Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90451) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#90450) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90452) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#90449) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat neked nem ;]
De nekem se nagyon.

(#90453) MiklosSaS válasza norbert1998 (#90452) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudod te hogy mi a jó ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90454) norbert1998 válasza MiklosSaS (#90453) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat nem az irreális fotosoppolt és per vagy szilikon valag, aminek retardált szőlő alakja van.

(#90455) Habugi válasza norbert1998 (#90454) üzenetére


Habugi
addikt

Kivétel erősíti a szabályt eseteként ezúttal a Sassal értek egyet..

Ez apukám ugyan nem szilikon popsi, ellenben sok-sok munkaóra. Még nem tudod milyen az amikor egy ilyen "rádszorul" ... örömkönnyektől áztatott párnán aludnál el ecséém, másnap reggel az sem ébresztene fel ha egy vonat átmenne a szobán.. :DDD ;]

Singer kontra varrógép esete.., ha egy pillanatig is azt hinnéd Te irányítod a történéseket az nagy tévedés lenne.., nagyon csúnyán ki lennél szolgáltatva a jóindulatának.., egyszer-kétszer befeszít és véged lenne mint a botnak.. ;)

Bizonyos kor felett egy "ilyen" tuttti receptje annak, hogyan kell/lehet vigyorogva meghalni.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90456) stratova válasza Habugi (#90455) üzenetére


stratova
veterán

Capt. azt látom, hogy ki van dolgozva a combja, de minek lett elszorítva popsi alatt? Nekem ettől függetlenül egy picit sok, bár nem csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#90457) Habugi válasza stratova (#90456) üzenetére


Habugi
addikt

"Kedvcsináló"..

Optikai tunning, csak azért van fent az a szorító kötés hogy érzékeltesse micsoda pipi husi van alatta, a combján lejebb nem lenne nagy szám, azért van közvetlen a popsi alá húzva hogy "elmondja" azt is hogy az ott bizony nem szilikon vagy lengedezésre hajlamos kövérje.. :N

Látványra sok, ez nem vitás, kicsit túlzásba vitte ahogy a testépítők 90%-a is teszi de mellette szóljon hogy vigyáz a nőiességére, a felsőtestére.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90458) #Morcosmedve válasza Habugi (#90455) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Második bekezdezdésen sírok ember :DDD U made my day! :R

© asszongya'hogy

(#90459) MiklosSaS válasza norbert1998 (#90454) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jajj Fincsibe, amikor elfogyasztottál vagy tíz féle bort akkor véleményezheted. Amig csak kivülröl csodálod az üveget de még a szagát sem ismered addig nem jó ötlet az ilyen szépségeket elitélni :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90460) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szivárvány országban élünk :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90461) MrM94 válasza MiklosSaS (#90459) üzenetére


MrM94
őstag

Saaaaasnak tényleg igaza van,az ilyen nagyseggűek pfú hé mit tudnak leművelni az emberrel :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90462) norbert1998 válasza MiklosSaS (#90459) üzenetére


norbert1998
veterán

Másodszorra megnézve... Már más a vélemény. Osztályban voltam, nem kimondottan akartam kétszer meglesni, nem hiányzik hogy magyarazzabak. Én bunom :D

(#90463) MiklosSaS válasza MrM94 (#90461) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na mi van? Kezdenek tetszeni az igazi nõk? :D Egy durva milf kellene neked. Az tudna mutatni neked pár érdekes dolgot ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90464) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Havazik... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90465) Habugi válasza MiklosSaS (#90464) üzenetére


Habugi
addikt

Meglátta az időjárás azt a zabálni való Kék szépshéget aki tesztoszteronnal gyúrta ki a combját állát/állkapcsát a hozzád hasonlók kedvéért, majd úgy döntött jobb helyen leszel ha hó alá kerülsz.. :DDD

Érezd magad szerencsésnek, a helyében minimum lavinát választottam volna, azt is úgy hogy vulkanikus eredetű kénsavas eső indította el.. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90466) MiklosSaS válasza Habugi (#90465) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mivan kopasz, kötekedsz? Hogy fagyna le a herélt win10-es ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90467) CJ4567 válasza MiklosSaS (#90464) üzenetére


CJ4567
veterán

Jöhetne már a nyár.

No Sana No Life

(#90468) caindwan


caindwan
tag

Mi ez a hatalmas csend? :Y Eddigre már a délutáni visszhang is elcsitult.

Egész nap be volt borulva, esett fújt a szél. @KisCiccnek +1 a nyárra, bár megelégszek már a "jó" tavasznak is. :K
Egy kis esti/reggeli nyálcsorgatónak

(#90469) MrM94 válasza MiklosSaS (#90463) üzenetére


MrM94
őstag

ijajjj,hát szeretem én az ilyen tini 3.14csákat az ágyban,épp most kecmeregtem ki szívni egy bagarettát mint aki jól végezte dolgát. :DDD egész jó ez a kiscsaj,asszem tartom egy ideig foltozgatni.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90470) Gyuri27 válasza caindwan (#90468) üzenetére


Gyuri27
félisten

Recskázunk ezekre a ribizlikre. Ja várj, nem. :DDD
Bezzeg ami milfeket sas belinkelt. Az igen. :K

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#90471) norbert1998 válasza MrM94 (#90469) üzenetére


norbert1998
veterán

Te amúgy tudsz másról is beszélni? ;]

(#90472) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90473) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#90474) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Jó reggelt! :)

© asszongya'hogy

(#90475) MiklosSaS válasza Gyuri27 (#90470) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én nem recskázok :)

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90476) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#90475) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Már azt sem? :O :(

;]

© asszongya'hogy

(#90477) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#90476) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C
két féle ember létezik, aki teszi és aki lódít ezen témában ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90478) caindwan válasza Lacielvtárs (#90477) üzenetére


caindwan
tag

Jó reggelt! :DD

Erről ez jut az eszembe

(#90479) Lacielvtárs válasza caindwan (#90478) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90480) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#90479) üzenetére


norbert1998
veterán

És ismered a dalt? ;]

Baakker, ballag holnap a vén diák. Kb az összes normális ember, aki nem tartozik az osztalyunkba. Java része itt marad az iskolában, de másik épületben, technikusin. De akkor is. Jövőre már mi megyünk. Én nem akarok. Nekem jó itt. Aztán egy év technikusi, 3.5 év a fosuli aztán mehetek dolgozni... Egyszerűen jó itt lenni, és nem akarok menni.:(
Meg kell bukni :D

[ Szerkesztve ]

(#90481) MiklosSaS válasza norbert1998 (#90480) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A fõsuli jobb lesz...piálás, nõzés, bulik, tanulás....majd megszereted azt is...természetesen ha nem vagg stréber ;] és olyan szüzen jössz ki ahogyam bemész ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90482) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Banyek alig aludtam valamit ejjel, teljesen szet vagyok esve, ugy erzem semmi hasznosat nem tudok csinalni.

Legyen vege hamar ennek a napnak.

(#90483) Gyuri27 válasza Malibutomi (#90482) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aki este legény. Az nappal lepény! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#90484) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Két év után ujra elõ kell vennem a szemüvegemet.... :W ...pedig reménykedtem hogy nem, nem nagy dolog csak +o.5 a jobb és +1.0 a bal...de nem hiányzott.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90485) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#90484) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr


;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90486) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#90485) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy a kontaklencsét utálom, tul gyenge hogy lézerel korrigálják..visszont túl erõs hogy ne vegyem figyelembe és ne használjam. Néha amikor tulzásba viszem a munkát elõjön de pár hét használat után mintha valamilyen szinten rendbe jönne...érdekes egy dolog...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90487) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#90486) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

maximálisan meg tudlak érteni, nekem is kellene már szemüveg, de így is elég gáz az én orcázatom...
képzeld el ezt a szemüveggel :D
így nem bántom, amíg még nem zavar, de nekem is lassan el kell mennem csináltatni, nincs mese...
szóval értem és megértelek... :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90488) HSM válasza MiklosSaS (#90486) üzenetére


HSM
félisten

Kicsit tornáztasd. :K Olvass utána. És figyelj a pihenésre. Nálam ha azeke megvannak jól látok, ha nem akkor meg eléggé nem annyira.

(#90489) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#90487) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hát néha nálam elég zavaró a homályos látás, különösen a nap vége felé...

@HBMHSM: próbálkoztam vele pár éve, de sajnos nem volt semmi eredménye, vagy nem csináltam jól. A szemdoki haverom szerint nagyon kevés az esélye annak hogy pár év mulva megússzam szemüveg nélkül.
Szombaton elmegyek hozza a rendelõbe...hátha nem kell nagyobb..vagy háhta kell és jöhet a lézeres mütét...max befekszem valamelyik lézeres CNC-be a melóba ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90490) HSM válasza MiklosSaS (#90489) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem nagyon sokat segít, ha jól csinálod. Rendesen fárasztja is a szemet. De a pihenés is kell, ha nem vagy kipihenve, akkor csinálhatsz bármit. Persze, nem azt mondom, hogy mormota módjára kéne aludni, de egy szintet azért el kell érni.
Most is volt két horror hét az egyetemen, kevés alvás, sok tanuás, alig látok ki a fejemből...

(#90491) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#90489) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ismerős az érzés, meg kell hagyni, én már évek óta lemondtam például a termékeken található apró betűs részek elolvasása :D
az már nagyon régóta nekem óhéber ékírás :K

"... lézeres CNC..." :W :Y :C :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90492) MiklosSaS válasza HSM (#90490) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az alvás lehet a baj...napi 4-4.5 órát alszom már egy jó ideje...

@Lilike: nálam az olvasás megyen, csak fárad a szemem....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90493) HSM válasza MiklosSaS (#90492) üzenetére


HSM
félisten

Igen, nálam is ez volt. Meg is lett a hatása. Most is alig látom a monitort. :O
Na, majd jobb lesz. Nekem legalább 6-7 óra kell, hogy normálisan működjek, de ez monjduk erősen egyén függő.

(#90494) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#90492) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Inkább az a probléma, hogy mostanában kevéset iszol. Ha megfelelő mennyiségű alkoholt fogyasztasz, akkor olyan dolgokat is meglátsz, amit alapesetben nem. Én például ha iszom, akkor végtelen hómezőt és pingvineket látok magam körül, mondjuk valamilyen érthetetlen oknál fogva akkor is, ha józan vagyok...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90495) norbert1998 válasza MiklosSaS (#90481) üzenetére


norbert1998
veterán

Remélem én is. De nem kolis leszek, itt a fosuli szonbathelyen. Így kicsit kisebb az esély mindenre :D

Alvás téma: nekem elég 4-5 óra is, de úgy, hogy amíg fel nem dőlok, addig teljesen jó, és utána egy csapásra burulok.

(#90496) Mahrenburg válasza norbert1998 (#90495) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A leírásból úgy tűnik, hogy elalvás előtt alaposan a pohár fenekére szoktál nézni...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90497) norbert1998 válasza Mahrenburg (#90496) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát még ha azt csinálnám, de nem, egyszerűen csak hirtelen jön el a kidől és. Habkatyiekat megkerdezheted, józan szoktam lenni mikor játszunk, nagyjából, mégis egy csapásra váltok aktivbol zombiba.

(#90498) Habugi válasza Mahrenburg (#90496) üzenetére


Habugi
addikt

Nem szokott, döbbenet egyébként.., játszunk x órája, egyik percben még választékos összetett mondatokra képes emberünk majd egyszer csak valami történik és 2-3 perc leforgása alatt olyan állapotba kerül mintha minimum 48órája nem aludt volna. Konkrétan mintha a konnektorból húznád ki, nagyon durva.. :D :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90499) Mahrenburg válasza norbert1998 (#90497) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Esetleg nem lehet, hogy a napközben elfogyasztott rengeteg alkohol fáziskéséssel fejti ki a hatását? Másra nem tudok gondolni... Viszont mivel rendesen iszol, így legalább kitűnő a látásod...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90500) Lacielvtárs válasza Mahrenburg (#90499) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

lehet a cecelégy a ludas a dologban ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.