Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) E-Maxx válasza MPowerPH (#3500) üzenetére


E-Maxx
tag

10 éveset írt, lehet pont a legfrisebb szériás... ;]
De lehet hogy törve volt... :F

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#3502) kavicssli válasza E-Maxx (#3501) üzenetére


kavicssli
addikt

nem volt törve mert Pesten BMW szakszervízbe volt átvizsgálva és tesóm ismeri a főnököt meg a szerelőket! :K Egy rendőrnek sok ismerőse van :D

Előtte 4 autót volt megvizsgáltatni ebből 2 tk-s volt 1 motorikusan volt rossz 1 pedig nagyon le volt lakva! Ha azt nézem hogy majdnem 1 évig keresett autót azt mondom a legjobb üzletett csinálta! :K ez mind BMW volt!Ezen kívül még A6-os Audit nézett de abból sem talált olyat amire azt mondta volna hogy nem kellene költeni rá fél millát!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3503) Boxer001 válasza kavicssli (#3502) üzenetére


Boxer001
veterán

Már csak egy kérdésünk van:
egy rendőrnek honnan van pénze BMW-re :F :U ;]

(#3504) MADV12 válasza Boxer001 (#3503) üzenetére


MADV12
csendes tag

:U :U .................... :C

E31 850CSi M-Tech Motorsport Individual /6 speed manual-S70-5.6L-470 LE

(#3505) kavicssli válasza Boxer001 (#3503) üzenetére


kavicssli
addikt

Sokat büntet! ;] :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3506) MADV12 válasza kavicssli (#3505) üzenetére


MADV12
csendes tag

Elég nagy baj az nekünk :K

E31 850CSi M-Tech Motorsport Individual /6 speed manual-S70-5.6L-470 LE

(#3507) MPowerPH válasza MADV12 (#3506) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD ;]

Don't Tread On Me

(#3508) kavicssli válasza MADV12 (#3506) üzenetére


kavicssli
addikt

Aki bömössel jár azt nem bünteti meg! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3509) God Vazzeg válasza kavicssli (#3508) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez jó hír :D

(#3510) Eagl3


Eagl3
veterán

BMW jött, kavicssli ment ;]

[ Szerkesztve ]

(#3511) MPowerPH


MPowerPH
félisten

E-Maxx, tegnap te jutottál eszembe hazafelé. :D S60 2.4T, ez volt a kocsi hátuljára firkantva. M5 -ösön találkoztam vele. ;]

Don't Tread On Me

(#3512) dragonfx válasza MPowerPH (#3511) üzenetére


dragonfx
veterán

és mi volt? :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3513) MPowerPH válasza dragonfx (#3512) üzenetére


MPowerPH
félisten

170 -nél levillantott, mikor előztem a kamionsort. :DDD A többi az élvezet volt. ;] Még jó hogy Vpower volt az autoba nyomva. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3514) E-Maxx válasza MPowerPH (#3511) üzenetére


E-Maxx
tag

Az nem én voltam. :)
Nekem csak egy Volvo S60 felirat van rajta, és onnan lehet felismerni, hogy talán ez az eddigi egyedüli S60-as amit láttam itthon, és az S60 felirat egy picit ferde.Utólag tettem fel rá, első tulaj nem kérte a tipusjezést, utólag meg volvoék ferdén tették fel rá.

Lenyomtad? :DDD Vagy fordítva? ;]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#3515) E-Maxx válasza E-Maxx (#3514) üzenetére


E-Maxx
tag

...eddigi egyedüli S60-as amit láttam...

Innen hiányzik egy zöld:

...eddigi egyedüli sötétzöld S60-as amit láttam... :B

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#3516) MPowerPH válasza E-Maxx (#3514) üzenetére


MPowerPH
félisten

Magam elé engedtem, hogy milyen moci van benne, mert T5 -el már nem kezdek ki. ;] Utána pedig beálltam mögé. 130 -ra visszalassultunk, mert előzött más is. Onnan vissza 3, ő lehúzódott, üres volt előttünk a pálya. Mikor 4. be kapcsoltam 200 -nál, a volvo már 1m -re le volt maradva a hátsómtól. Utána 250 -ig nyomtam, akkor már kb. 2 autohossz volt a különbség. Utána elvettem, ő meg tovasuhant. :)
4 -en voltunk, de 100 -as benyát tankoltam kivételesen. Piszok jól megy tőle az auto, próbáljátok ki ha még nem tettétek. :K

Amúgy én is kevés S60 -al találkozok. Inkább S80 -ból van sok, abból is általában D5. :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3517) E-Maxx válasza MPowerPH (#3516) üzenetére


E-Maxx
tag

Hmmmm, béna volt a sofőr, vagy csak 95-öst tankolt... ;] :DDD

Amúgy én németországban ugye minden héten megyek, elég sok S60-at látok, de rengeteg a T5-ös belőle.Szemem tátva...Itthon 4-et 5-öt láttam csak, ott minden második olyan, a maradék D5, is egy-két mást látok csak.
Egyébként ma hazafele győrből nem tudom mi volt az emberekkel, de 4-en jöttek nekem.
Egy mercit nagyon csúnyán elvertem, egy E320-as dízelt, de a régit, úgy állva maradt szegény....180-nál már több mint 15-20 méter volt közöttünk...
Aztán jött egy 3-as bajor, azthittem egyszerű lesz, aztán mikor elment mellettem láttam meg a dupla pufit, meg az egy betű, egy szám kombinációt... :DDD M3.... :R
Egy lexus gs-el elvoltam egy darabig(a hibriddel), volt hogy lenyomott, én vissza kapcsoltam, letoltam, megint lenyomott, így tovább....
Aztán benéztem magam egy kamion mögé... :DDD
Illetve egy Lambo lelámpázott, mikor 220-al mentem.... :DDD Kb 3mp alatt húzott el mellettem, miután lehúzódtam.... :DDD San Marino-i volt a drága... :DDD
Erre hazajövök, és mi fogad?Augusztusban "picit" gyorsan szántottam, az 50-es táblánál 94-el zúgtam el, 60k.... :DDD Örülök mint majom a farkának, mert jogsit nem nyelték be.... :K :R

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#3518) MPowerPH válasza E-Maxx (#3517) üzenetére


MPowerPH
félisten

Uh, akk mázlid volt. Na, én ilyenre nem szeretnék hazatérni. :) Annyit nem kockáztatok, de még a 60k -val is megúsztad, mert határon lehettél.

Am, 2 -en ültek az autoban, tehát nekem volt 150kg plusszom. ;] Ha T5 lett volna, nem villantom vissza én se, csak megpróbálom követni. :DDD Szal jó volt ott a sofőr, nem az volt a probléma. ;]

Don't Tread On Me

(#3519) E-Maxx válasza MPowerPH (#3518) üzenetére


E-Maxx
tag

Hát mivel van rendőr rokon, tudom, és vigyázok is ahol tudok.
Amúgy ha 100-al megyek, vagyis a duplájával, 150k, meg -jogsi. :DDD Éppenhogy.... :))
Ez egyébként akkor volt, mikor megvettem a kocsit, és próbálgattam a váltóját, aztán az órát nem lestem... :))
Hát T5 ellen valóban nem sok esélyed van. :)
Én multkor egy S60R-el keltem versenybe, de önkénytelenül, azt hittem, hogy én vagyok az erősebb, és csak dísz az R felni, mert hátul nem volt ott az R betű.Aztán hoppon maradtam, elvégre +100lóerője van neki... :))

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#3520) MPowerPH válasza E-Maxx (#3519) üzenetére


MPowerPH
félisten

T5 ellen majd 530i. ;] S60R ellen meg 535i, majd 6 év múlva. :DDD
Vagy veszek 530D -t, azt felchippeltetem 300 ló fölé. :DDD Biztos menne is, de nem sokáig.
Am, egyik ismerős vett egy 535D -t, azonnal vitte chippeltetni. Most bemérve 373Le -s, nyomatéka meg 714Nm. Kérdem én, azt kibírja annak a váltója és kuplungja? :U

Don't Tread On Me

(#3521) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szerintetek ez megérné? Gyanúsan olcsó... :U

Don't Tread On Me

(#3522) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Előbb nem rakta be. :(((
[link]

Don't Tread On Me

(#3523) Gyok2


Gyok2
aktív tag

"Kulfoldi papirokkal rendelkezik", amugy jonak nez ki.

Tiszta Windows rendes ház

(#3524) MPowerPH válasza Gyok2 (#3523) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ajjj, tényleg. Erre meg a regadó biztos egy vagyon. :O

Don't Tread On Me

(#3525) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Az biztos, de itthon is talalni jokat.

Tiszta Windows rendes ház

(#3526) dragonfx válasza MPowerPH (#3520) üzenetére


dragonfx
veterán

azt azért nem hiszem teso...275ból 373???? :U
nézd meg saját szemmel....

700+NM-t??szerinted meddig fogja bírni?: :( ....

530i-t vegyél ha annyira bejön.
Ez az m3 jónak tűnik ennyiért még regadóval is megéri cska kérdés a papírokat el e lehet inétzni.De mo.n vannak jók.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3527) MPowerPH válasza dragonfx (#3526) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, pedig annyi. A turbo -k is meglettek piszkálva, asszem a nagyobbik turbo nyomása lett megemelve. Szerintem veszettül mehet a gép, rem egyszer megtapasztalhatom én is.
De az élettartam nem lesz hosszú szerintem se.... :(

Bár nekem is úgy mondták ezt, az aki elkísérte. :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3528) MADV12 válasza dragonfx (#3526) üzenetére


MADV12
csendes tag

Chip-el 100 paci ?? :N kizárt
Én nem akartam a motorhoz nyúlni, így maradt a chip......csak hogy mégis valami :B és a legtöbb ami kihozható volt az 44 LE.
700 + NM meg szétszaggatja a váltót.......az enyémet a 600 is megette elég hamar :(( és az sok-sok $$$ volt

E31 850CSi M-Tech Motorsport Individual /6 speed manual-S70-5.6L-470 LE

(#3529) MPowerPH válasza MADV12 (#3528) üzenetére


MPowerPH
félisten

Megkérdeztem a magic tuningnál, ott az 535D -ből +60 pacit tudnak kihozni, és +90NM -t.
A maradék paci a turbónyomás emelésével lett előhozva.
Egy sima szívó benzinest soha nem lehetett olyan mértékben chippelni, mint egy TD -t, vagy egy benyás turbót. De a váltót azt én is kérdeztem, és bizony az auto alapból így is vissza van fojtva nyomaték téren, hogy bírja a váltó. :(

Don't Tread On Me

(#3530) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hi, az a kérdés hogy a replica bmw felnik azok szarabbak bármivel minta gyáriak?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3531) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#3530) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez nem is kérdés.. :) Sokkal szarabbak, messze nem olyan masszívak. Szal a kátyús utakon jársz, ne gondolkozz olyanban. Inkább egy gyárit használtan, 20k -ért az egész garnitúrát felújítják.

Don't Tread On Me

(#3532) Macka


Macka
veterán

Sziasztok! E65-be szeretném feltenni a High DVD 2009/1-t. Maga a DVD megvan, csak iso-ban. :DDD Szóval az a kérdés, hogy ezt ugye csak dl-lemezre tudom felírni, mivel 6.1GB. Ha beteszem a DL-es lemezt az autóba, az fogja kezelni? Egyéb tennivaló vele?

(#3533) MPowerPH válasza Macka (#3532) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezekben ugyan az az egység, mint az új X5 -ösökben? Mert akkor megkérdezhetem, ha gondolod. :U Hátha tudnak válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3534) Macka válasza MPowerPH (#3533) üzenetére


Macka
veterán

Passzolok, de nem találtam neten egyéb infot. Kiirtam az ISo-t, most megpróbálom. Ha KO, akkor majd szerviz max.

(#3535) Vandit.


Vandit.
addikt

Ennek reális az ára?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3536) dragonfx válasza Vandit. (#3535) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyen paraméterekkel?
simán.álomautó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3537) Vandit. válasza dragonfx (#3536) üzenetére


Vandit.
addikt

És ez?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3538) BÁ Nutrition válasza Vandit. (#3537) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

persze hogy jó. nyugodtan álmodozzál róla, de inkább jobb ha egy nagyobb kettlebellre gyűjtesz:DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3539) Vandit. válasza BÁ Nutrition (#3538) üzenetére


Vandit.
addikt

Mijaza kettlebell? :F :D N Itt is csak offolni tudsz. :P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3540) Manitou válasza BÁ Nutrition (#3538) üzenetére


Manitou
addikt

:)) :D
Amúgy faxa ez az M3 :R

[ Szerkesztve ]

(#3541) BÁ Nutrition válasza Vandit. (#3539) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem egésszen mer én is kergetem a hetesem nap mint nap:DDD vééégre, már hiányzott
és az az érdekes hogy valahogy most sikerült úgy beállíttani az ülést hogy elférek benne(na jó kompromisszumokkal ;] ) de má nem panaszkodhatok rá

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3542) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Nagyon jol nez ki ez a 328, kerdes mi az a C-C rendszam.

Tiszta Windows rendes ház

(#3543) Vandit. válasza Gyok2 (#3542) üzenetére


Vandit.
addikt

Na igen a rendszám nem értem miért C-C-s. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3544) Macka válasza Macka (#3534) üzenetére


Macka
veterán

ÁÁ, nem olvassa a DL lemezt. Csak azt nem értem, hogy a gyári dvd-t akkor hogyan... :F

(#3545) (Kolombusz) válasza Macka (#3544) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mért nem kérdezel utána, ahonnan letöltötted?
Amúgy DL-t elég sokféleképpen lehet írni layerbreak, stb mindmind fontos, érdemes lenne utánanézned neten, hogy a BMW-nél hogyan kell.

(#3546) Macka válasza (Kolombusz) (#3545) üzenetére


Macka
veterán

Az lesz...

(#3547) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Van egy e36-om.Olyat csinál pár napja,hogy amikor balra kanyarodok valami kopogós hang jön hátulról.Meg ha gurulok lassan hátra akkor ugyanonnan nyikorgó hang jön.Szerintetek mi lehet a baja?Hirtelen kezte ezt csinálni.2 hete még semmi baja nem volt.

A logikában semmi sem véletlen!

(#3548) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Szerintem feltengely.

Tiszta Windows rendes ház

(#3549) dragonfx válasza hoby36 (#3547) üzenetére


dragonfx
veterán

féltengely, lengécsillapító, toronynál nézd meg.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3550) Uher


Uher
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.