Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) leviske válasza V/ (#41148) üzenetére


leviske
veterán

+ (#41149) Gézengúz: :R Közben helyre állt a dolog, szóval bízom benne, hogy csak szokatlanul túl volt terhelve a hálózat a sok otthon ülő miatt. :D

(#41152) Lackooo84 válasza leviske (#41151) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Évek óta digis vagyok,de még soha nem volt 5-6ms-nél jobb pingem...

The Truth is out there...

(#41153) DonMaster válasza arkone (#41147) üzenetére


DonMaster
addikt

Ez nagyon nem erröl szol.
itt adott 1 szerzödés. amit aláirsz 1-2évre,.
elfogadod hgoy nem lehet hoszabitani az aláirásoddal.
vagyi slehet ha elmondodd a tv-t félévre vagy a telelfont 1évre és utána ujra köthetö,

vagy pedig sirásal a digi-nél . jár .

szerintem igy jo a rendszer ahogy van nem kell autmatikusan ujraköthetö lenni-e persze logikus lenne, de nem ott a szerzödés feketén fehéren benen van minden elkéne olvasni. nem csak aláirni és ha lejár akor sirni hogy enyi emg anyival let drágább.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41154) leviske válasza Lackooo84 (#41152) üzenetére


leviske
veterán

De én optikai-s környéken lakom. Itt az ilyesmi anomália. :DDD

(#41155) Lackooo84 válasza leviske (#41154) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerinted én adsl-en vagyok? :D

The Truth is out there...

(#41156) leviske válasza Lackooo84 (#41155) üzenetére


leviske
veterán

Nem, de azt hittem, hogy FTTB területen laksz, mert albiban nekem is FTTB-s digim volt és ott tényleg 8-10ms volt a normál. FTTH-nál viszont eddig nem ehhez szoktam hozzá.

(#41157) TeeJay válasza leviske (#41156) üzenetére


TeeJay
félisten

18. Kerület FTTB és 1ms a ping...
Nem ettől függ szerintem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41158) Lackooo84 válasza leviske (#41156) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

FTTB, de az is optika, nem réz. :D

The Truth is out there...

(#41159) arkone válasza DonMaster (#41153) üzenetére


arkone
aktív tag

Nem olvastad el, amit írtam.

(#41160) aidy01


aidy01
csendes tag

Sziasztok!

Augusztusban csatlakoztunk a digihez, de csak most kezdtük el használni a rendszert, mert most lett kész a lakásfelújítás.

Okos csomagra fizettünk elő, a telefon miatt ilyen routert kaptunk: ZTE ZXHN H298N

Wi-fin keresztül max 80 Mb/sec le es 100 Mb/sec feltöltési sebességet bír. Több új routert is néztem, ami akár ~870 Mbit letöltési sebességet is bír. Viszont egyiken sincs az az RJ11 csatlakozó, ami a ZTE hátulján ott van....

Mit tudnátok tanácsolni? Milyen routert válasszak? A telefon nem életbe vágó, elvagyunk nélküle is, de ha mar 500 Ft/hó összeget kifizetunk ra es bagóért vannak a percdijak, jo volna használni...

Vagy használjuk ezt az un. nomadikus szolgáltatást egy voip készülékkel es akkor lesz egy 21-es körzet számú telefonunk a szokásos digi percdijakkal? Nagyon köszönöm a segítséget!

Az működő megoldás lehet, hogy az új router egyik portjába csatlakoztatom a digis ZTE routert és az abba bedugott telefont? Bocsi, ha nagyon trék a kérdések, de nagyon laikus vagyok a témában :)

(#41161) DonMaster válasza arkone (#41159) üzenetére


DonMaster
addikt

Pedig de nagyon is elolvastam, kb beszoltál nekem hogy lezsolom és nem segitek neki, ami enm giaz, és leszoltad a digi-t hgoy lehuzza az embereket, ami megint nem igaz, ott a szerzödés elkéne olvasni továbbra is. utána lehet azt mondani , hogy nah de a Digi a nagy lehuzo cég mert a szomszéd kapot okos csomagot én meg nem kaptam ujra és igy ugy irgum burgum , én nem tudok havi 2e sporolni de ö igen , ami valojában nézve neked is alapbol 4e ft sporlás már csak az hogy a diginél vagy , de ezt fent kifejtettem böven, és igen, ne rinyáljon már itt snekise hogy neki a digi nem adot okos csomagot ujra, és hgoy mi a teendö, ne ott a szerzödés , és ezek mellet még ott van az is hogy, pont az irásodhoz mérten, sokan örülnének ha elérhetö lenne náluk a Digi 6e ft-os listaáron is, földet csokolnának , addig pár digis, meg az alapbol 4e /ho-s sporlás melelt még többet sporolna, de ezek melelt elvárja a többség hogy a Digi adjon 1ms-es pinget és adjon folyamatosan maxximális sávszélességet. Kérdem én Hogyan? meg akor elvárja az uj elöfizetö hogy kösse be a digi 15napon belül , elég olcosn kötés 0ft . de van mikor lásd mult év eleje nem volt eszköz. miért is? nem volt pénz rá? és az miért lehetet? ezen kéne elgondolkozni, és utána sirni rini és panaszkodni hogy a szomszéd kapot okos csomagot ujra én nmeg nem. amikor a szembe szomszéd 15e-fizuet a t/upc-ért pedig csak 10m a távolság. nah neki lenne miért panaszkodnia. és szidni a digi-bár ugy hogy nem a digi hibájábol nem köthet hozzá, de az megint melékes.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41162) DonMaster válasza aidy01 (#41160) üzenetére


DonMaster
addikt

a digis hgw-böl kijövö lan kábelt bedugod saját routerbe, és a saját routeren wifi-zel összefoglaloban van hozzá utmutato, viszont vezetéknélkül 300-nál többet nem fogsz elérni és ahoz is kell min 30-40e ft-értékü router + vevö is . máskép amit irtál vezetéknélkül az totálisan reális.
telefon meg maradjon a digis hgw-ben. igy van telo és van ent is jo wifi-vel , persze igy +1 eszköz . de a telot másképen nem tudod emg oldnai, azt nem irtad hogy optikai vagy lan jön be, mert ha optikai akkor ez az egyedüli meg oldás , ha lan akkor maximum áramsporláképen a telot nomadikusra és ugy lehet saját routerel.

még 1 egy saját router melelt hogy a zte-n levan tiltva az egyik port. persze ez csak akkro hátrány ha több mint 3 vezetékes gépet szeretnél rákötni.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41163) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Sziasztok!
Ha egy itthoni laptop LAN kártyája csak 10/100-as sebességet tud, azért tudja használni a 500mbites netet hálózati kábelen? (nyilván lassabb lesz, kérdésem hogy lesz-e így egyáltalán vezetékes net)

[ Szerkesztve ]

(#41164) poli27 válasza Meridius11 (#41163) üzenetére


poli27
veterán

miért ne lenne? Komolyan a legutolsó két kérdés a topikban kicsit hogy is mondjam.....

[ Szerkesztve ]

(#41165) bryant56 válasza Meridius11 (#41163) üzenetére


bryant56
aktív tag

Ha van a laptopodon usb 3.0-ás port, akkor egy átalakítóval ki tudod használni a max sebességet.
[link]

(#41166) V/ válasza bryant56 (#41165) üzenetére


V/
titán

De USB 2-n is megy úgy 200 körül az ilyen. Mérési eredmény

[ Szerkesztve ]

(#41168) V/ válasza prozodus (#41167) üzenetére


V/
titán

Egyre kevesebben "vagyunk" akik nem ismerik az informatikából a hálózati sebességeket és a 100-as kártya ha 500-al nem is, de a maximális sebességével működik és a sebesség nem befolyásolja, hogy van vagy nincs vezetékes net és talán nem csak a sebességet tanítják a hálózatról, hanem a működést is. Vagy utána kell olvasni. Ha már a kérdés megjelent a neten, akkor olvasni is lehet ott.

[ Szerkesztve ]

(#41169) DonMaster válasza prozodus (#41167) üzenetére


DonMaster
addikt

Lehet hogy ugy születet nem tudom de van egy kiseb ösezfoglalo szerüség, hasznos olvasni valo. sok-sok infoval.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41170) prozodus válasza DonMaster (#41169) üzenetére


prozodus
őstag

Ami úgy el van rejtve, cseppet sem feltűnő, h volt már olyan, aki saját bevallása szt, nagyon hosszú hónapok után fedezte csak fel, akkor is csak a kapott útmutatások alapján, h ilyen egyáltalán létezik. Mert ami nem a lényeghez tartozik, azt ki kéne emelni, h észre is vegyék. És nem csak a digis topikban, mindegyikben feltűnőbbé kéne tenni ezt a részt az állandó rinyálás helyett...
(És még az sem lenne 120%-os célelérés, annyi biztos.)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#41171) V/ válasza prozodus (#41170) üzenetére


V/
titán

Nincs elrejtve, mindig látható ha a topikban vagyunk.

És aki új tag a Prohardveren annak ajánlják ezt elolvasni a regisztrációs szabályok mellett.
PROHARDVER! - abszolút kezdőknek (kiemelt téma)
TOPIKOK / A fórum felépítése rész.

Az ÁSZF 12. Jótanácsok, további szabályok:
5. Újoncoknak ajánlott a PROHARDVER! - abszolút kezdőknek topic összefoglalójának elolvasása.

[ Szerkesztve ]

(#41172) aidy01 válasza DonMaster (#41162) üzenetére


aidy01
csendes tag

köszönöm a válaszod. lehet, hogy az lesz a végső megoldás, hogy a zte routert és switchet kihagyom, nem használom a vezetékes telefont, és veszek egy saját routert.
amúgy ezt a két készüléket néztem, gyakorlatilag minimális különbség van köztük. létezik amúgy, hogy az olcsóbb többet tud, vagy csak nincs pontosan feltüntetve minden adatuk?

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41173) adika4444 válasza aidy01 (#41172) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Ennyiért inkább
[Archer C5]
vegyél, vagy TP-LINK 3600-4300-at. Azok a Dlink kütyük nagyon kerülendők.

üdv, adika4444

(#41174) DonMaster válasza aidy01 (#41172) üzenetére


DonMaster
addikt

attol függ mi a cél?
semiféleképen sem.
wdr3600-vagy feletelévö,
persze a v2-es tp-link is elég vagy av3-mas ha kábelen kell a max és wifin elég a kevesebb netezni nem pedig eltölteni, ha wifi a fontos sebeségileg akkor ezt duplázd meg és 40e ft-os kategoriában keres. +kell 1 vevö is legalább hogy ki is tud hazsnálni.
de a milyen routert vegyek topicban többet tudnak segiteni, leirod milyen interneted van , és hogy menynit szánsz rá a routerre és kb mi a követelmény wifin és akkro ajánlanak jo minöségü routereket.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41175) arkone válasza DonMaster (#41161) üzenetére


arkone
aktív tag

Úgy látom mégsem olvastad el. :( Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#41176) DonMaster válasza arkone (#41175) üzenetére


DonMaster
addikt

Pedig de , miért mit nem olvastam el szerinted? pontosan leirtam hgoy melyik szoval mire gondolsz, és leirtam egy saját szöszenetet is, de persze nyomhatod hgoy nem olvastam el, attol függetlenül szerintem telejsen jo igy a Digi rendzsere hgoy nem lehet ujra kötni az okos csomagot és igen remélem késöbiekben sem lehet majd ujra kötni pont ezek ért a fillér.....emberek-ért.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41177) pbalintka válasza adika4444 (#41173) üzenetére


pbalintka
csendes tag

Ennyiért én tuti nem TP-linket vennék. Pl a 4300 gyári fw-je HTTP és TFTP backdoort tartalmaz. A gyártó b***ik javítani! Openwrt meg nem kezeli a HWNAT-ot ezen az eszközön. Én csak szívtam vele. Most AP-ként üzemel és a router egy Ubiquiti ERLite.

(#41178) Benoe77 válasza Benoe77 (#40916) üzenetére


Benoe77
őstag

Most már szórólapot is dobtak be, de amikor felhívtam őket, regisztrálni nem tudtak, csak az igényemet rögzíteni. Mondjuk nem is gondoltam, hogy ilyen rövid idő alatt már köthető lenne, eszközöket sem láttam még az oszlopokon. Talán tényleg az igényeket akarják csak felmérni.

(#41179) kolomparrudi


kolomparrudi
csendes tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat, hogy az ipv6 bekapcsolása után a sávszélesség 1-10 megabit/sec sebességre esik? Nálam most ez történt. Beállítások terén mindent slug leírása alapján csináltam a TL-WR1043nd v3-as routeren. Nem teljesen egyértelmű, hogy a router okozza-e a hibát vagy digi oldalán lehet a hiba.

Laci

(#41180) DonMaster válasza kolomparrudi (#41179) üzenetére


DonMaster
addikt

ipv6 még nem oké. használd az ipv4-et még
1-2év már jo lesz az ipv6 is addig még a 4 sokkal gyorsabb,marad,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41181) icecube23


icecube23
tag

Sziasztok
Olvasgatom itt a fórumot hogy valaki 5-6 ms alá még nem ment pingben...Úristen. Hatvanbam lakom, a digi vel 3 éve harcolok az internet miatt. 8/2 mbps úgynevezett D2 technológuájó modem(mondjuk fingom sincs ez mit jelent). Fizetek erre 3500 forintot úgy, hogy nem elég hogy lassú, még a szolgáltatás minősége is gyenge. Nem tudok lépni, mert Upc lett volna opcióként még, de pont a mi utcánkban nem vezették be, pedig jó környék..na mindegy.
3 év alatt modemet cseréltek, de mindig gyenge. Van egy xbox one-on, amivel online játék valami förtelem. Laggol, mint állat. Mondtam nekik hogy lassú, meg ilyen 100 ms feletti pingjeim vannak, illetve előfordul mérésnél adatveszteség. Hívtam őket többször és mindig arra jutottunk, hogy a digi sebességmérés oldalon 2-3 mbps mindig megvan és ők 1 megát garantálnak csak. Az még oké is lenne, mindig próbálom leredukálni a wifi eszközöket amik csatlakoznak a netemhez, de hát ugye családban élek, így nyafogás van ha szólok. De hogy azt mondják az adatveszteségre, meg hogy a modem 2 másodpercre szétugrik, hogy húzzam le a routert, mert a digi nem támogatja az tiszta vicc. Lehúzom és ugyanaz, mindig laggol, youtube videók alig töltenek be(nem hd-ban sem). Most ezt pingeltem, szerintetek ez lehet panasztétel alapja? Elég hektikusak a ping értékeim

[ Szerkesztve ]

(#41182) adika4444 válasza icecube23 (#41181) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

D2=Docsis2 tehát a kábeltv hálózat, UPC is ilyenen szolgáltat csak ott nincs hanyagolva meg ott már Docsis3 van.
Digi nagyon hanyagolja a Docsis általuk csak modemesnek hívott részeket. Egyszer majd valamikorra azt tervezik, hogy minden ilyen helyre bevezessék az optikát. Hogy ebből mi lesz azt majd meglátjuk...
Lényeg zargathatod őket, de nagy javulást ne várj. Ha van UPC akkor vagy oda, vagy Telekom DSL-re is érdemes lelépni persze a szomszédokat/ismiket megkérdezve hogy a környéken milyen.

A lakásba bemenő kábelen érdemes a fölösleges osztásokat, csillapításokat kivenni. Modemtől függően, de általában 192.168.100.1 oldalon nézd meg a jelszinteket ha az adott modem ezt megmutatja.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#41183) icecube23 válasza adika4444 (#41182) üzenetére


icecube23
tag

azt igérték ebben az évben lesz optikai, de én már nem hiszek nekik...nagyon sok panasz van ezzel a docsis renszerrel itt Hatvanban. Akinek ilyen van mint nekem, mindig panaszkodik, szóval azért lehet mégis csak van egy halvány remény sugár, hogy kiépítik. Meg már ugye Hatvan egyes részein van szélessávú internet, a kornak megfelelő sebességgel.
A jelszintet nem tudtam megnézni itt, mert not enabled-re írja ennél a modemnél. Upc 1 éve kezdte kiépíteni a hálózatot, 100 mbps netet telepítettek hatvaniaknak 1500ft/hó+tv+telefon, max 5000ft, de külön a net 1500 ft mennyei lett volna. Aztán kiderül hogy az utcánkban nem is építetek ki hálózatot. A t-home nem lett volna rossz, de mikor bementem és kiderült hogy a 15 mbps netért+fullos tv szolgáltatás 10k lenne/hó az úgy elvette tőlük a kedvem. Ráadásul még bepakolnának +2 db beltéri egység a 2 tévére...már így is annyi eszköz van a lakásban nem nagyon akartam több fúrást faragást, eszközt. Ha a tv+telefon nem kellet volna akkor meg 5900 a net+3000 ft a digi kábeltv..akkor meg ugyanott vagyok mintha teljesen T-home ra váltok. Tiszta vicc hogy Hatvan város, és nincs rendes szolgáltatás egyiknél sem. Falukban bezzeg már 3 éve 30 mbps net ketyeg....érthetetlen. Nem tudom hogy él-e még ez a digitális jólét nevezetű program amit a kormany 2018ig tűzött ki célként. Mert akkor a digifos kezdheti kapkodni a lusta seggét . :)

(#41184) DonMaster válasza icecube23 (#41183) üzenetére


DonMaster
addikt

Az a digitális izé amimiatt a digifost-t nak nevezeted, csak tud hogy a T-home ami 10e let volan kapta a pénzt , és ök fejelsztik a kormány áűltal kiirt pályázatmiatt és abbol a pénzböl, tehát annak biztos nem fogsz örülni,
deigi elfogja cserélni optikára mindenhol türelem, ha már mondták hogy ebben az évben akkro emg éri emg várni mert akor fog lenni már valami eben az évben, sokan mások máshelyn csak anyit kpaonak hogy ha lesz reklém a poostaládában. de ennyi.- te már tudod hogy kevesebb mint 365napon belül lesz.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41185) icecube23 válasza DonMaster (#41184) üzenetére


icecube23
tag

Huuu..nehezen hámoztam ki a lényeget a hozzászólásodból, de sikerült. A terv így végülis az amit te mondasz, már bementem és ujrakötöttem szerződést és 1500 forinttal olcsóbb. Ennyi a max amit tehettem+várok, de azért bosszant a dolog hogy szinte rezisztensek a hibabejelentésekkel kapcsolatban, és mindig a routereimet teszik felelőssé, úgy hogy már le cseréltem jobbra.

(#41186) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok

Vasárnap bekötötték a Digit nálami is /érd családi házas terület/, a net bár a legnagyobb csomag eléggé ingadozó 150-564 közt, egy ZTE ZXHN F668 PON ONT modemet hoztak és routerként funkciónál nem lehet ezt modemként használni ?, az analóg tv adás szörnyű.

(#41187) Varszegig válasza koliz1 (#41186) üzenetére


Varszegig
veterán

Lehet modemként használni, de csak ők tudják beállítani.
Miért nézel analógot?

(#41188) koliz1 válasza Varszegig (#41187) üzenetére


koliz1
tag

Mit is mondjak nekik , hogy beállítsák modemként ? Ja telefon is van rajta

[ Szerkesztve ]

(#41189) adika4444 válasza koliz1 (#41188) üzenetére


adika4444
addikt

Mondthatod hogy kell az IPv6, vagy hogy a saját eszközeid szerednéd elérni, esetleg dinamikus dns-t szeretnél használni.
Én az IPv6 dumára szavazok, az a leghihetőbb...
Figyelj arra is, hogy nem raknak-e be privát ip-re, tehát a modemen a network részen a WAN-nál az IPv4 cím ne százzal kezdődjön, ha azzal kezdődik akkor ne csak bridged módot kérj hanem mond h külsőleg el akarod érni az otthoni eszközeid és ezért kell a publikus IPv4 cím.
Még annyi, hogy telefonon lehet elsőre nem sikerül, érdemes vagy többet próbálni, vagy mail-t írni nekik.
Amíg nem állítanak át, nyithatsz majdnem DMZ-t is a saját routerednek, csak ebben a kütyüben ilyen nincs, így az 1-65535 porttartományt kell megnyitni.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#41190) Varszegig válasza koliz1 (#41188) üzenetére


Varszegig
veterán

Ahogy az előttem szóló írta:) Az hogy telefon van rajta, az nem számít.

(#41191) DonMaster válasza icecube23 (#41185) üzenetére


DonMaster
addikt

Nyugi, utolso 3honapban amég bejöt az optika , addig naponta kelelt babrálni a modemmel. megtudlak érteni, de megéri várni. attol függetlenül marhára boszanto.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#41192) icecube23 válasza DonMaster (#41191) üzenetére


icecube23
tag

Igen, főleg hogy xbox one-nak folyamatos internet kapcsolat kell :W

(#41193) MasterMark válasza icecube23 (#41192) üzenetére


MasterMark
titán

Mióta? :D

Switch Tax

(#41194) V/ válasza MasterMark (#41193) üzenetére


V/
titán

Online játék, online filmnézés talán :F

(#41195) MasterMark válasza V/ (#41194) üzenetére


MasterMark
titán

De nem erről van szó.

Switch Tax

(#41196) V/ válasza MasterMark (#41195) üzenetére


V/
titán

Akárhogy olvasom azt amit írt, és azt amit te írtál, nem látom hogy nem arról van szó, hogy miért kell az Xboxnak folyamatos internet kapcsolat.
(#41192) icecube23
(#41193) MasterMark válasza icecube23 (#41192) üzenetére

(#41197) hattila07


hattila07
csendes tag

Sziasztok, gondoltam megosztom veletek milyen "jó fej" volt a DIGI ismét.

Előzmény: 03.09-én szerdán jöttek a DIGInet 200-ra váltás miatt új kábelt behúzni. Sikeresen megtörtént.

Közte: rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál, hogy mégis mikor fogják megemelni már az netet 100mbit-ről 200mbit-re, válaszul azt kaptam: "elnézést, továbbítják a problémát a kollégáknak".

Ma: (jelzem még mindig nem sikerült megemelniük...), jött egy csekk, hogy anyaghasználat 1665ft..
Ezzel csak két baj van: 1. semmilyen tájékoztatást nem kaptunk arról, hogy ezt nekünk ki kell fizetni, miközben 4 alkalommal lett volna lehetősége a DIGI-nek említést tenni nekünk: - e-mailes megrendelés után telefonos egyeztetésnél, - személyesen szerződésmódosításnál, - telefonon, amikor az szerelés időpontját fixáltuk le, -szerelés után.
2. miért 25m UTP kábelt számláztak ki (föld szint-->3.emelet), amikor: 1 éve ismerősömnél kábelbehúzást követően elvitték a gépéig a kábelt a lakásban és Neki csak azt az 5m kábelt kellet kifizetni, ami a lakásában van.

Jövő: ki fogom fizetni, mert semmi kedvem ezzel foglalkozni, hogy írjak meg egy panaszlevelet, írjam alá, szkenneljem be, majd küldjem el nekik e-mailben és majd reagálnak rá valamit..

ui.: talán egyszer meglesz az a 200mbit sebességű internet. :DD

(#41198) V/ válasza hattila07 (#41197) üzenetére


V/
titán

ÁSZF elolvasása fel sem merült? Mert hogy utalnak rá.

(#41199) Lackooo84 válasza hattila07 (#41197) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amikor 100-ról 500-ra emeltettem én is kértem új kábelt (van telefonom), nekem 30 métert számláztak ki, szintén 3. emelet, pedig nincs több max 12m-nél... (30méter az kb. 10 emelet... )

The Truth is out there...

(#41200) icecube23 válasza V/ (#41196) üzenetére


icecube23
tag

MasterMark tudja miről van szó, biztos bennfentes :Y
Van oyan funkció, lehetőség az xbox one beállításai között, amivel több profil kezelhető...de ezt nem ragozom, mert nem témábavágó. Ha érdekel, xbox one forum, itt a prohardveren. 1. hsz lenyit, összefoglaló vagy kérdezz rá, priviben szívesen válszolok. :K

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.