Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22026) Z0mbi válasza lorcsi (#22025) üzenetére


Z0mbi
senior tag

egyes beemvek tok jol mennek ;)
Viccet felreteve 116i m van es azt tutdom elmondani amit en tapasztalok ill mas forumokon irnak az 1es ekrol.

En nagyon szeretem, 2008 asom van advantage csomag nagyon franko dolog ha van. (mar csak a hifi vegett is)

Ha van egy obd szkennered nem art rarakni. Sajnos az egyesek (ill e90 ek) gyujtotekercsei eleg gazok. 2008 as gepembe egy hengeren 3x volt cserelve, most lesz mind a 4 en. (es mindegy hogy bosch vagy delphi tipusu) sajnos ez az egyik tipus nyugje. (az obd ki kellene ezesetben dobni a gyujtas hiba kodot)

egyebkent jol megy szerintem. 1.6 szivo benin 122 paci nem egy autobahn jargany de azert 210 ig ki lehet huzni :D egyebkent 160 al teljesen normalisan lehet vele kozlekedni.
Ha a fogyi szamit: 7.2l/100km. ez nagyon vegyes. nekem kb 15000 el ezelott lett nullazva es ennek 70% a autobahn 160 al. ami nem rossz. Ha ovatosan orszaguton kozlekedsz 6 ala is lehet menni.

Az ulesek talan kicsit szukek, az uttartasa szerintem brutal jo. Foleg mivel kialakitasabol adodoan a sulyelosztasa is franko. (a ket tengelye kozott van a teljes suly 80% szerintem)

hat roviden ennyi. en imadom.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.