Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) szőröscica válasza runner 125 (#34947) üzenetére


szőröscica
addikt

Basszus, a BMW-k kékben mutatnak a legjobban. Fájdalmasan szépek.

(#34952) runner 125 válasza aero. (#34949) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hm, ezek szerint kérdeztem már akkor is, az a srác végül egy CR A4-nél kötött ki.

Oks, kösz az infot, akkor alapvetően nem óriási betegágy, átadtam, igyekszem most memorizálni már én is. :)

joamilestoné

Jahm, aláírom, tényleg ütős ez a tengerkék, főleg az M-es lökhárítókkal, nagy széles kerekekkel. Jó kiállású, na.

Pavlo

Szevasz Peti!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#34953) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Akkor a rosszak a benzines motorok csak N46-ig állnak meg? Az n43 már csak kokszolódik?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34954) H.Ezredes válasza runner 125 (#34947) üzenetére


H.Ezredes
őstag

N43-as ilyen Km-nél még nem problémás egyébként meg kell egy gondos gazda úgy nem lesz hatalmas probléma vele az elkövetkezendő időkben :)

(#34949) aero.

Azért 60-70E Km alatt is tud kokszolódni szépen.... 100E fölött érdemes vele foglalkozni mindenképp :)

(#34953) CharlieDrop

Azért van még nyűgje... :D a vezérlést ugyan úgy el kell dobni belőle meg ilyenek :)

(#34936) CharlieDrop

Az N47-től meg miért félsz ? :) dobok egy vezérlés cserét neked és nem problémásabb a többinél onnantól ;)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#34955) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#34954) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Az újabb, 184 lovasnál is?

Mert én megveszem :)
Csak akihez járok lebeszélt, mert sokba lesz :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34956) Gabesz25


Gabesz25
tag

sziasztok,
szeretnék venni egy "játszós" autót. zárt pályára vinni, szórakozni, ilyenek. nézegettem e36-ot 325i-t 192Le-vel. Kérdésem az lenne, hogy ha a kocsiból kidobálom a felesleges dolgokat, kb mennyit csökkenhet a súlya és hogy ez a teljesítmény elég-e beletanulni pl a driftelésbe?(azt, hogy miket kellene majd átépíteni benne, azt egyelőre hagyjuk...)
köszi

(#34957) htomi85 válasza runner 125 (#34947) üzenetére


htomi85
tag

Ennyi pénzért már F10-et kapni.
E90 már úgyis lassan a szegények autója.

(#34958) MPowerPH válasza Gabesz25 (#34956) üzenetére


MPowerPH
félisten

Best choice! Hatso ules, karpitok azok, amiktol meg tudsz szabadulni. Esetleg az elektromos ablakok. Ne varj sokat, de az az auto onmagaban sem egy tulsulyos darab. Elmeny lesz. :) Bukocso ugyis kell, tehat a vegen nem lesz akkora a valtozas.

htomi85: Ezt most komolyan irtad? Miert trollkodsz? Milyen szutyok F10 -et kapsz ennyiert? Esetleg egy jo E60-at.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34959) CharlieDrop válasza htomi85 (#34957) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem vagyok elég szegény :D :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34960) Anubris válasza MPowerPH (#34958) üzenetére


Anubris
őstag

Már megszokhattad, minden topikban ezt csinálja...

Persze van 4 millióért is már F30, F10, de az olyan is.

(#34961) MPowerPH válasza Anubris (#34960) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tudom, en csak itt talalkozom a hsz-eivel, de azok hangvetele es stilusa egyaltalan nem bejovos.

Don't Tread On Me

(#34962) Möhe válasza htomi85 (#34957) üzenetére


Möhe
addikt

idézem kedvenc fészes szófosásomat:
ennyiért patika e60at hozok kinntről, kettőt!! :W

szerk: neked milyen autód van? nem turkálok nálad,csak kérdezem hogy tapasztalatból vagy ennyire okos vagy hallod ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#34963) szőröscica válasza MPowerPH (#34961) üzenetére


szőröscica
addikt

O az ugyeletes troll es megmondoember manapsag az autos topikokban, nem kell komolyan venni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34964) kenguru99 válasza Gabesz25 (#34956) üzenetére


kenguru99
aktív tag

(#34965) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kollégám kocsija eladó. Akit érdekel: egy 330Ci

⭐ Stella

(#34966) CharlieDrop válasza radi8tor (#34965) üzenetére


CharlieDrop
veterán

azt hittem tilos hirdetni :D

@(#34967)
Ja, oké :)

Mondjuk spec engem nem zavar ;)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34967) radi8tor válasza CharlieDrop (#34966) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hinni tudod hol kell. ;)
De komolyra fordítva: saját cuccot tilos hirdetni. Másét be lehet linkelni ahogyan webshopok, stb linkjeit is meg lehet osztani (feltéve, ha nem a tied a webshop).

⭐ Stella

(#34968) runner 125 válasza htomi85 (#34957) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na ne már, F10-ből egy ilyen felszereltségű, ilyen futású 6,3 - 6,5m alatt nincs.
Max. valamilyen sokat futott, totál fapad, lemezfelnis 316D, vagy i-t kapsz.
Nem egy kategória.

H.Ezredes

Ok, köszi.

Pl. egy lánccsere mennyiből jön ki?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#34969) majnkopf válasza Möhe (#34962) üzenetére


majnkopf
tag

Ő az a srác aki annyira gazdag, hogy külföldön inkább autót bérel meg repülővel utazik..

(#34957) htomi85: komolyan ember akinek nem f10-e van az szegény? Még a végén azt is kitalálod, hogy aki nem kövér az is szegény, mert nincs pénze kajára..

(#34968) runner 125: jó lesz az is csak f10 legyen má me még a végén lenéznek a többiek..

(#34970) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Ezek szerint egy e21 és e30 tulajt már-már ember számba sem érdemes venni, és a hajléktalannak is jobb autója van. :D :DDD :DDD Mekkora állatkert ez a föld nevű sárgolyó... :W

[ Szerkesztve ]

(#34971) MPowerPH válasza CharlieDrop (#34966) üzenetére


MPowerPH
félisten

En a magam reszerol letojom, ebben a topikban. Nem ertem, mi rossz van abban, ha itt megemlited, hogy eladsz valami bmw kotodesu dolgot...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34972) CharlieDrop válasza MPowerPH (#34971) üzenetére


CharlieDrop
veterán

detto, csak kötöttek már belém ezért ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34973) MPowerPH válasza CharlieDrop (#34972) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, tudom. Ez valami szabaly vagy mi, ami egy netto baromsag. Autos forumokon megy a csere-bere, ez a normalis.

Hogy on is legyen, megrendeltem a csomiba a gyari 12v -os csatit. Majd valahogy be lesz fabrikalva. Ott a helye, csak ki kell neki vagni a szukseges rest, es be kell kotni a biztositek dobozba.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34974) lali81


lali81
tag

fontos állomáshoz érkeztem! ;)

(#34975) Pavlo válasza lali81 (#34974) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Jobb helyeken erre azt mondanák, hogy ezt már legalább két tulaj látta előtted. :DDD

(#34976) Pavlo válasza MPowerPH (#34973) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nem volt benne? :U Azt hittem ez alap...

(#34977) MPowerPH válasza Pavlo (#34976) üzenetére


MPowerPH
félisten

En is... Nem, ez egy kerheto extra. £30 -os. Ez tukrozi a BMW politikajat, hogy mennyire fapados verziokkal inditjak az autoikat.

Don't Tread On Me

(#34978) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

A 163 és a 177 Lovas N47 között mi a különbség?

Illetve a kisebb is láncproblémás, ugye?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34979) szőröscica válasza CharlieDrop (#34978) üzenetére


szőröscica
addikt

114 loero ;]

(#34980) MPeter87 válasza CharlieDrop (#34978) üzenetére


MPeter87
őstag

A 277 lovas N57, nem?

(#34981) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Elírtam, bocs

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34982) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#34978) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Efficient Dynamics semmi más.... mindegyik egyforma vezérlés téren.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#34983) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#34982) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi, jól sejtettem :D

De amit ma néztem váltig állította az eladó, hogy más :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34984) chess001 válasza Gabesz25 (#34956) üzenetére


chess001
aktív tag

50 kg körül tudsz belőle kidobni kb, sokat nem változtat. Szerintem tudnod kell, hogy mit kell benne átépíteni, mert az is kocsiárban lesz minimum.
Sperr difi kell bele, valami rövid áttétellel és akkor elég jól tudja a kopott 15-ösöket pörgetni. Ha irányítani is akarod akkor viszont egy normális futómű is kell alá (gátló, rugó, kemény szilentek, merevítők, stabrúd), ha fékezni is akarsz, akkor komolyabb fék, meg versenypályára hidros kézi.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#34985) Gsx-rr válasza majnkopf (#34969) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sok esetben jobban es olcsobban jossz ki repulovel es autoberlessel! :)

(#34986) MPowerPH válasza Gsx-rr (#34985) üzenetére


MPowerPH
félisten

A repulovel lehet, de az autoberlessel nem. Szamold ki, 3 hetre mennyivel huznak le, ha elhozol egy kozepkategorias, mar hasznalhato autot.

mas: Lemostam az autot, de elotte az alvazat, igy, hogy mar tuti nem lesz so az utakon. Kapott eloszor egy oblitest, majd ket soron snow foam -ot, majd oblites, es a vegen egy alvazvedo lemosot, amit kicsit hagytam dolgozni, mielott lemostam. Gondolkodtam rajta, hogy a mosas utan a kasztnit is waxolom, de ezen allapotaban folosleges lenne, csak idopocsekolas. Szoval az elmaradt. Kerekjaratokat, nyergek korul kiverettem, vasarnap mehet a festes, es a felnipucolas.

Beszartam, mert mosas utan at akartam allni az autoval, es inditasra a kovetkezo hibauzenet fogadott:

"Increased battery discharge when stationary. Electrical consumers were temporarily switched off"

Erdekes, mert nem tudok rola, hogy barmi nyitva lett volna, mivel kulso mosast csinaltam. Elmentem palyaztam egy 40km -et tolto uzemmodban( ;] ), majd visszaerve leallitottam. Most eltunt. Remelem, nem az alvazmosaskor tortent valami megint. Mar remeket latok, de az E92 -on is egyszer mostam le az alvazat, es azt kovetoen jobb hatul az egyik szilent megadta magat.

Don't Tread On Me

(#34987) Gsx-rr válasza MPowerPH (#34986) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nagyon sokat nem utazhatsz.Most voltam Malagan! 3 napra 50 euro volt egy Fiat 500L. Szinte uj volt!
Szamold ki mennyi lenne 6000 km utikoltsege a sajat autoddal! De ez nem kiemelkedo pelda! Foleg ,hogy 3 hetre mar komoly kedvezmenyeket kapsz barhol berelsz autot!
1000 kilometer folott mar nem eri meg nagyon sajat autoval!
Amugy meg 3 hetre nem jellemzo ,hogy valaki nyaralni menjen.

[ Szerkesztve ]

(#34988) MPowerPH válasza Gsx-rr (#34987) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez csak akkor igaz, ha olyan autod van, ami alkalmatlan hosszabb utakra. Egyebkent en rakerdeztem kivancsisagbol, kaptam ajanlatot nyarra. 3 hetig leszek otthon, plusz Croatia. Egy Skoda Octavia berlese 15 napra Budapesten 480 euro(kulfoldre nem tudom mehetsz e vele). Azzal mar talan elindulnek 1000 km-re nyaralni. Erre jon a repjegy, ami ha fapad, akkor ket szemelyre csomaggal egyutt min. 200 euro. A repteren hagyom az autot, kb. 80 euro. Aztan ha mar otthon vagyok, hozok vissza magammal hazait, csomagszallitoval 45 euro. Ez 805 euro. Ha magam megyek autoval, akkor 620 maximum. Tehat anyagilag rosszabbul jarok. Persze a sajat auto degradacioja nincs beleszamolva, de uram bocsass, akkor miert veszek draga autot? Hogy nezegessem? Vagy ilyen 20 km-es munkabajarasra? Azert kolt ra az ember, hogy hasznalja. Egy ilyen 6-8k km-es tura alatt tudod igazan kielvezni azt, amiert kifizetsz hatalmas felarat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34989) majnkopf válasza Gsx-rr (#34985) üzenetére


majnkopf
tag

Én csak azért nem értem ha valakinek autója van miért nem sajáttal megy? :F Nem bízik meg a saját autójában vagy fél használni? Arra kár megvenni egy autót, hogy csak a boltba jársz vele, de nem mersz elindulni egy 200 km-es útra :D Ráadásul a kolléga minden 2. hozzászólása arról szól, hogy ez meg az az autó a szegényeknek való akkor ő miért megy repülővel meg bérelt kocsival, mert az "olcsóbb"? Neki sem futi? Ejnye bejnye.. az a baj, hogy azok a hsz-ok amiket olvastam mindig arról szólt, hogy lenézte az autó tulajokat, mert pl. 5 évesnél régebbi autója van valakinek vagy hasonlók.. :R

[ Szerkesztve ]

(#34990) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

e91 mennyire szeret rozsdásodni? Vagy már nem e36 és e46 szintű?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34991) Gsx-rr válasza MPowerPH (#34988) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az én példám. 2-3 hetente járok külföldre. Az út 2600 km oda vissza. ez 8 literes fogyasztással kb 73.000.-
Repjegy 22.000.- től 45.000- ig időpontól függően. Magyar reptéri parkolás 6000.-
Autó bérlés 25 euro /nap. ez kb egál! Minek mennék autóval? mindennel együtt 4 óra alatt ott vagyok és nem kell kapkodnom kényelmesen utazom.Nem kell aggódnom ,hogy útlezárás lesz és állok az autópályán 2-3 órát de sorolhatnám még a negatívumokat.
Autóval ez megállásokkal 12-13 óra.

Persze más a te példád mert ezt te eljátszod 1 évben egyszer ,de hidd el 2 hetente kellene nem az autót preferálnád!

Majnkopf: 200 kilómórtere persze jó elmenni egy saját autóval ,de gyakran hosszú távra kifejtettem ,miért nem.
hozzáteszem ,hogy ez az én véleményem!

[ Szerkesztve ]

(#34992) kenguru99 válasza CharlieDrop (#34990) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Nem lesz jobb, maximum annyival, hogy még fiatalabb. Egy barátom nagyon szép, sérülésmentes 2008 e60-as autójának csomagtérfedele már több helyen rozsdás.

(#34993) szőröscica


szőröscica
addikt

Ezredes elérhetőségét meg tudja adni valaki? Illetve Bp. melyik részén dolgozik?

(#34994) chess001 válasza kenguru99 (#34992) üzenetére


chess001
aktív tag

Maximum, ha odaverte valamihez és lejött a festék...
E90 nem rozsdásodik.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#34995) kenguru99 válasza chess001 (#34994) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Szerintem ilyet kategorikusan kijelenteni nem lehet. Mindig van egy ilyen érzés az új autókkal kapcsolatban, hogy ezek már nem fognak rohadni, aztán valahogy a csoda elmarad. De térjünk vissza néhány év múlva erre.

Szerk.
Csak egy gyors google keresés.

[ Szerkesztve ]

(#34996) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Na, visszatértem, 2006/03 e91 M47TU2D20 :)

Picit kell vele foglalkozni kasztni oldalról, meg kb. ki van égve a bal oldali angel :)

Kép később lesz, mert hulla voltam du 2-re mentem megnézni és 7-re értem haza :D

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34997) Möhe válasza CharlieDrop (#34996) üzenetére


Möhe
addikt

Tudod mi van ilyenkor!?
Muti..... :)
Gratula!

(#34998) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Segítsetek dönteni!
E46 ba akarok valami usb/mp3 okositást!

1.Dension, kb 40 ezer ft,de marad a kazettás fej,félek hogy a zene minősége nem lesz valami szép,mint egy uj fejjel.(egy ismerősöm vett egy pioneer lejátszót kb 2x olyan szép és hangosan szól, persze csunyán néz ki..)

2. enonon android multimédia kb 90 ezer ft, itt meg a tükröződő kijelző nem tetszene,+ jol néz ki,de lehet szebb a gyári business fejegységgel a dolog :( még az is lutri kitudja e váltani a gps céleszközömet...

Napok óta megy a filó,help me :C

(#34999) CharlieDrop válasza CharlieDrop (#34996) üzenetére


CharlieDrop
veterán

azt hiszem az angel izzóját nem lesz egyszerű cserélni :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#35000) FERA88 válasza chess001 (#34994) üzenetére


FERA88
tag

Dehogy nem, ugyanúgy rozsdásodik mint az összes többi ami vasból készült, nekem ilyen volt egy alapos mosás után! :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.