Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100551) DaveHutt válasza HellGreg (#100546) üzenetére


DaveHutt
őstag

LON LTK emlékeim szerint, ami nem támaszkodik Unityre. Na meg a support Monk.

(#100552) Steven


Steven
addikt

Kivezeti a régi ph-s klánt? elég gyengusz emberek maradtak ott van valami új klán kemény magnak?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#100553) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a regi PH klant mar senki, a leader elerhetetlenne valt.

a HunPHba ment at az emberek joresze.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100554) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Ha mar a klannal tartunk, aki szeretne komolyabban Nonseasonban jatszani, a ClanNS-ben meg van jocskan hely. Fokepp nemzetkozi a csapat, de szep lassan beszivarognak a honvitarsak is :)
Paragon 1300 es 85 solo a kovetelmeny (nem tudom mennyire szigoruan vannak ezek veve)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100555) GabN73 válasza SQX_Barto (#100554) üzenetére


GabN73
addikt

Múltkor láttam egy 12xx-es dh-t, szóval jöhet az inv ;]

(#100556) Steven válasza SQX_Barto (#100554) üzenetére


Steven
addikt

nekem solo 94 et törölték ... viszont csak 1260 as vagyok akkor az bukó ?:D

amúgy azért kéne értelmesebb klán mert idegsít hogy nem lehet össze szedni 100+ os csapatot...
csak külföldiekkel...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#100557) SQX_Barto válasza Steven (#100556) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nagy resz meg most is kulfoldiek vannak nalunk, Juhi, Killusion, en meg meg egy srac magyar jelenleg, akikbol csak Juhi meg en vagyunk aktivak, tobbiek neha feltunnek. 100+-os GR-ek viszont surun vannak.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100558) Phausto válasza SQX_Barto (#100557) üzenetére


Phausto
tag

Milyen karakterekre lenne igény a klánban? Support-ra gondoltam hogy kellene építeni valami jó kis supp barb-ot. Igaz még csak alulról verem az 1000 paragont, de igyekszek :) Már én sem szezonozok, jó lenne valami jó NS klán ahol valami konstans csapattal lehetne nyomulni.

(#100559) shotika


shotika
őstag

Patch után ez se fog érni semmit:D ...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#100560) SQX_Barto válasza Phausto (#100558) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Supportoknak (monk es barbar is) mindig orulunk, ha magas lenne a paragon dps is lehetne, de igy azert meg ha feljossz 1300-ig akkor is keves dps-re.
Paragon meg kellene tornaszni, azert ennyire nem vagyunk rugalmasak sajnos :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100561) reelc válasza SQX_Barto (#100554) üzenetére


reelc
veterán

Jól hangzik, meg is felelek a követelményeknek.

De az a helyzet, hogy a hunPH-nál fogok most bepróbálkozni.
Igazából fogalmam sincs, milyen arányban vannak ott az NS-Seasonos játékosok.

Jobban szeretem az NS-t, de a szezon első 2 hetében szezonban szoktam lenni. Ha jó a társaság, akkor kicsit tovább, de max. kb. 1 hónapig. Utána visszavágyom NSbe. Ez nálam egyfajta hagyomány lett, hogy elhúzzam a Guardianig a Journeyt, ami max. 2 hét szokott lenni.
De egy jó klánnal, társasággal, nőhet a szezon hossza számomra.

Ami meg a partyzást illeti, az alacsony Paragonom miatt valószínűleg a supp monk szerep jutna nekem (NS). Tescós kivitelben van, javítgatom ahogy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#100562) JSaN


JSaN
addikt

Mivel en is kilettem rakva HE-bol, igy en is mennek mas magyar klanba ahol kicsiket is befogadnak.
Jatszom jatszogatom de nem jon a paragon, nsben van 1000 para, (tudom nem sok) seasonokban altalaban 600-800 kozott kifulladok, de addig megcisnalok mindent ami csovon kifer guardianig stb.
Pedig dokimban van 2500+ oram, be vennek hunph-ba? kit kell keresnem?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#100563) rumkola válasza JSaN (#100562) üzenetére


rumkola
veterán

Azért nem jön a para, mert nem csapatod a GR-t partyban. 2500+ az kurvasok /az én mértékemmel/.

(#100564) Delávégá


Delávégá
tag

Megbolondult az accsi rendszer? Olyan accsikat ad be amihez közöm sincs. Publicban bounti alatt adott 2-3 olyan accsit amihez közöm se volt.

(#100565) Gyick válasza rumkola (#100563) üzenetére


Gyick
őstag

Azért nem cspatja a Gr-t party-ban mert nincs kivel....:) Publicon meg nehéz találni jó grp-t.

[ Szerkesztve ]

(#100566) Edge válasza Gyick (#100565) üzenetére


Edge
veterán

A megoldás a communitykben van, ott mindig találni partyt.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#100567) Dekuator


Dekuator
tag

Sziasztok!
A hunph klán engem is érdekelne.Mert ahol most vagyok nem egészen úgy működik ahogy gondoltam.
Kit kell keresnem? A nicknevem Marses#2704.
Előre is köszi.

(#100568) solyomb válasza JSaN (#100562) üzenetére


solyomb
tag

Mi a bubanat tortent a HE-ben? Partvonalra kerult mindenki?

(#100569) need


need
addikt

azért ez bár botrány.. a két napja tartó laggolás..publikot már nem is próbálom.. annyira gáz..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#100570) faragojof válasza need (#100569) üzenetére


faragojof
senior tag

Játszhatatlan! :((( El tudom képzelni egy T13 HC játékos arcát, ha belefut egy ilyenbe.
Tegnap ötször próbáltam HC karaktert indítani, mire rájöttem, hogy esélytelen...

"Formicate Under Command of the King,,

(#100571) need válasza faragojof (#100570) üzenetére


need
addikt

ismered azt a viccet..?!

Két gyerek beszélget
- képzeld apu rá ütött a kaláccsal a kezére..!
- és mit mondott..?
- csúnya szavakat kihagyjam..?
- akkor semmit..

na reggel Riften T13 köptem 1et és kiléptem!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#100572) proci985 válasza Dekuator (#100567) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elvileg hibat dob h mar klan tag vagy

JSaN: alap! dobtam meghivot. meg szerintem anno veled meg ubereztunk is (ahogy kb a fel topikkal).

btw nekem is csak 1300as para szintem van pedig elso nap vettem meg.

(#100561) reelc: season elso ket heteben majd mindenki szezonozik aztan utana valtozo. dobtam meghivot

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100573) havri1 válasza faragojof (#100521) üzenetére


havri1
félisten

Ezt a kanai leírást a google is kidobta nekem elsőre, de 2015-ös, és a nagyon régi, már ezek közül szinte semmi sem működik. 7 recept van, most meg 10 . Újat keresnék :)

Más:

Ha ezt a buildet használom (passzív skillek), erősebb a karakter sokkal, de iszonyatosan halok. Kb minden pofontól.
Ha pedig ezt, valamivel szívósabb, de gyengébb :)
Mi a franctól halok az első verziónál? Lehet soloban kéne tolnom, és teplart is használni? Jelenleg szinte semmit nem használok templaron, mintha nem is lenne. Ér valamit? Ez a leírás jó neme? Unity gyűrűt ha felveszem, félek, sokat vesztek sebzésben, nem?

Múltkor játszottam olyan partyban, ahol valamelyik karaktertől kaptam marha jó védelmet, és az első verzióval is simán életben maradtam. De ha egyedül maradok, vagy más van bent, aki nem ad ilyen védelmet, végem mint a botnak.

[ Szerkesztve ]

havri

(#100574) havri1 válasza havri1 (#100573) üzenetére


havri1
félisten

Karakter

havri

(#100575) Phausto válasza havri1 (#100573) üzenetére


Phausto
tag

Azért ez a Kanai kocka használat nem egy agysebészet szerintem. Totál fölösleges videókat nézegetni hozzá. Egyrészt szerintem a játékban a kockánál is le van írva elég egyértelműen hogy mi kell egy-egy recepthez és mi lesz a végeredmény, másrészt meg ha mégse világos, akkor kipróbálod hogy mit csinál. Ami egy kicsit bonyolultabb, bár szerintem az se igényel mérnöki diplomát, az a gem augmentálás.

(#100576) havri1 válasza Phausto (#100575) üzenetére


havri1
félisten

Köszi az értelmi szintem meghatározását.
Mivel nem kevés alapanyag szükséges hozzá, nem kísérletezgetek feleslegesen, főleg úgy, hogy van egy fegyverem mondjuk, ami kiesett 2 hónap alatt, nem darálnám be véletlenül.
Másrészt, nem világos. Ott van mit csinál, mi kell hozzá. Belerakom, és nem csinálja meg. A miértjét keresem.
Videóval nekem egyszerűbb, vagy legalább egy MAGYAR leírással. De hiába a sok leírás, ami 4-5 patch-el ezelőtti, és a 70%-át már nem tartalmazza.
Az én időmben még nem volt kötelező az idegen nyelv tanulása, mint a mai fiataloknál, az angolom nem szakmai.
Remélem van még valaki itt a PH-n, akinek hasonló gondjai vannak a játékbeli fordítással, és segít, nem csak olt.
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#100577) Phausto válasza havri1 (#100576) üzenetére


Phausto
tag

Nem akartam személyeskedni, ne vedd magadra.
De ha mondjuk leírnád hogy pontosan mi nem világos, lehet mi is tudnánk segíteni. :U

(#100578) Phausto válasza havri1 (#100573) üzenetére


Phausto
tag

A dokid meg azért hal mindig, mert se Sacred Harvester-ed, se Henri macskád nincs. Ja meg a Lakumba bracer is hiányzik. Ezek mind védelmet adnak.

[ Szerkesztve ]

(#100579) RohamBilly válasza solyomb (#100568) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Kiváló játékosok is kiléptek már a HE-ből saját maguktól is. Ott most az történik ami, én nem is fogom kommentálni.

A magyarok többsége meg kb. 30 különböző klánban helyezkedik el ennek ellenére a két magyar communityben meg nincs összesen 150 aktív magyar, akik vannak azok is főleg csak trollkodják azokat, akik vagy nem játszanak olyan sokat, vagy nem tapasztaltak, tisztelet a kivételeknek, akik néha tényleg foglalkoznak az alacsonyabb szintűekkel.

Mindenkinek más az elvárása magával vagy másokkal szemben, én személy szerint nem tartom nagy teljesítménynek, ha valaki csak xp-zik és 2x akkora paragon mint más, viszont nincs eredménye se soló, se party kategóriában.

Jómagam a játékos skilljét nézem mindig és akárhol tart a szezon, hogy ha valaki benne van a top100-ban, akkor az tud játszani, akár soló eredmény, akár partyban vállalta valamelyik szerepet és érdemes bevenni bárhová is jelentkezik.

Ennek ellenére a legtöbb klánban nem egy nagy közösség van, hanem kialakult kis klikkek, akik csak akkor játszanak másokkal, ha hiányzik a 4 emberből valaki. Ez a klánon belüli "kívülállóknak" nem fog tetszeni úgysem, idő kérdése és kilépnek, ha ezt érzékeltetik velük, hogy csak pótléknak kellenek.

A butát kell helyre tenni sok ember fejében, mert sokkal többre jut mindenki, ha nem csak az erőseket keresi a partyjába hogy húzzák (mert ők úgyis megunják, ha visszafogják őket), hanem olyanokat keres, akikkel egy szinten van és van elég akarata, hogy saját erejéből fejlődjön. Az így együtt elért eredmény is sokkal jobb érzés, ha pedig ezt nem 4 főre gondolja valaki, hanem az egész klánra, akkor az egy fasza közösség lesz, de ilyen jelenleg sehol sincs igazából.

(#100580) Delávégá válasza havri1 (#100576) üzenetére


Delávégá
tag

Valószínűleg azért nem csinéja meg mert vagy nincs elég alapanyagod vagy már bent van a kockában vagy nem jó itemet raktál be. De a képernyő felső harmadában kiírja hogy mi a probléma. De ha elmondod melyiknél nem megy a dolog és hogy csinálod akkor biztosabbat is tudunk mondani.

(#100581) faragojof válasza havri1 (#100573) üzenetére


faragojof
senior tag

Én nem használtam eddig csak az 1-2-3-4-10 recepteket.
1. Tárgy elhelyezése a kockában. Kell hozzá Bounty material meg Death's Breath meg a tárgy amit bele akarsz tenni.
2. Reforge Legendary. A legendás tárgy tulajdonságait tudod újra osztani, véletlenszerűen. Qrva sok Forgotten Soult használ, kb. semmilyen eredménnyel. Persze én alapból híján vagyok a szerencsének. Úgy tudom, nem fog normálból ancientet dobni.
3. Ezt használom sokat. Sárga rare tárgyból csinál legendary-t. A sárga tárgynak megfelelően sárga késből legendary kést, baltából baltát, mojoból mojot. Dobhat ancientet is. Számomra a fentebb leírt szerencse faktorral. :DDD
4. Set tárgyat beletéve véletlenszerűen ad ugyanabból a setből másfajta tárgyat. Adhat normál set tárgyból másfajta ancientet.
10. Augmentálás. Ancient set holmit érdemes, ha a tulajdonságai is megfelelőek. Kell még hozzá a megfelelő ékkő, attól függően mit akarsz a karakteren erősíteni. A sárga Flawless Royal Topaz az az intelligenciát erősíti. Kell még hozzá egy kő, 50-es szint fölött bármilyen. Nem karakterspecifikus, a kő tulajdonságai nem jelennek meg a tárgyon.
A többit nem használtam még, nem volt rá szükségem.
Azt hiszem erre gondoltál. :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#100582) Phausto válasza faragojof (#100581) üzenetére


Phausto
tag

2. Rosszul tudod, dobhat ancient-et.
4. Ezt is rosszul tudod, mert itt meg nem dobhat ancient-et.

De aztán persze lehet én tudom rosszul. :DDD

(#100583) RohamBilly válasza havri1 (#100576) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Egy kép többet mond 1000 szónál is. Szóval ha valamivel gond van, küldjed csak képpel és többet és hamarabb fog tudni segíteni itt bárki.

(#100584) faragojof válasza Phausto (#100582) üzenetére


faragojof
senior tag

A szerencse faktoromba az is bele fér, hogy te vagy én tudom rosszul! :DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#100585) havri1 válasza Phausto (#100578) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!

Van mind2, de nagyon rossz statokkal. Ha felrakom, 1.5M -ról 800e környékére esik a damage. T10 helyett T4-en tudok csak végigmenni, borzalmas. Ezért is gondolkodtam el a kockán, valamit ki kéne hozni belőle.
1-2 recept nem gond, 1-es már majdnem tele minden a tulajdonságokkal, 2-et nemrég használtam. Az 6 alapanyag közül 5 bountyból van ugye, ezekből típusonként 5-dbot használ 1 tekerésénél. Itt tekertem 8-at, ez sokba fájt, és nagyon rosszakat adott. "C" vágányra tettem a projectet. És ez még csak a kard, hol a macska... :DDD

Most ezért tolom a T10 bountykat publicba, hogy termeljem az alapanyagokat, hátha ez lesz a megoldás majd, mert esni rohadtul nem akar egyik sem. Ez az 1-1 esett hosszú idő óta.

(#100580) Delávégá: Most játszanak a gyerekek, nem tudom megnézni, de a 3 vagy 4-est próbáltam, több ezer alapanyag van mindenből, plusz az tárgy, de piros cannot hibaüzenet mindig. Próbáltam random más tárgyakkal, de semmi. Nem tudom mi a baj.

(#100581) faragojof : Köszi, igen! Na pont ezért rontottam el a 3-ast, mert én legendaryt raktam bele. Amúgy a 2-es dob simából ancit is, már próbáltam.

:R

havri

(#100586) faragojof válasza havri1 (#100585) üzenetére


faragojof
senior tag

Ez a most használt WD-m, az itt tanácsoltak meg ez oldal alapján raktam össze.
Ebből az oldalból nyílik ez is. Érdemes átböngészni. Ha chrome-ot használsz böngészésre, akkor a jobb felső sarokban a csillag mellett van egy gomb, a fordításhoz.
Néha elég kusza, de ki lehet vele silabizálni a mondanivalót. :R

És még valami. 15K+ blood shard Kadalánál, mind vállasra. Az eredmény egyetlen használhatatlan ancient. :W
Tegnap elkezdtem inkább gatyóra vadászni. Első körben 1200 blood shard, no nyeremény. Kanaiban rare forgatás, másodiknál jött az a gatyó ami rajtam van.
Nemtom sírjak vagy nevessek... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#100587) Phausto válasza havri1 (#100585) üzenetére


Phausto
tag

Már nem azér de a jelenlegi build-eddel ha felraksz egy nagyon szar Sacred Harvester-t még akkor is röhögve kellene vigye a T10-et macskanélkül is. Valamit szzerintem nem jól csinálsz. :U

(#100588) havri1 válasza Phausto (#100587) üzenetére


havri1
félisten

Átpakoltam, tekergettem, most 1.2M a damage, és tényleg megy a T10 ezzel is, de csak gyors teszt volt.
Megpróbálom kifarmolni az ancikat ezekből, ruháim is csak simák, egyszerűen nem akarnak esni, nem vágom mit rontok el.
Bár a Suol Harvestnek nem kéne 10-re nőnie a kard miatt már? 5 fölé nem megy most se.

[ Szerkesztve ]

havri

(#100589) Phausto válasza havri1 (#100588) üzenetére


Phausto
tag

A számok nem mindig számítanak. A jó cucc és a megfelelő stat-ok a lényeg. Az hogy milyen szám van a damage sheet-en nem mindig mérvadó.
Az hogy nem esnek a cuccok az nem a te hibád. Ez egy ilyen játék. Én jelenleg konzolon tolom a szezont egy barbárral. Para 600-nál járok lassan és még sehol egy Furnace. Hogy akadályoz-e? Igen. Hogy szét**sz tőle az ideg? Naná. De ez ilyen sajnos. Valamelyik szezonban mikor meg monk-al voltam, akkor meg Unity nem akart esni az istennek se. De előbb utóbb kidobja, kérdés hogy meddig bírod idegekkel. :DDD
A Soul Harvestnek meg muszáj lenne 10-re nőnie a kés miatt, ott nem tudom mi lehet a bibi. Menj be nagy tömegbe és nyomd rá. Muszáj neki 10-ig stackelni. :U

(#100590) Delávégá válasza Phausto (#100589) üzenetére


Delávégá
tag

Patch-el végre helyre teszik azt a skillt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#100591) Phausto válasza Delávégá (#100590) üzenetére


Phausto
tag

Ja hogy ez most szar? :W Oké. Ezt nem tudtam. :D

(#100592) Delávégá válasza Phausto (#100591) üzenetére


Delávégá
tag

Csak a stackelése furcsa. Ha nem egyszerre rakod fel a 10-et akkor nem az egész frissül. Amit korábban raktál fel annak simán telik az ideje és nem frissül fel. Patch után olyan lesz mint a bone armor, de lehet ez csak engem zavar. :D

(#100593) Delávégá válasza Phausto (#100591) üzenetére


Delávégá
tag

"Egy újabb stack hozzáadása a korábbi stackek időtartamát is frissíti, ezáltal könnyebben halmozható és fenntartható."

Erre gondoltam. :)

(#100594) Phausto válasza Delávégá (#100593) üzenetére


Phausto
tag

Igen, közben néztem a Patch Notes-ban. Azt nem tudtam hogy ez így működött eddig.

(#100595) Gorneck válasza RohamBilly (#100579) üzenetére


Gorneck
titán

Lehetne, normális vezetőséggel... :) Lidércekkel csak rosszabb lesz...és lett is.

Én pl Megalodonnal tolom a 2p-ket...98 ig jutottunk idáig...99-re meg már kurvára kéne a Parapont...no meg a jó dinamikával megáldott rift...ugyan ezzel 1000-be éppen benne van az ember...ellenben, ha azt nézem, hogy LON WD 2k alatti szinttel 100 felett már elvétve, akkor sztem nem is olyan rossz...és ha még hozzáteszem, hogy nem épp az őszi falevél módjára esek kelek, akkor az csak plusz jóság.

Engem nem szokott érdekelni a szint, láttam Én már elég nagy Parás Monk-ot/WD-t esni kellni (és még DMG se volt)...ha vki ügyes, akkor az 800-as szinttel jól fogja tolni...ha meg még képes feldolgozni és elfogadni a tanácsokat az meg külön jó... :)

Jahh igen...és NS-be tolom, kicsit belfáradtam ebbe a farmoljuk szét az agyunkat dologba. Szerencsére a kövi pecs is tesz róla, hogy Sezlonyba be se tegyem a lában...még 1 hétre se...

Gorneck#1239

(#100596) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Tudtok oldalt, ahol GR térképek találhatók pylonok esetleges helyének jelölésével?
Régóta játszok, így a fele a zsigereimben van, de az új térképek közül a kastély mapot még most is tanulom, a pylonjaikról meg lövésem sincs, és ráadásul ahol most tartok, nekem fontos lenne, hogy ne vaktában keressek. Gyorsabban megy az időm mint szeretném, de ha elkapkodva előrerohanok akkor meg nem spawnol pylont.
Tárgyak, de főleg szettek magyarítása létezik? Sajnos az angolom csekély. A fordítókkal néha boldogulok, de csak ha már volt némi fogalmam az olvasottakról.

(#100597) Phausto válasza LittleBoss67 (#100596) üzenetére


Phausto
tag

Ha régóta játszol akkor hogy-hogy még eddig nem jöttél rá hogy teljesen random a riftek és a pylon-ok leosztása minden GR-ben? :U

(#100598) faragojof válasza LittleBoss67 (#100596) üzenetére


faragojof
senior tag

Valahol azt olvastam, minél jobban rohansz előre a riftben, annál kevésbé fogsz pylont találni. Azok véletlenszerűen generálódnak, mintegy segítve a játékost. Ha vágtatsz előre, átfutsz rajtuk mielőtt megjelennének. De sajnos nem találom az oldalt.
Ezt találtam meg, hol találsz exp. poolt

"Formicate Under Command of the King,,

(#100599) errorcode06 válasza Phausto (#100597) üzenetére


errorcode06
őstag

Azért ez nem teljesen így van ám...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#100600) Phausto válasza errorcode06 (#100599) üzenetére


Phausto
tag

Akkor hogy van? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.