Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106101) eami válasza Crytek (#106098) üzenetére


eami
addikt

Nem értelek. Ha fizetni kellene a "fő játékért" akkor csak a $12 darab játékra eső részét fizetnéd ki, ami azt jelenti hogy a többi is ér annyit egyesével. Ha meg eladni kellene a maradékot akkor máris nem érnek annyit.

Hogy is van ez?

Kérlek árazd be a legutóbbi bundle játékokat egyesével :)

(#106097) i2k: hát, ez van. igaz, ha nem ragadod ki önmagában azt amit írtam, hanem megnézed hogy kinek írtam milyen emoticonnal, és még néha olvasgatod is ezt a topikot, akkor könnyen összeállhat a kép ;)

(#106102) Crytek válasza eami (#106101) üzenetére


Crytek
veterán

Ha nekem a SOMA kellett volna...

12/7 = 1.72 minden game ami benne van és a saját game a SOMA ingyenre jön ki.

Next PC Upgrade: 2022

(#106103) Csapoati válasza Crytek (#106102) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106104) Crytek válasza Csapoati (#106103) üzenetére


Crytek
veterán

Mi benne a vicces? Group Buyson nézem a spliteket 2-3 $-ért adják a Somán kivüli bödület szarokat... Szóval 1.72-ért lazán elmennének.
Egy ok van amiért nem csináltam ,mert az indiegala Group buy miatt már hányok a bundlektól és semmi kedvem plussz melóra. Ezért kértem eamit hogy intézze ő azt még keres is vele.. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#106105) i2k válasza eami (#106101) üzenetére


i2k
senior tag

Látsz, de nem figyelsz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106106) eami válasza i2k (#106105) üzenetére


eami
addikt

¯\_(ツ)_/¯

(#106107) tomsolo


tomsolo
őstag

mieza lökdösődés csajok? :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106108) echterion válasza tomsolo (#106107) üzenetére


echterion
nagyúr

Indiegala groupbuy. :DD

**********

(#106109) ZsZso válasza Crytek (#106104) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A nevetés smiley talán nem volt elég konstruktív egy normális vitához, de tény, hogy lehet azt hitte, hogy ironizálsz. Feltételezve, hogy tényleg nem érted a gondolatmenetét eaminak és Csapoatinak, íme az én "normális" válaszom:

1. Ha jól tudom csak 6 *Steamre regisztrálható* játék volt benne, ami $2/játék árat eredményez
2. Az egyik játék (Salem-es) már volt bundle -be, 50 cent alatti árral, ami miatt kénytelenek súlyozni az értékét, így a többi játék árát emelve. Sheltered és a Banner Saga -ból van annyi, hogy $2 -ért már szinte lehetetlen eladni, ezeken tuti buksz $1 -t (legalább).
3. A húzónevek (általában a monthly előre felfedett címe) alapból minimum 2x -es szorzóval számolandóak, de inkább 3-mal. Előferdülhet, hogy $3 -ért volt aki SOMA-t feltette GB -be, de fix, hogy 1 másodperc alatt lecsaptak rá.
4. A WWE 2k16 -ot árazták be $4 -re páran, mert kb. csak azt akarják eladni és a GB közösség szellemét análisan jól megizgatva próbálják kihozni a monthly -ból a legtöbbet amit tudnak.
5.1. Csak a GB -n létezik a "no-profiteering" szabály (és mint a 4. pontból kiderült ott is kezdik feszegetni a határait), így nem számíthatsz az általad említett $1.72 -es árra.
5.2. Kereslet-kínálat. Engem nem érdekel a SOMA, de $2 -t símán vinném. Kiváncsi lennék arra, hogy hányan vagyunk ezzel így. Megcsinálhatnánk a felmérést a többi játékra is és akkor láthatnánk, hogy melyikre hány jelentkező lenne. Boritékolnám, hogy a SOMA vezetne a listán. Máshonnan nem beszerezhető ilyen áron, ami miatt érthető, hogy a "no-profiteering" szabály által nem korlátozott területeken az árát a "piac" szabja meg, s ez jóval a $2 -os álomhatár fölött van (inkább a $7-hoz közelít).

Az IG GroupBuy miatt hatalmas köszönet jár Neked, mert nagyon sokat segítesz vele a közösségnek. Egyedül ezen segítőkészségeddel kapcsolatos hála jeléül számíthatnál az általad meghatározott áron beszerezhető SOMA -ra. :K

Szerk: *-ozott rész

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106110) Csapoati válasza ZsZso (#106109) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valahogy így van, bár én csak arra írtam a szmájlit, hogy a SOMA kijön ingyenre. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106111) tomsolo válasza ZsZso (#106109) üzenetére


tomsolo
őstag

WWE 2k16 jöhetne 2 dollárért

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106112) Crytek válasza ZsZso (#106109) üzenetére


Crytek
veterán

" Csak a GB -n létezik a "no-profiteering" szabály "

Ez a szabály olyan mint hogy a holdon valakik telket adnak el....
Ha én csinálok valamit ami másnak örömet okoz mert sokkal olcsóbban jut a játékokhoz nehogymár belepofázzon valami csicska mert ezer éve megnyitotta a topikot neki... Álljon már meg a menet...
SOMA-m pedig lesz előbb utóbb ne szarj be :DDD

(WWE 2k16 -al elbohóckodnék szerencsére steamgifts tele van vele)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#106113) Mr.Csizmás válasza ZsZso (#106109) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Javaslom a topicot atnevezni leendo penzugyminiszterek topicjara :D :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106114) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

A muve.hu margójára:

"A hiba valóban a mi rendszerünkben volt, hibás Steam kód volt a magyar shopon a termékhez rendelve.
Jelenleg ebből a termékből sajnos kifogytunk az akció miatt, és a kiadótól előreláthatólag körülbelül másfél hét, amíg új PC Steam kódokat kapunk.

A következő két lehetséges megoldást tudom felajánlani:

- megvárjuk, amíg a kiadótól megérkeznek a kódok, és – természetesen – ingyenesen a rendelkezésére bocsátunk egy Steam kódot az eredetileg megvásárolni tervezett játékból
- amennyiben nem szeretne várni, generálok egy egyszer használatos, 600 Ft értékű kedvezménykódot Önnek, amelyet egy éven belül beválthat a muve.hu-n"

Én az első opciót választottam, de még nem kaptam választ. Ügye nincs különbség a steames kódnál, hogy MAC-es vagy PC-s?

[ Szerkesztve ]

(#106115) maross válasza lkksioskdl3 (#106114) üzenetére


maross
veterán

Nekem még jutott borderlands, ma kaptam meg az uj kodot, valami hasonlo szoveggel. Mac-pc egyremegy, ha steames kodrol van szo.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106116) ZsZso válasza Crytek (#106112) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ellenséges hangnemet érzek holott normális voltam veled. Sebaj, mindenkinek lehet rossz napja, nem veszem fel. Csupán a jószándék vezérelt, hogy láthasd a másik oldalról is a sztorit, ha már a puszta smiley nem volt elfogadható reakció.

"Ez a szabály olyan mint hogy a holdon valakik telket adnak el....
Ha én csinálok valamit ami másnak örömet okoz mert sokkal olcsóbban jut a játékokhoz nehogymár belepofázzon valami csicska mert ezer éve megnyitotta a topikot neki... Álljon már meg a menet..."

Ne haragudj, de ezt nem értettem. A lényeg az, hogy az indokod arra, hogy $1.57 -ért szeretnéd megszerezni a játékot egy GB -s példa volt, s erre mondtam, hogy azon kívül nem kötelező a fair pricing (feltéve, hogy ez annak nevezhető). Azon kívül "csoda" kategória, de annál szívmelengetőbb, ha találkozol vele, mert az ember önszántából adja annyiért, nem puszta szabályok kényszerítik rá.

"SOMA-m pedig lesz előbb utóbb ne sz*rj be :DDD"
Figyelj, őszintén és szívből kívánom Neked, hogy ingyen meglegyen, vagy max. az általad említett áron (cinizmus nélkül), mert szerintem az ellenszenves PRod ellenére igenis megérdemelnéd. Drukkolok Neked! :K

(#106111) tomsolo:
Mázli, hogy engem nem érdekel. Nem tudom mennyire nézed a GroupBuys -t, de nagy szerencse kell ahhoz, hogy annyiért hozzájuss. G2A -n is már $6 felett jár az ára, de azért ne add fel - még most is kerülnek fel újabb és újabb threadek, lehet egybe épp beletenyerelsz! :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106117) ZsZso válasza maross (#106115) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez tuti? Borderlandsnél tudom, hogy így van, de anno olvasgattam róla a Community Hub -on és elbizonytalanodtam. Steames Mac verzió nagyon olcsó volt de emiatt nem mertem berántani. Túlparáztam?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106118) Crytek válasza ZsZso (#106116) üzenetére


Crytek
veterán

Semmi ellenséges hangnem nincs.

"Ne haragudj, de ezt nem értettem"

A group buyson kb szabályozzák a HH áraidat is. Érted te sz***z vele meg téged vesznek sokan a semmibe és még azt a kicsit is elveszik....
De nem halok bele ha valamihez nem jutok hozzá olyan áron ,ahogy megálmodtam. 12** steam game elég életem végéig

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#106119) maross válasza ZsZso (#106117) üzenetére


maross
veterán

macgamestore-on még nem sikerult olyat venni ami ne menne pc-n, nem tudok kivetelrol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106120) genndy válasza ZsZso (#106117) üzenetére


genndy
addikt

Bordereknél tuti hogy megy a Maces is PC-n, egyedül a régiózár ami bekavarhat (brazil Nuuvem pl.)
Egyébként a Mac=PC a címek 99%-nál jó, én egyedül csak valamelyik CoDról (Ghost :F ) tudom, hogy külön kód van Machez és PC-hez.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#106121) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Köszi srácok. Ezek szerint lehet, hogy a Community -n a nem Steames verziókat taglalták és azok bizonytalanítottak el. Ha legközelebb lesz ilyen lehetőségem akkor azt a pár $ -t rááldozom, de talán még lkksioskdl3 is megerősít addig, hogy a 'rizikó' még kisebb legyen. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106122) arty válasza arty (#106073) üzenetére


arty
veterán

Ma megjött a kormánytámogatás a Forza Apexhez (thx totti)

hírrel ellentétben van benne fanatec csr profil is.
remélhetőleg a horizon indulására mindent kormányt támogatnak majd ....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#106123) cyberkind válasza arty (#106122) üzenetére


cyberkind
félisten

A Horizon nem lesz Beta mint ez ha minden jól megy.

Paranormal Cocktivity

(#106124) arty válasza cyberkind (#106123) üzenetére


arty
veterán

Már ez sem béta.

(FFB-m persze nincs, szóval májkroszoftosan nembéta.)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#106125) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egy kis érdekes elemzés/okfejtés a játékok árcsökkenéseiről: How long does it take games to be cheap on Steam?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106126) i2k válasza FollowTheORI (#106125) üzenetére


i2k
senior tag

És ennek olvastára szépen keresztbe játszanak majd a fejlesztők/kiadók :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106127) Crytek válasza FollowTheORI (#106125) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs itt semmi okfejtés kell a zseton csökkentenek bundleznak ennyi.
Sok indie kiadó látja ,hogy jobban járnak ha a megjelenés napján már bundleznak :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#106128) DrTechnoid válasza Crytek (#106127) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A nomanssky is követhetné a trendet, mert max 15 - 20eur amennyit adnék érte.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#106129) tomsolo válasza DrTechnoid (#106128) üzenetére


tomsolo
őstag

én 5-öt se

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106130) djculture válasza tomsolo (#106129) üzenetére


djculture
félisten

Én meg egy fillért se adok azért mert a legnagyobb beetetés az a játék.

(#106131) cyberkind válasza djculture (#106130) üzenetére


cyberkind
félisten

De a Deus Ex-ért adtál jó sokat. :P ;]

(#106124) arty
Igen, de még tegnap az volt elvileg, mondjuk nekem ez a hiányos Forza nem jött be, van benne pár órám de mivel tudom milyen az eredeti így csak mehh, ingyé' jó volt pár óráig, inkább a teljeset adták volna ki, persze fizetősen ha valakinek ez nem egyértelmű. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106132) djculture válasza cyberkind (#106131) üzenetére


djculture
félisten

Az egy korrekt játék remélem a mafia 3 is jó lesz azért még fizetek többi bekaphatja szerintem. BF1-böl is elég ez a béta abszolúte nem vonz, faszom csipa bajnokság az egész most hagytam abba..

[ Szerkesztve ]

(#106133) kriszpontaz válasza tomsolo (#106129) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én egy GOG verziót kaptam az egyik ismerősömtől. 4 óra után töröltem. Tényleg nem ér 5€-t sem.

(#106134) djculture válasza kriszpontaz (#106133) üzenetére


djculture
félisten

Mindent ígértek csak gyakorlatilag semmi nincs benne ...

(#106135) cyberkind válasza djculture (#106132) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt nem tagadom, hogy korrekt, csupán az optimalizálása és a Square Enix a gond a túlzott és gyors árcsökkentésével, így szerintem ez a játék egy darabig pihentetős. ;)

BF1-et meg ne is írd, én leírtam a véleményemet 2 topikban ami egyértelmű, hogy negatív volt, de sokaknak annyira tetszik, hogy egyből a 130EU-s pakkot veszik meg. :D

Mafia 3 nekem az eddigiek alapján tetszik, meg 2K játék, akiknek köszönhetünk pár legendát, de sokaknak tuti nem fog tetszeni mert más lett az irány, nekem meg Mafia 1 kéne Steam-re de nincs. :D :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

AZ Ubisoft újabb havi ingyenes játéka nem más mint:

The Crew

Live-Die-Respawn

(#106137) cyberkind válasza oriic (#106136) üzenetére


cyberkind
félisten

Horizon 3 mellett még akkor se kéne ha fizetnének. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#106138) Csapoati válasza cyberkind (#106137) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig azért van benne tartalom, ingyen meg kihagyhatatlan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106139) cyberkind válasza Csapoati (#106138) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha már itt tartunk, ha én megveszem majd talán egyszer Steam-re a fullos kiadást a The Crew-ból, ez a Uplay-es és ingyenes változat nem zavarhat be?

Paranormal Cocktivity

(#106140) eami válasza djculture (#106134) üzenetére


eami
addikt

azért ez erős túlzás, de valóban hiányzik belőle jó pár dolog ami mai napig a profil oldalon benne van a videóban is... mondjuk szerintem akkor se tetszene ha most se tetszik.

(#106141) i2k válasza cyberkind (#106135) üzenetére


i2k
senior tag

"... csupán az optimalizálása ... "

Az ég világon semmi baja nincs a játéknak nálam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106142) cyberkind válasza i2k (#106141) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor lehet, hogy az 1080-on vannak csak bajok, olyan tulajoktól sok rosszat hallok, majd egyszer kiderül nálam is, hogy milyen a játék. :D

Paranormal Cocktivity

(#106143) Zolás válasza oriic (#106136) üzenetére


Zolás
addikt

Nálam még mindig a Rayman van elöl.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#106144) oriic válasza Zolás (#106143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem azt írtam hogy tölthető, csak hogy mi lesz a szeptemberi játék.

Live-Die-Respawn

(#106145) pingtest válasza Zolás (#106143) üzenetére


pingtest
tag

Ha jól látom majd szeptember 14-től elérhető.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#106146) Zolás válasza oriic (#106144) üzenetére


Zolás
addikt

Igaz. Bocsesz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#106147) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Keresek egy játékot.

Az űrben játszódott, egy hajót irányítottunk,de nem pilótafülkéből,hanem kívülről nézve. Csatázni kellett más hajókkal. Indie volt,de eléggé szép.

Megvan: Rebel Galaxy

[ Szerkesztve ]

(#106148) tomsolo válasza Heavyrain (#106147) üzenetére


tomsolo
őstag

ez az a játék ahol 2dben mész az űrben - majdnem behúztam a saleken már többször is

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106149) i2k válasza Heavyrain (#106147) üzenetére


i2k
senior tag

IGN review

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106150) maross válasza oriic (#106136) üzenetére


maross
veterán

betojás...egy 5 dollaros/euros szuperakciot még nyomhattak volna elotte, hogy befrocsogjon 1-2 maki.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.