Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100851) reelc válasza Delávégá (#100849) üzenetére


reelc
veterán

2 pónis pálya van. Az egyik Rainbow gob által nyílik, jó a lootja, és nagyon pici esély van a Cosmic szárnyra.

A másik amit én írtam, és azt hittem erre gondoltál a "Portrait: Rainbow Portrait -Sir William (Whimseyshire) Requires Staff of Herding" vagyis a bottal nyitható pónis pálya adja a keretet, nem a Rainbow gobos!
Mivel a portré kellett neked, azért mondtam, csak kérj meg valakit akinek van botja, hogy nyisson egy pályát neked.
Ha jól tudom a portré garantált, 1 runból meg kell adnia.

[ Szerkesztve ]

(#100852) Thrawn válasza reelc (#100851) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem garantált.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#100853) reelc válasza Thrawn (#100852) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a kiigazítást, eddig úgy tudtam az.
Arra határozottan emlékszem, hogy nekem elsőre beadta. Összemelóztam a botot, és csak egyszer használtam.

(#100854) Delávégá válasza reelc (#100853) üzenetére


Delávégá
tag

sir william ha éppen spawnol akkor lehet 100%-ban dobja, de eddig még nem futottam össze vele. A szárny már megvan a rainbow goblinos portálból.

(#100855) reelc válasza Dyingsoul (#100850) üzenetére


reelc
veterán

Elolvastam, sok sikert!

(#100856) SQX_Barto válasza reelc (#100851) üzenetére


SQX_Barto
addikt

0.00000000000000000000000000000000000000000000000001% eselye van ;]
Nem garantalt a portre.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100857) reelc válasza SQX_Barto (#100856) üzenetére


reelc
veterán

Ok.
Ez még mindig torony magasan jobb esély, mint hogy nekem Primal essen. :) Pedig régóta megvan a Solo GR70.
Az előbb esett egy Chakramos tegez. A mostani patch óta az első Primalom. P759-en.

(#100858) Bird válasza reelc (#100857) üzenetére


Bird
addikt

Na pont ez a baj. Nem játszol hozzá eleget... Primalhoz nagy számok törvénye kell.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100859) Delávégá válasza reelc (#100857) üzenetére


Delávégá
tag

Végül sikerült beszerezni. Először azt hittem nem dobta, de aztán láttam hogy csak common (fehér) loot volt. :)

(#100860) reelc válasza Bird (#100858) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem eleget játszottam, túl sokat is.
Meg se szólaltam volna, ha heti 1-2 órát játszanék, vagy tegnapelőtt lett volna meg a 70. De nem így van.
Írni akartam, de mindegy, nem olyan régen beírtam már, nem akarom ismételni magam.
Csak annyi, hogy az alacsony Paragon ne tévesszen meg, én nagyon sokat T13 rifteztem, nagyrésze abból jött össze. 3 komplett karit összeraktam az ezzel járó nyersanyag felhasználásokkal.

De igazad van, mindez nem elég. Tök mindegy mennyi órát öltem bele, és milyen szinten - ez kevés.
Mindegy is, valószínűleg a következő szezonom lesz az utolsó, utána uninstall - ezúttal nem 1-2 hónapra.

[ Szerkesztve ]

(#100861) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Mivel szerda van, így gondolom, karbantartás miatt nem indul el a játék. Viszont az furcsa, hogy megint nem látok semmiféle kiírást, vagy közleményt, hogy mikortól meddig várható szünet. Most nem azért, de mennyiből tartana a Blizzard Appban jelezni a híreknél, hogy karbantartás lesz? Régen mindig bejelentették, most meg semmi...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#100862) SQX_Barto válasza Vistaboy (#100861) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez kb 2-3 napja van a bnet appnal.

Az elozoeknel is ott volt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100863) Vistaboy válasza SQX_Barto (#100862) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor nálam van a gond, ugyanis nekem semmit sem ír:

Be tudok lépni a bnet appba, de a játék már nem indul el, hibaüzivel leáll.

Valami ötlet, hogy mitől lehet ez? :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#100864) Vistaboy válasza Vistaboy (#100863) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mármint hogy nálam így viselkedik a Battle.net app? Azt tudom, miért nem indul el a játék, csak furcsa, hogy mindenkinél ott van a karbantartás jelentés, nálam meg nincs, ráadásul be tudok lépni a bnet.appba, pedig hivatalosan nem is lehetne. Akkor valami extra változat van nálam feltelepítve??? :F :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#100865) Bird válasza reelc (#100860) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos, vagy nem, de a hackn slash játékok már csak ilyenek. Most javítanak majd egyébként a legek esésének esélyein is.... Bár nem tudom ennek mi értelme, amikor már most is 2-3 nap után fullos karikkal nyomják sezlonyban. Egyre kevesebb az aktív játékos, nem tudom mennyi van még a játékban, de szerintem ez már a végjáték.... Hiába jött a necro tömegeket már nem tudott megmozgatni. Meg aztán a diablo nem hoz annyi bevételt mint a wow, vagy a overwatch esetleg a hearthstone. Be kell látni, eljárt felette az idő. :U 5k+ órát toltam bele, életem egy legmeghatározóbb játékélménye.... Már csak az "elvetemültek" játszanak, publikon t13-on 90-100 ember lézeng. Kár érte. :O

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100866) kökény válasza Dyingsoul (#100850) üzenetére


kökény
aktív tag

Jóhogynemmár többfordulós felvételt hirdettek, a végén személyes elbeszélgetéssel, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, főleg most, mikor valóban megcsappant a létszám, szíp egy csapat lehet ott is :C

(#100867) kökény válasza Bird (#100865) üzenetére


kökény
aktív tag

Sajna egyet kell,h értsek, nyarat teljesen kihagytam, megvettem 1-2 hete nekrót, nem akarok hazudni (de nem néztem meg külön) szóval pár óra játék után lenyomja a 80-at, és akkor mi van?Hova tovább, ugyanaz, mint a többi kaszttal, GR,GR,GR alapanyag farm stb. Uncsi már nagyon sajnos...

(#100868) Bird válasza kökény (#100867) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos a diablo jelenlegi kissé avult játékstílusa felett eljárt az idő, az emberek nagyon hamar megunják az efféle monotonitást. Ha lennének mikrotranzakciók, aktuális boostok, játékon belüli extra itemek, szolgáltatások, fizetős tartalmak talán jóval nagyobb lenne a játékosállomány. Az emberek többsége inkább fizet, mint farmol. :D Ez utóbbit tudomásul kell venni, ami 7-8 éve még működött ma már nem biztos. Ha lesz diablo 4 teljesen új alapokra kellene helyezni, de ez egy másik történtet...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100869) Ribi válasza Bird (#100868) üzenetére


Ribi
nagyúr

Season sem biztos, hogy jót tesz a játéknak, mert 3 havonta reset az egész.
Aki meg nem seasonozik, ott alig lézengenek az emberek.
És viszonylag romboló hatású, hogy egyesek 1 nap alatt jutnak el oda, ahova én indulás után 2 hónappal :D

(#100870) Dyingsoul válasza kökény (#100866) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Mikor a hivatalos oldalon kiírunk egy hírt, azt több százan, néha több ezren olvassák. Mind Diablo játékosok. Valahogy muszáj szűrni-kezelni a jelentkezéseket. :U Anno mikor megcsináltuk diablo3.hu első hivatalos klánját, kb 10 perc alatt betelt, meglett a 150 fő. Azonnal csináltunk egy másodikat és szükség volt egy harmadik klánra is, ami már másnapra szintén betelt. Kevesebb, mint 24 óra alatt 450 fő csatlakozott a klánjainkba. Akkor muszáj volt készíteni egy nagyobb rostát, így alakult meg és működik azóta is a 4. klán az Elite Hungarians. Még mindig sokan jönnének és sok jelentkezést kell elutasítanunk, mert szerencsére van miből válogatnunk. Aki nem fér be azok számára ott a Hungary community aminek egyébként a legtöbb klántárs szintén tagja, de a streameken is szoktam behívni nézőket játszani így szerintem az sem mondható ránk, hogy zárkózottak vagyunk.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#100871) Bird válasza Ribi (#100869) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem sem tesz jót a sezlony, csakúgy, mint a felső korlát nélküli paragon rendszer..... Mindkettő szétszedte a diablos társadalmat és csak fokozta a klikkesedést. Ennek az lett az egyik következménye, hogy tömegek hagyták el a játékot és untak bele az egészbe. A legnagyobb netto baromság volt a plvl level e formában történő bevezetése. :U Hatalmasat hibázott a Blizzard ezzel a döntésével. Persze az éremnek mindig két oldala van, utólag pedig könnyű okosnak lenni...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100872) reelc válasza Bird (#100865) üzenetére


reelc
veterán

2900+ órám van benne.
2015 március óta játszok. Az elmúlt háromnegyed évben egyre kevesebbet, és egyre kisebb lelkesedéssel.
Egyetértek, nem sok van már a játékban. Amikor csatlakoztam még volt nyüzsgés. AH már nem.

Nagyon biztonsági játékot játszanak a fejlesztők, nincsenek jelentős újítások.
Ezt korábban írtam: "A 2.6.1 talán a legkomolyabb patch az elmúlt másfél évből.
2016 áprilisában volt a 2.4.1 ez volt az utolsó ami komoly szinten hozzányúlt a játékhoz - class szinten. Minden karinak buffolta több szetjét, új tárgyak, átdolgozott leg gemek."

(#100869) Ribi: Igen, 2 héttel a szezon indulása után jobb gearrel látok karikat az LB tetején, mint amit én gyűjtöttem NS és szezonok alatt, akár másfél év alatt. Ez mondjuk kiábrándító.
Volt már olyan szezonom, hogy végigtoltam, és záráskor vagy 4-5 tárgyam került át NSbe, de azok is kb. olyanok voltak mint ami már volt, nem jelentősen jobbak.

(#100871) Bird:
Egyetértek, a Paragon se jó megoldás így. Legalább annyira széttagolja azt a kevés játékost ami még van, mint a Season-NS.
Talán februárban kérdezték a fejlesztőket, szerintük jó így a Paragon rendszer, a közeljövőben nem nyúlnak hozzá.
Valószínűleg ez inkább ötlettelenségből, mint elégedettségből fakad. Biztosan kaptak már visszajelzést eleget, hogy ez a rendszer nem igazán jött be sokaknak. De kényelmesebb nem változtatni ill. más dolgokat tolni a népnek (pl. mapok), mint komoly dolgokat változtatni.

Nem tudom ki hogy van vele, én több ARPG-t kipróbáltam már, többen voltak jó ötletek, közben a Diablo 3 nem fejlődött. Leültetném a Diablo csapatot, nyomják végig az összes konkurenciát, merítsenek ötleteket ha ehhez a mostani részhez már nem is, majd a folytatáshoz.

(#100873) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Bar a megjelenese napjan vettem meg a jatekot, eddig sosem szezonoztam.

Szoval kerdesem, hogy ha lejar, akkor mi lesz az osszegyujtott targyakkal, gemekkel, penzzel, petekkel, paragon szintekkel?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100874) DaveHutt válasza persil (#100873) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mind átkerül non-seasonbe. A paragon szinteket xp-ként írják jóvá.

(#100875) faragojof válasza DaveHutt (#100874) üzenetére


faragojof
senior tag

Akkor ez a paragon kalkulátor nem érvényes már? :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#100876) persil válasza DaveHutt (#100874) üzenetére


persil
nagyúr

Köszi a választ!

Közben találtam egy korrekt kék posztot is az egészről, most már minden tiszta :)

faragojof -> Miért ne lenne az? Pont azért kell kalkulátor, hogy helyetted kiszámolja a többszázmilliós xp mennyiségből, hogy mekkora paragon szint jár érte :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100877) faragojof válasza persil (#100876) üzenetére


faragojof
senior tag

Hát ja! :DDD :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#100878) dargelot válasza reelc (#100872) üzenetére


dargelot
senior tag

Persze, ez jó megalapítás, hogy a D3 fejlesztőgárdája biztonsági játékot játszik, de azt, hogy ez jó ötlet-e csak akkor lehetne megmondani, ha látnánk a játékos adatbázis csökkenését/növekedését. Millió egy jó ötlet van fent official és reddit forúmokon, de java részük nem jut el még a fejlesztőkhöz sem, mert nincs miért. Van sok játékos, s egy nagy rework nem fogja motiválni a külsőst, hogy vegye meg.
Már kb fél éve letettem a játékot (kivéve nekro, ami nagy csalódás volt), nem voltam olyan kitartó mint te 1000 óra elég volt, semmi fejlődés nincs, sőt. Ha visszamegyek azt látom, hogy az a 1000 órám most kb 10-15 órának felel meg. Régebben azoknak a táborát gyarapítottam akik azt mondták, hogy D3 kieg, van jövője a játéknak. Már azt látom, hogy 2-3 múlva jöhet egy D4.
Na nem akarok fikázni, de most komolyan mi ez, hogy 20 óra alatt gr80-85rdy nekrot össze lehet hozni, pfff.

(#100879) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Uj valtozasok PTRen

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100880) Edge válasza SQX_Barto (#100879) üzenetére


Edge
veterán

Heh, wizardból megint össze lehet rakni a firebird etched sigilies disintegrate/meteor buildet hm...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100881) Gorneck válasza SQX_Barto (#100879) üzenetére


Gorneck
titán

A WDn eléggé baltás lett a módszer...

Gorneck#1239

(#100882) SQX_Barto válasza Gorneck (#100881) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ezt kifejtened bovebben? :)
Lehet csak tul almos vagyok nagyitoval vegigmenni az egeszen ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100883) KubanitoS válasza SQX_Barto (#100879) üzenetére


KubanitoS
veterán

A multishot DH-t még tovább buffolták. Elég durva lesz. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100884) rumkola


rumkola
veterán

SWK WoL monk T13-on egyhiteli a képernyőt a buffal?

(#100885) kökény válasza SQX_Barto (#100882) üzenetére


kökény
aktív tag

Nem erre gondolt esetleg:
HT set:
(6) Set
After casting Wall of Death, gain 1400% 1700% 5100% increased damage for 15 seconds to your primary skills, .....

(#100886) kökény


kökény
aktív tag

HOTA barbi is ígéretes lehet, anno nekem jobban bejött, mint a WW meg az ugri-bugri barbie :)
PTR-en 105 körül mennek vele, ha jól láttam, nyilván csillió parával, da ha egy 80-90 solot hoz, akkor fun lehetne ;)

(#100887) reelc válasza KubanitoS (#100883) üzenetére


reelc
veterán

Igen, főleg ha így is marad.
Én örülök, hogy minden kaszt több szetje/tárgya/skillje kap buffot, és remélem nem újabb másfél év múlva számíthatunk hasonlóra.

Proci: le fogod tesztelni a Fire UE-t? :)

(#100888) Gorneck válasza kökény (#100885) üzenetére


Gorneck
titán

Pl jahh...

Gorneck#1239

(#100889) reelc


reelc
veterán

[2.6.1] (GR109+) FB EB Etched Ignite Redux. Igaz a videóban 107-et tolt le, de ez nem semmi.
PTR-en, a tegnap esti patch után született az eredmény, egy kommentbe írta az új verziószámot.
A main gemjei 105+osak, de az augmentálása nem durva. A Paragonja sem többezer, amit gondolnék ilyen teljesítmény láttán.

[ Szerkesztve ]

(#100890) persil válasza kökény (#100885) üzenetére


persil
nagyúr

Most en ezt komolyan nem ertem egyebkent. A jelenlegi 1400% is kibebaszott brutalis, olyan tizenmilliardokat lehet vele csengetni nehany napos wd-vel, hogy ihaj. Erre felviszik a 14szeres sebzest 51 (!!!)szeresre?! Az lesz a vege, hogy "ah ez tul eros, kivesszuk az egesz szettet a picsaba".
Balance-olas baltaval lvl 9000.

Ennek igy mi az ertelme? Csupan szazalekokat kene novelni/csokkenteni a skilleken, szetteken meg a szettek es buildek mechanizmusait modositani kisebb/nagyobb mertekben, nem pedig 5-10-20szoros szorzokat rakni, majd kesobbi patchben elvenni a sebzes ertekekbol.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100891) KubanitoS válasza persil (#100890) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem kell ezt nagyon túlgondolni. Átírni egy számot egy másik értékre a legegyszerűbb, minimális erőfeszítést igénylő feladat. A "problémát" amúgy értem, de én inkább úgy érzem, hogy ha ezzel újra játszható lesz egy csomó régi build, amelyek amúgy marha élvezetesek voltak, de nem vették fel a versenyt az újabb variánsokkal, akkor nekem abszolút semmi problémám ezzel az egésszel.

Most inkább úgy érzem a bőség zavarával állunk szemben az új szezonnyitáskor. Jelenleg halvány gőzöm sincs mit is indítsak, annyi lehetőség nyílt meg hirtelen egy-egy számocska átírásával. Ilyen mostanság nem igazán volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100892) reelc válasza KubanitoS (#100891) üzenetére


reelc
veterán

Igen, írta is a Blizz 2 célja van most:
"we wanted each class to have multiple builds with different styles that can play in similar difficulties"
"we want to smooth out the overall endgame experience"

Ahogy írtam már korábban nekem az egyik legnagyobb bajom az volt a játékkal, hogy sok szet nagyon elvolt hanyagolva. Még TXIII farmra sem volt alkalmas, a GR-t ne is említsük.
Ez azzal is járt, hogy hiába volt sok szet és skill, ha nagyrészük egyszerűen már nem elég erős. Úgy mutatta a játék magát, mintha lennének lehetőségei az embernek, közben beszűkült az egész.

Ilyen jellegű és erősségű patch másfél éve volt utoljára, utána csak finoman nyúlkáltak ehhez-ahhoz, és így megint "szétcsúszott" a mezőny, parkolópályára kerültek karik, szettek.

Komolyan nem nyúlnak a játékhoz, úgy van ahogy mondod. Pár számot átírnak, ha zűrös lesz, visszakoznak, elvégre ez még csak PTR, azért van, hogy teszteljük a játékot. :)

Én valószínűleg DH-t indítok a szezonban, utána, ha elértem a célomat benne, a kedvemtől függően, lehet NSben kipofozom kicsit a Crusaderem, vagy a Wizem, stb. Több lehetőség lesz újra.
Vagy uninstall ahogy terveztem. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#100893) proci985 válasza reelc (#100887) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vegulis van egy valamennyire osszerakott bekovezett UEm, bar az mar legalabb egy eves szoval kicsik a beletort kovek.

egy kort vegulis mehetek, wizzen ott figyelnek a 90+os kovek is hozza. 85ot siman le kene hoznia cinderrel (pancient yang mar ott figyel ptren legutobbi teszt ota, 5-8 percre tippelek), ptrrel mondjuk nem fogok nekiallni 90et pusholni mert tulzottan laggol hozza es attol negyed ora alatt hanyingerem van az UE mechanikaja miatt.

viszont ha masik oldalrol az a kerdes, hogy szerintem 12 ora alatt el lehet e erni a guardiant DHval a szezonban megeroltetes nelkul, a valasz lehet:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100894) proci985 válasza proci985 (#100893) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a DH UE jelenleg a jatek egyik legerosebb buildje szvsz.

gunes varianssal egy p1300as karival (5.175M fire dam, 32% cdr, 157m toughness, archery passziv a szokasos negyesen kivul) GR90@7.13 egy kozepes riftben ugy, hogy a resource pylont nem adta be es a vegen infernal maiden az egyik legszivatosabb. mindezt ugy, hogy PTRen a lagg miatt az UE eleve gyengebb mert a vedelme fele kb a vaultbol jon.

ja igen, ez elsore lement, rift vadaszat nelkul ugy, hogy effektive egy honapja nem jatszottam, uevel meg iden osszesen par orat toltam.

amit meg tudni kell, hogy gunessel ugyan tobb vedelme van a karinak, de a resource management sokkal de sokkal neccesebb, tehat a 7 perc ugy nezve ezzel a varianssal nagyon jo idonek szamit GRben es legalabb 5 szint stabilan (GR vadaszat) nelkul benne van a kariban, GR vadaszva meg olyan 7-10. marmint p1300on ugy, hogy a gearjeben atlag kb 60-70es gemek vannak es a DML non-anci (bar ugy near perfect roll). oke, mondjuk a main gemek 90+osak atlagban.

a hasonloan felszerelt talvyr ami eddig kb a csucs volt nem ennyire gyors es az nem kapott buffot. egyebkent ugy nez ki nem nagyon tesztelik, ptren ez top213ra volt eleg.

ha ez igy marad szvsz 12 ora alatt DHval soloban lemehet a guardian.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100895) proci985 válasza proci985 (#100894) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pesszimista voltam

UE DH PTR GR95@11:05, 97.hely egy kozepesen gyenge AI riftben (se conduit, se CDR pylon, viszont tele hauntokkal es skelton archerekkel amiket a DH utal). nem hagytam ki semmit es volt egy molten-horde haunt csapat is.

4 perc, az azt jelenti hogy GR97-98 stabilan kb a vege a karinak jelenleg egy atlag GRben.

a damja boven eleg, burstbol jellemzoen tud helyet csinalni.

---

megy feljebb, GR97 @ 14:42, 65.hely. perdition 1hiteli a karit itt mar.

--

GR98 @ 14:58 (56. hely) mas pylon leosztasban egy picit jobb riftben benne van ebben a 100 ezzel a setuppal. foleg, hogy a 95os gemeket itt mar boven lehet huzni.

ja igen: ez a tradicionalis F+R varians, ahogy nezem a p3000es GR108 endless walkkal ment neki mert ugy befer a CoE es az elusive. ill amit meg lehet javitani hogy nem teljesen erzem hol a kari vege, UEvel eddig kb 87-88at lehetett menni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100896) reelc válasza proci985 (#100895) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a tesztet, és a tapasztalat megosztást. :R
Gratulálok.

Tegnap este végül visszaraktam a PTR-t, kitudja mi marad a bufffokból.
A legnagyobb amit mentem a GR92 volt, mert nem tudtam nagyobbat nyitni. :) Érzem hogy van még benne erő.
P1399, 3,490M Fire dmg, 27,54 cdr, ahhoz képest mennyit foglalkoztam a DHval, egynémelyik cuccom elég vacak.
76-80 közötti augmentálásokkal, vannak normál cuccaim is bőven.
Az íj és a tegez is normál. Majd bepróbálom ancientessel is.

Korábban volt szó az N6/M4-ről. Visszabuffolták a 4-es Mara szetbónuszt.

Embodiment of the Marauder
(4) Set
Sentries deal 400% 100% 400% increased damage and cast Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, and Cluster Arrow when you do

[ Szerkesztve ]

(#100897) _ocsisajt válasza proci985 (#100895) üzenetére


_ocsisajt
őstag

IMÁDOM multishotos DH-t, de a halálom az F+R-nél a maintain... MELYIK passzívot lehet kihagyni (ugye minusz HF) az endless walk miatt, hogy ha arra vetemednék? :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100898) proci985 válasza _ocsisajt (#100897) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a solo 108 ambush / ballistics / cull of the weak / thrill of the hunttal ment, tehat az awareness maradt ki. a gemjeit nem neztem de az hogy nincs bent a steady aim azt jelenti, hogy nem biztos, hogy zeit hasznal es lehet kicsit mashogy helyezkedett mint ahogy en szoktam.

erzesre a plusz vedelem annyit jelent egyebkent hogy az UEt nem 1hiteli semmi (kiveve perdition).

egyebkent F+Rt nem annyira nehez fenntartani szvsz, Gunes varianssal egyebkent is a CoE kor kozepen mar nezni kell hogy meglegyen a full hatred amikor beleer a kari a firebe.

ez a kari eddig hasonlo setuppal es picit kisebb kovekkel 83 korul fujt ki (ugy hogy szerintem rament egy heten minden estem csak GR vadaszatra), szoval +15GRrol beszelunk. nem rossz. tetejeben az UE nekem is a kedvencem, jatekstilusra, flowra es strategiara eszmeletlen.

endless walkot kene majd meg tesztelni, foleg hogy PTRen at tudom hozni a trifecta gyurut ra.

(#100896) reelc : koszi, ez igy tenyleg nagyon jo lesz ha marad. btw PTR chatben azt mondjak a mara jobb marad pusholni, de annal meg eleve az ember bekap egy A5 barlang riftet es leave mert leesnek a granatok. mondjuk ettol fuggetlenul PTRen a masodik egy UE multishot, de annyira sokan nem tesztelnek.

ami meg erdekes lehet az az S2M4 varians ami miatt benerfeltek az M4 bonuszt. vagy az N6M4.

gz, 92 is szep! cdr viszont meg kene mert a vengeancebol lesz vedelmed es a 33as breaket ha nem is eri el az ember (enyem is ki szokott esni felmasodpecrekre egyelore).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100899) Edge


Edge
veterán

PTR-en már nagyon sokan úgy tesztelik a buildeket hogy ne kerüljenek fel leader boardra, elkerülve ezzel blizz nerfelést. Ez főleg a 4player metára jellemző egy ideje, de solora is.
Szóval ami PTR-en az LB-n látszik az könnyen meglehet hogy csak a felszín karcolgatása.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100900) gjohnny válasza Edge (#100899) üzenetére


gjohnny
tag

Szerintem naív dolog az gondolni, hogy a blizz csak a PTR leader borard alapján tudja megállapítani, hogy egy változtatás után egy build mire képes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.