Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46508) H.Ezredes válasza chess001 (#46505) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Tényleg elég volt beszéljünk értelmes dolgokról... Idén mi a terv ???

Nálam alakul ~ 20E Km-t mentem amióta feltettem a féket de szegény elsők kaptak olyat,hogy lett bennük egy kis ütés levettem kapott egy szabályzást. Most szépen teszi a dolgát ahogy kell.



Elküldtem 4 gátlót megcsinálni. Katona Bilsten féle egyedi gátlóim lesznek. M-esnél keményebbet kértem az utcai / sport közé + kap egy tartást mikor kanyarba megy az autó előbb rátart feszesen utána enged rá. Mondtam olyasmi elképzelésem van mint egy Bilsten B12 szettnél de mondom az túl nagy elképzelés :D Mondja áhh nem akkora nagy szám simán megcsinálja olyanra / jobbra... Kíváncsi leszek Eibach PRO kit-et meg tavaly vettem alá. ( nagybátyámnak is ő csinálta az E32 740i alá a gátlókat meg az E39 30D touirng alá is. Annál kértem még egy kicsit keményebbet + a drift autónak is ő csinálta a gátlóit na azok beton kemények... :D ) A másik rendeltem motorsportos toronymerevítőt nem ilyen gagyi alumínium csavaros szart... Aki ilyet használ az mind elégedett volt vele.


Illetve gyárilag M Sports suspension van a kocsi alatt így a stabilizátor rudak 24mm / 14mm az M Sports suspension II pedig 25mm / 15mm így kicserélem azokat is és a futóművet befejezettnek tekintem többet nem kívánok foglalkozni vele... Utána jöhet az üzemanyag rendszer upgrade... CP1-es pumpát CP3-ra cserélni 1340bar nyomás helyett 1600bar-on dolgozik a CP3-as rendszer. Ha felraktam akkor megjönnek a lovak meg a jelenleg elveszett lovak a beesett rail nyomás miatt.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46509) chess001 válasza H.Ezredes (#46508) üzenetére


chess001
aktív tag

Nekem a hengerfej most jött vissza a gépműhelyből, talán meglesznek az elveszett pacijaim, meg az alapjárat, 4 szelep nem zárt rendesen.
Lendkerékből most egytömegű lett felrakva.
A kipufogórendszerből visszarakom a 6leömlős 2*50-est sportkatalizátorokkal.
Féknél lehet bepróbálom a 335i-ért a 330i helyett. Kap fémfékcsöveket a rendszer előre is, meg a munkahengeren is kell még gondolkoznom, nem vagyok elégedett a fékhatással.
Meg berakom a tőcsavarjaimat.
Futóműnél a mostani gewinde cseréje KW Clubsport 2re, vagy egy Intrax szett.
Ja, meg alsó merevítőn gondolkozom, a cabrio X-ese, vagy az Ultraracing H-ja...

[ Szerkesztve ]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#46510) tomtom9


tomtom9
tag

Sziasztok!

Adott egy bmw e90 2005

Navit szeretnek frissiteni viszont a business navi dvd t nem ismeri fel...😕

[ Szerkesztve ]

(#46511) CharlieDrop válasza tomtom9 (#46510) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Gondolom nem gyári. CD-t felismeri? DVD-R a formátum? Ehhez való a térkép? Van pár kérdés :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#46512) SeniorTilla válasza H.Ezredes (#46508) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez mind szép, de hány törölköző van a gyerekülés alatt? :)

Anno az Octavia RS-nél én 3-at tettem be az ovis fiam alá.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46513) molnarpeter válasza H.Ezredes (#46508) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A tárcsák gyárilag fúrtak, vagy gépműhely csinálta? Pofás, semmi repedés :)

(#46514) tomtom9 válasza CharlieDrop (#46511) üzenetére


tomtom9
tag

BMW.Navigation.DVD.Road.Map.Europe.BUSINESS.2018.DVD9.MULTiLANGUAGE-NAViGON

Navigation.DVD.Road.Map.Europe.BUSINESS.2017.DVD9.MULTiLANGUAGE-NAViGON

Ezt a kettot probaltam maxell dvd+r imgburn segitsegevel a legkisebb 1x sebesseggel irni...

(#46515) szimi57


szimi57
őstag

Keréknyomás ellenőrző rendszer. Ismeri valaki?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#46516) CharlieDrop válasza tomtom9 (#46514) üzenetére


CharlieDrop
veterán

-r kell neki

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#46517) tomtom9 válasza CharlieDrop (#46516) üzenetére


tomtom9
tag

-r? Ez biztos? Mert szinte mindenhol +-t írtak... :/

(#46518) szimi57


szimi57
őstag

Innen olcsóbbak

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#46519) H.Ezredes válasza chess001 (#46509) üzenetére


H.Ezredes
őstag

4 szelep miatt csinálhat butulást. Egytömegű az jó bírni fogja. Milyen rendszer van most alatta? 30i fék így se ment fel 1:1 be mert a 2 tárcsa magassága között van 7 mm. 35i meg teljesen más :D Kell konzolt gyártani. Én meg az E53 X5 alól akartam felrakni a tárcsát mert az 332-es a mostani 324 X5 X3 E39 nyereg ugyan a 2 tárcsa magassága full nem egyezik meg belső átmérő sem az X miatt. Nagybátyám nem szarozott neki felraktuk az M5 féket.... De neki volt polcon M5 kerékagycsapágya M5 nyerge meg M5 tárcsája így csak egy betétet kellett venni... Futóműbe meg az már az a kategória amennyiért komplett autót veszel... Ez elég szimpatikus

(#46512) SeniorTilla

Egy de az háromfelé hajtva.... :D

(#46513) molnarpeter

Mi csináltattuk nem gyári. Most,hogy mondod... Nem is figyeltem :DDD Valóban 1 év és ~20E Km alatt úgy különösebb baja nincs annak ellenére,hogy nyüstölve van.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.