Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100051) proci985 válasza DaveHutt (#100049) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:R Maranal tenyleg sokkal egyszerubb, UEnel meg foleg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100052) shotika válasza grimm2015 (#100048) üzenetére


shotika
őstag

A Skeleton Mage/ Singularity rúnával egy idézéssel, minden meglévő essence pontod 3%-val fog sebezni a mágus (egy idézés lehet 1-2 vagy Simulacrummal 4 mágus is), de ugye leszívja teljesen az essence-t. Tehát, amint újat idézel, a következőre az épp jelenlévő essence fog vonatkozni, tehát fel kell tölteni, mielőtt újból idézel. És persze figyelni kell a kockába berakott Reilana fegyver tulajdonságára is, azaz minden meglévő essence pontod után 0.5%-kal megnöveli a sebzést, de csak akkor adja meg, ha fel is van töltve (nem kell fullra, de az a cél, akkor a legnagyobb a damage). A Jesseth fegyver/off-hand párossal a ráirányított célra még 400%-ot rádob sebzésként.

Én a másik Rathmás buildet használom, ott ha ellövöm a Simulacrumot, adott rúnával, megkétszerezi a meglévő essence pontokat, x ideig.

Egyébként brutális, hogy mennyire le tudja ezekkel a buildekkel takarítani a pályát a nekro :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#100053) shotika válasza shotika (#100052) üzenetére


shotika
őstag

Töltöttem is fel egy videot róla, GR70:

[link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#100054) grimm2015 válasza shotika (#100053) üzenetére


grimm2015
senior tag

Köszi ez volt a baj, hogy nem magas eszenciával idéztem őket többnyire, tömegbe ugye ezért volt erősebb, jobban töltött :D Majd amazt is kipróbálom, de szerintem maradok emennél :D

Battlenet: Grimm#22690

(#100055) keneseig


keneseig
tag

Tudnátok ajánlani Nekró buildet T13 speed riftre és solo bountykra/bossokra is?

(#100056) DopeBob válasza shotika (#100052) üzenetére


DopeBob
addikt

:K

Jó nagyon. Én ~270es para kürül a season gearben már megcsináltam GR55-öt, csak arra kell figyelnem, hogy ne érjen hozzám semmi, mert az biztos halál, de a DPS-el nincs gond :D

Cuccokkal még nem nagyon foglalkoztam. Fegyóval szerencsém volt, ha lenne benne socket, szerintem a 60 is menne :D

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#100057) havri1 válasza Gorneck (#99975) üzenetére


havri1
félisten

Ha ügyes vagy, akkor az SH fenntartásával eléggé kényelmessé válik az egész és nem kell arra figyelned, hogy a WofD nonstop lent legyen.

Mi az SH? Bocsi, de nekem mindent szótárani kell, meg felírni, ennyi mindent képtelen vagyok megjegyezni :DDD

Tolom ezerrel, próbálgatom a kockában váltogatni a dolgokat, most próbálom maxolni a gargantuant, így lassabban haladok, de erősebb. Kicsit az zavar, hogy a Wall of Death nagyon lassú, 8mp cooldown van rajta, sokszor szerencsétlenkedek.

[ Szerkesztve ]

havri

(#100058) Delávégá válasza havri1 (#100057) üzenetére


Delávégá
tag

Soul Harvest talán? :) Tippelek én is.

(#100059) Bird válasza havri1 (#100057) üzenetére


Bird
addikt

Soul harvest...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100060) solyomb


solyomb
tag

A ring of emptiness hogy mukodik pontosan?
Ha a partyban van egy wd aki hasznalja akkor mindenki tobbet sebez a a bekopkodott mobokra vagy csak sajat karira hat?
Vagy esetleg ha bent van a gyuru de masik wd hauntol/kopkod, akkor is ad plusz dpst?

(#100061) havri1


havri1
félisten

Köszi. 5 a max, valaki írta, valamivel ki lehet tolni picit, rakeresek.

havri

(#100062) DaveHutt válasza solyomb (#100060) üzenetére


DaveHutt
őstag

Bennevan a leírásában. "You deal..." Azaz te/ti. Ez ezesetben csak a gyűrű viselőjére vonatkozik. Kötelező item dps WD-nek (Firebat, Spirit barrage?).

Más: legjobb solo GR push build DH-nak? Shadow Impale-lel 0 Ancienttel GR70et speedfarmolok 5 perc alatt. Magasabbra egyelőre papírnak érzem, eddig GR79 ment le vele, de baromi sokat feküdtem. Ma este nekimegyek a GR80+nak, ha összejön a Para600.

UE grenades/vmelyik Fan of Knives build mennyire lehet ennél erősebb? Azért kérdezem, mert Xboxon kizárólag Impale-lel nyomul mindenki, nem tudok viszonyítani.

[ Szerkesztve ]

(#100063) rumkola válasza DaveHutt (#100062) üzenetére


rumkola
veterán

Impalánál mindegyik build papírabb, előbb hal.

(#100064) DaveHutt válasza rumkola (#100063) üzenetére


DaveHutt
őstag

Arra voltam kíváncsi, melyik builddel tudok a legmagasabbra GR-ben jutni. Az egy dolog, hogy seggeltem a builddel, lesz majd az jobb is Paragonnal és Augmenttel. :)

1 éve játszottam DH-val, akkor Marauder Cluster Arrow vilt a menő, utána jött a LON FOK. Azóta leragadtam ezzel a kaszttal.

[ Szerkesztve ]

(#100065) rumkola válasza DaveHutt (#100064) üzenetére


rumkola
veterán

Akkor fogalmazok másképp: Impale-val jutsz legmagasabbra. :)

(#100066) Bird válasza rumkola (#100065) üzenetére


Bird
addikt

A legerősebb build, szoló magas grre nincs párja. A season acsik is a legkönnyebbek az impale dh-val.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100067) SQX_Barto válasza Bird (#100066) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem az UE granatos most a legmagasabb soloban? Legalabbis S10 vegen az volt a toppon, ha jol remlik.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100068) reelc válasza SQX_Barto (#100067) üzenetére


reelc
veterán

Kicsit becsapós a témakör.
Az hogy mi volt a toppon függ a hozzáadott dextől is (ezek mértéke: Paragon, augmentálás). Rengeteget számít, de ezt úgyis tudjátok.

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy az Impale abban nagyon jó volt, hogy egy átlagos játékos kevesebb kínlódással, vacakabb felszereléssel jobb eredményeket lehozzon már alacsonyabb szinten (mondjuk GR75-ön is akár), mint más builddel picit jobban felszerelkezve.
Ezt én is tapasztaltam, az ismerőseim is.
Az, hogy végül brutális dexszel megtámogatva végül melyik szet/build jött ki a legerősebbnek, nem tudom.
Nekem pl. a gránátos megoldások nem tetszettek, hiába voltak erősek, nem nagyon foglalkoztam velük.

[ Szerkesztve ]

(#100069) havri1


havri1
félisten

Jól sejtem, hogy ezeket a plusszokat úgy lehet elérni, hogy a kockában egy gemet meg a köveket hozzáadom az itemhez, és abból lesz ez a plusz?
A gem ebben az esetben megsemmisül? Minél erősebb, annál nagyobb + ad?

Ha én is inteligenciát akarok tolni, akkor melyik gem meg kő kell?

[ Szerkesztve ]

havri

(#100070) reelc válasza havri1 (#100069) üzenetére


reelc
veterán

Jól sejted, az Augmentálós recept az.
A kövek a saját tulajdonságukat adják hozzá.
PL. dexet a zöld ad.

(#100071) Gorneck válasza SQX_Barto (#100067) üzenetére


Gorneck
titán

Persze...1000-ből ha 1 rift kedvez hozzá. Impale jóval egyszerűbb...

Gorneck#1239

(#100072) SQX_Barto válasza havri1 (#100069) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A legendary gemet es 3 Flawless Royal gemet kell beletorni az ancient itembe. (csak ancient es primal ancientnel lehet)

Amethyst - Vitality
Emerald - Dexterity
Topaz - Intelligence
Ruby - Strength

Narmelyik legendary gemet hasznalhatod, minel magasabb a szintje annal tobbet ad hozza.
Level 80 - 400
Level 100 - 500
A legendary gem es a sima gem is megsemmisul. Utana valtoztathatod magasabb gemmel, tehat 80-as utan kesobb 90

Arra figyelj, ha Gem of Easet hasznalsz es kihagyod veletlen a sima gemeket, akkor leveszi a szint kovetelmenyeket az itemrol, es elpocsekoltal egy gemet. (a szintkovetelmeny levetelehez eleg egy 25-os gem)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100073) havri1 válasza SQX_Barto (#100072) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!

havri

(#100074) betyarr


betyarr
veterán

ezen a szinten milyen skilleket érdemes használni,ha minél jobban szeretném aprítani a jónépet?karakter: [link]

(#100075) Phausto válasza betyarr (#100074) üzenetére


Phausto
tag

Swift harvesting helyett overwhelming essence passive. Bone spikes-nál Sudden impact runa, siphon blood nem kell, helyette valami Curse. Bone spirit helyett mondjuk Devour. skeletonoknál Frenzy vagy Freezing runa. Skeletal mage-nél mondjuk Life support vagy Archer runa.

(#100076) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Keresnék valaki seasonba dps aki segítene az inna set dungeon-be.
Miután megcsinálom a fő küldit nincs időm végezni a mobokkal,és azokat kellene legyalúlni.
videoó

(#100077) Gyick válasza pruzsi (#100076) üzenetére


Gyick
őstag

Amennyire én tudom azt csak egyedül lehet...
Amúgy miért bu*zi a szerver megint?

(#100078) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Estimated wait: 139 minutes. :F :F A T-home a szar vagy a szerok?
szrk.: 236*

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100079) mpierre válasza Micsurin (#100078) üzenetére


mpierre
veterán

Nem a T, , nem a UPC, nem a stb, hanem a D3 szerók rottyantak le... 222 perc várokozás. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#100080) Hunbeast87 válasza mpierre (#100079) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Tévedés, nem csak a Diablo 3 szerverek haldokolnak, konkrétan a Blizzard szerverekkel van baj.
Gondoltam Overwatch-ozok kicsit, ha már írtátok, hogy baj van, de OW-n belül is 2000-es queue van. :O
Blizzard Twitter

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#100081) SQX_Barto válasza Gyick (#100077) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Siman segithet egy ember (tobbel meg sosem probaltam) a legjobb az egeszben, hogy barmilyen karakter lehet, en pl az UE Set Dungeont Kubanitos-szal csinaltam meg, o supp monkkal osszehuzta nekem a mobokat :D

#pruzsi: Ha lenne season karim, szivesen segitenek, de most nem indultam el, majd a vegen felhuzatok egy DH-t a portre miatt.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#100082) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hülye kérdés... de most így a mai season döcögésem végére alvás előtt megkérdem. :B

Van mód Ingame szerezni szárnyakat? Vagy csak valamilyen CE vétellel lehet?

A Necro pakkban meddig lesz elehető a szárny? (Csak 8.-án tudnám megvenni, nem csak a szárnyak kellenének alapvetően tetszik a necro. )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100083) reelc válasza Micsurin (#100082) üzenetére


reelc
veterán

A Necro pack tartalma a szárny, bármikor megveheted amikor tudod.

Jelenleg tudtommal ezeket lehet feloldani a játékban (direkt így írom, mert van olyan amihez Collectors Edition kell, vagy StarCraft 2 Deluxe stb. más játékok megléte, ezeket hagyjuk):

Green Wing: az összes set dungeont teljesíteni kell, de csak a Primary Objectiveket.
Green Leather Wings: összes set dungeon, de Masterre. Amúgy NSben is lehet ezeket, nem fontos szezonban, és időlimit sincs rá.
Cosmic Wings (Princess Lillian in Whimsydale): Rainbow goblin által nyíló portálon kell bemenni, és nagyon ritkán spawnolhat ez a Lilian. Ha spawnol, akkor dob szárnyat is.
Falcon Wings: Mysterious Chest Act 4 Gardens of Hope Level 1. Egy olyan láda spawnol néha, aminek a Mysterious Chest a neve, de kinézetre ugyanolyan mint a hagyományos láda. Ez sem egyszerű eset, ritkán spawnol, de a Cosmic Wingesnél még mindig jobb a helyzet.
Wings of the Crypt Guardian: Ezt alapból tartalmazza a Nekro pack.
Trag' oul Wings: az összes Nekro Achievementet teljesíteni kell hozzá.

Itt a forrás, tartalmaz minden kozmetikai cuccot.

(#100084) Outblast


Outblast
tag

Tud valaki valami jó módszert a Circle of Nailuys Evol gyűrű beszerzésére?
Lassan 600 para kb 40k BS Kadalánál és több 100 DB elcraftolása után még mindig nem adta be....
Olvastam hogy próbáljam lvl 4 necróval Kadalából, de már vele is elnyomtam vagy 5-6K BS-t és semmi....
Jó lenne már ha kiesne mert a Rathma szettel szeretnék feljebb menni mert a Tragoul stílusa nem jön be..

(#100085) Zoona válasza Outblast (#100084) üzenetére


Zoona
aktív tag

Minden este és reggel 10 miatyánk. Sajnos erre nincs más válasz, én is bemakkoltam 1-et miután több ezer BS-t költöttem el rá meg upgradeltem a gyűrűket. Végül Kadala dobta ki a héten. Ha nem dobta volna ki, szerintem már DH-nék :D Sajnos a Targul set nekem nem jön be, hiába azt tolja mindenki, nekem is a Rathma tetszik a sok pettel, haverokkal 87-90 gr megy is vele 4 főben. De lehet ráveszem magam majd a Targulra 1x.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#100086) gjohnny válasza pruzsi (#100076) üzenetére


gjohnny
tag

Ma este 7 után leszek, írj rám és segítek.

(#100087) gjohnny válasza Gyick (#100077) üzenetére


gjohnny
tag

Multiban is meg lehet csinálni a set dungeonokat. Az tud csak problémát okozni, ha pl. a feladat teljesítéséhez bizonyos számú ellent le kell ölni. Ugye ilyenkor ha a segítők leölik a másik elől az ellent akkor esélytelen. Emiatt ekkor azt kell csinálni, hogy ha megvan a feladat utána tudják a segítők gyorsan ledarálni a maradékot.

Nekem eddig a necro rathma set dungeon volt a legkönnyebb mint közül, elsőre meglett a fele idő alatt. A megfelelő buildel és cuccokkal sétagalopp.

Amúgy szerintem iszonyat táp kari lett a necro. Nagyon jól skilljei vannak, és jól lehet vele taktikázni is. Az is nagyon jó, hogy a peteknek lehet parancsolni, hogy kit támadjanak, nincs a WD nél tapasztalt fejeltlenség.

[ Szerkesztve ]

(#100088) Delávégá válasza Outblast (#100084) üzenetére


Delávégá
tag

Valahogy kiszenveded, jobb nincs. :D Jelenleg egy nagy káosz a loot rendszer. Össze-vissza esik minden.

[ Szerkesztve ]

(#100089) Bird


Bird
addikt

Azért aki a jelenlegi lootot kaotikusnak látja, nem nagyon játszott a vanilla d3-mal annak idején...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#100090) Micsurin válasza reelc (#100083) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm, és a linket is. Azt hiszem neki esek ennek a Falconnak. :R :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#100091) ooooobi


ooooobi
senior tag

Lassan fejlödgetö season wizzemnek esett egy ingeom anci, meg is örültem neki. Kár, hogy main statot kellett rá tekerni mert strenghtel esett, de legalább socketes volt :D

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#100092) reelc válasza gjohnny (#100087) üzenetére


reelc
veterán

Rathma nekem harmadjára lett meg. 2x buktam teljesen, harmadjára Master lett.
Biztos könnyű, ha nem erősen hiányos a felszerelés hozzá. :)
2 kezes kardom van, és még sárga mindhárom, karin lévő ékszerem. Csak a Krysbin's Sentence van a kockában, pl. a + Mage lehívós gyűrű sincs még meg, kb. arra megy minden nyersanyagom.

(#100090) Micsurin: Szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#100093) Delávégá válasza reelc (#100092) üzenetére


Delávégá
tag

Azt a gyűrűt én is elég sokáig farmoltam. Volt hogy hárman mentünk nekróval és nem esett, pedig zsákszámra hullottak a legó gyűrűk. Anélkül meg eléggé gyenge a build.

Btw nekem a Tragul jobban megy mint a Rathma, pedig a Rathmahoz jobb cuccaim vannak (set).

(#100094) reelc válasza Delávégá (#100093) üzenetére


reelc
veterán

Eddig GR51-ig elrángattam, talán egy 53-ast végig tudnék kínlódni megfelelő cuccok nélkül.
Champion 7/10-en állok, és viszem fentebb. :) P310.
Igazából egyik buildhez sincs még meg minden cucc, mindből hiányzik több valami (szetből csak a 2db-os fegyver szet hiányos, na meg a Traveller's, a ruha szettek megvannak).

(#100095) dante3 válasza Bird (#100089) üzenetére


dante3
addikt

Szerintem nem olyan rossz a loot, kicsit nehezen indul be, mint mindig, T10-től már jól dobja! :) Tasker kivételével, azt nem akarja az istenért sem adni, se kadala, se kocka, semmi

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#100096) DaveHutt válasza dante3 (#100095) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ancient Karleis Pont 750 DB-ből jött ki, és kb. 5%-kal jobb a non-ancientnél. Vicc ez az RNG, ezt azért kapom mert kiesett elsőre minden 1 hete a szezon indulásánál.

(#100097) faragojof válasza dante3 (#100095) üzenetére


faragojof
senior tag

TXI, paragon480.
Megszámlálhatatlan Kadala, DB a Kanai-ban. Mindent két dologra költöttem. 1db Mask of Jeram az se anci, Tasker nincs. :(((
Helltooth setból még nincs ancim.
Szerencsétlen vagyok, lehet inkább tetriszeznem kellene.
Vagy lennék inkább bolgár kertész mint TeeBee! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#100098) reelc válasza dante3 (#100095) üzenetére


reelc
veterán

Valóban nem rossz a loot ;] , néha semmi különbség T7 és T11 között (szólóban). Amikor kb. a T7 gyakoriságával esik leg.
A legjobb az, amikor T13-on egy darab leget sem dob. NSben nem egyszer jártam így.

(#100099) dante3 válasza faragojof (#100097) üzenetére


dante3
addikt

TXI-et farmolom én is, meg gr55-öket tolom, még csak P360! Tasker kéne nagyon kockába, meg várok egy normális Compass Rose-ra! Ancival én is xarul állok, csak a chest az, több sima, pedig hullanak, de semmi up. :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#100100) faragojof válasza dante3 (#100099) üzenetére


faragojof
senior tag

Ja, és a Furnace. Olyat még nem is láttam S11-ben. :DDD
De nem panaszkodom, mondom nincs szerencsém.

"Formicate Under Command of the King,,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.