Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101251) TeeBee73 válasza Bird (#101250) üzenetére


TeeBee73
addikt

Te csak ne panaszkodj. A szűk családi körben nekem van egyedül himbilimbim. Ellenben, van egy nagyanyám, anyám, anyósom, asszony, lányom és egy lány unokám (igaz, Ő kispályás, nagyimmal együtt). Láttad Stephen King-től a Ragyogás-ból a liftes részt?... ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#101252) havri1 válasza Bird (#101248) üzenetére


havri1
félisten

Na várj, lehet félreértetted. Arra gondoltam, hogy én még csak T10-en tudok bountyba menniz, T13 még lassú. Gondolom ti több ezres paragonnal már ott játszotok.

havri

(#101253) WOT-H-A-C válasza havri1 (#101252) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem kell hozzá több 1000 paragon. Egy jó gear kell hozzá és, hogy tudd hogyan működik.

Igazából nem is kell hozzá kiemelkedően jónak lenni. Ha a statok nagyjából a rendben vannak az is elég hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101254) czpitti válasza havri1 (#101246) üzenetére


czpitti
senior tag

A poisondamot egyszeru kivédeni a dungiban: tegyél fel mara nyakast és máris mehet a menet.szolsz egy suppmonknak azt megvan max 2-3 nekifutásra.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#101255) reelc válasza WOT-H-A-C (#101253) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek.
Ha a T13 Bountyhoz követelmény lenne több ezer Paragon, akkor a szezonos játékosok nagy része nem is tudna rajta bountyzni. Sőt, NS-esből is csak a legfelső réteg. :) Na ez lenne a brutális nehézségi szint.

(#101252) havri1: Kaptál sok tanácsot. Ha azok alapján építed fel a karid, és gyakorolsz, menni fog.
Azt kell észben tartani, hogy sok esetben a GR-es kari nem jó T szintre, és fordítva.

Itt találsz útmutatókat a Set Dungeonokhoz. Jó esetben videók is vannak

(#101256) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#101251) üzenetére


_ocsisajt
őstag

-semmi-

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101257) havri1 válasza reelc (#101255) üzenetére


havri1
félisten

Értem, amit sugallni próbáltok, de nekem akkor is az a meggyőződésem, hogy az 1e+ prgn lvl karakterek mögött sok óra, gyakorkat, és ezáltal sok alapanyag, jobb cuccok - - > magasabb dmg, magasabb life, magasabb armor társul.
Hiába rohanok végig egy küldetésen T13-on, ha boss-nál több percet szenvedek a kevés sebzés miatt, és kerülöm a pofonokat.

Amúgy lehet menne simán a T13 bounty is partyban, csak elég cinkes, amikor beallok a 750es szintemmel, a nem ritkán 2e felettiekhez.

Lemérem majd, mennyi idő egy láda T10-en és T13-on. Lényegében 6 alapanyag a különbség, ami nem kevés..

A lényeget elfelejtettem!
Nagyon sok tanácsot kaptam, amivel sokkal jobban haladok, és ezeket ezúton is köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

havri

(#101258) dante3


dante3
addikt

Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gondja? Tegnap óta nem bírok belépni :/

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#101259) SQX_Barto válasza havri1 (#101257) üzenetére


SQX_Barto
addikt

1000 paragon csapatban szezonban kb egy 2-3 nap jatek, semmi tobb, szezon vegere sokan mar 2-3000 paragonnal vegeznek.
T13-hoz pedig fokent normalis karakter / build kell.

Shadow DH pl eleg kozkedvelt T13 bountyra.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101260) faragojof válasza havri1 (#101257) üzenetére


faragojof
senior tag

Gyere velem. Szezonban P850, NS-ben P770 WD-vel..
#Faragojof2617
Most megyek ebédelni, kettő után fenn vagyok.
Ha úgy gondolod. :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#101261) havri1 válasza faragojof (#101260) üzenetére


havri1
félisten

Felveszlek, köszi. Én dolgozom, du talán lesz időm.

havri

(#101262) havri1 válasza SQX_Barto (#101259) üzenetére


havri1
félisten

2-3 nap?
Én évek óta játszom már, és ennyi :D

havri

(#101263) KubanitoS válasza dante3 (#101258) üzenetére


KubanitoS
veterán

Videokártya drivert frissítsd fel a legújabbra.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101264) SQX_Barto válasza havri1 (#101262) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Eleg szomoru :)
Mostani szezon nem tulsagosan erdekelt, szoval csak felhuzattam egy Dh-t, meg vegigtoltam a Season Journeyt. Kb ket-harom napot jatszottam, fokepp GR-ekben huzott ismeros.
23 ora 11perc van a DHm-ban, 612 paragon.
Elozo szezonban 1426 volt (bar akkor elegge komolyan vettem)
Csapatban kell GRezni, es jon a paragon, mint a fene...

Most nonseasonban 2431 paragonom van, itt mar egyre nehezebb fejlodni, mar a speed Rathma-knal is 2-3 koronkent kapok egy szintet.

Egyebkent, amig nem kezdtem el csapatban GRezni en is joval lassabban leptem a szinteket.
A legjobban azok huztak el, akik a tweister wizardos korszakban komolyan GReztek, ott sokan elhuztak paragonnal.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101265) reelc válasza havri1 (#101257) üzenetére


reelc
veterán

Az a helyzet, hogy sokkal haladósabb 0-ról (szezonkezdés), mint mondjuk 1-2 éve. Erősödtek fegyverek, tárgyak, szetek - de a nehézségi szint maradt.
A következő patch olyan szintű erősödést hoz minden class több szetjéhez (és az ezekhez köthető fegyverekhez), hogy minden eddiginél gyorsabb lesz a haladás 0-ról.
Én úgy fogalmaznám, hogy karit egyedül tudsz begyakorolni, viszont játszani csak csapatban érdemes. Amikor nem a solo határaidat feszegeted. Csapatban hamarabb megy le a bounty, így adott idő alatt több nyersanyaghoz jutsz. Ugyanez igaz a riftre. A GR-ben meg az XP jön jobban a garantált mennyiségű leg cuccok mellé.

Nem publikolnod kellene. Keress egy kezdőbarát klánt. A helyedben a következő patch után vennék egy nagy llevegőt, és az elejétől fejest ugranék a szezonba. Így talán jobban megérted amiket írkálunk.

Amúgy én is a Shadow Impale DH-t ajánlanám.
Ez a szezonos karim szóló GR79 ment vele. A cuccai nem a legjobbak. nagy részük normál. Nincs augmentálva sem, NSben jobb a felszerelésem. Ha összeraksz egy hasonlót, gyakorolsz vele, 70+ sima ügy lesz. Akár most. Később mégjobban. Nincs többezer Paragonom, T13 gyerekjáték. Akár bounty, akár rift. Szerintem a szóló 80-81 is lemenne változtatás nélkül, ugyanezekkel a cuccokkal.

SQX_Bartonak igaza van, gyorsan tud haladni az ember. Egy bizonyos szintig, ha akar.

[ Szerkesztve ]

(#101266) dante3 válasza KubanitoS (#101263) üzenetére


dante3
addikt

Sajna nem tudom, mert a legújabb van fent! Lehet megpróbálok egy régebbit! köszönöm :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#101267) rumkola válasza reelc (#101255) üzenetére


rumkola
veterán

T13 splitben jelenleg nem mész HT WD-vel és Jade-vel sem. SWK WoL monkkal sem, Innával és Ulival sem.
Vagy ha mész, akkor kb. lassú dög vagy és mindent a többiek csinálnak helyetted mert kevés a damod és a damreded is. A peccs ezen fog változtatni többek között, szerencsére.
WoL-t kipróbáltam, nagyon durva lesz. :)

Jelen pillanatban az Impale DH-t ajánlom én is. /strength-es karakterrel sosem megyek, nem ismerem őket, a wiz archonjától pedig hányok/

[ Szerkesztve ]

(#101268) reelc válasza rumkola (#101267) üzenetére


reelc
veterán

Nem gondoltam, hogy T13 split esetében ennyi class/set kiesik a szórásból.

(#101269) havri1 válasza reelc (#101265) üzenetére


havri1
félisten

Klánt hol kell keresni? Battleneten belül valahol?

havri

(#101270) reelc válasza havri1 (#101269) üzenetére


reelc
veterán

A játékban SHIFT és O-t nyomj, és a Clan alatt a Findot.
Nyelv angol, érdemes majd mindhármon keresni.
Kulcsszónak a hungar-t használd, így feljön a "Hungary" és "Hungarian" tartalmú is.
Kezdd el nézegetni, keress kezdőbarátot, stb. Szerepelni szoktak a feltételek is,, jobb klikkelés után.
Ha valamelyik tetszik, Join Clan és akkor elvileg küld requestet, hogy be akarsz lépni.
Azt nem árt tudnod, hogy ennyivel szezon vége felé már kevés játékos van. De biztos van pár lézengő játékos mindenfele. :)

(#101271) havri1: ok, akkor olyat keress amiben kiemelik, hogy nem szezonban is várnak játékosokat.
Van NS klán is, az úgy rémlik külföldi.

Persze a "magyar" is lehet keresőszó.

[ Szerkesztve ]

(#101271) havri1 válasza reelc (#101270) üzenetére


havri1
félisten

Én nem játszom szezonban.
Köszi az infót!

havri

(#101272) m.lala


m.lala
aktív tag

Sziasztok!
Újra tolom én is, sokat visszaolvastam, de talán jobb ha megkérdezem, valaki szánjon rám két percet. :R
Crusival tolom, perpill para 1067, GR 82 13-14p, kb itt a határ, a botrányos single DPS-miatt.
Sima farmra shield bash buildet tolok GR60- 3.5 perc körül van vele, de max 70ig életképes, addig viszont nagyon fun.... ;]

Lovas buildet hanyagolnám, hammeres meg hamar csuklik mint a colostok nekem, kicsit gyakorolni kéne.
Jól láttam hogy várhatóan meglökik a sweep build fegyverét?
Condemn build is lett, lemaradtam valamiről?

Mire számíthatok?

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#101273) reelc válasza m.lala (#101272) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Arra számíthatsz, hogy konkrétat senki sem tud mondani a karidra, ha nem linkeled. :)

A legutolsó PTR patch notest itt találod. Ebből láthatod, hogy - a patch után - merre érdemes elindulnod.
Ha a ma érdekel, az LB-ről tudsz tájékozódni.

Bocs, nem írok ennél konkrétabbat, régen Crusiztam, akkor is főleg az Invoker jött be.

[ Szerkesztve ]

(#101274) m.lala válasza reelc (#101273) üzenetére


m.lala
aktív tag

Hehe :) rendbe, íme :[link]

Igazából tájékozódtam, tudtok e valamit, köszi a linket, ha a fegyvert megtolják 300%al, meg a pajzsot 125%-ra az már akkora burst lesz, hogy nem lesz több kérdésem.... ;]

Nincsenek nagy igényeim, 90 a személyes cél ;] , GR82 12.5 perc, köveket szeretném 80-ra, compass rose kéne anci, 12%-os APD is kéne, azt hittem benne van a 90...valószínű benne is van, csak nem egy ennyi parával és jobb cuccokkal, persze ha nem ragaszkodnék ehhez a buildhez könnyebb lenne, dehát makacs vagyok noh.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#101275) rumkola válasza m.lala (#101274) üzenetére


rumkola
veterán

fullancigeci :) besírok

(#101276) reelc válasza rumkola (#101275) üzenetére


reelc
veterán

Na, ezzel előrébb lesz. :DDD

(#101277) DeckardCain válasza m.lala (#101274) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Mostanaban eleg sokat jatszok crussal.
Jelenleg hammeres gr 92. Tobb turelemmel lehetne benne 93-94.
Shield bashos gr 82 10.5 perc alatt. Feljebb meg nem nagyon neztem. A sweepesel reg toltam. De a 4es set bonusz is buffolva lesz 2500-> 3300%.
Elsosorban speed gre hasznalom.
Gr 60 3-3,5perc
Gr 70 4,5-5,5 perc
Gr 75 7 perc kb. Pach utan ez jobb lesz.
Ha gondolod este linkelek karit. Most mobilrol vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#101278) DeckardCain válasza DeckardCain (#101277) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Ja para 1340.

(#101279) Blizz


Blizz
őstag

Lehetséges még esetleg valahol venni/találni black hand transmog blizzconos kódot? Talán 2015-ben mutatták be.

Ez a transmog kellne :))

No mistakes, just happy little accidents

(#101280) Muton válasza Blizz (#101279) üzenetére


Muton
addikt

nem kódos volt a dolog, hanem virtual ticketet kellett venni, és akkor az accodon aktiválták az ingame goodies-okat, ezért sajnos már nem tudod megszerezni. amúgy ez volt az aminek tényleg értelme volt, számos transmog volt benne, nem csak egy pet pl.

amúgy arról van már infója valakinek, h az idén mi lesz dio-ban, vagy csak a wow-os mountok publikusak még?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#101281) modern5


modern5
tag

Előre is elnézést a noob kérdésért :)
Act I-ben vagyok egy lvl 25 Barbárral. Kaptam egy Power Storm nevű kétkezes kalapácsot és azt vettem észre, hogy nem használja. Legalábbis sima bal klikknél azt látom animációban, hogy csak kézzel üt, de nem használja a fegyvert.
Ez miért lehet?
Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#101282) modern5 válasza modern5 (#101281) üzenetére


modern5
tag

nevermind, én voltam a hülye. Olyan képességet raktam az alaptámadásra, ami nem a fegyvert használja. sry :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#101283) m.lala válasza DeckardCain (#101277) üzenetére


m.lala
aktív tag

#rumkola
lehetne full panci is :DDD

#DeckardCain
Tegnap levettem a pontokat a wrathról meg beraktam egy pain enhancert és egy hihetetlen mázlista riftel 10,5 perccel meglett az egyéni rekord GR85...azóta közelében se vagyok :)

Megköszönnék egy linket.... 75 körül elolvad az én bashos buildem addig jó míg kb. egy hitel mindent, mondjuk én farmra szánom azt a buildet, 70-ig szerintem nem sok jobb van.

Közben megkaparva a témát igen láttam ha feljebb tolják 3300%-ra a rolit jóféle lesz, ezzel meg a fegyver+denial erősitéssel a sweep szerintem még az erősitett hammerrel is partiban lesz

Úgy gondolom nem lesz gond a 90 lehet a 95-se.....kíváncsian várom :U

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#101284) reelc válasza m.lala (#101283) üzenetére


reelc
veterán

Vagy a Diablofansról, vagy az Icy-Veinsről mazsolázz, mit szeretnél. Ha bárki ajánl valamit, szinte biztos, hogy a 2 oldal valamelyikéről származik eredetilag a build, hacsak nem egyénit csinált valamilyen szinten.
A Diablofanson a 2.6-ost nézegesd, a 2.6.1 PTRen erős csak.

(#101285) DeckardCain válasza m.lala (#101283) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hammer
Bash

Van még mit javítanom rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#101286) persil válasza modern5 (#101281) üzenetére


persil
nagyúr

Nem biztos, hogy jol ertem a kerdesed, de diablo 3-ban a fegyver csak a statok miatt fontos, nezzen ki barhogy, az animacioban ugyis azt latod, amit a skillhez rendeltek a fejlesztok.
Volt is erre n+1 meme annak idejen, foleg a monk miatt, aki kb minden skilljeben a kezet/labat hasznalja. Persze attol meg ott a fegyver, mukodnek a statjai, csak az animacio ilyen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#101287) mikromanus válasza persil (#101286) üzenetére


mikromanus
veterán

:DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#101288) modern5 válasza persil (#101286) üzenetére


modern5
tag

Köszi a választ. Közben én is rájöttem erre, csak elsőre olyan zavaró volt, hogy végre van egy hatalmas, világítós harcikalapácsom, erre az öklével csépeli az ellent. :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#101289) Blizz válasza Muton (#101280) üzenetére


Blizz
őstag

Hallottál valami, hogy idén lesz valami transmog-ticket kombó?

No mistakes, just happy little accidents

(#101290) DaveHutt válasza mikromanus (#101287) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mennyire igaz. :D

(#101291) KubanitoS válasza Blizz (#101289) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te most komolyan ezért pénzt adnál ki?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101292) SQX_Barto válasza Blizz (#101289) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg egy goblin lesz, ami megint eltevedt az Overwatch/Destiny2/Whatever univerzumbol...

#KubanitoS: Van aki cigizik, van aki q'#azik, mindenkinek megvan a maga penzkotesi modja... :DDD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101293) Blizz válasza KubanitoS (#101291) üzenetére


Blizz
őstag

Erre nem tudok mit mondani, szerintem neked tökmindegy, hogy én mit csinálok a saját pénzemmel. Vagy szeretnél egy két pénzügyi tanáccsal ellátni? :)

De szerintem ne térjünk vissza az óvodába

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#101294) KubanitoS válasza Blizz (#101293) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez egy fórum, ahol beszélgetni, sőt kérdezgetni szoktak egymástól az emberek dolgokat. Kár, hogy ennyire könnyedén megsértődsz egy amúgy nem erre irányuló hozzászóláson. De biztos én vagyok az óvodás.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101295) Blizz válasza KubanitoS (#101294) üzenetére


Blizz
őstag

Igen, pénzt adnék ki rá, ha az előzőből nem jöttél volna rá. Remélem kielégítő választ kaptál. Csak a stílusod olyan volt, mintha valami turkálóban lennénk.

SQX_Barto: Thx

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#101296) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

akinek nincs meg még RoS és 60 a max, annak hol érdemes farmolni?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#101297) DaveHutt válasza Ry0K3N (#101296) üzenetére


DaveHutt
őstag

IRL.

(#101298) reelc válasza Ry0K3N (#101296) üzenetére


reelc
veterán

Érdemes a RoSra összegyűjteni a pénzt.
A játékosok túlnyomó részének megvan.

Amúgy gondolom mint a Diablo 2-ben, fő bossokat. De ezt nem tudom, én RoSsal együtt vettem.
Attól tartok amiket írnék, az már a RoS hozadéka a játékhoz, ill. a patcheké.

[ Szerkesztve ]

(#101299) Ry0K3N válasza DaveHutt (#101297) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

komolyan kérdeztem

reelc:

nekem megvan, havernak meg 2 hét múlva jön csak meg mert ahonnan rendelte nem volt raktáron. Addig meg csak 60-on tud szaladgálni.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#101300) reelc válasza Ry0K3N (#101299) üzenetére


reelc
veterán

Rákerestem, a Google ezt dobta ki. Vannak benne ötletek is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.