Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56028) Gézengúz válasza Gézengúz (#55989) üzenetére


Gézengúz
addikt

Még egy pár szó az Alis, Lengyelországból érkezett, androidos fejegységről. (E46)
Ennek a működéséhez már nem szükséges a hátsó cd váltó megléte, mint az usb-s kisdoboz-gyári fejegység esetén, ahol a fejegység a cd váltó nélkül nem tudott cd-váltó üzemmódba kapcsolni. Szóval nyugodtan ki lehet venni.

Most, hogy vezettem is már vele, elmondhatom, hogy Torque, Igo hibátlanul, gyorsan működik. Zenelejátszás tökéletes. Wifi csak egy antennás, 72Megabites tempón ált össze az udvari routerral, ez gyakorlatban olyan 40/40Mbitben maximalizálódott. Wifi File Transfer Pro-t nyitva 4-5MB/sec körüli tempóval tudtam rá másolni pc-ről + az Igo térképfájlokat is egész gyorsan le tudtam cserélni a legújabbakra.

Telefon párosítás még kimaradt, de chatprogramból teljesen jó hangminőséggel tudtam beszélgetni ismerősökkel, külső mikrofont a napellenző mellé raktam. (Tartozék)

Rádióvétel talán még jobb is mint a gyárival volt, teljesen okés. A készülék gombjainak háttérvilágítását tetszőlegesen lehet állítani.

Egyedül az erősítő bekapcsoló drótot kellett forrasztanom, illetve az antenna átalakító hátrafelé lóg ki, ez miatt nem lehetne betolni teljesen a helyére, ezt kénytelen voltam elvágni és oldalról ráforrasztani a toldó vezetékét.
Így már rendben van.

A klímapanel, kis tároló helyére történő beépítése kis kreativitást kíván, de megoldható.
Kormányvezérlés teljesen okés, hangerő fel-le, számléptetés előre-hátra, programváltó és a telefonfelvevő is rendben működik.
Cd-t, Dvd-t jól olvas, de nem igen fogom használni.
Böngésző jól megy, YT rezzenésmentesen tolja a max. 720p-s videót, felbontásához képest szép képpel.
USB-ről SD-ről lejátszani szintén nem probléma, ahogy azt kell.

Ha kihagytam valamit és kérdés lenne, akkor nyugodtan.

Nem bántam meg, nagyon kellett már valami a gyári rádió- microsd-ről történő lejátszás felváltására, az extrák meg tényleg jól jönnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.