Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100101) dante3 válasza faragojof (#100100) üzenetére


dante3
addikt

Kellett sírnom, Kadala megadta a Taskert! :))
Furnace már 3 esett ebben szezonban ;]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#100102) TeeBee73 válasza faragojof (#100097) üzenetére


TeeBee73
addikt

Neszójábe'! :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#100103) pulffy


pulffy
őstag

Hali. Season 11 mikor er veget?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#100104) Edge


Edge
veterán

asszem pár push is belefér majd ebbe a szezonba is wizzel ;)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100105) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha jól értem akkor nem a Rolans set tervrajzait kapom majd meg? Mert eddig 3/4 req. tab kész. És csak a darabjait adta. De azzal nem vagyok előrébb mert roppant szarok.

Kéne a set a 2500% Sweep miatt. Csak a Season reward adhatja be ? Mert tetszik a set bonusa de amiket eddig sesonban rewardként adott tényleg gyengék. :(

Először kezdtem Seasont. Ha hülye és magától értetődő a válasz (Set darabok / "tervrajzok" ) akkor sry.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100106) reelc válasza Micsurin (#100105) üzenetére


reelc
veterán

A tervrajzok nem tartalmazzák a Roland setet. Be kell aktiválni őket a kovácsnál, vagy a drágakövesnél.
A Haedrig's Gift tartalmazza, ami Season Journey jutalom.
A Roland szet darabjait kapod meg, ha teljesíted a feladatokat.
A követelmények alatt ott vannak a jutalmak. Ha az adott oszlopot teljesíted, akkor megkapod ami sárgával alá van írva.
Mivel a 2500%-as sebzést a második set bonus adja, így a Chapter 3-at kell teljesítened hozzá.

Kezdőként mindez sok idő egyedül.
Javaslom lépj be egy klánba, ahol segítenek. Vagy publikolj, vagy kérj itt segítséget, hogy vigyenek el pár körre. Ezekkel a módszerekkel ki lehet farmolni a szetet a Haedrig's gift nélkül is.
De egyedül piszok nehéz, mert gondolom alacsony nehézségi szinten vagy, így a legendary cuccok esésének az esélye alacsony.

(#100107) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Jó hogy minden szezonben meg tud viccelni Ms. Mázli. Az előzőben 600+ paránál esett SHarvester, bármit csináltam nem adta. Most? Para 70 nél kiesett GR-ben. Persze hulladék lyuk nélkül. Mondom forgassunk egyet. Elsőre anci :Y :D Most Short M. Fingerrel szivatott. 301 paránál esett az első. :W Nem tudom mennyi shardot szórtam el rá, de DB 0 , sárga matit meg kékből csináltam. :) Jeram maszkja a fasorba sincs...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#100108) proci985 válasza Edge (#100104) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szep darab, 93-95nek szerintem mennie kene alacsony paraval is azzal a builddel. ha kifogsz egy jo riftet talan többnek is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100109) grimm2015


grimm2015
senior tag

Valaki belinkelne nekem egy normális necro speed t13 amit használ, és szerinte jó is.
Mert van egy rakat, de kb semmire sem jók. Van ami 2-3percesnek van írva, de használhatatlan stb.

Battlenet: Grimm#22690

(#100110) dante3 válasza grimm2015 (#100109) üzenetére


dante3
addikt

Én is csak videon láttam olyat, de az 1400-as paragonnal működött... :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#100111) Micsurin válasza reelc (#100106) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem most kezdtem a Dio3-at, csak zömében nem foglalkoztam a dolgokkal, mint pl cosmeticek és a Seasonok.

Az utolsó követelmény utolsó darabkája jön. Az 5 jewel BP beaktiválása. Az utolsót nem akarja droppolni! :D

"Be kell aktiválni őket a kovácsnál, vagy a drágakövesnél." :F Magát az adott Helmet stb ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100112) reelc válasza Micsurin (#100111) üzenetére


reelc
veterán

Én azt nem tudom, ki mióta Diablozik, nekem kérdések alapján az jött le, hogy nemrég kezdted. A szetes kérdésed alapján.
Beaktiválni a Planeket kell a kovácsnál, drágakövesnél. Te emlegettél Plant, azt hittem arra gondoltál.

(#100113) Micsurin válasza reelc (#100112) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem ez volt a kérdésem. Hanem az, hogy a Roland set mint reward azt a pár nyeszlett darabot takarja amit eddig kaptam a Season karira, és Season 11 végével az fog e átkerülni a non season postaládába. Vagy most az kaptam meg és amikor a Season véget ér. Megkapom az itemjeimet és azzal együtt a "plan" is bekerül már beaktiválva a kovácshoz vagy kapok e majd külön plant is. Mert amiket eddig dobott roland set darabok azok max transmognak lesznek jók.

"Ha jól értem akkor nem a Rolans set tervrajzait kapom majd meg?" Akkor is ezt kérdeztem. Kapok e majd plant (BP, Blueprint tervrajz etc....). Vagy csak ezeket a gyenge vackokat amiket a headrig's gift vagy mi dobott kapom meg.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100114) Delávégá válasza Micsurin (#100113) üzenetére


Delávégá
tag

Klasz specifikus setekhez sose járt plan, nem is létezik. Csak dropból, Kadalából vagy kanais cube-ból tudod megszerezni őket. Amit season alatt szerzel azt mind megkapod nonseasonben. De ez már 11 season óta így van.

(#100115) Micsurin válasza Delávégá (#100114) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszönöm a választ. Akkor futottam pár kört feleslegesen Seasonban ezek szerint. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100116) reelc válasza Micsurin (#100113) üzenetére


reelc
veterán

Azalapján válaszoltam a kérdésedre, amit megértettem belőle.

Ez a hsz-ed már világosabb volt, mert kifejtetted, miről is van szó.

Mindegy. részemről befejeztem.

(#100117) DaveHutt válasza grimm2015 (#100109) üzenetére


DaveHutt
őstag

Corpsemancer, non-seasonben félretettem egy ilyet, ha DB problémáim akadnak.

http://www.diablofans.com/builds/91330-corpsemancer-txiii-speedfarm

(#100118) rumkola válasza reelc (#100116) üzenetére


rumkola
veterán

az szép, mert én 3x olvastam el és egy kukkot sem értek belőle :D

(#100119) Mad_Wolf válasza grimm2015 (#100109) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

t13 rift speedfarmra ezt a corpsemancer buildet használom. nem kell hozzá túl sok anci. GR70-et pedig ezzel a builddel sikerült megcsinálni, elég könnyen, 1-2 anci, para 520 körül, gemek 40-45 kb. :) :DD

(#100120) Edge válasza proci985 (#100108) üzenetére


Edge
veterán

thx, s10-ben azért 112 megvolt vele 1200+ parával, most a 100 már menne.
majd haveréket megkérem hogy menjenek velem is pár kört ne csak a necrojukkal. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100121) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

kazuár pléjer vagyok, 0 db pancival lájftájm :D
van más is így?

(#100122) proci985 válasza Edge (#100120) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gondolom nem soloban

mondjuk 112 nagyon szep

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100123) grimm2015 válasza Mad_Wolf (#100119) üzenetére


grimm2015
senior tag

Köszi," bodry123 " is ezt ajánlotta, ezt még pont nem próbáltam eddig.

A GRrel nem volt probléma a 85 ment le kb 12perc körül, de még mindig nem érzem elég jól.

http://www.diablofans.com/builds/90975-rathma-god-gr-100-solo-s11

És azért azt hozzá kell tenni, hogy para is életre van osztva, meg kb minden.... (700paragonnal van kb 1.6milla hp)

Battlenet: Grimm#22690

(#100124) csecso22


csecso22
tag

Szaisztok
A Item restoration csak nekem nem müködik?
Mert egy itemet se mutat a listában.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#100125) pimpi001


pimpi001
tag

Rathma szett nem áll kezemre igy maradtam az Inarius-nal. azzal is lement 10 perc alatt a gr70. /pet-es nekem a wd /a Trag'oul's-t meg nem próbáltam. a lustaság....... Inariust tol meg valaki vagy mindenki a Rathmat tolja?

[ Szerkesztve ]

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#100126) faragojof


faragojof
senior tag

Még mindig hegesztgetik ezt ezt a játékot? :F
Négy halál egymás után úgy Rakanothtól GR-ben, hogy nem látom mikor öl meg. Vagy a hozzá hasonló őrzőtől.

Lagol mint állat, aztán szerver kapcsolódási hiba, és kilép! :W
Napok óta ez megy.
Aha, meg feladatok közt HC-GR70. Öhöm... :(((

"Formicate Under Command of the King,,

(#100127) AtHoS válasza faragojof (#100126) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A pancsereket lagolós szeróra dobja a game, szal ez van ;]

Szerk.

Na de félre a viccel....kliensben rakd át 32-bitre, hátha azzal problémázik nálad

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#100128) faragojof válasza AtHoS (#100127) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem pancser, csak a szerencsém elköltözött. :DDD

Megfigyeltem, 2-4 óra játék után ki kell lépni a blizz app-ból teljesen, és újra vissza. Így elkerülhettem az összeomlást. Eddig. Pár napja este 8-9 tájban a játszhatatlanságig silányul.
Korán kelő vagyok, hajnalban ha újra belépek két-három órán keresztül minden klafa, aztán indul a kilépős móka.

32bitesben van, ezt már hónapokkal ezelőtt át állítottam. :K

Egyébként ez a 2-4 óra játék, kilép-visszalépet is úgy vettem eszre, hogy mikor nagyon lagolt, mérgemben el mentem a dolgomat csinálni. Mikor vissza ültem, megint minden jó lett.
Mióta elindult a S11, azóta rossz az esti-éjszakai játék.

"Formicate Under Command of the King,,

(#100129) Cadal válasza faragojof (#100100) üzenetére


Cadal
őstag

Ja, és a Furnace. Olyat még nem is láttam S11-ben...

Párszor már volt téma, Furnace-t le kell gyártani! Elég egyszerű.

(#100130) faragojof válasza Cadal (#100129) üzenetére


faragojof
senior tag

Köszönöm, elmentem! :R
Emlékeztem rá, hogy volt már valamikor.

Úgy szoktam, hogy egyszerre megcsinálok az öt act-ból hét-hét bounty-t. Az ugye 35 láda. Eddig (S11) sosem volt hiányom egy tárgyból sem, ami kellett a karakternek valamelyikből kiesett, vagy Kadala kidobta. Ilyenkorra már a Kanai 90%-ban telített szokott lenni, vagy tele is van. T12.
Most? :(
Az anci tárgyak szetből? :(

Nagyon fura. S10-ben a Delsere's szett potyogott mindenhonnan. Az a szezon indulása után két-három héttel megszűnt.

Ja, igen! Sacred Harvester eddig egy esett, ment Kanaiba. Frostburn kesztyű, arany potyogtató, St. Archews kesztyű. Ezek marékszám esnek. Van hogy egy Act hét ládájából Frostburn nyolc esik egymás után. De ez a három kesztyű mindig, nagy számban.

Ennyikeh...! :DDD Kipanaszkodtam magam.

"Formicate Under Command of the King,,

(#100131) AtHoS válasza faragojof (#100128) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ott akkor memória hiány lesz..nálam produkált több, mint 4GB VGA mem használatot a játék. Meg is lepődtem ezen, szóval, ha kevés memós VGA kártyád van, akkor át kell nyúlnia a rendszer memóriába, amiről tudjuk, hogy a win nem a legjobban kezeli, mert folyton pakolgat a swap fájlba belőle

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#100132) faragojof válasza AtHoS (#100131) üzenetére


faragojof
senior tag

:K
Nem most lesz lecserélve a gépsárkány, vagy bármely alkatrésze.
Jó ez így. Időnként ki kell a játékból szállni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#100133) reelc válasza AtHoS (#100131) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom hogy játszik, de lehet ennek alapján megérné a grafikai dolgokat (a felbontás kivételével: élsimítást, stb.) a minimumra venni.

[ Szerkesztve ]

(#100134) rumkola válasza faragojof (#100128) üzenetére


rumkola
veterán

Ha mindig kb. ugyanakkor kezd szarakodni, lagolni, akkor nem a géped hibája hanem pl. a netszolgáltatódé.
Nekem is volt ilyen, pont az esti 9körüli időszak, Telekom ADSL-el. Örülök, hogy megszabadultam tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#100135) faragojof válasza rumkola (#100134) üzenetére


faragojof
senior tag

Több dolog adódik össze, tisztában vagyok vele. A gépem sem a legfrissebb, a szolgáltatóm is tékom. Decemberben lett 50megás, azóta többször volt vele baj. De Nagykőrösön az elérhető legjobb, legolcsóbb.
Diginek csak usb stickes internete van.
Invitel, ööööö izéééé... ;]
UPC nincs internet szolgáltatás.

reelc: ;] Meg kell kérdezni tőle! :DDD Értek hozzá valamicskét, így első dolgom volt a beállításokat (nem sok van belőlük) végig zongorázni. Élsimítás kikapcsolva (GTS450 1Gb, mint mondtan nem új a masín). Shadow kikapcsolva, spec. engem idegesít is, meg nem is tartom életszerűnek. A többi meg ki-be kapcsolgatás után úgy maradt ahogy. nem tesz hozzá, nem vesz el a játékélményből.
Egyébként a keresztfiammal szoktunk duálozni, neki sokkal modernebb gépe van, de időnként a lagolás őt is idegesíti rendesen. Így a Blizz is benne lehet a dologban, szerintem.

"Formicate Under Command of the King,,

(#100136) DaveHutt válasza faragojof (#100135) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azt a GTS450-et sztem cseréld le egy GTX950-1050-RX460-ra és a problémáid megoldódhatnak kis ráfordítással. Proci miféle a gépben? 4 GB Ram renéljük van benne.

(#100137) faragojof válasza DaveHutt (#100136) üzenetére


faragojof
senior tag

PhenomII X4 965 #3,4GHz
8GB ram

Persze ha ezen problémák egy Corei5, 16GB ram, GTX750Ti 4GB, 256GB SSD alatt is rendszeresen előjönnek, akkor nekem egy még modernebb masina alkatrészeibe kellene befektetnem azt a pénzt, ami nincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#100138) ZrogNV


ZrogNV
tag

Sziasztok!
Ha a Jesseth Arms fegyvert berakom a cuba és convert set item funkciót hajtok végre, lehet belőle shield?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#100139) rumkola válasza ZrogNV (#100138) üzenetére


rumkola
veterán

Lehetne, de 2db-os seteknél nem működik a konvert, csak a kettőnél több darabosoknál.

(#100140) SQX_Barto válasza ZrogNV (#100138) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem, csak kettonel tobb darabos settel mukodik.
Es azt hiszem a kraftolt seteknel (Aughild, Sage stb) nem mukodik akkor sem.

Lassan mar blizzard meghegeszthetne a webes karakterlapot, mert lassu is, meg neha bugos is :U

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100141) GabN73


GabN73
addikt

Rossz látni, hogy mások 1500 para környékén 7 pancival nyomják, nekem meg így 1000 körül szinte csak crusader itemek esnek DH-val... :DDD

(#100142) SQX_Barto válasza GabN73 (#100141) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Majdnem 2300 paragonnal, van kb 1 karakternyi hasznalhato primalom 7 karin osszevissza :D
Bar legalabb majdnem minden karim full anci, sokuk kovezett is, szoval annyira nem panaszkodom.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100143) DaveHutt válasza faragojof (#100137) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szerver oldali lag, illetve netkapcsolat lesz a ludas akkor. Ennek ellenére a GTS450 nem mai darab.

(#100144) grimm2015


grimm2015
senior tag

Van valami számláló generátor a játékhoz, ami kiszámolja a tárgyak bónuszaiból (legendások passzívját is beleérte) a sebzést?

Mert hiába a szám értékek, némelyik összeadódik, a másik meg hatványozódik.
És nem ártana tudni, hogy melyik éri meg jobban,

pl " Your Secondary skills deal 250–300% additional damage while Bone Armor is active but reduce the remaining duration of Bone Armor by 4 seconds. " vagy a
Secondary Every point of Maximum Essence increases your damage by 0.5% and Bone Spikes generates 2–5 additional Essence for each enemy hit.

egy skeleton mage singularity idézésnél.

Köszi!

Battlenet: Grimm#22690

(#100145) pruzsi


pruzsi
őstag

Ez is meglett

(#100146) Edge válasza grimm2015 (#100144) üzenetére


Edge
veterán

van:
d3planner

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100147) TeeBee73 válasza faragojof (#100137) üzenetére


TeeBee73
addikt

i7 4790K, 32GB RAM, 8GB VRAM, és 30/10 Mbit-es net mellett, szólóban is lagol néha. Szóval, a szerver a ludas. (Igen, 32 bit-re van állítva).

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#100148) Elemental válasza TeeBee73 (#100147) üzenetére


Elemental
addikt

Nézd már, a nyuggernak milyen cucca van :)

[ Szerkesztve ]

(#100149) TeeBee73 válasza Elemental (#100148) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD
A határvédelem is jól fizet, és a 30 éves jub. jutalom is közrejátszott a fejlesztésben. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#100150) TeeBee73 válasza Elemental (#100148) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ja, a csajok is ezt mondják ha randi/vacsora után előveszem a "családi ékszert"... ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.