Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100901) DaveHutt válasza proci985 (#100895) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez vmi eszméletlen, köv. seasonben asszem DH-zok ismét. :)

(#100902) Edge válasza gjohnny (#100900) üzenetére


Edge
veterán

Sztem félre értettél, nem meglévő buildek finomhangolásáról beszélek, hanem olyanokról amik még nem léteznek, nyilván blizz tudja kb mit lehet kihozni miből, de eleve azért van PTR hogy mi teszteljünk, erről kék is volt régebben hogy ők változtatnak a mechanizmuson és számokon onnantól kezdve a ppleken múlik mit hoznak ki belőle. (konkrét példa emlékszel még amikor a twisteres wizard a forgószelet a map bizonyos szegletein egyhelyben pörgette és mindent darált? az sem ptren derült ki)
De ha csak az adatokra gondolok, pl. az egy fix adat ha akármilyen build le hoz x magas gr-t.
De az nem hogy egy gr-t leavelsz, szted hány gr-t leavelnek és hányat visznek végig? Naugye.
És itt most nem vitatkozni szeretnék, mer leszarom, csak azt se kéne hinni hogy a blizz mindenható mert ugyan mindent lát de nem biztos hogy mindent ért is(pláne ha állandóan cserélgetik az embereket a posztokon).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100903) proci985 válasza Edge (#100899) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:K

pl a DH LoN is kapott buffot es az nincs LBn, ami csak reszben lehet amiatt mert kb egy maroknyi ember jatszott vele a jatekstilusa miatt.

S2M4et se nagyon lattam es gyanus, hogy annak is mennie kene 100 fole. M6 szinten.

ami itt UEbol a lenyeg, hogy masodik este p600on GR70-75ot lehet quick riftelni soloban es kb kapott egy 20-25GRes buffot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100904) J0shu4M1ll3r válasza proci985 (#100903) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A Yang-ot gondolom újra ki kell farmolni, mint amikor változtatnak az itemeken, ugye?
A napokban esett egy Primal, de így marad újra a craft.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#100905) proci985 válasza J0shu4M1ll3r (#100904) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja de anci yangot hamar ki lehet farmolni. nekem mondjuk az egyetlen panci yangom eddig most PTRen esett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100906) J0shu4M1ll3r válasza proci985 (#100905) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Igen, tudom, de azért pár könnycseppet majd elmorzsolok érte :D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#100907) _ocsisajt válasza proci985 (#100898) üzenetére


_ocsisajt
őstag

köszi az infókat, na majd meglássuk :) Amúgy új szezonig most ezen fogok filózni, hogy sweepsader vagy multidh :)))

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100908) Gorneck válasza Edge (#100902) üzenetére


Gorneck
titán

Én tegnap néztem végig 1 srác videóit, ahol 800 paraszintig osztotta ki a WD-jét, mikor classic buildet próbált...Jade+HT+Arach+LON kb hasonló riftek mellett lehozta a 100-at.

Egy brutál katyvasz lesz az egész...és sajnálom, hogy a PTR-re nem kerülnek fel az eredmények...bár ahogy elnézem pl 2 WD felállás is simán bele fog férni egy jó kis 3P-s történetbe. HT ismét elég bitang lett...

Gorneck#1239

(#100909) faragojof


faragojof
senior tag

A light-cheat Blizz féle kivédéséről van valahol valami info? :U
Konkrétan. A bounty pályákon megkeresem azokat a helyeket, ahol nagy százalékban találni xp-poolt. A felvétel után indítok GR-t, hogy gyorsabban lépjek szintet. GR72-től haladtam visszafelé. Ha két-három poolt vettem fel, aminek elégnek kellene lenni akár két GR-re is több szinttel, az esetek kilencven százalékában már a rift elején kapok olyan ellenfeleket, amik egy hitelnek, és buktam a boostot. :W
Ezt kipróbáltam GR65-ig. A rift elején 4 percig még elit sem volt a pályán, akkor jött egy Rakanishu stílusú, és hosszú ütlegelés meg rohangálás után elvesztette az életereje felét, majd egy hittel kivégzett. Újraéledéskor a petjeim egy szemvillanás alatt megölték. A pálya többi része tele volt elittel, akik úgy hullottak mint a legyek, és 8 perc alatt lehoztam a riftet.
De van képmentésem GR67-ről is, ahol a rift 99-dik százalékánál sikerül megölnie, pont mielőtt a guardian megjelenne. Azért ez is meg volt 10 perc alatt bőven.
Boost nélkül GR70 alatt nincs halál, 10 percen belül mennek a riftek.
Kíváncsi vagyok, meddig kell lefele menni, hogy lehozzam riftet xp boosttal halál nélkül? :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#100910) KubanitoS válasza faragojof (#100909) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez mióta lenne cheat? Csak simán kihasználod a játék adta lehetőségeket. Az pedig, hogy GR65-69-en fekszel inkább user error. ;)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100911) czpitti válasza faragojof (#100909) üzenetére


czpitti
senior tag

menj 12-eseket ott nem halsz meg.A pool az olyan ha valami agyonberhet vele az agyon is fog verni.majd ha 2-3 perc alatt végzel egy 70-essel akkor tologasd ott magadon.speedgr-en van haszna igazábol a tobbi csak idopocsékolás.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#100912) Cadal válasza faragojof (#100909) üzenetére


Cadal
őstag

A felvétel után indítok GR-t,

Na itt rontod el! Tolj olyan GR-t amit gyorsan le tudsz hozni (természetesen minél magasabbat) és a pool-t a GR bezárása előtt vedd fel miután leölted a guradiant!!! Ugyanis 2-3 szezonnal ezelőtt a sok - nobosskill - GR runok miatt a blizzard változtatott a dolgokon és a megszerezhető XP nagyobb részét záráskor adja oda, nem hentelés közben. (Ez persze csak GR-re igaz!) LEtolsz egy Gr-t felveszed a pool zársz, új Gr... stb. és ha kb bejártad azokat a helyeket ahol legnagyobb eséllyel fordulnak elő pool-ok akkor new game!

[ Szerkesztve ]

(#100913) czpitti válasza Cadal (#100912) üzenetére


czpitti
senior tag

Ugyanannyit kapsz a zárásért mint a gr-ért rgkillig.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#100914) faragojof válasza KubanitoS (#100910) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem fekszem, pont ezért tűnt fel a fentebb leírt dolog. GR70 alatt tízből tíz megy tíz perc alatt, vagy ahhoz nagyon közel. Boosttal max kettő.
Az, hogy béna vagyok, nem kérdés.
De hát azért nemár. XP boosttal többszöröződik a bénulási index? :F
Azért hívom light-nak, mert csak kihasználom a lehetőséget. Ha Blizz szándékozott volna, akkor tesz poolt a GR-be is. :K

Cadal: Erre nem is gondoltam, majd letesztelgetem így is. :R :DDD

czpitti: Aztán ahhoz a "70-es GR-hez 2-3 perc alatt" mennyi paragon pont kell? 1200? :DDD
Hiszen pont ezen dolgoznék az xp boosttal.

Az a speed build annyira nem áll a kezemre, hogy még....
Egyelőre nem érzem a ritmusát.

"Formicate Under Command of the King,,

(#100915) KubanitoS válasza faragojof (#100914) üzenetére


KubanitoS
veterán

600 körüli paragonnal, normális cuccokkal és értelmes builddel 3-4 perc egy GR70.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100916) faragojof válasza KubanitoS (#100915) üzenetére


faragojof
senior tag

Normális cuccokkal? :))
P810 és még nem esett normális anci vállas. :P
Kb. 50.000 blood shard, meg kismillió BD. Oszt semmi....
TravellerP - CompassR no anci.

Különben is, már mondtam, hogy béna is vagyok.
Witch Doctor a kedvencem. A Wizard még megismerésre vár.
A DH kimondottan irritál. Nem fogok csak azért egy karakterrel játszani, mert "de qrva haladós meg erős".
Ezeket a dolgokat is csak azért írtam le, mert feltűnt. Ha ki volt már beszélve itt, akkor bocs.
Teccikérteni? ;)

"Formicate Under Command of the King,,

(#100917) DaveHutt válasza faragojof (#100916) üzenetére


DaveHutt
őstag

Spirit Walk, cheat death passzív skilleket használod? Olyan alacsony GR-en a Gargáknak hamarabb le kell darálni az ellent, mint hogy ezekkel a skillekkel meghalj.
Egyébként kilistázott dpsed mennyi? Anci fegyvert használsz?

[ Szerkesztve ]

(#100918) faragojof válasza DaveHutt (#100917) üzenetére


faragojof
senior tag

Ez lenne a karakter.

"Formicate Under Command of the King,,

(#100919) DaveHutt válasza faragojof (#100918) üzenetére


DaveHutt
őstag

A szükséges cuccaid megvannak. Néhány javaslat. Szép Area Dmg rolljaid vannak, amik ilyen alacsony GRben még nem olyan erősek. A fegyveredben az area dmg-et forgasd 10% dmg-re. Továbbá a Short Mans fingered horribilis, beugrottál annak, hogy ancient. Egy non-ancient dupla crittel, és vmi plusz stattal jóval többet érne. A Travelers Pledge se az igazi, kevés a Crit damage.

Ezekkel a módosításokkal sztem tudsz előre lépni, de a lényeg a játékstílus lesz. Ha lerohan egy pack az elején, akkor csak a Spirit Walk fog megmenteni. Ezt kombinálhatod egy Soul Harvesttel is, hogy a toughnessed ugorjon, aztán spuri.

Nekem ennél rosszabb gearrel 75-ig elment a Helltooth Garga néhány szezonnal ezelőtt. A lényeg a Soul Harvest stackek kimaxolása mindig.

[ Szerkesztve ]

(#100920) _ocsisajt válasza faragojof (#100918) üzenetére


_ocsisajt
őstag

még mindég nagyon buták a petek? Most már jó ideje nem WDztem... de az katasztrófa volt/ott hagytam abba, hogy pusholnám a legjobb időmet és a gargák meg "cigiznek" nem messze, nekidőlve a falnak, mondván "break time van, kuss legyen"... újraidézés meg ugye CD, mondanom sem kell (mert ugye bepirannyázott tömeg+elitek arcába idéztem az előző sarkon)... mondom what? :((( :((( :U
:DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100921) faragojof válasza DaveHutt (#100919) üzenetére


faragojof
senior tag

Oké! Átforgatom őket. :R
Egyébként amit látsz, az nem beugrós. Egyszerűen nem volt jobb. A vállas is azért olyan, amilyen, mert ez volt a legjobb amit dobott a gép. Összesen négy ancit dobott belőle (egy még mindig bent van a ládában), de csupa semmit érőt. Ezen meg van +15 Garga, +Int meg +area dam. A gyűrű ugyanígy. Kényszerhelyzet.

_ocsisajt: Ha régen is ilyenek voltak, akkor tényleg rájuk férne egy kis frissítés! :DDD Időnként a sírba tudnának kergetni a butaságaikkal! :W
Mint egy igazi birkanyáj. Az orruk előtt a elitek, ezek meg a képernyő négy sarkában b@zizzák a talpasokat.
Szomszédot egyszer megkérdezem majd, mit gondol, mit csinálok olyankor mikor kihallatszik a házból a nyitott ablaknál: "Ne azt üsd már te b@rom, ott van az orrod előtt akinek ki kell taposni a belét!!! :Y
:))
A legjobb, mikor elfutok a harcból hogy mellém teleportáljanak, és mire újra odaérünk az elitekhez, egy sincs mellettem mert szétfutnak és elkezdik ütni az elhagyottakat.

"Formicate Under Command of the King,,

(#100922) _ocsisajt válasza faragojof (#100921) üzenetére


_ocsisajt
őstag

AZAZ! tökéletesen átérzem :DDD :DDD :DDD

ezzel tehetnének valamit... BIZTOS volt már suggested idea valamék diablos külföldi (akár official, kékek által látott) fórumon, hogy ha CD-n van a garga, akkor a gomb megnyomásával "ráirányítod" arra mobra ahol áll az egérkurzorod... ezt már régebben is így gondoltam mielőtt lett volna még command skeleton a necronál... natessék! ha ott meg van, akkor miért olyan bonyi implementálni ezt a featurét??? esküszöm ha ezt megcsinálnák, akkor abban a pillanatban vissza is térnék garga WD-re! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100923) faragojof válasza _ocsisajt (#100922) üzenetére


faragojof
senior tag

Ha ezt megcsinálnák, megígérném, hogy soha többet nem káromkodok nyitott ablaknál! :DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#100924) faragojof válasza DaveHutt (#100919) üzenetére


faragojof
senior tag

:))
Egyszer élünk felkiáltással vettem egy rare gyűrűt, és átforgattam legendre. Elsőre beadott egy SMF-et normál legendben. Átforgattam legendben, beadott egy ancientet, 6%CHC - 47%CHD - 619Int-el. :Y
Öööö...
Holnap szombat, lottóhúzás. Töltenék ki lottót. Van valami tipped? :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#100925) Edge válasza Edge (#100880) üzenetére


Edge
veterán

hm fb meteor buildel gr100-at lehoztam nagyon könnyen, első nyitásra, az idő inkább a mászkálással ment el, az rgre meg elég volt 30-40 sec, ja és nonanci offhand, low rollos anci fegyóval.

jópofa a ptren szórakozni, de hogy ez így menjen élesbe annak sztem kicsi az esélye...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100926) reelc válasza proci985 (#100898) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, igen a cdr-em, és az elemental dmg-m iszonyat gyenge. A mostani szezon is úgy néz ki, hogy megint kb. semmi használható cuccom nem lesz a DH-nak, amit cserélhetnék NSben (ékszer sem).

GR93, 12:11 alatt lement, de a GR94 nem, bukó. Még mindig a tegnapi cuccokkal vagyok, nem adott be normálisabb statos ancient íjat, még simával rohangálok. Majd megpróbálom jobb íjjal is.

(#100925) Edge: Grat.

(#100927) proci985 válasza Edge (#100925) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

amekkora buffot kap a tobbi kaszt szvsz lehet...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100928) DaveHutt válasza faragojof (#100924) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezigen. :)

(#100929) Delávégá


Delávégá
tag

Igazán rakhatnának bele a játékba valami shop félét ahol cosmetic cuccokat lehet venni apróért. Ha raknának bele értelmes szárnyat ami jól néz ki akkor én vennék, no persze nem 10-15 euróért. Sokakat vonz ez a gyűjtögetés és tuti van adatuk hogy ilyesmit mennyien vennének a WoW alapján. Akár transmog csomagokat is lehetne beletenni. Csak ugye ezekhez is ember kéne aki jól kinéző cuccokat tudna készíteni..

Esetleg még tehetnének be pet/wing/portrait frame lootot az eddigiek alapján.

[ Szerkesztve ]

(#100930) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

[link]
Remélem lassan bejelentik a szezon végét... :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100931) persil válasza SQX_Barto (#100930) üzenetére


persil
nagyúr

Olyan szupi ez a hatter/betuszin valasztas az oldalon, tenyleg, egy orom olvasni, foleg mobilon.

Ja, nem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100932) czpitti válasza SQX_Barto (#100930) üzenetére


czpitti
senior tag

Még ne jelentsék csak.Épp elkezdtem begemezni a wizt.tolnék vele pár solot mielott bezárják a bazárt.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#100933) Ghoost


Ghoost
tag

Monkok, INNA LTK buildet próbálta már valaki? Egész mókás és jól lehet vele haladni "alacsony" paragonnal is :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#100934) noblem1983 válasza Ghoost (#100933) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ha marad élesben is ilyen jó akkor begemezem én is v az Uliana-st azt láttam durvának még. A másik a barbár ha a ww megmarad ilyennek ahogy videóból láttam pár napja

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#100935) Ghoost válasza noblem1983 (#100934) üzenetére


Ghoost
tag

Nem PTR, éles season :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#100936) noblem1983 válasza Ghoost (#100935) üzenetére


noblem1983
senior tag

Valóban :C Sajnos ilyen fegyverekből nekem csak kuka verzió van v Rabidból még az se :)

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#100937) reelc válasza Delávégá (#100929) üzenetére


reelc
veterán

Az ázsiai szerveren van ilyesmi, amikor bevezették nyilatkozták, hogy a 2 másik régióban nem akarnak ilyet csinálni.

Tegnapi hotfix.
Olyan izék. Megkeserítik az egyszeri DH életét. Örültem az UE buffnak, hogy lerakhatom az Impalét (amit szeretek), és újra UEzhetek (amit szintén szeretek).

Erre buffoltak egy nagyot az Impaléra/Shadowra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#100938) _ocsisajt válasza Ghoost (#100933) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nekem a játszopajtásom monk b*zi és azzal tolja, mindketten casualok vagyunk már totál, moncca ő picit többet játszik (most 990 para szezon) de rekordja gr90 (976-on hozta) :) szal hatékony ja

most néztem top100 (HC-Bdragon) :DDD :B mi lenne, ha tényleg többet tolná :D

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100939) rumkola válasza reelc (#100937) üzenetére


rumkola
veterán

úristen, ez valami vicc? :F

(#100940) Edge válasza SQX_Barto (#100930) üzenetére


Edge
veterán

Sztem október vége, az még odébb van...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100941) reelc válasza rumkola (#100939) üzenetére


reelc
veterán

Jó vagy rossz vicc?
Gondolom annyira, amennyire a kékek viccelni szoktak.

Amúgy a Karlei's Point előző, 60-80%-os változása nem sokat ért. Megértem, hogy még erősítettek rajta + a szetbónuszon is. Még nem próbáltam, de így már alternatíva lehet újra a buffolt UE mellett.

[ Szerkesztve ]

(#100942) DaveHutt válasza reelc (#100937) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs ezzel semmi gond. Armoryben megférnek egymás mellett. :)

(#100943) reelc válasza DaveHutt (#100942) üzenetére


reelc
veterán

Persze, hogy nem gond, jó ha van életképes választék.

93-ig jutottam az UEvel a gyenge fegyver (nem ancientes, de jó statos, de így -300dps-t bukok) és az alacsony cooldownom miatt.
94-95-öt lehoztam most az Impaléssel. Szintén vacak a cooldownom, ezen liveon javítanom kell.
A 96-ot 25mp miatt buktam.
Ilyen magas GRekben még nem voltam, egyesével mentem felfele 91-től.
Szerintem mindkét szetből kitudom majd sajtolni a GR97-et. 80 körüi gemekkel van augmentálva mindkettőm, majd ez is megy fentebb. Mindez P1400 körül.

Felélénkült a DH LB, pár napja a GR92 Rank 129-re volt elég, most a GR95-öm a Rank 345-re.

[ Szerkesztve ]

(#100944) rumkola válasza reelc (#100941) üzenetére


rumkola
veterán

Ez nagyon nagy buff ennek a karinak szerintem. Igaz nem PTR-ezem, nem látom mit tudnak a többiek, de ezt így leírva látni elég komoly.

(#100945) Bird


Bird
addikt

Blizzard nagyon úgy tűnik zárolni kívánja a d3-at. Felhúznak minden karit és szettet azt jóccakát.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100946) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Vajon a globe maximalizalas ki fogja nyirni a Rathma speedet?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100947) reelc válasza rumkola (#100944) üzenetére


reelc
veterán

Én nem vagyok túl jó, emellé alacsony a Paragonom és a cuccaim is hagynak maguk után kívánni valót.
Akik nem "szenvednek" ilyesmiben, azok jóval fentebb vannak.

A solo GR PTR LB 1. helyezettje jelenleg 106-114 között van minden classnál. Tudom ez relatív, embertelen Paragon/nagyon jó, keményen augmentált gear/ügyesség/szerencse - de legalább látszanak a maximumok. Persze figyelembe véve azt is, hogy nem sokan PTReznek.

Most liveon 103-117 között van classonként az első helyezett.

A buffok annyit érhetnek, hogy szinte mindenki ugorhat önmagához képest akár +7-10 GR-t. Ezt most személyesen tapasztalom, liveon GR90 a csúcsom, most PTRen GR95-nél járok, és érzem hogy van még +1-2 fölfelé.

Csak neked kerestem az LBn 2 hasonló szintű karit (Paragon: direkt az LB teteén lévő alacsonyabbat kerestem, cuccok minősége is hasonló):
P1339 GR103 Impale
P1285 GR104 Tal Rasha wiz mindkét kari kb.80-90-es gemekkel augmentálva.

Szóval igen, leírva soknak tűnik, de a gyakorlatban inkább szintrehúzás. Olyan szintű buffok vannak, hogy amit a Karlei tőr először kapott igazából szinte semmit sem jelentett a GR90 fölötti régiókban. De így hogy dobtak még rajta és a szettet is buffolták emellé, így már szép.

(#100945) Bird: másfél éve volt hasonló szintű patch, amikor nem 1-2 tárgyat és 1-2 szetet buffoltak. Persze azóta csak óvatosan nyúlkáltak, és egyszerre csak pár dologhoz.

[ Szerkesztve ]

(#100948) RohamBilly válasza Edge (#100940) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Megfigyelhető két hetes időablak a szezonok végének bejelentése előtt. Ha ez 70 napos szezon lenne, akkor már kijött volna 3 napja az értesítés.

Ha viszont 84 napos szezon lesz, akkor 09.28-án csütörtökön várható egy bejelentés és 10.12 lehet a vége a szezonnak, amivel egy időben az s12 kezdődátuma is kiderül.

Innentől lehet fogadásokat kötni, hogy maradnak-e a csütörtöki indításnál vagy visszaállnak a péntekire.

A necro patch sok új itemet hozott így a szezonok közötti pihenő 27 nap volt szemben a "szokásos" 7 v 14 nappal, ami kb. s5 óta váltakozik, ami az utolsó 90 napon túli szezon volt.

Ez a mostani patch meglévő dolgokra vonatkozik, akármennyire is fog vastagon a tolluk ez most nem igényel sok időt, hogy átállítsák, amiket akarnak.

Ez csak az egy gyenge jóslat semmi egyéb:
S11 vége: 10.12
S12 kezdés 10.19 csütörtök vagy 10.20 péntek
70 napos szezon esetén pedig a vége is passzolna a "szokásos" december 30 végű szezonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#100949) RohamBilly válasza RohamBilly (#100948) üzenetére


RohamBilly
kezdő

+1 indok a rövid szezon közti pihenőre: a néha 2-3 perces várakozó sor a PTR-en annyit tesz, hogy most sokkal többen játszanak ott mint bármikor, nem fogják ezt nagyon elhúzni, ez most egy népszerű szezonnak ígérkezik, de ilyen véleményeket lehet olvasni a zsátubén is.

Lehet itt tippelni a metát is, de én azt látom, hogy para1000-1100-on, gr110-ig 2 support mellet, alig van olyan kari kombó, ami nem életképes, aki meg eddig se jutott ennek a közelébe, ezután sem fog, viszont a lentebbi gr szinteken még inkább megnő az egymással most pariba hozott karik változatossága.

(#100950) reelc válasza RohamBilly (#100948) üzenetére


reelc
veterán

Nemrég én is gondolkodtam rajta.
A szezon napok száma nem mérvadó, mert eltérhet a 70 naptól. A pénteki zárás igen, és az utóbbi alkalmakkor előtte 2 héttel a végének a bejelentése is.
Ha jövőhét pénteken bejelentik, akkor 77 napos szezon és október 6-i zárás lesz.

Régebben nyilatkozták, hogy körülbelül 3 hónapos lesz a szezon. Ezt elég lazán kezelték a kb. 70 napokkal (kivéve legutóbb a Nekro miatt).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.