Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90501) Mahrenburg válasza Habugi (#90498) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hablaty (#90498) - Én alapból nem vagyok képes értelmes mondatok megfogalmazására, de én szinte egyáltalán nem iszom, itt az Antarktiszon a lehetetlenséggel határos alkoholhoz jutni. Próbáltam halpikkelyből pálinkát főzni, de nem igazán sikerült... :O

LaciÚr (#90500) - Gondolom úgy érted, hogy egy részeg cecelégy...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90502) Lacielvtárs válasza Mahrenburg (#90501) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

érthetem úgyis, de Keresztesóm, tudtommal nem a topik alkesze, arra megvannak az ügyeletes felelősek :DDD
de alapvetően nincs kizárva hogy igazad van, Igazgató Úr :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90503) norbert1998 válasza Habugi (#90498) üzenetére


norbert1998
veterán

Végig 100%-on pörgök. Nincs merüléskor energiatakarékos módba lépés :D

(#90504) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#90502) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Hanem a te "alkeszed"? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#90505) Mahrenburg válasza Lacielvtárs (#90502) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem is gondoltam volna, hogy mióta itt vagyok az Antarktiszon, azóta annyira megváltozott Európa klímája, hogy néhány alkoholos befolyásoltság alatt álló cecelégy is eltámolyog a Kárpát-medencéig...

Végezhetnénk egy kísérletet, bezárnánk valahová NorthBullt, ahol a napi alkoholfogyasztását pontosan megfigyelhetnénk, s megvizsgálnánk, hogy az alkoholadagjának fokozatos csökkentése befolyásolja-e látásának élességét... (A vizsgálat eredményeit akár publikálhatnánk is, nem szeretnék túlzott várakozásokat ébreszteni senkiben, de Nobel-díjat érő tudományos áttörés kapujában állunk... )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90506) cskj1 válasza norbert1998 (#90495) üzenetére


cskj1
csendes tag

"Alvás téma: nekem elég 4-5 óra is, de úgy, hogy amíg fel nem dőlok, addig teljesen jó, és utána egy csapásra burulok."
Ezt jol ismerjuk ;] :DD :DD

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#90507) Habugi válasza Mahrenburg (#90501) üzenetére


Habugi
addikt

Simán a munkás pingvinek segítségét kéne kérned mert az tuttti hogy néha a jégtábla aljára néznek, máskülönben nem tudnák olyan hatékonyan legyorsulni a kardszárnyú delfineket! :D

(#90506) cskj1:

csokoládé Uram, hamár így felbukkantál, holnap a szokott időben gama?

Szólunk előre csipkeJózsikának is hogy aludja ki magát délután és akkor tán' nem fog felborulni éjfél magasságában.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90508) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#90504) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Enyim biztos nem ;]

Igazgató úr: pedig hidd el, ekkorát változott a világ :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90509) norbert1998 válasza Habugi (#90507) üzenetére


norbert1998
veterán

Te csak ne szólj senkinek, aki kv utan már dől éjfélkor ;] én kv-val 4-5-ig simán maradnék, de akkor már el kell menni aludni. Másnap is nap van. De te, kv-val dolsz éjfélkor ;]

(#90510) cskj1 válasza Habugi (#90507) üzenetére


cskj1
csendes tag

Persze :)

En akar ma is raerek a szokott idoben :U

@fincsibe: Jut eszembe, felhuztad a karaktered?

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#90511) norbert1998 válasza cskj1 (#90510) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem. Nagyon lassan megy. Fél szint volt 2 óra. Majd talán terraval sikerül. De ahhoz nem értek. Holnap elvileg lesz időm, ránézek hátha találok valamit, hogy lehet húzni.

(#90512) Habugi válasza cskj1 (#90510) üzenetére


Habugi
addikt

Hagyjuk holnapra mert szombaton nincs neki napközi, nem kell lefeküdnie.. :DDD ;]

(#90511) norbert1998:

Bénavaaaaaaaaaaaaagy.., egyébiránt két napja ott figyel TS3 Border2 szobában feltöltve a 66.5-re felhúzott midgeted.., szerinted miért kértem hogy told fel?! :P

Ment rá némi zseton & Seraph krisztály is.., egészségedre ébrenlétedre! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90513) norbert1998 válasza Habugi (#90512) üzenetére


norbert1998
veterán

Köszi :R
Ti mennyire huztatok el a main-ekkel?

Wtf kategória. Wtf? :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#90514) hackeeeee válasza norbert1998 (#90513) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Óbmeg, ez fáJt. NagyJével.

Véleményem szubjektív...

(#90515) norbert1998 válasza hackeeeee (#90514) üzenetére


norbert1998
veterán

Van még neki bőven :DD




"Ha a meztelen faszit vetted észre a háttérben, van egy rossz hírem."-az eredeti cím (Neked nem, Lilike ;])

(#90516) hackeeeee válasza norbert1998 (#90515) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most inkább nem. :)

Véleményem szubjektív...

(#90517) Habugi válasza norbert1998 (#90513) üzenetére


Habugi
addikt

Miféle elhúzás? :DDD

Pont azért Bosskodtam a tiéddel hogy ne legyen elhúzás, 66.5-ig vittem mert ott tart a mainem, Teeeeee..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90518) MrM94 válasza norbert1998 (#90471) üzenetére


MrM94
őstag

hát Norbert,megértem,hogy nem tudsz hozzászólni a témához ;]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90519) MiklosSaS válasza MrM94 (#90518) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most miért trollkodsz a kisebbel?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90520) caindwan válasza MiklosSaS (#90519) üzenetére


caindwan
tag

Mert két füle van és nem szatyor?

(#90521) cskj1 válasza Habugi (#90517) üzenetére


cskj1
csendes tag

persze neki huzas, della meg meg seraf is velem meg jaccani sem akarsz :O :O :O :O :O :O :O

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#90522) norbert1998 válasza caindwan (#90520) üzenetére


norbert1998
veterán

Há! Neked négy füled van és mégsem vagy hangosítóhangszóró :((( ;]

[ Szerkesztve ]

(#90523) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Pizsama osztas?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90524) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Motorosok! Mit szoltok egy ilyen kecskehez? 250k HUF-nak megfelelo angol fontert tukmalja ram a szomszedom....eldocogni vele hobby szinten nem is volna annyira gyenge....

Lehet meg az asszony is bele egyezni, hiszen 125 cmc, egy jobb bicikli is gyorsabb nala :P ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90525) cskj1 válasza MiklosSaS (#90524) üzenetére


cskj1
csendes tag

te csak maradj a biciklinel, egeszsegesebb es biztonsagosabb :K

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#90526) MiklosSaS válasza cskj1 (#90525) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ejjj...mar unom...reg nem motoroztam egy kicsit. Csak a felesegemet kellene meggyozni...majd valahogyan be adom neki hogy ez egy szarabb mopednel is lasabb... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90527) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na, vissza raktam a Honor 7-re az 5-os droidot. Megvarom amig hivatalosan kijon a 6-os mert ez a takolt droidocska nem gyere be..de az biztos tobbe nem kezdek hulyeul telepitgetni, tanulni a telot....hozza nem nyulok, csak amikor jelzni hogy frissitene.

Megyek aludni...mindjart fel kell ebredni. Fiacskam ma alszik, a lanyom meg mar 5 oraja mozdulatlanul....

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90528) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, végre péntek :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90529) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Péntek, eső.

Véleményem szubjektív...

(#90530) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#90529) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Jo napot!

Felhős-napos.

© asszongya'hogy

(#90531) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90532) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90533) norbert1998 válasza MiklosSaS (#90524) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat figyi. Egy jobb ötvenes megy 100-110 kmh-t is gyárilag. Ez két és félszer akkora. Menni fog az, csak a zasszony be tudja ;]

Mit tettél a honorral?

(#90534) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#90532) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azt a rongyba tekert hónaljmankót ;]
hát igen, van a formás fenék amihez nem alapvetően fontos a vékony test alkat :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90535) MiklosSaS válasza norbert1998 (#90533) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Topicjában volt valami 6-os rom hozzá, feltettem de aztán kiderült hogy nem hivatalos és csak félig kész...meritette az akksit elég rendesen, 2 napból 1 napig bírta. Ezért visszaraktam az utolso hivatalos rom-ot, droid 5.1-el.

@Lilike: na ez az látod!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90536) norbert1998


norbert1998
veterán

Paszki, olyan vagyok ma mint egy kibszott tanuló vezető a 20. óráján :O kibszott osszeszedetlen, szétszórt és figyelmetlen. Utálom magam ilyenkor. Hihetetlen, hogy egy éve vezetek és képes vagyok ekkora marhasagokat csinálni.
Zöld hullám.... Egyszer csak az egyik piros lett. Átmentem, mint az állat 50-el.
Kibszottul csillogos aszfalt, fák közt szemembe sütő nap. Zebra, amit nem láttam. Másik oldalon dugó, így a kis csajt se láttam amelyik ment volna át. Ha nem vesz észre és áll meg a szemközti sáv közepén, elcsapom.

Mi a büdös lóhere van velem? :W :O
Jó, utóbbinál a gps-t meg a táblákat kerestem, merre menjek. De erre akkor is kellett volna időm legyen.
Innentől nem érdekel ki dudál le, mint a tanuló vezetők, stabil 45-50 maximum. Nem hiányzik hogy egy szar napom miatt elcsapjak valakit ha már egyszer ekkora luzer vagyok

[ Szerkesztve ]

(#90537) hackeeeee válasza norbert1998 (#90536) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hidegfront, melegfront, dekoncentráltság.. Csak ennyi.. Szerintem.

Véleményem szubjektív...

(#90538) MiklosSaS válasza norbert1998 (#90536) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ma inkább busszal közlekedj...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90539) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#90538) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Hát elég necces :O

© asszongya'hogy

(#90540) MrM94 válasza norbert1998 (#90536) üzenetére


MrM94
őstag

Ne parázz,ma énis majdnem 3x karamboloztam..amiből kettőnek satufék volt a vége..Viszont nem az én hibámból.Az egyik Taxis,a másik pedig Bukaresti volt...Mindkettő úgy kiugrott elém,meg lefordult előttem,hogy éppen csak megtudtunk állni..
Ugye,itt most lesz a román húsvét s őrültek az emberek..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90541) HSM válasza norbert1998 (#90536) üzenetére


HSM
félisten

Osztom sas véleményét... Megesik az ilyen, de nem szabad autóba ülni így. :N
Ha lassabban mész is ugyanúgy átgázolhatsz bárkin, ha nem ott jár az eszed. Ez nem játék.

[ Szerkesztve ]

(#90542) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#90543) MiklosSaS válasza MrM94 (#90540) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De neked nincs is jogsid.....vagy már megvan?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90544) MrM94 válasza MiklosSaS (#90543) üzenetére


MrM94
őstag

Nincs,vezetési órán voltam.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90545) norbert1998 válasza MiklosSaS (#90538) üzenetére


norbert1998
veterán

Egyetértenék, de haza kellett hoznom a kocsit. Azóta nem volt nagy gond. Csak leparkoltam a rokkant helyre, mert x2-t láttam, a harmadikba álltam, de kiderült x3 volt. Most egy darabig nem akarok autóba ülni. Motoron valahogy sokkal jobban tudok figyelni. Vagy csak tényleg amit hackeee mondott? :(

(#90546) Mahrenburg válasza norbert1998 (#90545) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Esetleg ma még kevés alkoholt fogyasztottál... Sürgősen pótold!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90547) Habugi


Habugi
addikt

Fogadd meg HSM & Sasbá tanácsát, megjegyzem, ahogy már írtam is ide párszor, már a reggeli kv mellett de legkésőbb a zuhany alól kilépve szoktam érezni ha aznap olyan leszek mint a **szom gyertyafényben, kvázi simán elébe lehet ennek menni, hova tovább erőt veszek magamon akkor úrrá is lehet rajta lenni.

(#90521) cskj1:

A héten rendre minden nap ágyban voltam már 10-11körül te drazsé.., megjegyzem játszom én veled látástól vakulásig ha arról van/lesz szó, viszont a midgetet Te fogod utána felhúzni, csak mert sokszor volt már említve, meg mostmár igazából Tunngle óta mindketten képesek lennétek rá de a kvázi gyakorlat még mindig azt mutatja hogyha én nem csinálom meg akkor senki.. :N
Ergo amikor ketten játszunk és/vagy elfelejtjük beléptetni a midgetet vagy épp fel sincs töltve, akkor kvázi magamat büntetem éppen.., ugyan van némi látens mazo hajlamom de annyira minimális hogy ez bőven túlmutat rajta.. :D

(#90524) miklosss2012:

Csokinak +1, bringa! :K

Van két kicsi gyerek, egészen jól haladsz a kinti hosszútávú stabil egzisztencia építéssel, szóval szerintem próbáld meg máshogy kezelni a kapuzárási pánikod.. :B ;)

Saját bevallásod szerint is régen motoroztál.., szó esett a látásodról meg most a "szar napokról"..fincsibe esetének apropójából, szerintem tök fölösleges a jelenlegi családi állapotodban jelentkezned Önkéntes szervdonornak. :N
Nem tudom milyen az ottani közlekedési morál de ha csak kicsit is hajaz az ittenire akkor az esetek többségében nem rajtad múlik/vagy múlna hogy valami komolyabb bajod esik.

Van a topicban rutinos motoros, egyszer azt írta nekem hogy a BP-i biztonságos motorozás egyik legfontosabb pontja az, hogy képes legyél folyamatosan a látóteredben és azon kívül lévők helyett is gondolkozni, úgy közlekedni/vedd úgy, hogy ők nem látnak téged/láthatatlan vagy..
Na szerintem ebben minden benne van, agymunkát végzel, kattogsz ezer felé, szerintem felejtsd el a motort egyelőre.. :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90548) MiklosSaS válasza norbert1998 (#90545) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tapasztalat kérdése, majd jönni fog az is idõvel. Dear amikor "gyengének" érzed magad inkább menj gyalog.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90549) Mahrenburg válasza Habugi (#90547) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

" ...kvázi simán elébe lehet ennek menni... " - alszol tovább...

" ...a biztonságos motorozás egyik legfontosabb pontja az... " - ...hogy soha ne ülj motorra!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90550) MiklosSaS válasza Habugi (#90547) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Itt jóval lazább a forgalom, kicsi városkában élek ahol senki sem siet sehová..Itt egy óra is 180 percbõl áll..

Meg aztán az egy 125 cmc-es drótszamâr...egy keményebb bringával, vagy @Fincsibe rakéta 1.5 dCi-jével ;] gyorsabb vagy. Le sem lehet esni róla, olyan kicsike...

Majd este, az asszonynak felvetem a dolgot...hátha...hátha...

Másik oldalról meg teljesen normális amit mondasz/tanácsolsz.. Visszont ez a 125 cmc vasárnapi drótszamár UK-ban VS 1100 cmc hétköznapi vadállat Pesten esete.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.