alatt. (mostmár meg semmit sem fogok)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#105034) Dilikutya válasza sixpak (#105025) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így mondjuk pont nem látszik, mennyire szép, az egyik kép olyan, mintha egy Telltale kalandjátékból származna. Pedig amúgy tényleg szép grafikája van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105035) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.

Mario játékokat hogyan lehet PC-n tolni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105036) #92888064 válasza alratar (#105035) üzenetére


#92888064
törölt tag

nem tudom mennyire szabad emulátorokról beszélni ph-n, de mintha a mame és társait már láttam volna kitárgyalva. szóval wii emulátorral próbáltam ki a mario-t a közelmúltban, és sokkal szebb, mint a wii-n. kölcsönkértem rokontól a konzolt, de a grafikája nem győzött meg, viszont pc-n lehet állítani a felbontást (fullhd közelire). ég és föld grafika szinten a különbség. egyedül az xbox kontroller paraméterezésével bénáztam, valahogy nem tudtam belőni a mozgásokat.

szerk.: a legjobban amúgy egy legális/fizetős xbox360 emulátornak örülnék a legjobban, ahogy értelmes felbontáson 60 fps-sel lehetne játszani a xbox360 játékokkal. szerintem hatalmas lóvé lenne benne az ms-nek.

[ Szerkesztve ]

(#105037) sixpak válasza Źşë' (#105026) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így igaz, a GTA5 fantasztikus.
Van egy topik, ahova képeket lehet felrakni a játékból, régen sokat posztoltam oda:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Dilikutya: az elsőt és az utolsót túltoltam, nem vagyok elégedett velük, te melyikre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105038) alratar válasza #92888064 (#105036) üzenetére


alratar
addikt

És melyik emulátort ajánlod?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105039) Ateszpapa válasza alratar (#105038) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Dolphin, az jó Wii-ra is.

Ha vesztek használtan Wii irányítót, akkor egy bluetooth modullal lehet PC-n is játszani vele.

Remek wii élményt ad. :)

(#105040) peternac válasza Ateszpapa (#105039) üzenetére


peternac
tag

nemrég kezdtem el én is az emulátorozgatást: wii, gamecube és ps2
viszonylag jó gép kell hozzá, de a játékok mennek szépen nagy felbontáson
gamecube és ps2 játékok tökéletesek x360 controllerrel, wii játékok is játszhatóak, de az igazi tényleg egy wii controllerrel (wiimote+nunchuck)

(#105041) i2k


i2k
senior tag

Srácok, a DLGamer-ben bízunk, bízhatunk?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105042) Heavyrain válasza i2k (#105041) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az Ubisoft, a Rebellion, a Bethesda Softworks és a CDProjektRed hivatalos viszonteladónak jelölte meg az oldalt :K

Ennek ellenére a design úgy néz ki mint egy rossz kulcsosbolt...

[ Szerkesztve ]

(#105043) i2k válasza Heavyrain (#105042) üzenetére


i2k
senior tag

A szürke mondjuk igaz :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105044) micafighter válasza Heavyrain (#105042) üzenetére


micafighter
nagyúr

Honnan az infó?

(#105045) Heavyrain válasza micafighter (#105044) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ubisoft
Bethesda
Rebellion
CD Projekt RED (Ennél nem találtam forrást,csak magát a hozzászólást)

+Az IsThereAnyDeal oldalán is szerepel

[ Szerkesztve ]

(#105046) micafighter válasza Heavyrain (#105045) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem, köszi :) Nem vontam amugy kétségbe amit irtál, csak érdekelt honnan van az infó :)

(#105047) tomsolo válasza i2k (#105041) üzenetére


tomsolo
őstag

Bízhatsz, vettem már ott stuffot

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105048) sixpak


sixpak
nagyúr

RS week...bár így is 40euro a GTA5.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105049) arty válasza sixpak (#105029) üzenetére


arty
veterán

dehogy szebb :) youtuben pont a finom részletek vesznek el, amik az uc-t a csucsra emelik.

[link]

aki valaha játszana vele, inkább ne nézze meg a képsorozatot, mert ha ingame csodálkozunk rá ezekre, mégnagyobbat üt a látvány :) szal, szép szép a battlefront, de ott inkább az ismert objektek, helyszinek hozzák a hatást. az uc egy chapterjében több a gfx content, mint a teljes bfrontban (ami mondjuk az ócsó multionly címeknél persze alapgond, de ez van, nem én hoztam a példát :D)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105050) sixpak válasza arty (#105049) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban meggyőző képek, nagyon szépek.
De látni kellene...PC-re nincs? ;]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.