Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) Flashget válasza TeeJay (#40199) üzenetére


Flashget
félisten

Itt sok minden csak a vakításról szól, miközben Bp-n a belvárosban pl. 6.ker amelyik ráadásul benne volt anno az EMKTV létrejöttében a mai napig jelentős területen még mindig csak a hagyományos modemes netet tudja adni. Miért? mert nem járulnak a kerület/város vezetői hozzá, hogy feltúrják kábelfektetés miatt.
Holnaptól a 9. kerület másik jelentős része is Digis lesz a korábbi mellett. Kőkemény belváros egyetemista koleszokkal és albérletekkel tele Vámház krt - Űllői út- Ferenc krt - Közraktár úti terület. Itt sincs kiépítve az optika és csak a jó isten tudja mikor lesz.

Realme GT Master Edition

(#40202) kali válasza PeterPH (#40200) üzenetére


kali
legenda

nem állami, hanem eu indíttatású a dolog.
a telekom esetén egyszerűen megvalósítható majd sok helyen, ahol vezetékesen nem megoldható jelenleg, mivel összevonják majd a vezetékest a mobilinternettel, köszönhetően az egyre jobb országos 4g/lte lefedettségnek, amivel duplán jól járnak az előfizetők is.
még ha nem is lenne jóban az állam és a telekom - ami nem teljesen igaz, a színfalak mögött más van/lehet, mint amit a nép lát -, a korábbi és meglévő szerződéseket...stb. nem érintheti a dolog.

(#40203) trec12 válasza kali (#40202) üzenetére


trec12
addikt

Alighanem erre gondolsz. A németeknél már működik.
MagentaZuhause Hybrid

(#40204) DonMaster válasza trec12 (#40203) üzenetére


DonMaster
addikt

havi 40 euroért , 50mbit le, anyniért a digitöl kapok 2x 1gbit-le.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#40205) zsolt501 válasza DonMaster (#40204) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Úgy látom a lényegét nem érted ennek a hibrid megoldásnak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#40206) DonMaster válasza zsolt501 (#40205) üzenetére


DonMaster
addikt

értem a lényegét is, attol még drágálom . bár nem mintha a hazai t-home olcsobb lenne.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#40207) trec12 válasza DonMaster (#40206) üzenetére


trec12
addikt

Ez most nem az árakra volt kihegyezve. Arról is lehetne beszélni de a németek nem rokkannak bele. Ja hogy nálunk is ott vannak az árak? Hát az már egy másik fórum témája....

Amúgy ha már off a Digi Mobilról nincsen hír?

[ Szerkesztve ]

(#40208) eisento


eisento
addikt

sziasztok!

10 emeletes haz 500/200-as net routerrel es router nelkul direkt gepbe kotve is ennyi a sebesseg. hivhato az ufsz? vagy mailbe kuldjem ?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#40209) kali válasza eisento (#40208) üzenetére


kali
legenda

szia,

itt is mérj rá; link
bármelyik módon bejelentheted, ha a garantált 200/50 Mbps valamelyik értéke - adott esetben a feltöltési irány - nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#40210) eisento válasza kali (#40209) üzenetére


eisento
addikt

kozben elolvastam egy regebbi hibabejelenos levelemre kuldott valaszt lemertem a digis sebessegmerovel kikapcsoltam mindent skype virusirto stb, mielott meg abba kotnenek bele kabel direktbe kotbe

500/200 elotte 200-as csomagom volt ott megvolt gond nelkul a max sebesseg miota 500/200-at kotottem azota a dl majdnem mindig megvan de a feltoltes ilyen 50-60 kozott mozog kora reggel mikor nincs senki gepkozelben akkor 160-180 korul van a feltoltes

lemertem digis merovel 455/44 csinaltam scrnhotot elkuldtem nekik a hibabejelentos mailre.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#40211) eisento válasza eisento (#40210) üzenetére


eisento
addikt

hmm mivan a digi mar annyira sporol hogy egy auto valaszuzenetet se ir vissza? :D ha holnapig se javul meg telefonon fogom hivni oket...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#40212) zsolt501


zsolt501
nagyúr

TeeJay figyelmébe ajánlom a következő írást :) [link] elgondolkodtató :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#40213) Flashget


Flashget
félisten

Pár embert biztos érint.

Bp. 19.ker üfsz a jelenlegi helyén február végéig tart nyitva utána megszűnik.
Az új helye az Europarkban lesz az I. emeleten és jobb nyitva tartással.

Budapest XIX. Kerület, Üllői út (február végéig üzemel)
Üllõi út 243.
Hétfő, Szerda, Péntek: 8:00 - 16:00
Kedd, Csütörtök: 10:00 - 18:00

Budapest XIX. Kerület, Europark (Februártól)
Üllői út 201. 1. emelet
1191 Budapest
Hétfő - csütörtök: 09:00 - 20:00
Péntek - szombat: 09:00 - 21:00

Realme GT Master Edition

(#40214) TeeJay válasza zsolt501 (#40212) üzenetére


TeeJay
félisten

az a baj hogy nálam már tudják a szerelők hogy tré van
aki kedden volt kint az is mondta hogyha a Havannáról kapnak sebesség gondról bejelentést tudják egyből melyik lépcsőházba jöjjenek mert csak én jelentem hogy szar a feltöltés...
arról is tudnak hogy már vagy 5x volt ONT csere meg minden fuck és nem itt van a hiba hanem az optikai hálózatukon. kedden is volt ONT csere, mértünk is, napközben délután 2-kor sem volt 80megabit feltöltés sem nem hogy 200.
srác lementette, bent jelzi az illetékeseknek és mondta hogy ők ennyit tudnak csinálni
jelentem be sokszor előbb utóbb az optikai szakasz karbantartókhoz kerül és történik valami

ők 18x cserélhetnek még ONT-t meg mérhetnek bármikor nem fog javulni mert valahol valamelyik optikai kábel szakaszon nem tökéletes a hegesztésük vagy fene tudja mit mondott, és hogy újra kellene mindet hegeszteni azon a részen ami erre a körre tartozik.
hogy lesz-e belőle valami vagy sem fene se tudja de remélem nem várják meg mire majd már csak 10megabit feltöltés lesz csúcsidőben...

úgyhogy itt sajnos ez a helyzet hogy tudnak róla csak nem az ő hatáskörük. nem tudok mit tenni 2-3hetente küldök mérést és újabb jelentést aztán újra küldik ők is tovább hogy gáz van :U

ja és a srác is mondta hogy azért nem jelentik sokan mert a feltöltésről senki se tud csak a letöltés a lényeg mindnek... pedig ha többen zaklatnánk a DIGI-t biztos hamarabb foglalkozna egy kicsit költségesebb javítással ugye az optikai kábelezéssel...

ott ha nekilátnak valamit csinálni akkor egy jó adag területen kiesik a net egy ideig, szóval nem tudom lesz-e valaha is ebből bármi is :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#40215) joker1220 válasza TeeJay (#40214) üzenetére


joker1220
őstag

Havernak szintén a havannán simán meg van a 100/50 es nettel a 110/60 folyamatosan. Furcsa hogy egyik lépcsőházban jó, másikban meg már nem!? Náluk csak utp megy be a lakásba, nincs ONT..

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#40216) northway


northway
újonc

A szerelés után itt hagytak 30+ méter üvegszálas kábelt a dobon. Azt mondta, hogy dobjam ki, mert semmire nem lesz jó nekem.

Tényleg semmi másra nem tudom felhasználni?

[ Szerkesztve ]

(#40217) Flashget válasza northway (#40216) üzenetére


Flashget
félisten

ruhaszárító kötélnek túl gyenge, sárkányt eregetni túl merev..szerintem sem tudod mire használni. :D
panelba 30 méter azért elég lenne pár emelethez ;)

Realme GT Master Edition

(#40218) Sasos


Sasos
senior tag

Dél-Pesten másnál nincs gond? XX. kerület, PON LED zölden villog, net nincs.

(#40219) J.J. András válasza V/ (#40179) üzenetére


J.J. András
őstag

szopás--- ez olyan "szolgáltatás", amit a hazai gyakorlatban engednek működni.... meg kb. Romániában..., tőlünk nyugatabbra ez nem így van (meg itthon sem így kellene, így látom én is, ahogy Te)

Arcor-os előfizetésem volt egy 8 lakásos társasházban ( Hessen ), de a szolgáltatók által telepített eszközök egy külön almérőről mentek, és éves elszámolás volt a társasház felé.
Addig fizettük mi a villanyszámlát (a többféle szolgáltatóét úgy együtt), és év végi elszomlás után mindig kaptam vissza pénzt, vagy aki kérte, levonták a következő lakbérből.... nem nagy összegeket voltak, de így korrekt volt.

Aztán ott jött az ugrás, amikor egy virágárus költözött a pincelakásba...., az már komolyabb volt :)

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#40220) J.J. András válasza TeeJay (#40196) üzenetére


J.J. András
őstag

mi az az ONT ??? :B :U

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#40221) kali válasza J.J. András (#40220) üzenetére


kali
legenda

optical network terminal

(#40222) DonMaster válasza J.J. András (#40219) üzenetére


DonMaster
addikt

most igy komolyan, ezen a pár forinton mulik a dolog. fttb nél igy is kábelt huznak,
de ha lecseréli optikéra az lan kábellel. akkro kell 1 ont-re pakolni amit elkell látni árammal, ami havi viszonlatban még ha a legdrágább szolgáltatást is veszük megtoldod, 200ft-al és még mindig a kunkurencia alalt vagy akinél még iptv-stb-ért kell külön perkálni áramot , nah mindegy ha neked nem okés az a 200ft akkor ne kötesd be.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#40223) V/ válasza J.J. András (#40219) üzenetére


V/
titán

Nekem is ez a természetes, most külön mérő és a cég fizeti.
Ez költség az előfizető árakba be van építve. És összességében nem pár Forintról van szó.
De lehetséges, hogy a magyar határon túl még nem jöttek rá arra, hogy az előfizetőket hogyan lehet jobban megcsapolni pénzügyileg. Szörnyű ez az elmaradottság. ;]
Számításaim szerint nem ér annyit a egész spórolásuk, hogy minden egyes előfizetőnek külön be legyen vezetve az optika és külön eszköz legyen biztosítva. Már egy 12 lakásos társasház esetén nem éri meg. De majd az okosok kiszámolják nekik. Nekem az is elég lenne, ha a bejövő akármilyen vezetéken a 125MB/s-t lássak, mert most még az sem.

[ Szerkesztve ]

(#40224) DonMaster válasza V/ (#40223) üzenetére


DonMaster
addikt

ha a digi csak az olt-nél kell áram ellátást biztositjon és nem kell oszulopokra aktiv stb, és az elöfizetönél van ont amit ö biztosit sokkal olcsobb mint mindne társasházban pl 40-50lakásosban eg ydobozban elygen 4-6ezsköze aminek fiezti az áramot.
minden háztömbnél 4-5eszöz áram ellátását sporolja meg a digi.
az hogy az ont nem olcso de 1x megvezsi optika oda oantol amég benem döglik addig jo az nt és nem kell fizesen áramt a digi,

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#40225) trec12 válasza V/ (#40223) üzenetére


trec12
addikt

Elméleti síkon maradva a családi házas körzetekben (FTTH) is pontosan annyiba kerül a szolgáltatás, mint az FTTB-s területen. Ugye FTTB-n "nem adunk áramot" a szolgáltatónak az FTTH-nál viszont ott az ONT. Akkor FTTB-n drágábbnak v. FTTH-n olcsóbb kellene lennie? Ez így nem kerek.... :(

[ Szerkesztve ]

(#40226) V/ válasza DonMaster (#40224) üzenetére


V/
titán

Most azért nem kezdem el a mérőórájukon a fogyasztást nézegetni, az ONT árakat kalkulálni, az új belső optikai hálózat kialakítás költségeit kalkulálni, azután a karbantartási költségeket becsülgetni,de az egész több lesz, mint amit mos kifizet áramra. Áremelés nélkül már nem igazán lehet fejleszteni, azt azért nem szeretném, ha becsődölne a DIGI és szolgáltató nélkül maradjak. Ingyen nem lehet fejleszteni.
trec12
A szolgáltató fizesse mindenhol a szolgáltatáshoz szükséges áramot, én ezt mondom, azt hogy ti fizetitek, arra nem az a megoldás, hogy az összes előfizető saját maga fizesse.
Közelítsük már meg erről az oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#40227) DonMaster válasza V/ (#40226) üzenetére


DonMaster
addikt

az a baj hog te azonal profitra gondolsz, de a digi mitn már ritam 5-10-éves tervei vannak, tehát hosszutávra gondol, leeht elsö 2évben nem lenne annyi haszon, mint most ha átcucolna, de utáan már folyamatosan profitálna.
ahol meg fttb-nél ont van dobozban és eoen jön lan kábel ott csak elsoztani kell az optikát és felvinni a lan helyet. végére ont- lehelyezni. szoval nem oylen nagy cucc mitn gondoljátok azt. persze 1-2év-ig nem lenne haszna sok, de utána meg nagyon is. visszatérülne.
amég a többi szolgáltato még az lévben beakrja hajtani a hasznot. addig a digi tovbábra is hosszutávban gondolkodik.
a telefonszolgáltatása is épül fejelsztés alalt , még nem megy de fejelsztik, lehet más 1éven belül már megcsinálta volna, de a Digi nem, de nem baj ha olyan lesz mint ahol már elérehtö telefon szolgáltatás tarifák, telefonárak . és hálozat akkro már megéri várni rá, amikor potom 6e ft-ért jár korlátlan telfon sms internet . azért az befogja hozni a dolgott.
másrészröl a digi most küldöflröl is ide rendelte az emebreit hogy hálozat fejelsztés menjen.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#40228) trec12 válasza V/ (#40226) üzenetére


trec12
addikt

Félre érted! Egyetértek a kérdéseddel. Simán elképzelem a szitut, hogy beállít valaki a kábelszolgáltatójához, hogy kiszámolta havonta mennyit fogyaszt a kábelmodeme legyen szíves csökkentse a havidíjat ezzel. :K Mit szólna? Érdekes kérdéskör az egész...

[ Szerkesztve ]

(#40229) trec12 válasza DonMaster (#40227) üzenetére


trec12
addikt

A Digi Mobilra gondoltál a telefonnal kapcsolatban?

(#40230) V/ válasza trec12 (#40228) üzenetére


V/
titán

Oké. Értem. Nem a pénz a lényeg, hanem az elv, így most az előfizetők egy része többet fizet, mert nem társasházban él. Az hogy ott többe kerül a kiépítés, még nem kell, hogy ezt indokolja.
Nagyon felemás az egész. Mint az hogy az gép amit használok és a saját eszközeim képesek még a leggyengébb részen is 200 MB/s sebességre és a DIGI által szolgáltatott 125 MB/s sebesség nem igazán akar előjönni. Ez azért jobban zavar.
Ők leírják a "csúcs technológiát" amit ajánlanak a DIGI 1000-hez, amely a DIGI 4000-re is jó lenne.

(#40231) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

Sziasztok!

~130 lakásos panelbe lakok, szombaton jött egy srác bekötni, azt mondták előtte, hogy 100/100-at adnak első körben (hiába kértem nagyobbat), aztán majd lehet feljebb lépkedni, a tv-s, telefonos, huawei ont-ot kaptam, szóval behozták a lakásba az optikát, én örülök neki, bár most így a kommenteket olvasgatva már nem tudom hogy jól jártam-e vagy sem :DD

direktbe a gépre kötve tudja is a 100 megát fel és le egyaránt, de az öreg dir 600-asomra kötve már csak 80/70 körül, szóval majd idővel cserélni kéne szegénykét egy gigásra, plusz kéne egy switch ha nem akarok kábelezgetni, aztán utána mehetünk tovább 200ra, magasabb sebességet egyelőre még indokolatlannak tartok, de jó tudni, hogyha kérem akkor 1-2 nap és gigás netem is lehetne :)

(#40232) V/ válasza -=Szabi=- (#40231) üzenetére


V/
titán

100/100-at adnak első körben, szóval behozták a lakásba az optikát, huawei ont-ot kaptam
Valaki megvilágosítaná, hogy miért nem lehet ott többet adni, optikai hálózat és csak 100-at tud?

(#40233) -=Szabi=- válasza V/ (#40232) üzenetére


-=Szabi=-
tag

passz, én se igazán értettem, de jobb ötlet híján csak beletörődni tudtam, ez se kevés mondjuk.. 20/1-ről váltottam :)

(#40234) wwenigma válasza V/ (#40232) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet gerincbővítésre várnak es ezert nem engedtek a nagyobbat. Mondjuk.

-=Szabi=-: 200/100 kb. mindenre elég, 500/200 mar nagyon hatareset, az 1000es csomag meg csak e-penis.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40235) poli27 válasza Flashget (#40217) üzenetére


poli27
veterán

Ruhaszárító kötélnek gyenge? ezt honnan vetted.... kocsit lehet vele vontani simán 2-3x összetekerve.....

(#40236) poli27 válasza V/ (#40230) üzenetére


poli27
veterán

ez a 200MB/s kicsit sánta nekem.... legalább ha nem értesz hozzá ne reklámozzad... :W :W Honnan lenne neked 1600MBit/s(1,6Gbit/s) csatlakozód a gépen meg a routeren legalább ne mondjál hülyeségeket...

(#40237) zsolt501 válasza poli27 (#40236) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nyugi szerintem csak nem ismeri a mértékegységek rövidítését sokan keverik a MB-t és a Mb-t pedig nem egy a kettő. :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#40238) V/ válasza poli27 (#40236) üzenetére


V/
titán

Helyből vagy neki futásból, a gépen belüli sebesség!
Te sem értesz nagyon hozzá.és sértegesd azt....
Jön a DIGI 1000 125-el a Gigabites kártyán keresztül az a 125-ös lép be -elméletileg-, utána szerinted csak akkora sebesség létezik a számítógépen belül?
Vonatkoztass el a külvilágtól, belül a te géped sebessége, alaplap, processzor, memória, merevlemez mégis mekkora?

Zsoltika ismerem, jobban mint te!
Segítek: 1000 Mbit/s = 125 MB/s

Tényleg csak sértegetni tudtok? Inkább gondolkozzatok.

[ Szerkesztve ]

(#40239) zsolt501 válasza V/ (#40238) üzenetére


zsolt501
nagyúr

És szerinted a számítógépen belüli sebesség miben jön össze a gépen kívülivel?
A kettőnek nem sok köze van egymáshoz, ráadásul a gépen kívülit is sok minden befolyásolja, nem csak a gépen belülit, pl egy rosszul konfigurált tűzfal és vírusirtó igen csak vissza tudja vetni a sebességet, a driver hibákról már nem is beszélve.
Egy szolgáltató sem fog neked a te gépeden sebességet garantálni pont ezen hibák lehetősége miatt, ezért is visznek sok esetben mérni saját gépet (ami sok esetben rosszabb mint ami az ügyfélnek van, de ez már más történet).

Szóval az hogy belül egy gép mit tudhat, az még nem egyenlő azzal, hogy azt kifelé is tudja produkálni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#40240) adika4444 válasza V/ (#40238) üzenetére


adika4444
addikt

Üdv!

Zsolt501 valószínűleg nem rosszindulatból írta hanem mert sajnos rengetegen keverik. Én is kevertem, szóltak, nem keverem. Ha te nem kevered örülj neki...

üdv, adika4444

(#40241) adika4444 válasza zsolt501 (#40239) üzenetére


adika4444
addikt

Jaja, gigás nethez Fast Ethernet portos Acer Aspire netbook Intel Atom-mal:DD már nem emlékszem ki írta...

üdv, adika4444

(#40242) V/ válasza zsolt501 (#40239) üzenetére


V/
titán

Mondom lassan, a gépem bőven letudja kezelni a 125 MB/s sebességet, ez a Digi internet sebesség elméleti határa, amivel szolgáltat, amire elő vagyok fizetve, de csak 70-75 ami mérhető. Nincs hiba a rendszeremben.
Azt írtam, hogy ezt biztosítsák technikailag és akkor rendben vagyunk a szolgáltatóval.
Teljesen másról írsz.
Ők sem tudták a szerintem túlméretezett gépükkel bebizonyítani hogy adnak 1000-et most utoljára 657 Mbit/s-ot mértek a szerintük Gigabites hálózaton.
Persze a garantált meg van, de fél év után már elvárható lenne, hogy jó működjön.

[ Szerkesztve ]

(#40243) Sasos


Sasos
senior tag

Felteszem itt is a kérdést, hátha...
Digi v6 esetén hogy engedek át szolgáltatást a kliensekre?
Az megvan, hogy a routerem IPv6 tűzfalába bekerül a kliens v6 IP-je cél gyanánt, illetve a szolgáltatáshoz használt port/portok/port tartomány, majd örülök. Azonban a Digi cserélgeti az előtagot, így egy előtagváltás után kézzel kell átírogatni a v6 tűzfalban az IP-ket, ez meg távoli eléréshez nem lehet opció. Van erre valami ésszerű megoldás?

(#40244) szabonagyur válasza TeeJay (#40214) üzenetére


szabonagyur
félisten

És továbbra sem váltasz le? Látod, hogy senki sem foglalkozik a dologgal és nem is akarnak...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40245) Flashget válasza V/ (#40226) üzenetére


Flashget
félisten

Zseniális ötlet a szolgáltató meg jól beépíti az árba, azt is amikor kivolt kapcsolva éjszaka az eszköz/k :W

Realme GT Master Edition

(#40246) V/ válasza Flashget (#40245) üzenetére


V/
titán

Nem akarlak elszomorítani, most is benne van az árban, csak van ahol még az előfizetők +ba fizetik mert tőlük kapja az áramot az eszköz. Fizetek 5000 Ft-ot a DIGINet 1000-ért és a Digi eszközei külön mérőóráról mennek, amit ők fizetnek. Szerinted ezt a költséget csak úgy fizeti? Nem építette be a havidíjba?
Az is 5000 Ft-ot fizet a DIGINet 1000-ért akinél a lakásában van a Digi eszköze és ő adja az áramot neki. Ez a nem korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#40247) wwenigma válasza V/ (#40246) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Adj szamlaszamot, atutalom neked az ONT fogyasztasat.

Eleg lesz mar a sz**ragasbol , komolyan...no offense, de ez az.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40248) PeterPH válasza V/ (#40246) üzenetére


PeterPH
senior tag

[Ironia]
Persze, akinél digis eszköz van, az fizessen kevesebbet a fogyasztással arányosan, viszont akkor fizessen az eszközért bérleti díjat. Sőt aki messzebb van egy digis központtól, tehát több routert érintenek a csomagjai az is fizessen többet, mint az aki közelebb van hozzá. Lennének még ötleteim a határtalan igazságtalanságok felszámolására.
[/Ironia]

(#40249) Flashget válasza V/ (#40246) üzenetére


Flashget
félisten

Csak jelzem, panelba kulon villanyorajuk van az eszkozeik miatt....2007/2008-ban szivtak is hónapokat az elmu miatt....ha beepitenek a szamlad se lenne énnyi. A profitot meg az uj békotesek jelentik amit most febr 1-tül hajt vegre. Szerintem aDigi nem a te szolgaltatod valasz masikat.

Realme GT Master Edition

(#40250) kevinium válasza PeterPH (#40248) üzenetére


kevinium
aktív tag

Pont hasonlót akartam írni, +1...
V/-nek:
Ha drága a szolgáltatás, akkor ne rendeld meg. Vagy vegyél kisebbet.

Amúgy én azt szeretném ha bevezetné mindenki a 64KB mtu-t... Akkor a gyengébb gépekkel is lehetne gyorsabban tölteni... ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.