Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55182) #73749248 válasza Alteran-IT (#55179) üzenetére


#73749248
törölt tag

Van a lépcsőházban több doboza a diginek. (valamilyen formában biztosan - lehet, hogy fizikailag egy doboz, csak a portok vannak csoportosítva, ezt nem tudom)
Ha én az egyiken vagyok, szomszéd a másikon akkor előfordulhat ilyen.
A saját cuccaim ott esnek ki, hogy a magyar szerverek irányába megvan nagyjából a maximum.
A routing ott esik ki, hogy a jelek szerint azonos eredményű traceroute mellett is lehet totál eltérő sebességet kapni, akár azonos időpontban is.
Én nagyjából ennyit látok a dologból.

NAT-olva nem vagyok.
Nem hinném, hogy egy hónapok óta, talán egy évnél is régebben felfedezett, állandó problémát befolyásolna az új IP cím. ;) (ez volt az első amit próbáltam, mikor nagyon lassúnak éreztem egy letöltést)

Hogy a bel- és külföld hogy jön az egyenletbe, az nekem se tiszta. Meg nem is igazán pontos, mert bizonyos irányokba korábban nem volt jellemző a lassulás, például román vagy bolgár szerverek felé.
Nem az országhatár a gond, hanem a km-ben mért távolság amennyire még emlékszem.
Mostanában, leszámítva a ma estét, nem nagyon foglalkoztam a témával, csak konstatáltam, hogy még mindig ugyanolyan, a fentiek még akkori infók, amikor észrevettem, hogy valami nem jó.

No, én kiszálltam a fórumról, ennél többet tényleg nem tudok hozzáfűzni.
Annyi biztos, hogy valami nem jó, de miután a magyar szervereket megfelelő sebességgel érjük el, ezért az ügyfélszolgálat lepattint. Régebben kínai szerverekről is tudtam 100Mbps sebességgel letölteni pl. linuxos image-eket. Mióta lelassult, azóta csak káromkodni tudok, ha eszembe jut. Szerencsére szinte mindenre van magyar tükör. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.