Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100892) reelc válasza KubanitoS (#100891) üzenetére


reelc
veterán

Igen, írta is a Blizz 2 célja van most:
"we wanted each class to have multiple builds with different styles that can play in similar difficulties"
"we want to smooth out the overall endgame experience"

Ahogy írtam már korábban nekem az egyik legnagyobb bajom az volt a játékkal, hogy sok szet nagyon elvolt hanyagolva. Még TXIII farmra sem volt alkalmas, a GR-t ne is említsük.
Ez azzal is járt, hogy hiába volt sok szet és skill, ha nagyrészük egyszerűen már nem elég erős. Úgy mutatta a játék magát, mintha lennének lehetőségei az embernek, közben beszűkült az egész.

Ilyen jellegű és erősségű patch másfél éve volt utoljára, utána csak finoman nyúlkáltak ehhez-ahhoz, és így megint "szétcsúszott" a mezőny, parkolópályára kerültek karik, szettek.

Komolyan nem nyúlnak a játékhoz, úgy van ahogy mondod. Pár számot átírnak, ha zűrös lesz, visszakoznak, elvégre ez még csak PTR, azért van, hogy teszteljük a játékot. :)

Én valószínűleg DH-t indítok a szezonban, utána, ha elértem a célomat benne, a kedvemtől függően, lehet NSben kipofozom kicsit a Crusaderem, vagy a Wizem, stb. Több lehetőség lesz újra.
Vagy uninstall ahogy terveztem. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.