Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) szimi57 válasza KAMELOT (#52549) üzenetére


szimi57
őstag

Akinek eleve adott egy 745i annak mindenképp megéri rákölteni 1.5-öt, mert nem 3-at fog érni, hanem 4-5-öt. Nyilván nem lehet eladni 4-5-ért, de még 3-ért sem, de elég, ha te tudod, hogy ér annyit az autód!!! Sőt, ha van egy olyan állapotú (biztos, hogy van) 1.5-ért, amire még egyszer ennyit ráköltve 6-8 évre üzembiztossá tehető, még akkor is megéri. 3-ért ezt a kategóriát 4-5 évesen sehol sem kapja meg.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#52552) KAMELOT válasza szimi57 (#52551) üzenetére


KAMELOT
titán

Erről szól a téma! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#52553) H.Ezredes válasza H.Ezredes (#52550) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Telefonról írok és olyan szavakra javítja át magát amit nem is akarok leirni... Bocsi ha néha oda nem illő szavak vannak pl megveszik helyett megeszik stb

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#52554) Gsx-rr válasza H.Ezredes (#52550) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tedd hozza mar ,hogy esetleg Magyarorszagon.
Kulfoldon tele a bonto az ilyen autokkal es ez nem elmelet hanem teny!
Ha igy lenne ahogy te mondod nem lett volna rekord ujauto eladas Nemetorszagban. 1,8 millio autot adtak el
Ha megkerdezned azokat az embereket akik uj autokat tudnak venni, nyugati orszagokban ez normalis dolog, mas lenne az arany.
Ha azt kerdezned egy 15-20 eves Bmw-ben vagy egy uj kissebb kategorias autoban akarnak ulni tobben valasztanak az ujjabb autot.
Nezd meg a nagyvarosokat. Van ahol alig latsz nagy ertekes autokat. Nem veletlenul

[ Szerkesztve ]

(#52555) Chris0321 válasza Gsx-rr (#52554) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy tudtam külföldön jobban meg van adóztatva a drága autó így inkább csak a gazdagok veszik plusz ott az új autó jobban van favorizálva így inkább újat vesznek ami alap mint egy régit ami fullos. Plusz a szervíz is több egy régi autóra mint egy újra.

(#52556) Gsx-rr válasza Chris0321 (#52555) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es szerinted ez nincs jol igy? Ez is egy oka a gazdasagi novekedesnek.

Sok helyen mar nem statusszimbolum az auto, nalunk azert sokan szeretnek az autoval tobbet mutatni mint ami van.

Ezredes: en ertelek, csak hidd el sokan mar nem az erzelmek alapjan dontenek es idovel egy csalados ember aki csapatta az E30-al is inkabb hoz esszeru dontest.
Akikrol te beszelsz egyre kevesebben lesznek. Erre halad a vilag pl az elektromos autok terjedesevel is

[ Szerkesztve ]

(#52557) Chris0321 válasza Gsx-rr (#52556) üzenetére


Chris0321
addikt

Vannak olyanok akiknek az számít, hogy újabb autója legyen és nem gond ha nincs benne semmi extra mert ő csak közlekedik vagy pedig mások miatt vette az autót, hogy ne nézzék le egy régebbi kocsi miatt. Én elvagyok a 2002-es kocsimmal is mert nem érdekel ki mit gondol és nekem ez felel meg jobban. Vehettem volna ennyi pénzért újabbat de az nem lett volna 6 hengeres, ekkora, hátsókerekes, stb.

(#52558) Vismajor01 válasza Ļantos (#52548) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sztem az ne vegyen BMW-t. Ha 2 millia fölött nekem nem lenne 1 milla cash az autóra, akkor priust vagy insightot vennék. Az 90% hogy sz*rt se kell rákölteni a következő 50e kmerben, még fékeket se.

De igy, hogy 2 milláért keresek autót de 3 van, e90 325i lesz, mert ahogy megveszek egy rendben lévő példányt (nem akaro elkapkodni pedig nagyon égeti a pénz a zsebemet :( ) még rálocsolok AMENNYI KELL hogy gondtalan 50 ezer kilométert adjon. Aztán úgyis eladom.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#52559) freaghill válasza Gsx-rr (#52554) üzenetére


freaghill
őstag

Külföld az megint egy nagyon más téma. Mások a körülmények, más adottságaid vannak ott mint Magyarországon.
Ott is nagyon sokan vesznek akár már hitelre is autót, mert jobb kondíciókkal megkapják mint itthon(itt mondjuk Németországra gondolok). Itthon meg ahogy korábban is már taglalva lett, inkább lízingre éri meg, külhonban viszont kapsz normális feltételekkel hitelt, magánszemélyként is.

(#52560) Bencus88 válasza Bencus88 (#52539) üzenetére


Bencus88
nagyúr

senki? :U

(#52561) molnarpeter válasza Bencus88 (#52560) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tartályban szint jó? Manual megvan a kocsihoz?

(#52562) Anubris válasza Gsx-rr (#52556) üzenetére


Anubris
őstag

Aztá elektromossa hogyan szedek fel ilyen gádzsit báttya?

(#52563) ittakary


ittakary
nagyúr

Kemény munka, több hónap, több száz hozzászólás kellett hozzá, hogy pár ember személyes konfliktuskiélő zarándokhelye legyen a BMW topik, de sikerült!! Jár a kézfogás! Kezdve a nemtudom hányszáz hozzászóláson át tartó elektromos autózással, most folytatva az értelmetlenséget súroló költséges vitákkal :D

Mondjuk, lehet egyedül vagyok ezzel, hogy zavarnak a masszívan fárasztó, folyamatos fikaviták...

Tudom tudom kussoljak, mert: "én nem vagyok itt olyan régóta mint ti" / "nem kötelező olvasni" / "görgessek tovább" , és a többi hasonló szöveg...

(#52564) KAMELOT válasza Vismajor01 (#52558) üzenetére


KAMELOT
titán

Érdekes a vásárlás óta elelt 3 év és 60 000km és csak egy pár gátlót és egy ventilátort cseréltem a kocsiban. + ott volt a sebváltó olaj + filter csere.
A kocsi azt adja vissza ahogy használod!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#52565) Bencus88 válasza molnarpeter (#52561) üzenetére


Bencus88
nagyúr

melyik tartályban? :DDD

(#52566) molnarpeter válasza Bencus88 (#52565) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kesztyűtartó irodalom ilyenkor jól jön ;] (amúgy nem tudom, benne van-e, lehet csak menj szervizbe van írva)
Mi lenne a típus? Gyakorlatilag a fékpedállal szemben, a tűzfal lemez túloldalán van a fékrásegítő, és azon a tartály, kupakra rá szokott lenni írva, hogy DOT 3 vagy 4 kell bele, ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

(#52567) Bencus88 válasza Bencus88 (#52565) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Break Fluid, megnéztem szervizkönyvben. Sajna nem tudom hol tudnák utána tölteni. 2010-es évjáratú 316D-m van.

(#52568) szimi57 válasza ittakary (#52563) üzenetére


szimi57
őstag

Ha már felvetődött az elekromos autó téma, megragadom az alkalmat egy pár mondat erejéig, kapcsolódva a jelenlegi költség témához is ;) Ha azt nézzük, hogy a belsőégésű motorok hatásfoka 20-25%, akkor egyik opció sem jó, sem a felujitás, sem egy másik vásárlása. Minden egyes ráköltött forint, minden csepp beletöltött üzemanyag kész pazarlás. Egy 20 ezres tankolásból 15 ezer megy a semmibe. Ez igy sok mindenkinek jó, csak épp az autósoknak nem. Itt jönnek képbe az elektromos megoldások, ami az autósokról is fog szólni. A jelenlegi "elkényeztetett" BMW tulajdonosok talán-talán egy Tesla Model 3-ba, ha át fognak ülni. Egyébként jó volt ujra "fikázni" egyet. :R

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#52569) FIREBLADE78 válasza KAMELOT (#52549) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

21 éves 7-es mióta mutat is valamit kifelé? Nem úgy érted,hogy kocsival jár,de fűteni nem fűt,inkább eltankolja? Ha fizetnének,akkor sem vennék 21 éves kocsit. Százszor inkább egy pözsó vagy szutyuki ( Habár azok sem olcsók újonnan). Ha nekem 1-2 millám lenne autóra összesen,biztosan nem vennék még alsó osztályt sem. Inkább bicikli. Nem szégyen! Autó az luxus cikk,sajnos sokan akarnak luxust pénz nélkül. Most jön,hogy jaj munka,gyerek,faszom. Öregapám 300 km-re járt dolgozni kocsi nélkül? Hogy is van ez? Mindent meglehet oldani csak akarni kell. Soha sem volt kocsijuk és nem haltak bele. Lehet kifogsz röhögni,de én gyalog járok munkába. Holott megtehetném,hogy kocsival tenném meg azt a 1,5 km-t.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52570) ittakary válasza FIREBLADE78 (#52569) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha fizetnének,akkor sem vennék 21 éves kocsit. Ha nekem 1-2 millám lenne autóra összesen,biztosan nem vennék még alsó osztályt sem. Inkább bicikli.

Az a tippem hogy legalább 50" monitorod van, hogy ekkora arccal belásd az egész PHt. :) most így szolidan egy hozzászólással sárbatiportad a magyar emberek tippem szerint több mint 75%-át. Köztük engem is. Ha húzunk egy vonalat 2millió HUFnál, szerintem a forgalomban lévő autóknak szerintem 75%a tuti ez alatt van... főleg hogy egy gyors google keresés 14évre adta ki az autók átlagéletkorát

esküszöm neked így 40éves korodra agyadra ment a pénzed....

[ Szerkesztve ]

(#52571) molnarpeter válasza Bencus88 (#52567) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link]

Been ismerem részleteiben a típust, nem járt le esetleg a szerviz intervallum a fékfolyadék cserére?

(#52572) Chris0321 válasza FIREBLADE78 (#52569) üzenetére


Chris0321
addikt

Meg lehet oldani a közlekedést autó nélkül is, ez teljes mértékben igaz viszont jóval több időbe telik. Pl. én falun lakom, az egyik 35 km-re levő városva járok optikushoz. Autóval gondolom nem nehéz kiszámolnod ez mennyi idő és ha délelőttös vagyok munka után, ha délutános munka előtt gond nélkül meg tudom tenni. Ha busszal mennék akkor kötött az időpont mivel van egy nap összesen 4 járat ami oda megy. Az egyetlen használható 12:30 körül indul, egy órás az út és vissza 14:30 körül jön ugyanennyi menetidővel (több helyen megáll és iszonyatosan rossz az út egy része). Tehát busszal laza 3 órámba telne ez a kis kirándulás és a kb. 5 perces vásárlás. Nagybevásárlás a közeli 15 km-re lévő városban szintén nem lenne egyszerű mert a Tesco kinn van a p%csában és nem nagyon megy arra busz, a Penny pedig kicsit és alig van választék és a központban lévő üzletektől messze van. Plusz azért nem keveset kell cipekedni is amit gyerekkoromban amikor nem volt kocsink sem élveztem. A kocsi ezért ilyen indokok miatt sokaknak mint pl. én is kényelmi okokból van.

(#52573) Bencus88 válasza molnarpeter (#52571) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi a videot hopnap meglesem ;) sajnos szerelőmet nem érem el, egyedül nem merek bele nyúlni. Lehet csak után kell tölteni

(#52574) H.Ezredes válasza FIREBLADE78 (#52569) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez mekkora egy f@szság... :D Inkább az mutogat kifelé aki hitelre / lízingre vesz autót.... Meg mindenen ügyeskedik nehogy kifizesse a valós árat.... Ezek a dolgok minden rendben vannak tudom mert ha van pénzed vagy tudod fizetni a líznget / törlesztőt akkor jobb vagy annál akinek erre nincs pénze ??? Feljogosít téged / bárkit,hogy lenézze a másikat ??? Bár meg se vetted az autót meg ha basztatni akarom a másikat mondhatnám,hogy még a motort se veszed meg csak új X5 legyen mert az a fasza közben meg egy rendes olajcserére aaz ilyen tulajok 3/4-e szarik elmenni mert jó a 30 ezres olajcsere és úgyis eladom garanciaidő előtt.... Más ember meg lecserélteti tisztességesen az öreg szarján az olajat kifizeti a fenntartását a többi ilyen nevezzük pénzesebb ember meg csak azon van,hogy tudja a legolcsóbban " legsóherebben" megúszni az autózást. Sok ilyen ember feszít az M packet-es 316D-be vagy 20D-be vagy igazából még az se mert az önmagában rohadt drága.... jó lesz valami ócska line stb.... És ezzel nem azt mondom,hogy ezek az autók / motorok szarok vagy hülye aki új autót vesz csak hagyjuk ezt az álszent dumát.... Általában azok állnak így hozzá akiknek van pénzük és tényleg csak egy rohadt tárgyként tekintenek az autóra. Akik csak azt nézik,hogy ügyeskedjenek mutyizzanak a vételáron bárhogy vagy,hogy ússza meg a lehető legkisebb szervizköltséggel amíg nála van ( jó a gyári olajcsere és stb duma há csak akkor jelez az autó amikor menni kell....)... Akiknek csak a rohadt számok lebegnek a szemük előtt mikor autót / vesznek eladnak.... Ezeknek fontos,hogy jaj 5L-t egyen jó a kis motor is az úgyis olcsóbb jaj hol használnám ki a nagy motort jaj ez is elviszi hol lehet menni gyorsabban mint 130 és stb ostoba dumák..... AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA

Ezt általánosan írtam nem személyre szólóan.

Én azért veszek ilyen autót mert amit nyújtani tud azt nem tudja ilyen áron egyik autó sem... És igen ez egy luxus..... Nem attól lesz egy autó jó autó mert új ez egy vicc :D Ilyen alapon egy fapados szutyok szar jobb mint egy olyan autó amivel kényelmesen utazol és minden kényelmi extra benne van amiben jól érzed magad ????? Egy használt 10-15 éves autó is lehet JÓ AUTÓ . Akinek az-az ingere,hogy egy újabb kevés km-es kb mindegy milyen gyártmányú autóban üljön az üljön abba. Igen annyira jó egy új autó halogén lámpával fapad üléssel.... Inkább megyek a 12 éves BMW-vel amiben van ülés fűtés elöl / hátul van ülésszellőztetés van olyan HI-FI amiben élvezet a zenehallgatás amiben van olyan motor amivel bármilyen helyzetben kisegít amin van olyan / futómű fék stb stb stb.... De aki csak a számokat nézi az soha nem fogja ezt megérteni.... És mondom nem azzal van a baj ha valaki új autót vesz azzal van a baj ha úgy magyaráz ,hogy közben egy rohadt olajcserére sajnálja a pénzt vagy többnek érzi magát mert neki új autója van..... Én pont leszarom,hogy új autóm van az érdekel,hogy mit tud.... És sokan mások is ugyan így vannak.... Valakinek meg az a perverziója,hogy új autója legyen mindegy,hogy a fapados meg kb lábbal kell hajtani a lényeg új legyen... Egyik tábor a másiknak úgy se tudja megmagyarázni saját igazát.... Mindkéát tábornak igaza van valamiben....Mindenki vegyen olyan autót amit / amit akar

(#52560) Ripper03

Fékfolyadékot kell cserélni azt jelzi.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#52575) FIREBLADE78 válasza ittakary (#52570) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Neked az a igényed,nekem ez. Nem bűn ez. Miért baj,ha én inkább járok gyalog,mint egy tragaccsal? Ez nem nagyképűség. Valahogy itt a városban az autók 75 %-a tuti nem két misi kategória. Pedig ahogy a pesti mondja,paraszt vidéki... Jah, ne öregets,még messze van a 40 év :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52576) FIREBLADE78 válasza H.Ezredes (#52574) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Báttya! Nem a 10 éves autót írtam,hanem a matuzsálemi.20-on évest. Mindegy is. Itt mindenki hülye,aki nem 100000 köbös és 100000 hengeres kocsit vesz illetve 100 évest és nem akar rá költeni 1000000000 Ft-ot és inkább venne egy szerényebb kocsit,ami fiatal. A lízing téma, kérdezd meg egy bmw szalon vezetőt,hogy hányan vesznek lízinget és miért. ( Kb 10-ből 8 lízing)Biztosan azért hogy feszítsenek a.tinisuniknak.... Legtöbb embernek van pénze kipengetni,de bolond lenne,ha azt a pénzt forgatni is lehet. Szerintem az ország strómanja is lízingre veszi,pedig ott naponta vehetne újat kpra.

Én sem ülnék fapad kocsiban,ahogy írtad. Inkább járok gyalog. És büszkén vállalom. 5 milliós kategóriát ne vegyük alapul,mert az mégsem két misi.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52577) chess001 válasza FIREBLADE78 (#52576) üzenetére


chess001
aktív tag

Én pont a 20 évest nem akarom lecserélni már sose, a többit inkább. Nyilván nem értelmi döntés, de amúgy nem tudom melyik tudná azt adni élményben, mennyiért, amit az tud...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#52578) Chrys_


Chrys_
addikt

A lízingeléshez hozzászólva:
Én gondolkoztam azon, hogy lízingelek egy BMW-t, de az új autók lízingdíja hasonló felszereltséggel, mint amit pár évesen megvettem, rohadt magas, még úgy is, hogy a használt autóra költenem kellett. Nekem nem érte meg.

(#52579) chess001 válasza Chrys_ (#52578) üzenetére


chess001
aktív tag

Akkor éri meg, ha a lízingdíjat le tudod írni, gyak ingyen van.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#52580) FIREBLADE78 válasza chess001 (#52577) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha lenne egy 20 éves autóm,ami végig az enyém volt,szerintem én sem adnám el. Venni ilyen korú prémiumot badarság,kivéve ha szeretsz fizetni és szopni. ;] Lízing akkor a legjobb,ha céged van. Magánként csak akkor vállalnám be,ha van egy megbízható,jól fizető munkahely.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52581) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Hagyjuk ezt a mutyis céges líznget.... Saját magán célra veszi az ember csak elmutyizza és azzal "feszít" Tudom ,hogy van ez a lehetőség de ne ez legyen az alap már.... Komolyan azzal kell példálozni,hogy cégbe lízngeled a magán autódat és mekkora király vagy ??? :D Még egyszer azért mert 10-20 éves autód van az nem = azzal,hogy szar. Ha van egy jó állapotú 1M-ft ot érő autód amin minden jó és tényleg műszakilag megfelelő azzal ne járjon az ember hanem gyalogoljon ???????? Vagy ha költeni akar rá,hogy jó is maradjon akár nagyobb összeget is akkor dobja ki ??? Mi ez a f@szság ????????? Teljesen hidegen hagy egyébként,hogy ki mivel jár nekem abszolút nem fáj :) De az kicsit vicces,hogy cégbe lízingelt magán autóval akarja valaki osztani az észt.... Ekkora észosztó vegye meg a saját zsebéből ténylegesen ne a kiskapukat keresve pénzhajszoló módba ossza az észt :) Hiteles akkor ha saját magán pénzéből vesz magán autót nem lízingel cégre meg hitelre meg ilyenekre....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#52582) FIREBLADE78 válasza H.Ezredes (#52581) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Előző kocsi zártvegű volt. Habár azt könyvelő baszta el. Nyílt sem akkora buli,hogy mutyi lenne. Mi a mutyi benne? Az a kis áfa? Nem a 100 % jön ám vissza. Plusz ott a cégautó adó is. Nem osztom az észt. Van aki szeret 20 évesre ház árát költeni,van aki nem. Pont. Ez egy fórum. Mindenki megírhatja a véleményét. Szerintem gixer sem osztott semmit, sőt én sem. Mi más véleményen vagyunk,ti megint máson. Legalább pörög a topik.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52583) h1ght3chzor válasza szimi57 (#52535) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Milyen motorral érdemes venni?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#52584) szimi57 válasza h1ght3chzor (#52583) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem a két motorost (Long Range).

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#52585) h1ght3chzor válasza szimi57 (#52584) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Bocs, nem vagyok nagy szakértő, konkrétan leírod?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#52586) szimi57 válasza szimi57 (#52584) üzenetére


szimi57
őstag

Per pillanat 3 féle változatból lehet rendelni. PL.: [link] [link].
Egy kis infó: [link] [link] .

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#52587) NoZoli válasza szimi57 (#52586) üzenetére


NoZoli
tag

Téged nagyon elvakított az elektromos autózás már... az eredeti kérdés F10-ről és Opelről szólt. :DDD

(#52588) Zolom89


Zolom89
senior tag

A diag kábelhez kapott INPA CD-t nem találom tudna valaki segíteni privátba honnan hogyan tudnám beszerezni egy működőképest?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#52589) h1ght3chzor válasza szimi57 (#52586) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Bocs, 20 milláért inkább Ferrárit vennék. :DDD

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#52590) szimi57 válasza h1ght3chzor (#52589) üzenetére


szimi57
őstag

Most kapcsolok, elvesztem itt a dzsungelben. Ha a fenntartás fontos szempont, akkor Opel. :DDD

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#52591) CharlieDrop válasza Zolom89 (#52588) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A Warez tiltott a PH! lapcsalád oldalain!

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#52592) FIREBLADE78 válasza h1ght3chzor (#52589) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kapsz annyiért? :U :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52593) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt


Átadásra vár ;] kíváncsi lennék a főnökre:DD

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52594) Gsx-rr válasza szimi57 (#52584) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Jol kivagy! Allj mar le az elektromos cigirol! :F

(#52595) NoZoli válasza FIREBLADE78 (#52593) üzenetére


NoZoli
tag

Annyira nem lehet nagymenő, ha csak a 77. jutott neki ebből a rendszámból... :D

(#52596) KAMELOT válasza FIREBLADE78 (#52593) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez is valami ízetlen paraszt lehet!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#52597) szimi57 válasza FIREBLADE78 (#52593) üzenetére


szimi57
őstag

Ha nem adnak rá minimum 40 éves teljes körű garanciát, akkor épeszü ember nemigen fog ráharapni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#52598) FIREBLADE78 válasza szimi57 (#52597) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Miért? Alapból nem használja 4 évig sem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#52599) h1ght3chzor válasza szimi57 (#52590) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

De ez konkrétumokban mit jelent, tudsz példákat írni árakkal?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#52600) Vismajor01 válasza FIREBLADE78 (#52582) üzenetére


Vismajor01
addikt

Véleményét leirhatja mindenki, de azt írni, hogyha 2 millioja van autóra es csóró akk az gyalogoljon, az simancsak kőkemény paraszt dolog :) Es olyan tipikus bmws nem indexelek kategória. Ez meg akkor az én véleményem =)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.