Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) A_Papa válasza kevinium (#41096) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszönöm! :)

Papa

(#41102) Gézengúz válasza MasterMark (#41100) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ez most mellékes, mivel a router switch módban dolgozik, ha a helyi számítógépek tudtak a LAN portokon keresztül gigabites sebességet elérni egymás közt, akkor a netnek is mennie kell gigabit körül! Mégegyszer mondom LAN portok egymás közt! Switch módban nem kell natolni

[ Szerkesztve ]

(#41103) A_Papa válasza kevinium (#41094) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Huh, köszi szépen a részletes választ, szerencse a munkahelyemtől nincs messze a Digi, így szerdán be fogok oda menni. :)

Papa

(#41104) ToBeY válasza Gézengúz (#41099) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lényegtelen mivel csak a wifi megy róla,ezért nem bontom most meg a "rendszert".

(#41105) kevinium


kevinium
aktív tag

Van valami hálózatfejlesztés a szomszédban amiről még nem szóltak? (Az anyavállalatnál...)

A többi lehetőség az, hogy elállítottak valamit amit nem akartak (már észrevették volna), vagy megszűnt a forgalom (valószínűtlen).

(#41106) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Elvileg nyitva van a megadott port a HG8247H-n, illetve a NOD32-ben is engedélyezve van. A canuseeme.org azt írja, hogy nyitva van, míg az uTorrent-ben zöld a pipa, de ha lefuttatom a tesztet, akkor sárga a pipa és azt írja, hogy Port is not open. A DHCP hozzá van rendelve a géphez.

Érti valaki ezt? :D

[ Szerkesztve ]

(#41107) bryant56


bryant56
aktív tag

Sziasztok!

2 hete lett bekötve a digi, de akkor még nem használtam. A net sebessége 500/200. Pár napja kezdtem el használni és olyan problémám lenne, hogy új ip címen a sebesség az elején hozza az 500/200-at, de az folyamatosan csökken egy idő elteltével. Fél óra után már csak 400/180, aztán 250/170 3-4 óra elteltével és így tovább. Olyat is mértem, hogy beesik a garantált alá. Most már ip cím váltással sem javul a sebesség.

Ami még a nagy baj, hogy amíg megvan az 500/200, addig jól működik a port Qbittorretben, de ahogy elkezd esni a sebesség úgy a port is zárul. Több oldalon is néztem és mindenhol időtúllépést ír ki.

Végeztem teljes vírus ellenőrzést a gépen eredménytelenül. Próbáltam közvetlenül rádugni a modemet a gépre, hátha a router nem bírja, de úgy csak 130/150 lett a sebesség.

Beszéltem ügyfél szolgálattal telefonon, de velük nem sokra mentem.

Családi házas övezetben lakom. A bejövő optikai kábel bemegy az ONT-ba onnan a routerbe és abból jön egy utp a gépembe.

Olyanra is gondoltam, hogy a gépemmel van valami baj, de sajnos a netet nem tudom más gépen tesztelni, aminek van gigabites portja. Egyébként nem hiszem, hogy a géppel lenne valami gond, mert jó pár éven keresztül T-Home-ot használtam és az mindig hozta a megrendelt sebességet és a portal sem volt semmi gond.

Ami még probléma, hogy nem tudom elérni az ONT-ot, pedig a router belső ip címét megváltoztattam, hogy ne egyezzen a kettő.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#41108) radi8tor válasza bryant56 (#41107) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen routered van?

⭐ Stella

(#41109) bryant56 válasza radi8tor (#41108) üzenetére


bryant56
aktív tag

ASUS RT-N18U

Szerintem az modemmal van valami probléma, amit a szolgáltató adott.

[ Szerkesztve ]

(#41110) wwenigma válasza bryant56 (#41107) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha kozvetlenul a gepedre dugva nem hozza a sebesseget amit routerrel igen, szerintem nem ONT hiba lesz...meg kene cseszegetni azt a PC-t eloszor.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41111) Vesztor87 válasza V/ (#41076) üzenetére


Vesztor87
senior tag

3990 ft-ért mindenből az alap, most jár le majd a 2 év. Okos csomag, 100-as net, tv, telefon. 4k-ért jó, de hogy ugyanez 6k-ért, az annyira nem tetszik, mert kötnék újabb hűséget is... persze a tré és invitel és társainál ez is sokkal jobb:)

(#41112) DonMaster válasza Vesztor87 (#41111) üzenetére


DonMaster
addikt

Ott van a szerzödésen is hogy ezt irod alá. de minden 2évente van valaki aki emiatt ....
ott a konkurencia ott biztos lehet 2évente kötni ujat, viszont ár/érték arányban megsem közeliti ezt.
6eft-ért a konkurencia nem ad 120digitális tv csatornát+telefon+100-as netett. egyikse t-upc-invitel
egyikse.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41113) V/ válasza Vesztor87 (#41111) üzenetére


V/
titán

Ha bemész az Ügyfélszolgálatra, lehet, hogy találnak neked egy normális megoldást, szánj rá egy kis időt.

[ Szerkesztve ]

(#41114) Flashget válasza V/ (#41113) üzenetére


Flashget
félisten

Diginél 1x megkapja mindenki a kedvezményt. Régebben pl. ha összevontuk egy név alá az előfizetéseket (külön volt a tv és külön a net+telefon) akkor adtak 2 év kedvezményt vagy amikor a telefont le lehetet mondnai majd 100 nap elteltével megrendelni megadták, de ezt a kiskaput bezárták.
Új ügyfél alapból megkapja ha megrendeli mind3 szolgáltatást.
Ezek után már csak ajtócsapkodás, asztalborogatás, fenyegetőzés után, ha van az adott területen 3 másik elérhető szolgáltató a felmondást követő 7. napon felhívják az ügyfélt, hogy esetleg tudnának 2 év akciót adni...
Más kérdés, hogy a 10 vagy 20% megéri a tortúrát..30%-ért megérte.
Jelenleg ár/érték arányban nincs alternatívája a Diginek még akkor sem, ha listaárat fizet valaki.

Realme GT Master Edition

(#41115) V/ válasza Flashget (#41114) üzenetére


V/
titán

Igazad van, azért is módosítottam a hsz-t. A lista árak is kedvezőbbek mint a konkurencia.
Mindig megvan az a lehetőség hogy az előfizetővel "egyedi" megoldású szerződést kössenek, de azt nem a telefonos üfsz-nál kell intézni.

[ Szerkesztve ]

(#41116) knuckle válasza Flashget (#41114) üzenetére


knuckle
aktív tag

ez így van. még listaáron is ver minden szolgáltatót.
nekem is most jár le, és be is mentem, mert telefonon azt mondták, talán odabenn felajánlanak valamit, de aztán mégsem sikerült nekik.
így lemondtam a tv-t meg a telót.
másnap hívtak a digitől, hogy látják, van egy folyamatban lévő lemondásom, és esetleg nem-e érdekelne engem ismét egy pakk?
mondtam a hölgynek,hogy természetesen igen, mert azért mentem be, de azt mondták nem lehet.
végül közölte, hogy ügyfélszolgálaton nem is, de ők tudnak ajánlani nekem csomagot, ha úgy van.
nos úgy lett :) módosítottak is mindent, így fog továbbmenni újabb hűséggel, és nem kellett asztalt sem csapkodni :)

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#41117) Vesztor87 válasza knuckle (#41116) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Annyira nagy dolog lenne hogy ezt az opciót normálisan igénybe vegye valaki, annélkül hogy mindent lemondanék?

(#41118) wwenigma válasza Vesztor87 (#41117) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Épp meg lett beszélve hogy a normal ara is magasan veri az összes "konkurenst"...mi a probléma? :F

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41119) DonMaster válasza Vesztor87 (#41117) üzenetére


DonMaster
addikt

Igen, probléma lenne.
mert ha nem mondod le akor ahsználod, bár nem mintha abba a 2e ft--al a digi sokkal elörébb lenne bármiben is, de lehet kitudja, bár tovább ra sme értelek, 2éve aláirtál 1 szerzüödést elem olvastad? van 1 menö pont rajta van minden evvel kapcsolatosan is. nem is értem miért merülfel még mindig egyeskeben ez, vagy mi? 4e/ho és aláirod smemi más.? elkéne olvasni aláirás elött. nem de?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41120) Vesztor87 válasza DonMaster (#41119) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Csak hogy tisztázzuk, nem olvastam el, mert nem én kötöttem, nem az én nevemen van. Másrészt van akinek Továbbra is adnak kedvezményes árat, van akinek nem... Harmadrészt azért kérdeztem,mert pesti kollegám korábban is zokszó nélkül kapott hosszabbítást:-)

Szerk: jó áron van 4k-ért és 6k-ért is ez kétségtelen, de ha lehet akkor 4-et fizetek nem 6-ot....

[ Szerkesztve ]

(#41121) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

beta.speedtest.net másnak is folyamatosan azt írja hogy finding best server? Ha kézzel belövöm pl. a Telenor szerverét, akkor is elkezdi pingelni és megáll, még a ping-et se írja ki.
Van akinek megy? Azért érdekel, hogy az IP-m miatt van ez v központi hiba? Több gépen is előjött ez a nagyszerű hiba:W

üdv, adika4444

(#41122) sfdrakex válasza adika4444 (#41121) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam működik.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#41123) HofiZoli válasza adika4444 (#41121) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Megy szépen.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#41124) DonMaster válasza Vesztor87 (#41120) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor aki kötötte elolvashatta volna, másik, továbbra is 4helyet 6 , igen persze havi 2e -el több, de ha kell jo esetben a 2e ft sporlás akkor annak van egy kis menete , nem ugy megy hogy hé én kevesebet akrok fizetni é legyen már eere leheötség, nem ez a digi nél nem megy, itt más a rendszer, és szrintem teljesen jol müködö rendszer van, több évet fizettem listaáron és még igy is sokkal joban meg éri nem foglalkozok aval hogy menynit lehetne sporolni ha igy vagy ugy kötnék velük jo esetben. mivel nincs értelme.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41125) knuckle válasza Vesztor87 (#41117) üzenetére


knuckle
aktív tag

az továbbra is rejtély számomra és sokan mások számára is, hogy ez így miért jó a diginek....
az én esetemben a tv és teló amúgy is olyan, hogy a pakk miatt volt, amúgy én csak magamnak netet köttettem volna...de ha egyben olcsóbb volt, hát üsse kavics...
telefont konkrétan 2 év alatt sosem kötöttem rá, nem mellesleg nincs is :D
tv-t meg kb szökőévben egyszer nézek, ezért is mondtam, hogy akkor ezeket én offolom, ha nincs jobb ár, mert így valóban nem érte meg nekem azt a +2k-t kb...

bár itt azért ismét visszatérnék az árakra:

5460Ft volt a pakkom, ez most felemelkedett volna 7700Ft-ra hűség nélkül....
anyám vidéken csak a netért többet fizet például, hűségidővel...20/1 mbit-ből 14-15/1mbit az elérhető 30-80-as pinggel....
ha legalább napi szinten nézegetném a tévét, akkor nekem is simán jó lett volna a 7700 havonta egyben minden. de mivel nem így van, ezért döntöttem a 3 hónap tv-telefon szünet mellett.
erre másnap csörögtek is, és mégis happy end-el végződött a sztory :)

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#41126) Vesztor87 válasza DonMaster (#41124) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nem kioktatásért jöttem ide! Ha bárkinek gondja van hívja fel a call centerüket, és ennyi, fórum zárható is, nem? Az hogy téged nem érdekel az ára az a te dolgod.

knuckle: Valóban jók az árak, csak miért ne lehetne hűséget újítani. A T és az Invitel is újra köthető. A digi is, csak picit macera:-)

[ Szerkesztve ]

(#41127) Multibit válasza Vesztor87 (#41126) üzenetére


Multibit
veterán

A válasz nagyon egyszerű. Míg a Diginél a listaárak is simán vállalhatók, addig a Téhóm és hasonszőrű társainak a listarai vicc kategóriát képviselnek. Tehát náluk nem csak köthető hűségszerződés, hanem gyakorlatilag kikényszerítik a hűségszerződést az idióta listaáraikkal!

(#41128) Varszegig válasza Vesztor87 (#41126) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért mert más az üzletpolitika. A T, és UPC olyan listaárakat ír az ÁSZF-be (és hangsúlyozottan csak oda), hogy azon senki soha nem kötne velük szerződést. Aztán azt mondják, felejtsük el a listaárakat, írj alá 2 évre, és máris csak 2x annyi lesz, mintha a digihez mennél.
A diginél normális, publikus listaárak vannak, és ebből az új belépők kapnak 2 évig 20% kedvezményt. Nem kell utána rabláncot lengetniük, mert úgy is bőven jobbak árban (ár értékben meg ne is hasonlítgassuk), mint a konkurencia.
Remélem érthetően leírtam, mi a különbség:)

(#41129) bryant56 válasza wwenigma (#41110) üzenetére


bryant56
aktív tag

Megnéztem Live Linux alatt és ott is hasonló eredményt hozott.

(#41130) DonMaster válasza Vesztor87 (#41126) üzenetére


DonMaster
addikt

nem ártana megtanulni olvasni.
Digi oldalárol:

Okos Csomag

Ügyfeleinknek szóló akció keretében ügyfél a meglévő 1 vagy 2 kábeles előfizetését 3-as TV+NET+TEL előfizetésre kiegészítve csatlakozhat az OKOS csomag akcióhoz. Azon ügyfeleink, akik rendelkeznek tv és internet előfizetéssel, valamint az új szerződés megkötését megelőző 12 hónapban telefonszolgáltatást vettek igénybe, melyet később megszüntettek nem vehetnek részt az Okos csomag akcióban.

DIGIFON 500 csomaggal rendelkező ügyfelek telefon csomagja, Okos csomaghoz való csatlakozás esetén, - az ügyfél választása szerint - DIGITel 200 vagy DIGITel 500 csomagra változik.

Új előfizetőnek minősül, aki - azonos néven vagy azonos címen - nem állt szerződéses kapcsolatban a DIGI-vel a jelen igénybejelentést megelőző 3 hónapban; valamint aki jelenleg DIGI műholdas televízió szolgáltatással és/vagy mobilinternet előfizetéssel rendelkezik.

de ezek melelt . a többi szolgáltató valami hüség cimszoval itt emg 1 csomag van nem több , 1 csomag van és azaz 1 csomag van, és annak vannak kötési feltételei fent bemásoltam a digi oldalárol.

más: többi szolg. bármelyik csomag amit kérsz abban maradsz viszont ott 2év után ujra köthetsz,
Digi-nél más van itt 2éves az okos csomag, más csomag nincs is. de fent leirtam az okát is hogy miért .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41131) trec12 válasza DonMaster (#41130) üzenetére


trec12
addikt

A Digi nem, hogy olcsóbb listaáron de többet is ad mint más hűséggel pl. HD adók tömkelege külön pénz nélkül, netsebesség, telefon előfizetési és percdíjak, nincs kódolás. Szerintem ezeket végig sem gondolják sokan mikor reklamálnak az újabb hűségért.... :U
Persze a fentiektől függetlenül mindenki azt és úgy választ ahogy neki jólesik!

[ Szerkesztve ]

(#41132) Vesztor87 válasza DonMaster (#41130) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Senki nem mondta hogy mindezt nem ismerem. Azért írtam ide mert volt olyan kollegám aki hosszabbított velük. Nem tudom hogy ott volt-e valamilyen csomag bővítés, illetve az nem is most volt. Mindazonáltal kicsit fura ez, mert minden szolgáltatónál ahol előfizetésem van, ott folyton a hűséget akarták a nyakamba varrni, hogy megint olcsóbb/több legyen amit adnak. Azért a fórumba írtam, hogy hátha kapok tippet arra hogy lehet elérni azt, hogy kapjak hosszabbítást.
De mindegy, nem kell ezt megérteni, cseszegessél csak :C

(#41133) trec12 válasza Vesztor87 (#41132) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem egyedileg döntik el kinek hosszabbítanak. Lehet bemennék, hogy felmondom (nincs hűségem amúgy nem is akarok) pár nap múlva jönne a teflon mit szólnék ha....Vagy nem. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#41134) Con Troll válasza DonMaster (#41130) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szerintem a feltételeket érti, csak azt nem, hogy miért ezek a feltételek. :D (=miért nem megy tovább automatikusan a 2 év lejárta után). Vagy lehet ezt is érti, csak nem akarja elfogadni.

____________
Általánosságban: a kedvezmény nem jár, hanem adható. Lehet "asztalt borogatni" meg ordibálni üszin, hogy kössék újra a kedvezményt, de ha pl. már az első 2 év alatt is rendszeresen elmaradtak a számlák, esetleg korlátozás is volt, akkor nem kell várni semmit, még ha felmondással fenyegetőzik az ember, akkor sem. Egyéni elbírálás alapján is a "jó" ügyfeleknek hosszabbítják meg a kedvezményt, de nekik sem minden esetben, mivel a konstrukció szerint az okos csomagot egyszer lehet igénybe venni. Ha tetszik, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#41135) prozodus válasza Con Troll (#41134) üzenetére


prozodus
őstag

Vszleg :)

Én viszont azt nem értem, mi a fenének akarja vki magát 2 évre mindenáron lekötni, mikor a szabadság megfizethetetlen, azt a 20%-ot többszörösen megéri, ráadásul a mai világban bmikor jöhet egy jobb lehetőség, akkor micsinál? Majd uígy izél itt, h neki azt miért nem lehet a hűség miatt?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#41136) 4Grider válasza prozodus (#41135) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az emberek jó dolgukban már azt sem tudják, hogy mi a jó nekik.
Az én lakhelyemen csak UPC kábel és Telekom optika van. (Ez is jobb, mint az átlag.) Földbe verném a hátsó felem, ha hűség nélkül havi 6000 Ft-ért ennyi szolgáltatást kapnék.

(#41137) trec12 válasza prozodus (#41135) üzenetére


trec12
addikt

Pontosan ezért írtam én is fentebb, hogy nem is akarok hűséget. A mobil előfizummal is így vagyok ott sincsen hűségem hála az égnek. A Digi már építget a hírek szerint talán lassan lesz valami a mobiljukból is.

[ Szerkesztve ]

(#41138) trec12 válasza 4Grider (#41136) üzenetére


trec12
addikt

Így van. Szüleim vidéki kis szolgáltatónál vannak, 40-es net, tv (50 valamennyi dig. csati) 2xCAM-el, telefon 10e/hó. (igaz hűség nincsen nincs is ilyen opció) Sajnos azt kell mondjam így nem olyan rossz ill. a szolgáltatás is jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#41139) Vesztor87 válasza prozodus (#41135) üzenetére


Vesztor87
senior tag

2 év alatt a +2k/hó az 48.000 ft. Lehet másnak az semmi, de egyben azért nem semmi.

Nálam azért érdekes az ákciós ár am., mert csak azért lett ez kötve mert egyben jó árban volt. TV-t csak akkor kapcsolom be mikor F1 megy, ez 2 hetente 2 órát jelent. Telefont nem tudom vettem-e már a kezembe azon kívül hogy takarításkor leporolom... Ja de, akkor ha a mobilom kell megkeresni a lakásban, arra kiváló :D
Csak maga a net meg 6k-ért... de akk visszamondom a tv-t meg a telefont, ha rámsózzák jó áron marad, ha nem nem és kész:D

(#41140) DonMaster válasza Vesztor87 (#41132) üzenetére


DonMaster
addikt

Mindazonáltal kicsit fura ez, mert minden szolgáltatónál ahol előfizetésem van, ott folyton a hűséget akarták a nyakamba varrni, hogy megint olcsóbb/több legyen amit adnak
Igen viszont a Digi-nél nincs jobb és nincs nagyobb, 120digitv+1gbit/s +6ft/perc-es telo.
lejár a 2év mivel tudna ennél többet adni?
persze leeht hogy érted, de a digi-nél igy müködik ez nincs höség hosszábitás, csak egyedi elbirálás alapján. nem kell ezen sirni. listaáron is sokkal olcsobb mint bármelyik konkurencia.
lista ár 8500ft a maxos csomag, amiér tjár 1000mbit/s és 500-as telo +120-digitális tv.
upc. 2éves hüöség max csoamg
12499ft/ho 240-es net 118tv+telefon
t-online 2éves hüslég csomag
12675FT/ho 120-as net 56tv+telefon

ha azt veszük hogy legyen egálban a net csomag akkor nem 8500ft hanem 7000-7500 atol fügöen hogy 100/100 vagy 200/100-as netel listaáron
tehát a digi maxos csomagja listaáron legalább 4000ft/ho-t sporolsz a többi szolgáltatohoz képest,
persze lehet ezt növelni ha hüségel van akor 1700ft-al töbet azaz 5700ft/ho-t
tehát kérlek többet ne hasonlisd már össze a más szolgáltato vs digi -t mert nem lehet összehasonlitani,
nincs értelme, az hogy ha lenne hüség neked olsob lenne, viszont ha nincs hüség és az világon nem aprobetüsrészben nyiltan levan riva nem csak ászf-ben tehát igy viszont a digi nem csak a havi 6800ft-ot keresi hanem 8500ft-ot haovnta, sokan fizetnek listaárat, de szerintem többen vannak akik fizetnének listaárat, azért hogy legyen egy ilyen szolgáltatásuk és ne a másik szolgáltatonál legyenek, elég sokan emg is becsülik ezt a dolgott, de vanank kapzsik akik nem elég szenek meg egy-egy dologal....

havi 2e az semmi mert alapbol havi 4e sporolsz mert a diginál fizetsz.

persze egyben az 2év alalt 48e :) oké tehát te azaz ember vagy aki havonta 2e ft-ot betesz 1 perselybe?
nem te vagy az elsö aki azt irta hgoy egyben az 48e ft nah de meéyik tette félre haovnta azt a 2e ft-ot? egyikse, akkor milyne egyben röl bezsélünk?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41141) Vesztor87 válasza DonMaster (#41140) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Félre teszem hidd el, esküvőre teszünk félre XD
Lehet bennem van a hiba, de ha lehet igyekszem maxolni az előnyöket :D Attól hogy valaki így áll a dologhoz még lehet rendes ember :D

(#41142) DonMaster válasza Vesztor87 (#41141) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor mond le a tv-t és aval töbet sporolsz havonta, és éfl év után talán a lagzi után már vehetsz is ujra okos csomagot ;] addig emg havi 3500-at sporolsz.
tv-zni emg nem kell lehet helyete dolgozni hogy több legyen az esküvön ;] ;] ;]

(OFF)várj még 1 kérdés, de ez lehet tulszemélyes eldöntöd hgoy válaszolsz rá vagy nem, szoval mi lesz az esküvö után . szoval érted utána is félre teszed? azt kétlem, szoval én spec általános ságban irtam, bár persze esküvö sem haovnta van hanem jo ha 1életben 1x+ rokon+baráti.. de az sem évente, (/OFF)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41143) Gyurka6 válasza DonMaster (#41140) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Szerintem nem arról beszélsz amit kérdeztek. Az számomra sem világos mi alapján lehet hűséget újrakötni egyiknek, a másiknak meg nem! Esetleg az elfogadható lenne, ha megmondanák a "jó" ügyfeleknek lehet (mindig időben fizetnek, a sebességért nem reklamálnak stb.), a többinek nem.

Gyurka

(#41144) arkone válasza DonMaster (#41142) üzenetére


arkone
aktív tag

Nem tudom mit rugózol ennyit ezen.

Amíg Magyarországon azon ügyködnek a jóságosak, hogy hogyan húzzák le az adófizetőt a lehető legjobban, addig ne legyen már hiba az, ha valaki a már eddig is elég jó ajánlaton, de spórolni akar. Erre kényszerítik az embert, nincs mit csodálkoznod ezen! Ha valakinek lehetséges hűség lejára után újra kedvezményes csomagot kapni, akkor más is had érdeklődjön már.

Én nagyon szurkolok a srácnak, hogy összejöjjön és igen is, minél több pénze maradjon esküvő után is!

(#41145) Vesztor87 válasza DonMaster (#41142) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Válaszolok, ha nem rögtön letorkolnak akkor szerintem lehet tőlem kérdezni.
Az esküvő után autót akarunk venni, utána jön a gyerek, meg ezzel párhuzamosan kifizetnénk a panelt, mert mert nem akarunk itt maradni örökké :D Szóval ha lehet, és nem sokba kerül spórolok, evvan :D
Részemről ez olyan dolog, hogy még ha rendelek ebből 1 pizzát havonta akkor is jobban járok mint ha benyeli a digi :D
Részemről a téma zárva:D

arkone: :R
Gyurka6: na igen, ez érdekes, de nem baj, meglássuk mi lesz :)

SZerk: lehet csak én fújom fel, de sok helyen látom/tapasztalom azt, hogy ahelyett hogy segítenék egymást az emberek, inkább kötözködnek, leszólnak, rosszalló megjegyzést tesznek.... sok helyen látom azt is hogy az emberek zárkózottak, nem nyílnak meg, nem barátkoznak... kár, én nem akarok ilyen lenni :D

[ Szerkesztve ]

(#41146) leviske


leviske
veterán

Az 1-2ms-ról 6-11ms-ra nőtt ping azt jelentheti, hogy gond van a gépemmel, vagy csak amiatt van, mert most a hosszú hétvégén ebben az időben sokan vannak otthon?

(#41147) arkone válasza Vesztor87 (#41145) üzenetére


arkone
aktív tag

"SZerk: lehet csak én fújom fel, de sok helyen látom/tapasztalom azt, hogy ahelyett hogy segítenék egymást az emberek, inkább kötözködnek, leszólnak, rosszalló megjegyzést tesznek.... sok helyen látom azt is hogy az emberek zárkózottak, nem nyílnak meg, nem barátkoznak... kár, én nem akarok ilyen lenni :D"

Ezt pont az emberek lehúzása, ellehetetlenítése, folyton földbetaposása, megalázása teszi az emberekkel, amiről beszéltem. Nem akarok összeesküvés elméletes könyveket nyitogatni, de ennek oka van. Épp az, hogy az ember ne merjen egyedül bármit is szóvá tenni, bólogasson és fizessen jó szolga mód.

Válaszom erre: Egy frászt! Segíteni kell egymásnak és igen is nekünk kell irányítani, mi fizetünk tárgyakért, szolgáltatásokért, bármiért, mi döntjük el mi életképes és mi nem, csak tömegben kell gondolkozni, egymást segítve, így kikényszeríthető sok minden, ami pozitív irányba tolhatja az emberek napjait. ;)

(#41148) V/ válasza leviske (#41146) üzenetére


V/
titán

Annyi mindentől függ, hogy nem is érdemes vele foglalkozni, én "észre sem veszem" hogy 2 vagy 12.
Pl Digi sebességmérés 8 ms valahova, a szélessávnet 16 ms valahova.
Miért a géppel lenne valami? Az Interneten az elérések dinamikusak. Az is lehet, hogy arrébb tették a szervert :((

[ Szerkesztve ]

(#41149) Gézengúz válasza leviske (#41146) üzenetére


Gézengúz
addikt

(#41150) Vesztor87 válasza arkone (#41147) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Én is így gondolom, segítek ahol tudok, hátha ragadós a példa :C

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.