Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) KAMELOT válasza Gsx-rr (#47300) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze letörött, de vissza tudtam ragasztani meg a borító is sértetlen cask lepattant róla!
Ajtót megvettem csak a kárpitot kell áttenni mert az angol kocsiból van.
Legalább vettem alsó jobb spojlert is ami küszöbnél. Ott is sajnos meg volt repedve.
Kezdődnek a nagy szerelések!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47302) CharlieDrop válasza Gsx-rr (#47300) üzenetére


CharlieDrop
veterán

na, ha 5 liter lenne, azt mondom tankolj rá és menj, de ez is jelentős

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#47303) SeniorTilla válasza Gsx-rr (#47300) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Be is indítottad, hogy szerelő kell? Mennyi gázolaj volt benne előtte?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#47304) CharlieDrop válasza SeniorTilla (#47303) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Én is a szerelőhöz vittem leszívatni

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#47306) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#47303) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Haza is jottem vele a kutrol. Eszrevettem hogy dadog a motor. Akkor jutott eszemebe

(#47307) ludsimon


ludsimon
veterán

Ha van E90 ben iDrive , mi az esely, hogy van benne tolatokamera is?
Vagy akkor 100% az is van mikor rukvercbe teszem képernyőn megjelenik?

undefined

(#47308) Ck. válasza SeniorTilla (#47294) üzenetére


Ck.
addikt

A kicsivel sincs semmi baj, a sport kijelzőn kívül ugyanazt tudja minden más funkcióban.

[ Szerkesztve ]

(#47309) KAMELOT válasza Legendd (#47305) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem korekt ár, főleg úgy hogy amiket végrehajtottak rajta! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47310) Gsx-rr válasza Legendd (#47305) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miert kellett cserelni a komplett Idrive-ot?

(#47311) Legendd válasza Gsx-rr (#47310) üzenetére


Legendd
senior tag

Nos, ez még a korábbi tulajdonosnál volt téma, a kijelzőnél volt azt hiszem pixelhiba és a tekerő sem működött megfelelően.

Alea iacta est!

(#47312) ludsimon válasza Legendd (#47305) üzenetére


ludsimon
veterán

Rendberaktad es eladod?
Uh de jol fog jarni aki megveszi.

undefined

(#47313) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#47306) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem nézed,hogy mit tankolsz? Amúgy én is fosok állandóan,hogy elrontom.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47314) Chris0321 válasza FIREBLADE78 (#47313) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen félretankolás a húgommal is előfordult egyszer. Autókereskedésben dolgozott és ő rohangált a városban az ügyeket intézni és mikor milyen kocsit tudott elvinni. Szerencsére ő időben észrevette, hogy rosszat tankolt és félretolták a kútról a kocsit. A kereskedésből kijöttek érte és ott helyben leszívták a tankot majd meg is tankolták a kocsit.

(#47315) ludsimon válasza ludsimon (#47312) üzenetére


ludsimon
veterán

Hová tűnt? El is vitték?

undefined

(#47316) Silent77 válasza ludsimon (#47315) üzenetére


Silent77
veterán

Törölték, tilos itt hirdetni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47317) molnarpeter válasza Chris0321 (#47314) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha kutasra bízod, övé a felelősség :D

(#47318) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#47313) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Elcsesztem ,mert 8 honapig benzint tankoltam es automatikusan leemeltem a 95-ost

(#47319) Chris0321 válasza molnarpeter (#47317) üzenetére


Chris0321
addikt

Én még azt sem szívesen bízom rájuk, hogy lemossák a szélvédőt.

(#47320) chess001 válasza Silent77 (#47316) üzenetére


chess001
aktív tag

Tök hülyeség. És így már lehet?
Néztem egy kocsit, szerintetek megvegyem?
Nem hirdetés, hanem véleménykérés!
Amúgy ez nem fórumtagé volt előtte?

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#47321) Silent77 válasza chess001 (#47320) üzenetére


Silent77
veterán

Közöm nincs hozzá, csak leírtam miért tűnt el. Szabályzatba benne van, hirdetni csak a megfelelő helyen, vagy ahol külön engedélyezve van. Ha jól tudom van ilyen topik.
Ahogy íród úgy szerintem rendben van.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47322) ludsimon


ludsimon
veterán

Az E90 N52B30 motort (330i) érinti a csappantyú javítása, vagy csak az E46 generációt?

undefined

(#47323) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Van olyan oldal, akar kulfoldi ahol listaba szedve leirjak hogy egy autonak mik a tipushibai, vasaraskor mire kell jobban figyelni? E60 lci, nem most lesz a csere hanem jovore legkorabban, de szeretnek minel jobban tajekozodni. Sokrol tudok enis de minel teljesebb lista kene.

(#47324) Legendd válasza chess001 (#47320) üzenetére


Legendd
senior tag

Írtam PÜ-t, mert az én hirdetésem ez :)

Alea iacta est!

(#47325) ludsimon válasza whitezo88 (#47323) üzenetére


ludsimon
veterán

Én a wikimotorst ismerem.
Azalapján tudom megítélni, hogy yutuben milyen problémákat osztanak meg és azt mondom hellyel közzel a leggyakrabban előförduló hibákat beleírják.

undefined

(#47326) Silent77 válasza Legendd (#47324) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem példának írta. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47327) chess001 válasza Silent77 (#47326) üzenetére


chess001
aktív tag

Jól gondolod! Szerintem egy fórumtárs eladó autója nem az a nyomolós, irtandó reklám, amit tényleg nem való egy szakmai fórumba, hanem simán elmegy jótanács gyanánt, mert ismert előélet azért nem rossz ajánlólevél...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#47328) Silent77 válasza chess001 (#47327) üzenetére


Silent77
veterán

Egyetértünk!

Ha 30-as lenne megvettem volna másodiknak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47329) ludsimon válasza ludsimon (#47307) üzenetére


ludsimon
veterán

Az E90-nél az iDrive és a tolatokamera mikor rükvercbe rakom együtt járt, vagy azt külön-külön is lehetett rendelni?

undefined

(#47330) Legendd válasza Silent77 (#47328) üzenetére


Legendd
senior tag

Én is a 30-ra vágyom.

Alea iacta est!

(#47331) ludsimon


ludsimon
veterán

(#47332) Ck. válasza ludsimon (#47331) üzenetére


Ck.
addikt

Na pontosan ezért van ilyen híre a BMW-seknek, amilyen.
Az ilyen tetűt addig ütném amíg mozog, utána pedig folytatnám tovább.

(#47333) ittakary válasza ludsimon (#47331) üzenetére


ittakary
nagyúr

döntsük már el, hogy akkor fedélzeti kamera alapján indítanak eljárást, vagy sem?

mert máskor meg pont azt hangoztatták hogy youtubera feltöltött videó alapján nem fognak intézkedni :W

[ Szerkesztve ]

(#47334) SeniorTilla válasza Ck. (#47332) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azért tudni kellene azt is, miért sietett ennyire. Előfordulhat olyan eset, amikor menni kell és kész. Anno a Lexus RX-szel toltam le én is mindenkit 170-180-nal a pályán a péntek délutáni csúcsforgalomban, ahol 100-zal araszolnak végig a belső sávban, és az Istennek se mennének le, ha valaki gyorsabban akar menni. A feleségem szült és hívott, hogy siessek mert lemaradok róla, na ezért mentem úgy ahogy. Ilyenkor nem érdekel senkinek a véleménye. De tudni kell azt is, hogy elengedem az opel astrást is, ha látom, hogy gyorsabban jön, mint én. Nem tartok rá csak azért, mert nekem BMW-m van. Biztos megvan az oka, hogy siet.

Ha pl. baleset érné a feleséged, gyerekedet, és rádszólnának, hogy siess, te nem nyomnád neki ahogy tudod, hogy mielőbb odaérj?

Nem védeni akarom az X5-ös tagot, csak azt mondom, hogy lehet az éremnek másik oldala is.

Más: miért van az, hogy én köcsög BMW-s mindig átengedem a zebrán a gyalogost, beengedem cipzár elvben aki sávot akar váltani, sokan meg nem? És nem BMW-ben ülnek...

Van itt egy nagy igazság, értsétek jól. Az ilyeneken tényleg nem lehet segíteni, de én azt tapasztalom, hogy egyre ritkább a suttyó paraszt BMW-s az utakon, főleg azok között, akik fiatalabb, drágább autóval járnak:

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#47335) CharlieDrop válasza SeniorTilla (#47334) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Majd ha kékkel megy akkor igazad van. Nyilván nyomnám én is, de viselni kell a tettek következményeit. Ha dolga volt, akkor az volt. De ha ugrik a jogsi, akkor ez az ára (ha csak bünti, akkor az)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#47336) Chris0321 válasza SeniorTilla (#47334) üzenetére


Chris0321
addikt

Abban igazad van, hogy ha valakinek szül a felesége vagy balesete volt az ember szeretne vele lenni. Ez egyértelmű. Viszont a szabályok akkor is vonatkoznak az emberre akár tetszik akár nem, még ilyen helyzetben sem veszélyesztethetsz másokat, száguldozhatsz büntetlenül én is szó nélkül fizetném ki a büntetést amit kiszabnak.

(#47337) ludsimon válasza Chris0321 (#47336) üzenetére


ludsimon
veterán

Arrol nem beszelve, hogy hany percet is nyer azzal, hogy minden szabályt megszeg?
45 p helyett 40 p alatt er oda?
5pért cserébe egy csomo ember életet is veszélyeztetett.
Ezen kene el gondolkodni.

undefined

(#47338) Chris0321 válasza ludsimon (#47337) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez igaz csak nem biztos, hogy ez az első dolog ami ilyenkor az ember eszébe jut.

(#47339) SeniorTilla válasza Chris0321 (#47336) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen, amit ez a tag csinált, az nagyon durva volt. Olvastátok a cikket? Közlekedési Szabályok kisebb fokú megsértése miatt indult ellene eljárás. Ettől nem fogják elvenni a jogsiját szerintem.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#47340) CharlieDrop válasza SeniorTilla (#47339) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Klafa

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#47341) ittakary válasza SeniorTilla (#47339) üzenetére


ittakary
nagyúr

2 index nélküli sávváltás meg egy piros lámpa miatt ha elvennék, jövőhéttél fél budapest mehetne gyalog munkába

kapjon egy 200k bírságot minimum, meg egy rakat büntetőpontot...

(#47342) SeniorTilla válasza ittakary (#47341) üzenetére


SeniorTilla
veterán

amúgy hülye volt, hogy elismerte... eleve nem bizonyíték a dashcam felvétele, és azt sem tudni, ki vezetett

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#47343) Szada85 válasza SeniorTilla (#47339) üzenetére


Szada85
aktív tag

Az a gond, még ha el is veszik a jogsiját, az nem tartja vissza attól, hogy ugyanúgy vezessen tovább.
A minap volt cikk, hogy 200 feletti sebességgel fogtak meg valakit, akiröl kiderült, hogy 2020-ig el van tiltva a vezetéstöl...

(#47344) CharlieDrop válasza Szada85 (#47343) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ja. Ez is igaz :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#47345) bitpork válasza ittakary (#47341) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mintha lett volna ott forgalomtól elzárt terület, gyalogosok közé hajtás is :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#47346) Ck. válasza SeniorTilla (#47334) üzenetére


Ck.
addikt

Nem, nem, nem és nem. Ez szimplán közúti veszélyeztetés és semmilyen körülmények között nincs ez alól "mentség".
Kereszteződésben piroson át, gyalogátkelőhelyen piroson át emberek között szlalomozva, index nélküli savváltás, mások leszorítása, vészfékezésre kényszerítése, busz sáv használata, jobbra kanyarodó savból egyenesen kilövés, stb stb. Ez nálam már börtön kategória és jogsi bevonása örökre.

(#47347) Ummon válasza Ck. (#47346) üzenetére


Ummon
csendes tag

Más a vérmérsékletünk, de ez közel sem volt veszélyeztetés. Gyalogosoknak sem kellett reflexből elugraniuk és másik vészfékezésre kényszerítése sem látszik a felvételen.

Nem arról van szó, hogy szép volt, mert nem volt sem szép sem szabályos és kapja is meg érte a büntit, de ezen az alapon én a fél országtól elvenném a jogsit, mert nem tud autót vezetni.

(#47348) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

[link] Ennyit a szakszervizről! Máshol is szopó. Ha az embernek nincs ideje,energiája keresni olyat aki megcsinál mindent rendesen akkor átbasznak a pénzedért. Nem semmi ez az ország.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#47349) ludsimon válasza Ummon (#47347) üzenetére


ludsimon
veterán

Erre csak egy nagyon egyszerű példát tudok mondani.
Ha ellövök a fejed mellett fél méterrel az nem veszélyeztetés, de ha rád lövök az?

undefined

(#47350) Ummon válasza ludsimon (#47349) üzenetére


Ummon
csendes tag

Ha már mindenképpen hasonlítgatni akarunk, akkor a fejem mellett elhaladó lövedék alkalmas élet kioltására viszont az az X5 azzal a sebességgel nem volt alkalmas élet kioltására.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.