Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72558) MaddeNNNN válasza pityaa23 (#72554) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Vagy hivatalos úton eseti légtérhasználati engedély(zsebbe nyúlós, előre kérni x nappal)
Vagy nem hivatalos úton gyorsan lősz pár képet.
Jelet tudtommal egyik sem küld senkinek arról, hogy most éppen hol van.
Radar nem hiszem, hogy a Phantom-ot érzékelné, túl kicsi ahhoz. Ha nem több km-es magasságból szeretnél fényképet készíteni amin esetleg rajta lehet valami katonai építmény/jármű/felszerelés akármi és éppen nem kémleli távcsővel senki a légteret fölötted kétlem, hogy bárkinek szemet szúrna.

Én tavaly jártam így, dél-dunántúlon a horvát határ mellett volt egy kísérleti földünk amit csak gyorsan meg akartam repülni az M600 Pro-val és teljesen kiment a fejemből a légtérhasználati engedély. Amikor végeztem akkor jutott eszembe, direkt vártam még fél órát hátha jön valami illetékes rákérdezni miben járok el de nem jött senki.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.