Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106116) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Tegnap kötöttem két új hűséget.
Egyik jó ötlet volt, másik nem biztos...

Nekem csak internet előfizetésem van, 3500 forintot fizettem. 3900 forint lett az új csomag, és elméletileg kimaradok ebből a DIGI áremeléses lehúzásból, mert a kiírásban az szerepel hogy akinek január 1-én nincs élő hűségszerződése, azokra vonatkozik a lehúzás..

Másik hűség, szüleimnél eddig a szolgáltatás alapdíja 6500 volt, kötöttünk újat, a hölgy elég faszán félremondta az árakat, nem azt mondta, mint ami utána kijött email-ben... 7400 forint (nincs epack) a csomag díja, itt egy 900 forintot be kell nyelni. Viszont utólag olvastam hogy hűségprogramot is hirdet a DIGI, és ezt írják,
"az egy termékkel rendelkezők esetében 500 forint, a két vagy három szolgáltatásra előfizetőknél 1000 forint havidíj kedvezményt biztosít a DIGI"

Itt szülőknél épp 3 vezeték szolgáltatás van, tehát ha január elseje után kötök szerződést akkor a 7400ft-os csomag-ból lejöhetett volna 1000 ft, viszont mivel nem kérnek e-pack-ot ezért 500 forint drágulás akkor is lett volna. Tehát most 900 forint áremelést sikerült intézni az új hűséggel.. úgy meg a jelenlegihez képest csak 400 forint lenne, mert a csomag ára még 100 forinttal olcsóbb, mint jelenleg. Ezen túl is tettem magam, viszont.

"A DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. (DIGI), valamint a társaságba olvadó Invitel Zrt. 2023. január 1-től módosítja vezetékes és műholdas szolgáltatásainak listaárát.", [link]

Ezt a kiírást Ti hogy értelmezitek?
A csomagok listaára is fog változni? A cikkben konkrétan csak kedvezmény rendszerekről volt szó, illetve arról, ha nincs hűséged akkor mennyivel emelkedik a havi ár. Amit idéztem az előbb, ott a szolgáltatás listaáráról van szó.

Vajon emelkednek a csomagárak is, vagy én értem félre?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.