Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) Flashget válasza Varszegig (#41600) üzenetére


Flashget
félisten

:K

de még most is sokan vannak sőt Bp-n is, hogy 6-8 mega az elérhető max. sebesség régi nettel, számukra a 30 szupergyors lenne.

Realme GT Master Edition

(#41602) Flashget válasza Kuter (#41592) üzenetére


Flashget
félisten

Most nézem ÁSZF-ben a díjakat, ha valakinek ki kell fizetnie, mert tönkreteszi, elveszti, kidobja a 10.-ről mérgében.

GPON Terminál (ONT eszköz) 48.000 Ft

Realme GT Master Edition

(#41603) TeeJay válasza Flashget (#41595) üzenetére


TeeJay
félisten

én is 11 emeletes 33lakásosban vagyok
oda egy 32-es osztás örökre elég lesz mert kizárt a 100%-os előfizetői réteg a sok öreg miatt is
10emeletes 60lakásosba meg valszeg 3darab 16-os is elég lesz

már csak az a kérdés azt hogy oldják meg ha mindenhol 4-es splittert raknak FTTH családi házas résznél is
lehet hogy 2emeletenként leraknak egyet aztán 6lakásból mondjuk 4-et oda kötnek max ha több az előfizető a többit másik splitterre húzzák.
előbb utóbb úgyis elkezdik majd átalakítani mert az FTTB kevés lesz

Varszegig

az a minimum 30megabit is elég mert kvázi azzal felszámolják az ADSL-t végre és legalább a helyére minimum VDSL2 kerül vagy már inkább FTTH

a koaxos résszel nincs baj mert ED3-al nagyon jó sebesség adható
később ED3.1-el pláne jó lesz, szóval max annyi változik hogy a tré hálózatokat felszámolják és átalakítják gyorsabbra. :R

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41604) taip válasza Varszegig (#41600) üzenetére


taip
senior tag

Hát van, ahol tényleg szuper gyors a 30 Mbit.
Szüleimnél vidéken az 1 Mbit-et alulról verdesi a kábeles internet (T-Home) "sebessége", szóval ha ott vagyok, a saját mobilnetemet használom, az sokkal gyorsabb.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41605) PeterPH válasza TeeJay (#41603) üzenetére


PeterPH
senior tag

Az FTTB nél is minden lakáshoz odavitték a végpontot függetlenül attól, hogy előfizettek-e rá. Valószínűleg sokkal kifizetődőbb, mint minden egyes előfizetőnél egyenként kábeleket huzigálni, optikát kötögetni.
Nem mellékesen a T társasházi FTTH hálózata is minden lakáshoz ki van végződtetve (legalábbis ahol láttam).

(#41606) Flashget válasza TeeJay (#41603) üzenetére


Flashget
félisten

Szerintem ha majd elkezdik nálunk is csinálni pont úgy fogják mint 2007-ben azaz minden lakáshoz kicserélik optikára, oda is ahol esetleg nem Digis előfizető van. Itt csak T kábel lehet a másik opció...

Realme GT Master Edition

(#41607) haddent


haddent
addikt

sziasztok
ma végre bekötötték a digit családi házunkhoz, FTTH. Kaptam egy HUawei modem-router cuccot, bele az optika, ki a lan. Sehogy nem tudok csatlakozni, de még ehhez az eszközhöz sem, hogy konfigurálnám... Lan led világít rajt, de se 192.168.0.1 se 192.168.1.1 nem jön be, nem pingel, nem csatlakozik egyáltalán. mi a gond?

(#41608) Varszegig válasza taip (#41604) üzenetére


Varszegig
veterán

mindenkinek a 30Mbithez: Igazatok van, csak ne kommunikálják azt "szupergyorsnak", mondják azt, hogy elfogadható sebességű. És valóban, szégyen, hogy van ahol még ilyen 1 Mbit körüli adsl-ek vannak. Az áraikról nem is beszélve.

(#41609) PeterPH válasza haddent (#41607) üzenetére


PeterPH
senior tag

Lehet hogy nem aktív rajta a router funkció, és csak egyszerű modem üzemmódban van. Ez esetben a saját router-eden/PC-den kell PPPoE kapcsolatot létrehozni a kapott felhasználónévvel és jelszóval.

(#41610) taip válasza Varszegig (#41608) üzenetére


taip
senior tag

Persze, valóban nem a 30 Mbit a hiper-szuper nagy sebesség, csak ugye a politikai marketing szokás szerint köszönő viszonyban sincs a valósággal. :(

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41611) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Kellene a tökömnek optika, csak azért, hogy itt legyen egy plusz eszköz ami zabálja itt az áramot, fogja a port, és csak a baj lenne vele. Így is pont ki van számolva már a tápellátást igénylő műszaki cikkek száma a szobában...

The Truth is out there...

(#41612) [Laca] válasza Benoe77 (#41598) üzenetére


[Laca]
csendes tag

Még nem, azóta semmi új nem történt.

(#41613) TeeJay válasza PeterPH (#41605) üzenetére


TeeJay
félisten

fenét csinálták így...
családi házas részen ki van húzva az optika ott a doboz aztán ha lesz előfizető rákötik ha nem akkor nem
panelnél egy lépcsőházban van 33lakás és úgy a kétharmada előfizető tehát itt már egy lépcsőházban lesz annyi mint családi házas részen 2utcában sincs úgylehet...

panelre eddig, nálunk legalábbis nem az a szitu hogy minden lépcsőház egy GPON hanem a fél telep kap egy GPON-t valszeg és úgy jön ki a 32-es osztás magyarul 32ONT lóg rajta csak épp minden ONT-n lóg úgy 20-25panel előfizető is ami túl sok sajnos...
látszik a csúcsidős feltöltésben hogy nem bírja már garantált minimum felett néha

ha ezt átkötnék úgy hogy minden egyes lépcsőházra egy GPON amin max 32-es osztás lehet és úgy a lakásokba ONT akkor már csak az a 20-32max előfizető osztozik ami évekig bőven elég lesz még
vagy ha valahol kevés lenne akkor a tartalék szálakra lehet még pár osztást és akkor 2xGPON meg pláne bőven elég lesz 4,8/2,4gigabittel évekig

valószínűleg ezért fogják átépíteni mert régen elég volt a 10-20-40-megás korszakban 32lépcsőházra 1GPON de most már kevés lesz :U

ja és ugye a DIGI nyer vele a legnagyobbat hiszen töredékére esik a villanyszámlájuk és minden lépcsőházból ki lehet dobni az összes ONT-t meg 2-3-4switch-et plusz külön switch-et a telefonos előfizetőknek
meg a koax osztókat erősítőket és úgy kb. mindent.
pár év alatt visszahozza nekik és csak ezt a kínai ONT-t kell venni raklap számra úgy meg nagyobb kedvezmény jár majd rá tehát csak olcsóbb lesz mint most.

Lackooo84
pedig nem lenne rossz minden lakásba ONT mert akkor csak te magad terheled sz@rrá a többi 25netező nem torrentezi szét, a TV képe mindig maximális lenne mert a lakásodból indul a DVB-C magadnak osztod ahány felé akarod és a telefon is mehet egyből az ONT-ről nem kell semmi ZTE cuccal szopás és társai hiszen az ONT-n van telefon aljzat ami egyből megold mindent.
ráadásul magam kábelezhetem be a lakást és nem kitudja milyen ezer éves CAT5 kábelen kell majd 3toldás után a netet kapnom.
persze plusz 1 eszköz ami áramot fogyaszt de mennyit ehet egy ONT ha szénné terheled 3-5TV-vel telefonnal meg 1000-es nettel egy időben? 15wattot?
csapd a havidíj mellé és rájössz hogy havi pár száz forintot emel csak neked :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41614) Willie válasza Lackooo84 (#41611) üzenetére


Willie
őstag

Hú...

(#41615) adika4444 válasza TeeJay (#41613) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Azt azért így pluszként mondanám, hogy ez mind szép és jó csak ha az lesz mint néhány hónapja hogy számolgatni fogják az eszközöket, akkor addig az FTTB terüelteket se fogják tudni kötni, mert ha már elfogy akkor nem lesz olyan!
Tehát így több fog kelleni olyan vacakból, és ha megint behal a szállítás vagy tudom is én mi volt, akkor szünetel az egész bekötéses móka egy jó fél évig-9-10 hónapig...
Szóval meglesz ennek a hátoldala is, persze így is még mindig jobb lesz mint most, nem kell mindig áramszünet után újraindítgatni meg hasonló szerencsétlenkedni.

üdv, adika4444

(#41616) Gézengúz válasza TeeJay (#41613) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ha már itt tartunk lemértem, már régen akartam csak lusta voltam.

Bármi történik tv-letöltés-wifi, a 8247, 10.5W körül kér a konnektorból. Nemrég kapcsoltattam át router üzemmódba, ahhoz képest, hogy kicsik az antennái igen jó a vételi körzet. UPNP nincs, de portot nyitni nem problémás.

(#41617) Lackooo84 válasza TeeJay (#41613) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem az a baj, hanem egyrészt nincs szabad hely már, így is 2 elosztó van, a másik meg túlterhelt a hálózat, a mikrót már át kellett anno helyezni, mert állandóan túlterhelte azt a kört (a fél konyha is a szobáén van), és levágta a kismegszakítót.

The Truth is out there...

(#41618) Broki1 válasza haddent (#41607) üzenetére


Broki1
tag

Ha HG8247H-s akkor 192.168.100.1.

(#41619) poli27


poli27
veterán

Úgy nézem a Digi kezd kicsit idióta lenni, most az lett a fejlövésük, hogy gponról eponra akarnak váltani, azaz 2db eszköz lesz az efiknél ftthnál, egy tévés és egy netes telefonos... olcsóbb lesz az eszköz, viszont minden bekötőnek kell adnia szálhegesztő gépet mert, ezt csak hegesztéssel lehet megoldani :D komolyan néha azt hiszem agybetegek vannak odafönt...

(#41620) adika4444 válasza poli27 (#41619) üzenetére


adika4444
addikt

Szerintem nem tévedsz akkorát...
Most komolyan behúzzák az optikát, és két kis kütyübe leosztják?
Ennek már megint mi az értelme? Na jó talán annyi, hogy a netes kütyü külön lehet, nekem ez még akár jó is lenne, de sztem az előfizetők 1%-a olyan mint én, a maradékot inkább dühíteni fogja. Meglévőknek is ezt a baromságot sózzák majd a nyakába?

üdv, adika4444

(#41621) TeeJay válasza poli27 (#41619) üzenetére


TeeJay
félisten

what?

kétféle ONT lesz?
egyik csak TV kimenetes másik meg net és telefon?
az miért jobb mint az egybe mindenre jó?

az EPON nem visszalépés a GPON-hoz képest?
sebességben is meg még pár dologban is :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41622) poli27


poli27
veterán

A meglévőknél nem lesz csere, csak egy két területen elkezdik ezeket próbából csinálni új bekötésekkel, az egyik amit tudok az Gödöllő lesz. A két eszköz kb a fele a gpon eszköz árának kb ez lehet az oka....

(#41623) adika4444 válasza poli27 (#41622) üzenetére


adika4444
addikt

A netes wi-fi-s lesz? Továbbá a portja(i) gigabites(ek) lesz(nek)?

üdv, adika4444

(#41624) TeeJay válasza poli27 (#41622) üzenetére


TeeJay
félisten

na de a GPON a fejlettebb az EPON fele annyit tud letöltésre egy optikai szálon
tehát kevesebb ügyfél felé lesz elég
csak simán az olcsóbb eszköz miatt szórakoznak?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41625) poli27 válasza TeeJay (#41624) üzenetére


poli27
veterán

Nem tudok semmit ha majd aktuális lesz megírom :D Egyenlőre ennyit tudok amit leírtam!

(#41626) Flashget válasza poli27 (#41619) üzenetére


Flashget
félisten

Ezt nem csak az olcsóság miatt teszik, hanem azért is mert nem mindenki fizet elő mindenre?
Pl. van akinek csak TV kell vagy csak net és oda akarják a későbbiekben? Mert ha hozzám hoznák majd 1x valamikor az optikát és 2db eszközt, mert van mind3-ra előfizetésem, úgy kibaszom őket a szarukkal együtt az emeletről ahogy illik. :)

Realme GT Master Edition

(#41627) Broki1 válasza Broki1 (#41583) üzenetére


Broki1
tag

Egy nap alatt át is állították bridge-be. Akinek ilyen igénye lenne, az ne az ügyfélszolgálat e-mail címére(ugyfelszogalat@digikabel.hu), hanem a hibabejelenésre (hibabejelento@digikabel.hu) írjon.

(#41628) csap82


csap82
újonc

Sziasztok,

Csak azert regisztraltam hogy ezt beirjam.
Rengeteget kerestem a Digi Huaweii HG8247H router jelszavat. Amivel be lehet lepni az admin feluletre es atallitani pl a wifi generalt jelszavat.

Nos akinek hasonlo routere van, itt a Huaweii HG8247H belepesi kod es jelszo:
Felhasznalonev: user
jelszo: digi

Ezt amugy a Digi adta meg a facebookon valakinek, igy talaltam meg en is.
https://www.facebook.com/digi.hu/posts/1018549804869763

udv:
csap

(#41629) Flashget válasza csap82 (#41628) üzenetére


Flashget
félisten

Itt a topicban már többször is le volt írva.

Realme GT Master Edition

(#41630) cd930 válasza Flashget (#41629) üzenetére


cd930
aktív tag

Sőt, ez van az összefoglaló legelején.

20+ éve a Prohardveren

(#41631) pjtr válasza poli27 (#41622) üzenetére


pjtr
aktív tag

Szia,

Hallottál már valamit, hogy Gödöllőn, a Blahai részen mikortól lesz köthető a
Digi? Május végén lejár a szerződésem a jupiszinél, veri gút lenne addig beköttetni :)

Köszönöm

(#41632) poli27 válasza pjtr (#41631) üzenetére


poli27
veterán

sztem 1-2 hónap lesz kb de ez nem biztos!

(#41633) pjtr válasza poli27 (#41632) üzenetére


pjtr
aktív tag

Köszönöm, remélem nem kell már sokáig jupiszizni (annó invitel adsl után vártam a kábelt ennyire :))

(#41634) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sziasztok!

200 mbites Digi netem van otthon, de a router (a legolcsóbb tplink amit akkoriban lehetett kapni) nem képes ezt a sebességet kezelni, max a felét.
Nem értek hozzá, légyszi ajánljatok egy jó routert, aminek nem okoz gondot a 200 mbit, illetve a rá csatlakozó 3 vezetékes és 6-8 vezeték nélküli eszköz kiszolgálása. Előre is köszi!

(#41635) cd930


cd930
aktív tag

Ma beugrottam az ügyfélszolgálatra érdeklődni, mikor tervezik a bekötést. Meg is beszéltünk egy időpontot jövő hét végére (ez pont jó, mert a hónap végén jár le a telekomos hűségem, amely nappal már fel is mondtam a szerződést).
Rákérdeztem a hölgynél, milyen ONT várható. Azt mondta, Huawei és NEM WIFIS várható. Erre többször is rákérdeztem, és tartotta magát az elmondottakhoz.

Egy fél órával később hívott egy szerelő, akinél a munkalap van. Kivallattam őt is. Azt mondta, hogy nála most csak wifis ont-k vannak, de nem tudja, hogy ha bemegy anyagért, milyet kap legközelebb.

Mire számítsak?

20+ éve a Prohardveren

(#41636) zoltan6 válasza lugosi (#41634) üzenetére


zoltan6
őstag

Van routeres topik,Milyen routert? de én személy szerint asust-t ajánlanék,ott is ajánlott,most emagon akciós.
Asus RT-N18U

[ Szerkesztve ]

(#41637) adika4444 válasza cd930 (#41635) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Random hogy mit visznek, de ha van router része is, akkor átrakathatod a hibabejelentővel bridged módba, és akkor mehet mögé PPPoE csattal saját routered.

üdv, adika4444

(#41638) cd930 válasza adika4444 (#41637) üzenetére


cd930
aktív tag

Kétszintes lakásunk van, ahol a felsö szinten most a telekomos wifis Cisco HGW teljesít szolgálatot.
A földszinten egy TP Link 1043ND router osztja az észt és a jelet :)

Ha nem wifis routert adna a digi, a felső szint wifi nélkül marad, mert ott gyengén fogható a földszinti router jele.
Mondjuk most egy minimál upgrade-del v2-re cserélem a v1-es routert, ennek lehet, hogy erősebb a wifije és akkor elég lenne egy wifi router is.

20+ éve a Prohardveren

(#41639) adika4444 válasza cd930 (#41638) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Mindenképp v2 kell a DIGI 100-as csomagoknál fenntebbi esetében...

Egyébként nekem is bizonygatta az ügyfélszolgálatos hogy wi-fi mentes lesz a kütyü, persze hogy nem az lett, igaz így sincs vele gond...

üdv, adika4444

(#41640) cvn69


cvn69
tag

Üdvözletem!

Az összefoglalóban ezt olvastam:
"Inkább nem telefonálnék, használhatom a bejövő UTP-t saját routerrel, vagy egyből a gépbe dugva?
Igen, csak a PPPoE csatlakozást kell beállítani. Nem árt megjegyezni, hogyha úgynevezett VPN-en keresztül lett kiépítve a végpont, akkor ez nem ilyen triviális beállítás és okozhat meglepetést a kapcsolat felélesztése saját routerrel, de nem jellemző ez a megoldás.
"

Nos, a minap vettem egy ASUS RT-AC1200G Plus routert, amit szerettem volna a Digi saját ZTE-je helyett bekötni. Magamtól sehogy sem sikerült. Se az ASUS router, sem a gépbe közvetlenül nem sikerült feljelentkezni a netre.
Ezek szerint, nekem nem triviális a beállításom. Viszont, az nem szerepel a FAQ-ban, hogy ilyenkor mi a megoldás.

Hívtam már a Digit, ahol a telefonos néni roppant segítőkész volt, úgy beszélt velem, mint anya a hülyegyerekével, nagy-nagy türelemmel. Kétszer is félrerakott, szerintem, a tachnikusokat kérdezte, de nem jutottunk előbbre. A végén azt javasolta, hogy a ZTE-ben állítsam automatikusra a kapcsolatot, így az csak "átereszti" a netet. Miután letettük, akkor néztem, hogy vagy PPPoE, vagy statikus IP a lehetőség, úgyhogy semmivel sem lettem beljebb a supportos nénitől.

Ha volt már a kérdés/válasz, előre is sorry!

Amennyiben valaki erre valami megoldást tudna, ne tartsa magában, megköszönném! :R

[ Szerkesztve ]

"Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

(#41641) nyilasmisi válasza cvn69 (#41640) üzenetére


nyilasmisi
tag

pppoE kapcsolódás kell neked!

(#41642) adika4444 válasza cvn69 (#41640) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Amikor a ZTE-ből kihúzod, nyomj előtte a vezérlőfelületen disconnect gombot (már ha van), vagy kihúzáás után várj 10 percet, majd utána próbálj a routerrel PPPoE csatlakozást felépíteni a kapott végpontadatokkal. Ha nem megy, a gépeden is próbálj meg csinálni bejövő telefonos kapcsolatot. Ha így sem megy, akkor sajnos gyanús a vpn...

üdv, adika4444

(#41643) lugosi válasza zoltan6 (#41636) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia!
Köszi a választ! Szerintem ami ajánlottál az pont jónak tűnik!

(#41644) poli27 válasza adika4444 (#41642) üzenetére


poli27
veterán

én inkább szélessávú kapcsolatot mondanék nem telefonosat...

(#41645) Arni9010 válasza cvn69 (#41640) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Szia!

Nekem is VPN-nel kötötték be annak idején a nagyobb csomagot.
Egészen addig nem is jutottam előrébb, míg lassulás miatt ki nem hívtam a szerelőket, és máshova lettem kötve. (Eredetileg ONT-re kötöttek rá közvetlenül, aztán átkötött a szerelő switch-re) A VPN-hez nem nyúltak, szóval onnantól a digis router használhatatlan lett :DDD Kb. fél perc után ledobta mindig a hálózat.

Próbálkoztam üszin, azt sem tudták miről beszélek, telefonon szintén.

(#41646) taip


taip
senior tag

Na azt hiszem egy rossz szavam sem lehet egyelőre a Digire, mert az ígért határidőn belül végül bekötötték a netet. :)
Egyelőre különösebb tapasztalatom nincs, gyorsan csináltam egy speedtest-et, az korrekt sebességet mért, és ennyi. Még csak közvetlenül lett bedugva a gépbe, a routert még nem konfiguráltam át.

Amúgy olvasom itt a mindenféle bűvös rövidítéseket, meg így a modem, úgy a modem... nekem egyszerűen csak egy UTP kábel jön a végén az RJ45-ös csatival és ennyi.
Megkukkoltam, hogy amikor a pincében bekötötte a szekrényben az én kábelemet, abban a dobozban az enyém volt az 5. bekötés, remélem nem lesz nagy terhelés, úgy tűnik nem leszünk rá sokan a lépcsőházban, bár lehet hogy nem ez számít. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41647) adika4444 válasza taip (#41646) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Ott nálad FTTB van. Panel és társasház esetén még FTTB van. Családiban van a házig menő optika, az az FTTH. Ott adnak modemet. FTTB-nél csak akkor ha van telefonod is, és nem tudnak/akarnak húzni második kábelt.
A terhelés az függhet attól is hogy mennyien vagytok az ont-ra, meg attól hogy mennyire terhelt az optikai szál. Friss bekötéseknél ez nem szokott gond lenni, mert a legtöbben általában hűségben vannak. Nálunk 2015. szeptembere óta van DIGI, januárra lett anyag a bekötéshez. A második DIGI-s wi-fi az utcában pár hete jelent meg. Igaz ez nem sokat jelent, de ha lesz DIGI-s akkor tűnik el Telekom-os. Szal nagyságrendileg nálunk sincsenek sokan. Meg nem is lesznek, nem kockák vannak a környékünkön.

üdv, adika4444

(#41648) taip válasza adika4444 (#41647) üzenetére


taip
senior tag

Mondjuk azt nem bánom, ha egy eszközzel kevesebb van útban és remélem hogy rendben lesz a cucc. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41649) MasterMark


MasterMark
titán

Nos megcsinálták a 100/100-ról 500/200-ra váltást. Szerencsére másik kábelt húztak be, így nem kell plusz eszköz a telefon miatt.

Amúgy nálunk itt panelban a lépcsőházban az van kiírva, hogy a Digi optikai hálózatot fejleszt, és ezért elnézést a zajért.

Switch Tax

(#41650) TeeJay válasza MasterMark (#41649) üzenetére


TeeJay
félisten

Hol laksz és milyen panel épület?

Kispesten?

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.