Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101851) Bird válasza kökény (#101850) üzenetére


Bird
addikt

HT wd most már a legOPébb bountyra, riftre és t13-ra is. Nekem sokkal jobban tetszik, mint az UE dh... Publikon 4 fős partiban próbálva t13-on is fekszik nyugszik van, lóti futival senki nem éri utol vagy ha igen addigra halott minden. :D

A szóló gr is hatalmas előrelépés, hála az átdolgozott sh-nek. 16m védelemmel simán lement a gr94, ami korábban elképzelhetetlen volt.... Ez a pecs a szóló játékosoknak adott rengeteget. A partit még nem igazán tudjuk...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101852) kökény válasza Gorneck (#101849) üzenetére


kökény
aktív tag

Én csak abból, hogy amit én lehozok Shadowal, azt más hasonló parával HT-val xarrá gemezettel hozza le, de mondom szerintem ez az én véleményem.
Kipróbálom majd a HT-t is, de akkor azt mondod már táposabb?

(#101853) Gorneck válasza Bird (#101851) üzenetére


Gorneck
titán

A HT WDm már 5M felett van... :D Szal kéne vmi gruppen árbájt!!! :DDD

Gorneck#1239

(#101854) kökény válasza Bird (#101851) üzenetére


kökény
aktív tag

Na ezt elhiszem, a csirkés WD nekem patch előtt is jobban bejött speedezésre, mint az általad is említett UE MS DH. GR-el kapcsolatban most már nem nyilatkozom, csak ha kipróbáltam, igazatok van, addig nem hiteles a véleményem ;)
Elmondjátok, hogy a SoulHarvest miben is változott, mit csinál másképp, újra ki kell farmolni? :R

[ Szerkesztve ]

(#101855) Bird válasza Gorneck (#101853) üzenetére


Bird
addikt

Ma este lepróbáljuk mit csinál együtt 2-3 wd, meg egy monk? :D

kökény:Ki kell próbálni. Minden kaszt akkora buffot kapott az átdolgozott szetekkel, egyes skilekkel, ami új távlatokat nyitott a játékban. :R

Sh a soul harvest nevű skill, azt nem kell kifarmolni. :D Végre hozzáadódnak a stackek a korábbiakhoz, tehát amikor elnyomod már nem kell a mobokra vadászni... Sokszor ezért haltunk korábban. Most már úgy működik, mint a nekrónál pl. a bone armor. ;)

"Számláló hozzáadása, vagy a Soul Harvest frissítése az összes számlálót frissíti"

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101856) Gorneck válasza kökény (#101852) üzenetére


Gorneck
titán

Én csak azt nem értem, hogy patch notes olvasása nélkül megy az írogatás...pedig ott le van írva minden.

Ahogy már írtuk többen is az SH át lett dolgozva és ez nagyon sokat tesz hozzá a védelemhez, ahogy a HT is picit változott.

Szal már nem az a papír cucc, mint volt és mellé bitang erős is...legyen az FireBat vagy Garg. De uez elmondható a Zuniról, amivel szintén 100+ GR-t lehet menni.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#101857) kökény válasza Bird (#101855) üzenetére


kökény
aktív tag

Soulharvest Sacred Harvester basszus összekavarodtam bocsánat! :D
Így már világos köszi és visszavonom a véleményemet, felelőtlen és elfogult kinyilatkoztatás volt a részemről.

(#101858) kökény válasza Gorneck (#101856) üzenetére


kökény
aktív tag

Vágom mester elnézést is kértem, patchnotesba nem mindent sikerült megjegyeznem, ez viszont jó hír ha megunom a Shadowt WD következik a sorban.

[ Szerkesztve ]

(#101859) Gorneck válasza Bird (#101855) üzenetére


Gorneck
titán

Kéne...vettem/kaptam 3 féle sört... :D
Kész a BatWD-m is és a PetWD (gemelve ugyan utóbbiba nincs minden, de a DPS oké).

Szal lehet funolni... :) Tegnap úgyis mással baszakodtam...

Gorneck#1239

(#101860) Edge


Edge
veterán

fú de egyedül vagyok itt a wizard kaszttal :D de mindegy is mert az op buildja nem működik átmenetileg... (francba pedig perfect gearem van hozzá... grrr )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101861) Bird válasza kökény (#101857) üzenetére


Bird
addikt

Szerencsére az a "must have" fegyver nem változott. Az egyik legritkább jól összerakható wd item....

Tényleg jó a dh shadow, de most már minden kaszt gr100 ready. :D Kivéve a wizard. :C Ekkora bakit...

Gorneck: Jó lenne gr95+-kat speedelni. :)

Edge:Unity is kell hozzá??

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101862) KubanitoS válasza Gorneck (#101856) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem van "komolyabb" HT WD-m felgemezve full anciban stb. A friss új gyűrű még elég gyenge, 530%-os. Gr95 olyan 8 perc volt. Gr98 "csak" másodjára ment le vele rossz pálya, mobok miatt valami 14 és fél perc alatt. Ezzel szemben Shadow Impale Gr100 solo első próba egy gyengébb mapon 10 perc alatt volt. Szóval én úgy látom, hogy a HT WD tényleg erősödött, nem is kicsit, de még mindig nem említhető egy lapon a shadow-val. Kell azért a szerencse is a jó teljesítményhez, Shadownál ez nem annyira jelentős. A Jade eddig viszont csalódás ezekhez képest. Gr95 10 perc feletti volt, Gr98 le sem ment, mert örökké feküdtem. Hammer crusadert próbáltam még. Gr95, istenteleb rossz map, feküdtem vagy 5x, de így sem volt 10 perc az egész. Jó lesz az.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101863) Gorneck válasza kökény (#101858) üzenetére


Gorneck
titán

Egyébként, hogy még bonyeszabb legyen a történet...a JadeWD szintén bőven 100 feletti GR-re jó és őt se egyszerű lecsapni...

Lehet találni videókat, ahol a srác lehúzta 800ig a paraszintjét és úgy próbálta le őket 100-on. Gemelve természetesen volt...de a lényeg látható volt. Ha nincs is minden szetje a WDnek egy szinten, de az összes 100+ és már nem olyan papír.

(#101862) KubanitoS:
Ezt le is írtam, hogy a vége kb uaz, de a sebesség más. De itt nem is arról volt szó, hanem a tankosságról...ami igen komoly szinten változott.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#101864) Edge válasza Bird (#101861) üzenetére


Edge
veterán

Hát mivel lb lockolva és a profilokba se kerül be az új eredmény sajnos buildeket se lehet nézni, vyr settel már hozható a gr100, ahogy a Deselere settel is, de komoly gear kell hozzá, a régi tal/vyr és fb set buildel is lehet szintén jó gearrel.
DE és itt a lényeg: finoman fogalmazva és senki se vegye magára, a casual rétegnek még nem elérhető a gr100 wizardal.
Vagyis nem lehet azt most megcsinálni vele a hotfixig mint pl a dhval hogy non anci itemekkel a gearben vagy low betört gemekkel lehozza "bárki" a gr100-at.
Még erre várni kell, mert pont egy kötelező item van tiltva átmenetileg ahhoz a fb buildhez amivel hasonlóan könnyen lehet lehozni a gr100at gyakorlatilag agyonverhetetlen a wizard és brutál dps... sza'l remélem értelmesen oldják meg a hotfixet és nem törlik az itemet mint anno a barbár bracert motrickot... :DDD

szerk: igen befér a unity, és így 3 dps gemmel lehet menni, de csak solora, partyba coe.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101865) astorre19


astorre19
aktív tag

Az a lényeg,hogy nem csak 1 cast 1 setjét emelték a többi felé,hanem mindenki megtalálhatja a maga stílusának megfelelőt.
És ez jó:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#101866) Gorneck válasza Edge (#101864) üzenetére


Gorneck
titán

Melyik item ez? Mi a gond vele? Kicsit le vagyok maradva...

(#101865) astorre19: Én pl utálom a Jade-t és a Petes buildet is, de most az utóbbit le kell próbálnom, ahogy soloban az Arachyrt is (végre kaptam tegnap hozzá egy faxxa unityt)...végre egyik se 1 hit...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#101867) KubanitoS válasza Gorneck (#101863) üzenetére


KubanitoS
veterán

A tankosság max a guardian ellen változott. A HT-nek eddig is az volt a lényege, hogy a tömeg kellős közepén álljon. Ott meg eddig is max volt a stack. Persze akkor volt azért szívás, amikor a trash elfogyott és maradt 2 db elit. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101868) Edge válasza Gorneck (#101866) üzenetére


Edge
veterán

a kard, deathwish 325% dps ha wiz channeling skillt használsz, ez most konkrétan nem működik, volt róla kék hogy hotfixig tiltják. azért az elég nagy minusz. Vmi glitchet lehetett vele csinálni, nem részletezték ofc.
Minden más működik, de PTR alapján pont a legerősebb build alapja a cucc. Firebird és talrasha setnek is van rá buildje mindkettő high end, gr110+ volt PTR-en, a jelenlegi élesbe ment dam%-okkal.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101869) Bird válasza KubanitoS (#101867) üzenetére


Bird
addikt

Ez pont elég úgy gondolom, hogy meghalj.... Akár sokszor egymás után. Az meg bukta szokott lenni. ;) Meg aztán az az 500%+ garga dam se sámli. Én is úgy gondolom valahol ua. a vége mindkettőnek, csak más ütemben. Almát a körtével felesleges összevetni. :B

Gorneck: Jaja, eddig a wd kis túlzással türelem játék volt. Nekem nem is ment sokszor. :D :R Köpi wd-s ámokfutásom, a hova álljak, hogy ne halljak meg az agyamra ment. :C

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101870) Gorneck válasza KubanitoS (#101867) üzenetére


Gorneck
titán

Pont a lényegnél ugye, meg a végtelen merengőkbe, ahol 1-1 trash majd 2 elit pack...ezt DHval lenyomod, WDvel leaveled (de elég sok rift van, amit pl WDvel nem, de DHval leavelsz)...most erre nincs szükség mivel fullos a stack...1 trash esetén is.
Nagyon sokat játszottam WDvel lassan 4k óra és néha a FireBat WDvel is nehézkes a 10 stacket elérni...hisz hiába írt az SH-ra 10-et, mikor a valóságban csak 2 volt rajta.

És ez nagyon sokat számít.

Én sose mentem be vele, max az első 10-es stacking...utána terelgetés volt...ha megvolt a tömeg, akkor közepére egy tornadó, majd a Garga Én meg kényelmesen a szélén...várva a GI-t, hogy dolgozzon.

Szeretek egyébként a DHval is játszani...gránátos, multi és impale. Multi Speed GRre remélem be fog férni...

3P pushra már kicsit szkeptikusabb vagyok, hogy bármelyik jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#101871) Edge válasza Gorneck (#101870) üzenetére


Edge
veterán

egyébként ez az új firebird build pont olyan mint a firebat wd egyhelyben állsz magadra kell terelned mindenkit és durrantod a tömeget a meteorokkal.( Bird: ezért is kell a unity pl. mert benne kell álllni minden szószban és finomságban :) )
de megint wizard téma... lassan offtopikba teszem a hozzászólásaimat, mert tényleg rendesek vagytok meg udvariasak hogy nekem így az jön le hogy érdekel titeket a téma :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101872) Bird válasza Edge (#101871) üzenetére


Bird
addikt

Tudom, hogy melee.... Azon csodálkoztam, hogy nem kapott védelmi buffot. A unityt, mint itemet sose szerettem.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101873) Gorneck válasza Edge (#101868) üzenetére


Gorneck
titán

Köcce az infót...így most már értem... :) Gondolom pár nap és megoldják...legalábbis ezeket viszonylag gyorsan szokták...

Remélem nem lesz semmiféle OPbug ebben a pecsben...

(#101871) Edge:
Addig álljon bárki féllábon míg Én mégegyszer Meteros Wizzel leszek 1 partyban. Talán vmikor 1.05-1.06 környékén volt 1-1 kamikaze aki használta...Én akkor leaveltem a partyt... :D Azóta se nagyon játszok 1 mapen Wizekkel... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#101874) Edge válasza Bird (#101872) üzenetére


Edge
veterán

:) kapott csak az se elég gr100 felett ha mindenben állni kell. Mivel túl sok a ha:
Mostmár fb set adhat 60% damredet, HA elitet égetsz egyből 60%(de ha nincs elit akkor nehezen jön össze a 60%, kell hozzá 20 db trash amit égetsz), meg a halo of karini ring 80% damredet ad 5 secig HA 15 yardon túl a storm armor vmi ellenfélbe belecsap.
Wizardnak sose mertek olyan konkrét védelmi itemet adni mint wdnek vagy dhnak(elég hozzá egy bizonyos vagy bizonyos típusú skillt használni), de nyilván nem alaptalanul.

Gorni: :DDD jaja emlékszem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101875) kökény


kökény
aktív tag

Oké, hogy DH, HT WD Crusi OP, wizzel van egy kis gebasz, de hol vannak a monkosok és a barbárosok?
Hotát előkészítettem, de szerintem nem lesz belőle semmi.
Ebből is látszik, hogy a barbi mennyire nélkülözött kaszt volt (supportot kivéve), most kapott buffot rendesen, de sehol egy jó kis magyar eredmény.
WW-t nem szerettem, erről a Hotáról meg a videót elnézve olyan unalmasnak tűnik, hogy csak püfölök és püfölök...

(#101876) Gorneck válasza kökény (#101875) üzenetére


Gorneck
titán

A ugrálósa is teljesen rendben van illetve a Csárdzsos/Rusholós is elég haladós...sajna sok fantázia egyik buildbe se szorult.
A HotA-t Én anno imádtam...sajna a fullos gear már nincs meg, amit bánok, mert sokat hozzá tud adni a partyhoz...a DPS mellett is.

Gorneck#1239

(#101877) kökény válasza Gorneck (#101876) üzenetére


kökény
aktív tag

Én emlékszem még mikor a Hota barbival befértem 4 fősbe, én is imádtam, meglátjuk hogy alakul a sorsa, Raekor buildet aki megálmodta Blizznél annak a ... :W :)

(#101878) Advent válasza KubanitoS (#101799) üzenetére


Advent
tag

Nekem szerencsésebb volt a farmolás kb 1000 DB után bedobta a primal Karlei-t, viszont tegnap a Compas Rose farmolás felemésztette a készleteimet volt 2 primal de kukák ...

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#101879) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Hu de pörög a topik. 😊
Ahogy lesz idom osszekene rakni ezeket.
Ht wd, hotas barb, orbos wiz.
Sajnos időhiány van...

(#101880) kökény válasza Advent (#101878) üzenetére


kökény
aktív tag

Nagyon szép az a tőr grat!Látom, hogy te dexes köveket raktál mindenhova, resistes nem hiányzik, szóval elég a toughnesed magasabb GR-en? Mennyit mész vele egyébként?
Gondolkodtam én is azon,h lecserélni az allresisteseket, de félek, hogy GR98-100 környékén ropi lennék.

(#101881) rumkola válasza kökény (#101875) üzenetére


rumkola
veterán

SWK WoL-al meglesz talán a 100. Skilleknél nem kell már a spirit regenes Mystlc Alley skill így a Mystiy Alley-t duplázó cipő sem és így már a RotRG sem. :) Szóval durva, mert bemehet egy elsődleges skill + Focus Restraint vagy Endless Walk+SOJ vagy hasonló, plusz a Spirit Guards. És akár a Zei gem is cserélhető. :B
Mellette T13 bounty vagy riftben ezzel jelenleg 1 hit a képernyő. (igaz 4p-ben még nem próbáltam), de sztem ott is.

[ Szerkesztve ]

(#101882) DaveHutt válasza Edge (#101868) üzenetére


DaveHutt
őstag

A glitch az volt, hogy használat után is megmaradt a Deathwish buff kilépésig. Levehetted magadról, és tehettél be más fegyvert.

(#101883) KubanitoS válasza Advent (#101878) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én egy darab primalt nem láttam még karleiből, de azért a 2 primal kompassz rozi sem rossz. Bár ahogy most bebizonyosodott nálad is egy primal önmagában nem sokat ér rossz statokkal. A karlei pontosan milyen lett?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101884) Gorneck válasza KubanitoS (#101883) üzenetére


Gorneck
titán

Olyan amilyennek kell lennie... ;) Szal fullos. :)

Gorneck#1239

(#101885) havri1 válasza KubanitoS (#101883) üzenetére


havri1
félisten

A primal anci nem azt akarja pont jelenteni, hogy a lehető legjobb statokat dobja az adott karakternek?

havri

(#101886) KubanitoS válasza havri1 (#101885) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem. Azt jelenti, hogy a tárgyon lévő tulajdonságok a maximális értékkel rendelkeznek. Viszont ugye sokféle stat van és ezek közül bármi rákerülhet egy tárgyra. Egy Karlei késen a cooldown, vagy a resource cost reduction felesleges, de attack speed, vagy 10% dmg elég fontos.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101887) Gorneck válasza havri1 (#101885) üzenetére


Gorneck
titán

Nem.

Pl WD Sacred: DMG%+AreaDMG%, ha ezt CD-vel kapod, akkor kb mehet is a kukába...

Ezért van az, hogy sok esetben hiába esik primal, ha a statok típusa nem jó...
Nekem ennek megfelelően nincs is Primal cuccom... :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#101888) havri1 válasza Gorneck (#101887) üzenetére


havri1
félisten

+(#101886) KubanitoS

Hát ez így elég gáz. Azt hittem ha esik, az 100% jó lesz..

[ Szerkesztve ]

havri

(#101889) KubanitoS válasza havri1 (#101888) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mégis honnan kellene tudnia a programnak, hogy neked melyik statokra van szükséged?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101890) rumkola válasza KubanitoS (#101889) üzenetére


rumkola
veterán

Kadala is tudja, mit ne adjon. :D :DDD

(#101891) kökény válasza KubanitoS (#101886) üzenetére


kökény
aktív tag

Neki fullos 10%dmg és AS7% van rajta az alap dmg és Dexen kívül, azért is gratuláltam, mert nagyon pöpec kis bicskája van :)

(#101892) KubanitoS válasza rumkola (#101890) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kadalát nem bántom a primal armor után. :D

De egyszer adott már 1000/50chd/10chc/8cd rathma kesztyűt is. Szal jó gyerek az.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101893) havri1 válasza KubanitoS (#101889) üzenetére


havri1
félisten

Egy statisztika alapján csak látható, mire törekszik a build, nem?

havri

(#101894) Gorneck válasza havri1 (#101893) üzenetére


Gorneck
titán

Nem hinném, hogy ezzel foglalkozik a Blizz...

De hogy fokozzam tovább a dolgot, ez egyénenként is változhat...Sacredra pl van aki simán LOH-ot forgat a DMG% mellé AreaDMG% mellé... ;)

Gorneck#1239

(#101895) havri1


havri1
félisten

Még egy balfasz kérdés :

Ha augmentáltam egy itemet 7x szintű gem-el, azt felül tudom írni nagyobb gem-el, vagy kuka, és újra ki kell farmolni/tekerni a tárgyat?

havri

(#101896) DaveHutt válasza DaveHutt (#101882) üzenetére


DaveHutt
őstag

Deathwish legendary power visszakapcsolva:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759369840#post-2

(#101897) kökény válasza havri1 (#101895) üzenetére


kökény
aktív tag

Ha auegmentáltál bele egy 70-es gemet, de most szeretnél 80 gemet belerakni, akkor a 70-es gemet nem kapod vissza, de a tárgy, amibe beleraktad megmarad ;)

[ Szerkesztve ]

(#101898) havri1 válasza kökény (#101897) üzenetére


havri1
félisten

Ez bőven elég, köszi!

havri

(#101899) MegalodonS válasza proci985 (#101816) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem tudom mennyi lesz a vege,mennyire eros,de nekem nincs magas paragonom es augmentalni kellene majd 100+ gemekkel akkor biztosan 100+ a vege.Majd kihivom ezt a Hurka Madar DH-t parbajra WD vs DH :P :D :D

[ Szerkesztve ]

(#101900) Edge válasza DaveHutt (#101896) üzenetére


Edge
veterán

Na végre :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.