Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100951) Ghoost válasza _ocsisajt (#100938) üzenetére


Ghoost
tag

Elég jó cuccai vannak, nem csodálom, hogy a 90et is lenyomta. Valamiért megunhatatlan az a build :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#100952) RohamBilly válasza reelc (#100950) üzenetére


RohamBilly
kezdő

s5 után 70 v 84 napig tartottak a szezonok ez visszakereshető a linken is amit betettél.

A szabijaim miatt persze pont jó lenne, ha az lenne amit Te vársz :)

(#100953) Gorneck válasza Bird (#100945) üzenetére


Gorneck
titán

Én inkább azt látom, hogy végre betartják azt ami ígértek...vagyis aminek benne kéne lennie a játékba már egy ideje...változatosság...mind1 melyik szetet szedem elő az jó legyen és most ezt megkapjuk.
Végre erős a Barb, végre erős Pala build...

WD-nek pl mind3 szetje 100+ 800-as paraszinttel + gemelve.

Számomra inkább az a kérdés, hogy mi a köv lépés, ha már ezt is képesek voltak meglépni (ideje volt, de nagyon). És nagyon remélem, hogy kicsit nagyobb homokozó felé mozdulnak és nem a roló felé...

Gorneck#1239

(#100954) reelc válasza RohamBilly (#100952) üzenetére


reelc
veterán

Így van, tanulmányoztam a saját linkemet. :)
Csak remélem, hogy a zárás a 70-hez lesz közelebb (77), mint a 90 naphoz. :) 70 nem lesz, mert akkor már bejelentették volna.

Más: GR96-97 lejött az Impalével a PTR-en. 2-3 Pylonom volt. Szerencsém volt a 97-tel 3 percem maradt még.

(#100953) Gorneck: Igen, én is ezt vártam régóta, hogy legyenek reális alternatívák. Majd nyomulok a Crusival is jó is lesz. Invoker, Akkhan.
Pont az volt a céljuk amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#100955) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Hammeres crusrol van valami eredmény ptr-en?

(#100956) RohamBilly válasza Gorneck (#100953) üzenetére


RohamBilly
kezdő

A kövi lépés, az a support elhagyhatósága lenne már szerintem és ha azok nem kellenek, akkor végre diablózhatnánk is egy jót.

(#100957) proci985 válasza reelc (#100947) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

implaleben akkor van meg sokkal tobb, annak a buildnek szamit DHk kozul leginkabb talan a p szint.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100958) reelc válasza proci985 (#100957) üzenetére


reelc
veterán

Teljesen igazad van, a DH szóló PTR LB tetején egy Impalés van, ami a PTR fix után lett.
P2634 - GR112.
2-ik helyezett P4198 GR110-zel. Nagyon szép eredmény, de a harmadik is a P2000+ családba tartozik, szóval neki illene fentebb jutni.
Rajtuk kívül még jó sokan kerültek az LB tetejére az Impaléval.
A cuccaik, augmentálás (100+ kövekkel) hasonló.

Fire UEvel az 5-ik helyet érte el GR109, P3054-gyel és kb. 120-as augmentálásokkal egy illető. kb.133-as main kövekkel.
Marauder 7-ik hely GR109, P3198-cal, kb. 110-es augmentálásokkal. Kb. 110-es main kövekkel.

[ Szerkesztve ]

(#100959) reelc válasza reelc (#100958) üzenetére


reelc
veterán

Bocs, kicsit össze-vissza lett, és már nem tudtam újraszerkeszteni.
Érdekes látni az eredményeket. Persze majd az az igazi ami liveon lesz. :)

Szóval:
PTR
DH solo Nr 1: GR112, P2634, Shadow DH/Impale
Nr 5: GR109, P3054 Fire UE Multishot
Nr 7: GR109, P3198, Marauder, Cluster Arrow/Cluster Bomb

Jellemzően a P2000 körüliek, vagyis az LB csúcsán lévő kisebb szintű karik mind Impalésok.

Így ránézésre nekem a legnagyobb meglepetés a GodSlayer nevű kari.
Jelenleg 38-ik hely, GR105. P1198. 80-91 közötti augmentálások, 100-as main gemek. Nagyon ügyes lehet az illető, emellett jó nagy szerencséje is lehetett. 2 Primal, 2 normál tárgy, a többi ancient. Ez durva. :)

[ Szerkesztve ]

(#100960) Edge válasza reelc (#100959) üzenetére


Edge
veterán

PTR-en fb wizzel 105ön is alig tudnak lecsapni, érdekes lesz ez élesbe...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100961) DaveHutt válasza Edge (#100960) üzenetére


DaveHutt
őstag

Végre egy build, aminél nem kell sikítva menekülnöm a dögök elől. :)

(#100962) RohamBilly válasza Edge (#100960) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Érdekes lesz igen, xp-zéssel senkinek sem lesz gondja szerintem :)
s9-ben a gr80-85-ös wizi partyk voltak a menők. s10-ben most a necrok speedezik a gr100+-akat is akár.

Visszatér a pukkantós monk, ami mellé bármit oda lehet majd tenni, akár a kalapálós barbárt (mint s4 elején), egyéb monk és wizard generátor buildes karikat is, sajnos a crusi, a dh és wd buildeket csak hírből ismerem, de a számok és az 1-2 helyen felbukkanó damredekkel együtt azok sem fognak hiányt szenvedni partyk terén.

Szezon kezdés napján kötelező a gr70-et kivinni! :)

(#100963) Edge válasza RohamBilly (#100962) üzenetére


Edge
veterán

bárki mehet bárkivel és bárhol ez a cél a PTR alapján.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100964) Bird válasza Edge (#100963) üzenetére


Bird
addikt

A kérdés már csak annyi számomra, hogy mi okozta a Blizznél ezt a paradigma váltást? :U Nagyon úgy tűnik leakarnak tudni mindent egyszerre....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100965) proci985 válasza Bird (#100964) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pl hogy ne szalamizzak tovabb a jatekosbazist.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100966) Gorneck válasza Bird (#100964) üzenetére


Gorneck
titán

Sose fogjuk megtudni... :D Ellenben sok változás US fórum szerint azóta van mióta Don Vu újra visszatért. Én nagyon örülök ennek a sok változtatásnak... :) Lelkesen dolgozok az elmaradásaim pótlásán. :D

Egyébként ezt érdemes elolvasni: [link]

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#100967) Bird válasza proci985 (#100965) üzenetére


Bird
addikt

Ez már rég nem szempont... Lejárt lemez a d3 a Blizz háza táján.

Gorneck:örülök, hogy lelkesedsz. :R Este lehet fel is nézek (már ha, a körülmények engedik :U) :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100968) _ocsisajt válasza Ghoost (#100951) üzenetére


_ocsisajt
őstag

lehet lesz kövi szezonban alt-nak... most már biztos nem kezdek bele egy monk építésébe :)
De az a brutál, hogy alatta van (volt) olyan akinek majdnem 2x annyi paragonja van (volt) :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100969) Bennyboy


Bennyboy
őstag

kövi seasonba monkot kezdek, remélem az is op lesz

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#100970) kökény


kökény
aktív tag

Ha belegondoltok, ezzel a patchhel sokkal nagyobb/jobb dolgok jönnek, mint ez a randa Nekro behozatalával.
Részemről osztom Gorneck örömét és lelkesedését, ez bizony nagy dolog Blizz részéről, elég sok settet működőképesé tesznek, elindultak egy úton, megfogadták a playerek tanácsait, én is örök optimista vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban, úgy, mint a magyar focival és lám cirka 40 év után csak kijutottunk az EB-re :D
Na valami hasonlóban bízok én D3 téren is ;)

[ Szerkesztve ]

(#100971) Elamaas


Elamaas
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy jelenleg az XBOX ONE - PS4 - PC platformok tudnak e valamilyen módon együtt játszani partiban Diablo esetében?

Vannak már olyan játékok ahol működik a cross play a különböző fenti platformok között?

(#100972) Bennyboy válasza Elamaas (#100971) üzenetére


Bennyboy
őstag

hála az égnek nem, az kéne még, h a hekkelt konzolosok elrontsák a pc-s gameplayt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#100973) rumkola válasza RohamBilly (#100962) üzenetére


rumkola
veterán

Puki monk a szerelmem, de kb. S3 óta nem is tudom használni. :/ Most odabaszok ha így marad! :D

(#100974) KubanitoS válasza Bird (#100967) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lejárt lemez a d3 a Blizz háza táján.

Ezt mire is alapozod? A folyamatos frissítésekre? Talán a nekróra, amit pár hónapja hoztak be? Esetleg a feltételezhető jövőbeni druida behozatalára? Vagy simán arra, hogy végre kapunk egy igazán értelmes javítást, ami rendbeteszi a dolgokat?

Komolyan nem értem részedről ezt a pesszimizmust. Ráadásul mintha figyelmen kívül hagynád a tényeket. Divatos sírni mindenért manapság. Ha nincs érdemi frissítés, akkor azért. Ha van, akkor meg azért. lol

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100975) Bird válasza KubanitoS (#100974) üzenetére


Bird
addikt

Hol láttál sirámot? :U

A megjelenés óta játszok a d3-al, amit most látok engem nem győzött meg. Mint ahogy ezek a fejlesztések is csak ideig óráig kötik majd le azokat akik "csak" koca játékosok. A fanatikusoknak meg kb. mind1 mert csak a paragon hajkurászása a cél.

A lol-t meg nem értem. Csak azért mert nem egyformán látjuk nem kellene lenézni a másikat....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100976) czpitti válasza Bird (#100975) üzenetére


czpitti
senior tag

Jo lesz ez.Majd meglássuk mit lehet belole kihozni.Egy szezont el lehet tolteni majd igy is.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#100977) Gyuri27 válasza Bird (#100975) üzenetére


Gyuri27
félisten

A skornos firebatos idők voltak szépek. :K
Meg orrba szájba kerestük a furmányokat és nem esett. Be szép is volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#100978) Bird válasza Gyuri27 (#100977) üzenetére


Bird
addikt

Valamikor 1.6 környékén a legjobb build volt a bates tüzes wd. :R Meg aztán a tereptárgyakban folyton elakadó macikat is megszerettem.... Köszi Gorni! :R :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100979) RohamBilly válasza Bird (#100975) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Válaszolva a nem létező sirálmokra, meg költői kérdésekre. Ha egy cég hosszú távon gondolkodik, akkor hajlamossá válik figyelni az ügyfeleire. Itt az ügyfél a játékos, jött a nekro és meg is vették sokan.

Előtte viszont hónapokig, évekig érkezett tőlünk azaz a játékosoktól az a temérdek infó, ötlet, tényleges sérelmek, bugokra való rávilágítás, amiknek a nagy része még ezzel a patch-el se lesz javítva.

Ez a cég akkor fog tudni újabb bevételt generálni, ha a játékosok érdeklődését felkelti és fenn is tartja.

A szemléletváltás szerintem annak köszönhető, hogy ha nem akarják bezárni a bazárt és további bevételeket terveznek, ahhoz előbb vissza kell csábítani a játékosokat. Minél változatosabb a játék, annál több játékos is tér vissza, mert nem mindenki akart hirtelen necro-zni most sem. Aki már két féle karihoz jól ért az is ritkaság manapság.

Tehát az, hogy most hirtelen le akarnának tudni mindent az most nekem pont nem így tűnik, hanem előre megágyaznak olyan dolgoknak, amiket majd később bevételi forrásként szánnak beépíteni a játékba. Ezt meg csak a diablóval nem játszották el eddig, a többi játékuk 1-2 évente kap valami fizetős kieget és mindegyiken kaszálnak is szépen.

Én is mint sokan mások csak azért bízunk a Blizz-ben, mert szeretjük a diablót '96 óta. A változtatásokhoz pedig a megfelelő csapaton kívül eddig is csak tök kellett volna, ha most ezt a Don Vu-t felhatalmazták végre kellően nagy töke lehessen, akkor további változások is lesznek még. Eddig 2 éven keresztül csak az aktuális legjobb metát próbálták mindig félbe vágni, ami sikerült is, aztán a játékosokon múlt a hasonló teljesítmény elérése nem a Blizzardon. Balancoljanak csak tovább én azt mondom.

(#100980) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Szezonban para360 koruli helltooth dokival jatszok. A nagyja meg van a buildnek, par cucc ugyan hianyzik, illetve johetne tobb ancient, de a lenyeg meg van.
Torment 10en szetdaralnak az allatkaim mindent, greater-bol meg az 50es ment le olyan 8 perc alatt, de hajlamos vagyok meghalni.

A kerdes igazabol, hogy a kb 8-10mrd sebzesek (garga) es a 200m-3mrd koruliek (kutyak) milyennek minosulnek? Ez csak nagy atlag, eleg gyakran latok 15-20mrd-os criteket is a gargaktol, illetve gyakran a "sima sarga" critek is tobb milliardosak. Csak mert en ugy latom, hogy menne ez feljebb is, ha nem dolnek el olyan konnyen. Szoval nagyon keves a sebzesem es minden cseppre szukseg van, vagy oke igy es most mar menjek ra a tulelesre?

Direkt nem linkeltem profilt, meg nem irtam pontosan minden erteket, mert nem a build epites resze erdekel, csupan, hogy ilyen sebzesek mennyire szamitanak kevesnek.

Remelem ertelmezheto, amit irtam :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100981) DaveHutt válasza Bennyboy (#100972) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs hekk seasonben, ne terjessz marhaságokat.

Egyébként nem. Xbox-PS4 pedig mehetne, tekintve, hogy minden ugyanaz a két verzión.

(#100982) reelc válasza Bird (#100964) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem semmi sem változott.
kb. 1,5 éve volt utoljára olyan patch a 2.4.1, ami komolyabb volt, karinként több szetet buffolt, kaszt specifikus és nem specifikus tárgyakat hozott, sőt leg gemeket is átdolgozott.

Nagyon örülök, hogy buffolnak sokmindent, de remélem nem fogják másolni a 2.4.1 utáni időszakot.
Nem baj ha nincs sok saját új ötletük, ott a fórumjuk, vannak nagyszerű ötleteik a rajongóknak.

[ Szerkesztve ]

(#100983) Bennyboy válasza DaveHutt (#100981) üzenetére


Bennyboy
őstag

akkor gondolom kamu az is amikor tárgyakat hekkelnek és 1hitelnek mindent. Nemrég linkelte vki, h seasonba milyen bugot találtak konzolon (1-2-t kell visszalapozni kb). Engem nem izgat a konzol de nem kell elfogultnak lenni. Részemről ennyi nem izgat a téma csak gondoltam megosztom a véleményemet :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#100984) gdevil válasza persil (#100980) üzenetére


gdevil
aktív tag

Szia!

Neked hogy van több Gargád?
Én akármit csinálok, velem mindig csak 1db Garga jön.....

(#100985) errorcode06 válasza gdevil (#100984) üzenetére


errorcode06
őstag

Szerintem ezzel

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#100986) gdevil válasza errorcode06 (#100985) üzenetére


gdevil
aktív tag

Ilyenem nincs :(
Ezért még úgy látszik hogy farmolnom kell.....

(#100987) SQX_Barto válasza gdevil (#100986) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Var meg a kovetkezo patchet vele, mert valtozni fog, ha jol tudom, es akkor a patch elotti, az mar nem lesz jo.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100988) _ocsisajt válasza Ghoost (#100951) üzenetére


_ocsisajt
őstag

feljött 70-ik helyre LON builddel... 1005 paragon only :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100989) Edge válasza _ocsisajt (#100988) üzenetére


Edge
veterán

Ez csak megint azt mutatja hogy hcn alig játszik vki.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100990) mpierre válasza Edge (#100989) üzenetére


mpierre
veterán

Ns hc-n még annyian se. Én is abbahagytam 1000 paragonnál. Most néha ökörködöm egy kicsit.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#100991) DaveHutt válasza Bennyboy (#100983) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az 1hitelés a hackelt, 360-ból importált save fileok mistt van non-seasonben.
Az utóbbit nem értem, nem olvastam semmi ilyet.

(#100992) faragojof válasza Edge (#100989) üzenetére


faragojof
senior tag

Én játszanék, D2-ben is élveztem nagyon.
De amíg a szolgáltatóm képtelen stabil, szakadásmentes netet biztosítani, addig inkább csak önszívatás a hc játék. :W :(((

"Formicate Under Command of the King,,

(#100993) persil válasza gdevil (#100984) üzenetére


persil
nagyúr

Japp, ahogy errorcode06 is irja, short mans finger gyuru. Nagyon fontos, mert ha 3 gargad van, akkor harom helyen osztja le a milliardos pofonokat, valamint harom helyen is ot utik helyetted :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100994) Delávégá válasza persil (#100993) üzenetére


Delávégá
tag

Csak ne lennének olyan buták mint a föld. :D

(#100995) rumkola válasza faragojof (#100992) üzenetére


rumkola
veterán

én is nyomnám, de ugyanez tart vissza

az a vicc, hogy SC-ben nincs szakadás, HC-ben pedig van
ebből pedig biztos vagyok benne, hogy nem a szolgáltatónál van a hiba

(#100996) faragojof válasza rumkola (#100995) üzenetére


faragojof
senior tag

Nálam errorozik mind a kettő.
Most ott tartunk, hogy én hetente legalább háromszor hívom őket hibabejelentéssel. A szervizes gyerekkel beszélgetünk kicsit, ő lejelenti a hiba elhárítását :F :W , én meg két nap múlva megint bejelentem. ;]

Egyébként mint kiderült, a tékom trükkösen adja el sávszélt. A kínált 50M netből nem kapsz meg csak jó esetben harmincat. A 30M-ból csak tizennyolcat, a 20M alapból meg csak tizenkettőt. :W
Náluk van a hiba, dokumentálva van. ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#100997) persil válasza Delávégá (#100994) üzenetére


persil
nagyúr

Ezert kell ujracastolni oket, bele a hepajba :D Legalabb nem olyan uncsi a build :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#100998) rumkola válasza faragojof (#100996) üzenetére


rumkola
veterán

ADSL? Nekem ugyan ez volt tékommal pár éve, amikor szar helyen laktunk. A végén kiderült, hogy rossz modemet adtak vagy rosszul állították be a vonalat, ADSL-t a VDSL helyett vagy fordítva, már nem emlékszem.

(#100999) faragojof válasza rumkola (#100998) üzenetére


faragojof
senior tag

Halvány fogalmam sincs. Azt tudom: 10M-ról lett nagyobbítva 50M-ra februárban. Ha jött belőle 40M, akkor jó volt. Ha csak 18M, akkor minden szakadt, router újraindítás, gép újraindítás nem segített. Telefon a supportnak, ott b@szkódtak valamit, routert újraindították, minden klafa kb. két hétig. Aztán megint előlről, két hétig megint jó.
Aztán július végétől káosz. Két-három naponta vonalszakadás, sebességcsökkenés, support.
Nem írom tovább, tele a tékommal a zacsi.

Szeptember 7.-én lejárt a szerződésem, most 24.-én jön az új szerződés, két hetem van az elállásra.

Beleolvastam a telekomos topikba, mindenki átkozza őket. :W
Hirdetik a nagy sávszélességű hozzáféréseket, de csak a töredék sebességet szolgáltatják. Plusz a folyamatos szakadás.
Az itteni szerelősrác azt mondta, ezen a hálózaton (Nagykőrös), nem is szabadna 30-50 megás netet ajánlani, nem bírja a hálózat mert öreg.
A város túlsó felén meg megy az optika. Ide is hozzák majd, csak senki nem tudja mikor.

"Formicate Under Command of the King,,

(#101000) Gyuri27 válasza faragojof (#100999) üzenetére


Gyuri27
félisten

A maximumok szép nagy számok. Amiért szép nagy számokat kell fizetni.
De a minimumot kell nézni. Amit garantál.
Pl 10 megás netnél nem több mint 3 akkor érdemes elgondolkozni és csak akkor megkötni ha nincs más szolgáltató. Vagy a többinél is ennyi a minimum, de ez olcsóbb.
Ha viszont nem jön a minimum verheted az asztalt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.