Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143001) TBT válasza i2k (#142977) üzenetére


TBT
addikt

"Ladies and gentlemen: Today is a sad day for Kotaku.
Steam has approved Sweet Baby inc detector thanks to the honorable work by @kabrutusrambo, and it is now safe to say his curator group will not be taken down!"

A Valve-nek még nem ment el az esze. :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143002) VoltanIgor válasza echterion (#143000) üzenetére


VoltanIgor
tag

Ez a hithű szamurájos dolog ebben az esetben nem állja meg a helyét. A játék a XIII. században játszódik, az egész szamuráj "becsületkódex" pedig bőven az Edo-korszakból származik, XVII-XVIII. századból. A középkori japánban ennek nyoma sem volt, elég csak megnézni az Edo kort megelőző sengoku korszakot, annak se volt semmi köze ehhez a romantikához.
Ugyanakkor pedig az országodat megszállja egy elsöprő erejű idegen hadsereg, és mészárolják a népet, felégetik a településeket, hát rohadtul nem fogsz hajlongani meg lovagiaskodni. Ezt egyébként japán történészek is megerősítették a játék kapcsán.
Valamint a korabeli szamurájok egészen mások voltak, mint a későbbi, újkori társaik, sokkal jobban hasonlítottak a középkori elnyomó rablólovagokra, mint a romanticizált nemes hősökre a későbbiekből.

Nekem nagyon nagy kedvencem lett a Tsushima, hihetetlen módon élveztem-élvezem a játékot. Persze a kritizált pontokban van némi igazság, mondjuk úgy, hogy nem árt hozzá, ha van némi középkori-japán mániája az embernek, hogy tényleg át tudja adni magát a játéknak. Számomra nagyon nagy élmény volt, és a mai napig az.

(#143003) TBT


TBT
addikt

Csúnya, rossz, gonosz Capcom:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143004) VoltanIgor válasza TBT (#143003) üzenetére


VoltanIgor
tag

Ezt azért már vártam :D
Semmi baj, Chris Redfield-et le kell cserélni valami fekára (Rhemus Redfield, a távoli fél-uncsitesó), és meg van oldva a probléma. Ha néger lövi szarrá a négert, az rendben van.

(Amúgy meg szerintem egyrészt az 5 nem öregedett annyit, hogy érdemes lenne fullban remake-elni, másrészt jóval gyengébb is, mint a 4 pl. szóval nem is ragaszkodom hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#143005) TBT válasza VoltanIgor (#143004) üzenetére


TBT
addikt

A Resident Evil 6 sem öregedett túl jó, főként a rengeteg Quick Time Event miatt... :(
Nem lenne rossz abból egy másfajta átdolgozás (főleg mostani technikával), de akkor bukó lenne a bőrnacis Ada (ma már nem lehet szexin/szexi ruciban ábrázolni egy női karaktert): :DDD

Bár a Resi 4-ben is jól néz ki Ada, szóval...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143006) TBT válasza TBT (#143005) üzenetére


TBT
addikt

Nem úgy, mint ez a sok woke szenny:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143007) echterion válasza VoltanIgor (#143002) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha utánanézel a bushido-nak, akkor láthatod, hogy az bizony már a 9. században elkezdődött, a 12. szazad végére gyakorlatilag a busi a szamuráj szinonímajává vált. Abba már akkor sem fért bele a becstelenség semmilyen formája, a játékban sem véletlenül vivódik ezen a főhős és nem veletlenül lesz kitaszított. Az idegen hatalmat értem, meg hogy arra hogy reagálnak az emberek, de a japán goldolkodás teljesen más, mint az európai, ott a becsület mindenek felett áll, a halál sem az, mint nálunk. Nem véletlenül nézték le a nindzsákat, mégha néha igénybe is vették a szolgálataikat, ami pont azért vilt, mert egy szamuráj nem csinál olyan dolgokat, amit ők szó nélkül megcsinálnak.

**********

(#143008) i2k


i2k
senior tag

[link] - Bukás lett a Suicide Squad, ezért még több élő szolgáltatású játékot készít a Warner*

"A Hogwarts Legacy hatalmas siker volt, 22 millió példánykelt el belőle, míg a Suicide Squad: Kill the Justice League hatalmas csalódás lett a vállalatnak.

Nos, ne kérdezze meg tőlem senki, hogy miként és hogyan, de ebből az eredményből a következő gondolati cunamiba pörgött bele a játékokért felelős vezető: „Ahelyett, hogy csinálnánk egy kész konzoljátékot (mint amilyen a Hogwarts Legacy), miért ne csinálhatnánk egy olyan játékot köré, példának okáért egy Harry Pottert, ami úgy élő szolgáltatás, hogy az emberek élhetnek, dolgozhatnak, építkezhetnek és játszhatnak benne, miközben a világ folyamatosan halad előre”.
Röviden lefordítva: Az élő szolgáltatás miatt a Suicide Squad hatalmas bukás lett, legyen akkor a sikeres, elismert, kész és befejezett Hogwarts Legacy folytatása is élő szolgáltatás, az a tuti recept a növekedésre.

Az élő szolgáltatás játékok nem szoktak csak úgy működni. Az a félelmetes, hogy egy ilyen magas pozícióban, ilyen sok pénz felett döntő vezető még mindig nem vette elő a házi feladatát, hogy megvizsgálja, miért működhet egy Fortnite, egy Warframe, egy Apex Legends, egy League of Legends stb. élő szolgáltatásként, és miért nem működhet egy erősen sztoriorientált játék ezen a téren.

Mindenesetre így a Hogwarts Legacy folytatása aligha fog majd olyan jóra sikerülni, mint a mostani."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143009) i2k válasza i2k (#143008) üzenetére


i2k
senior tag

[link] - STEAM - "Save 40% on Suicide Squad: Kill the Justice League"
SPECIAL PROMOTION! Offer ends 21 March
RELEASE DATE: 2 Feb, 2024

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143010) TBT válasza i2k (#143009) üzenetére


TBT
addikt

17 000 forint? Ezért a woke szennyért még ez is sok. :DDD
(Amúgy már a kiadó szerint is döglött a játék, szóval 1 hónap és F2P lesz, csakhogy találjanak valakit, aki legalább elindítja a játékot). :D Hamar elvérezz ez is, csakúgy, mint tavaly a Forspoken. Még így sem ajánlott vétel. :)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143011) VoltanIgor válasza echterion (#143007) üzenetére


VoltanIgor
tag

Sokminden keveredik itt, ahogy látom. Ha nindzsák alatt a shinobi-kat érted, rengetegen közülük szamurájok, bushi-k voltak. Maga a "nindzsa", shinobi kifejezés gyakorlatilag kémet jelent, természetesen lehettek, és voltak is köztük orgyilkosok, de az általános nindzsákról alkotott képhez nem sok közük volt, a társadalom bármely szintjéből származhattak. A bushido alapjai valóban a XII.sz végéről eredeztethetők, de az európai lovagiassághoz hasonló "úriember" vonatkozások csak az Edo korban terjedtek el. A szamurájok a középkorban az uruknak tartoztak hűséggel és elszámolással, de ez minden. Rengeteget olvastam a témában már, az egyik kedvenc tematikám az európai középkor mellett.

(#143012) echterion válasza VoltanIgor (#143011) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, akkor nem ugyanazt a kottát olvastuk biztos. Szamuráj nem volt ninja, csak akkor lehetett, ha megfosztották a címétől, de az többé már nem volt szamuráj. Pont azért, mert voltak olyan feladatok, melyeket szamurájok nem csináltak (kémkedések, orgyilkosságok, stb.). Ettől függetlenül mióta léteznek a bushi-k, azóta nem fér ez bele nekik, felesleges ezt tovább ragozni szerintem.

**********

(#143013) cyberkind válasza i2k (#143008) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt mondtam pár nappal ezelőtt, full retardok ülnek a vezetőségben, ez nem kérdés, itt lenne a lehetőség mindkét téren előrelépni, mivel a Dízni csak homokozik, de a Warner, inkább Kúrós Jack-ket játszik. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#143014) VoltanIgor válasza echterion (#143012) üzenetére


VoltanIgor
tag

Szerintem is. Meggyőzni úgysem foglak, látom.
De pl. ha érdekel, akkor ebbe érdemes beleolvasni:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#143015) Golden9 válasza VoltanIgor (#143014) üzenetére


Golden9
addikt

A ZINTERNETTEN vitatkoztok valamin, amit meg lehet nézni a ZINTENETTEN? :F
És idelinkelni.

Nindzsa.

Szamuráj.

[ Szeretkezve ]

(#143016) echterion válasza Golden9 (#143015) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a szamurájt választom. ;]

**********

(#143017) Golden9 válasza Golden9 (#143015) üzenetére


Golden9
addikt

A ZINTENETTEN vitatkoztok valamin, amit meg lehet nézni a ZINTENETTEN?

Korrigáltam, ha esetleg szállóige válna belőle.

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#143018) i2k válasza echterion (#143016) üzenetére


i2k
senior tag

A nindzsának jók a... (z) adottságai... :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143019) VoltanIgor válasza Golden9 (#143015) üzenetére


VoltanIgor
tag

A nindzsának lehet, hogy csorbák a fogai, de azért megkockáztatom, hogy vinném :D

(#143020) TBT


TBT
addikt

Tegnap késő este elérhetővé vált a Stellar Blade demója (amit amúgy áprilisra ígértek, de a Sony megint bénázott, ebből is látszik, mennyire komolyan kezelik ezt az egész PS5-ös érát), de 1-2 órán belül a Sony le is vette az áruházból.
Szerencsére akadt 1-2 leleményes, aki még le tudta tölteni a játékot és tudott játszani a demóval...


A demóban elérhető ruhák

1 óra gameplay a demóból

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143021) TBT válasza TBT (#143020) üzenetére


TBT
addikt

Game of the Year! :C




Örülök, hogy sok-sok év után újra kapunk egy woke propaganda mentes AAA játékot. :)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143022) BioNiCMaN válasza TBT (#143020) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem értem, hogy miért csak 1 csillagot kapott a háromból. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#143023) echterion válasza TBT (#143020) üzenetére


echterion
nagyúr

A fene, hogy erről lemaradtam. Pedig szívesen kipróbáltam volna. :))
Lesz neki lemezes verziója is? Nem szoktam digit venni semmit PS vonalon.

**********

(#143024) TBT válasza echterion (#143023) üzenetére


TBT
addikt

Igen, lesz belőle lemezes változat is (szerencsére). Azt legalább nem tudják "elvenni". :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143025) echterion válasza TBT (#143024) üzenetére


echterion
nagyúr

Szuper hír, köszi. :R

**********

(#143026) TBT válasza TBT (#143005) üzenetére


TBT
addikt

Úgy tűnik a fejlesztőknek is tetszett a Resident Evil 6.
Az ADA-s szerkót EVE is megkapta :D (legalábbis nagyon hasonló). :C


[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143027) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143028) TBT válasza i2k (#143027) üzenetére


TBT
addikt

USA/EU vs Dél-Korea :DDD



Persze, tudom, hogy sokakat ez zavar és szexista, meg monnyonle, de ha már 30 000 forint egy konzolos játék! és 80 euró egy PC-s játék (az több, mint 30 000 forint a jelenlegi árfolyam miatt), akkor már hadd ne ilyen (bűnronda) női karakterek bámulására "kényszerítsenek" ha játszani akarok egy újabb videójátékkal:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143029) TBT


TBT
addikt

Az ördögtől való szexista játék, amit senki nem vett meg és, amivel senki sem játszott - immáron 8 millió eladott példánynál tart! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143030) Crus


Crus
őstag

Kár, hogy ezt a mesének nevezett valamit ki nem állhatom, annyira kínos.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143031) eami válasza i2k (#143027) üzenetére


eami
addikt

wat? ez mi?

(#143032) i2k válasza Crus (#143030) üzenetére


i2k
senior tag

Spongya Bobra gondolsz?
Körülöttem vannak felnőtt rajongói is - én még mindig értetlenül állok a sárga szivacs és a zöld tengeri csillag létezése előtt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143033) i2k válasza eami (#143031) üzenetére


i2k
senior tag

Bal oldalon:
Az új/készülő Fable traileréből egy jelenet, az állítólagos főszereplőről.
https://prohardver.hu/tema/eredeti_jatekok_best_buy_topic/hsz_140422-140422.html
https://prohardver.hu/tema/eredeti_jatekok_best_buy_topic/hsz_140424-140424.html

Jobb oldalon:
Scripttel felturbózva, Japán-kompatibilisre.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143034) gyimger válasza i2k (#143032) üzenetére


gyimger
őstag

Rózsaszín tengeri csillag! :((

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143035) i2k válasza gyimger (#143034) üzenetére


i2k
senior tag

Na, ennyire ismerem azt a sorozatot...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143036) Crus válasza i2k (#143032) üzenetére


Crus
őstag

Igen arra. Rettenet. Valamikor évekkel ezelőtt pár résznek adtam esélyt, hogy megértsem mi ez a nagy hype körülötte, de ez egy trágya. A gyerek közelébe nem engedem ezt a szemetet. (Ellenben a pl. Vándorló Palotát csillogó szemekkel nézte végig... többször is.)

A lényeg, hogy maga az XSX-ből ilyen limited verza, normális főhőssel nagyon adná, de így ebben a formában nekem ez blöe. Volt egyébként Cyberpunk X1-em, de kiszálltam belőle és egy XSX váltotta.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143037) Crus válasza i2k (#143033) üzenetére


Crus
őstag

Ok, csak azt felejtik el a haterek, hogy a Fable borzalmas karikat vonultatott fel mindig is. Nem nagyon akadtak benne Tifák, meg Aerithek... Ráadásul simán elmegy valami indiai/cigány nőnek és miért ne lehetne ilyen főhős is? Pl. idehaza Farkas Franciska eléggé tehetséges színész, a fiatalabb énjéről mintázott karival simán tolnék valami female protagonist játékot. (Most már ő is kissé megöregedett.)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143038) i2k válasza Crus (#143036) üzenetére


i2k
senior tag

Értelek - és meg is értem, hogy így döntöttél.
Én talán ha 1 részt küzdöttem végig, még anno kolléganő gyereke mellett felvigyázóként - kínszenvedés volt.
S kapaszkodni: a nemrég meghalt mangaka érdemeit nem firtatva, de a Dragon Ball is rettenetes élmény volt, pár epizód erejéig akkoriban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143039) i2k válasza Crus (#143037) üzenetére


i2k
senior tag

Az a durva, hogy Ő "nálunk" -- (az alapítókkal együtt dolgoztam hosszú évekig) -- Pécsett, a Gandhiban végzett. Ezt most vettem észre.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143040) Crus válasza i2k (#143038) üzenetére


Crus
őstag

A Dragon Ball az egy érdekes eset nálam. Anno tiniként én nagyon megszerettem... jó, láttam már akkor is, hogy nem egy atomvillanás mélységű, de jópofa volt és mert néha nagyon pimasz lenni. Master Roshi szoknyavadászata és perverzitása az valami egészen döbbenet volt egy ilyen kaliberű mesében :-)
Aztán később adtam esélyt a folytatásoknak, de eluntam. Aztán még később újra adtam esélyt neki, de direkt előröl. Megint odáig jutottam, hogy a klasszikus részeket csíptem felnőtt fejjel is, de ami utána jött ott már engem megint elvesztettek. A későbbi részek már kicsit sem jópofák... tele van erőszakkal, szenvedéssel és már nem is tudom hová a bánatba fokozták az egyes ellenfelek erejét... totálisan komolytalanná vált, miközben egyre kevésbé szórakoztatott. Kár érte.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143041) Crus válasza i2k (#143039) üzenetére


Crus
őstag

Igen, ezt tudtam róla, hogy ott végzett. Nagyon intelligens figura, csípem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143042) Dilikutya válasza Crus (#143037) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megöregedett? 39 múlt... Na ez a fideszes református szexista, hogy csak a 14 év alatti számít. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143043) i2k válasza Dilikutya (#143042) üzenetére


i2k
senior tag

Mit nem adnék, ha
- még csak 39 éves lennék
- és egy ilyen 39 évesnél képbe is kerülnék :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143044) Crus válasza Dilikutya (#143042) üzenetére


Crus
őstag

Igen, eléggé. 35 után jön a lejtő, 40 után jön a küzdelem az életben maradásért.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143045) i2k válasza Crus (#143044) üzenetére


i2k
senior tag

Így azé' látványos...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143046) Crus válasza i2k (#143045) üzenetére


Crus
őstag

Mindent és mindenkit megöl az idő... vagy legalábbis az a "státusz", amiben éppen van, éppen érzékeli és azt hiszi, hogy az a jelen, ami után jön a jövő. Szvsz nincs olyan, hogy idő. Szvsz egyszerre van minden, csak ennyit érzékelünk belőle.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#143047) válasza TBT (#143028) üzenetére



tag

Rettenetesen mű ez a koreai játékbaba.

(#143048) i2k válasza (#143047) üzenetére


i2k
senior tag

Csak annyira, amennyire 2B a NieR Automatában...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
De biztosan ilyesminek Te is elismerően tapsolnál:

Segítek:
[link] - Stephanie Tyler Jones actress

S még mielőtt jönne a kétség-cunami:

Nem csak az ázsiaiak számára áll rendelkezésére a 3D fotózás és szkennelés.

A színésznő és a végeredmény:
Stephanie Tyler Jones vs. MJ a Spidermanből:

szerk.:
Ezt meg csak a teljes befogadáshoz:

Shin Jae-Eun vs. Eve a Stellar Blade-ből:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143049) gyimger válasza i2k (#143048) üzenetére


gyimger
őstag

Ez meg a játék írója:

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143050) i2k válasza gyimger (#143049) üzenetére


i2k
senior tag

Ez a hab a tortán, igen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.