Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90301) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#90281) üzenetére


norbert1998
veterán

Én azt a zöld manót nem tartom szépnek. De hogy nem tegezed, az szép tőled ;]

Habugi szerintem még jobb így, mintha abszolút nem lenne. Vagy nem így látod?

(#90302) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Miért érzi minden BMW-és azt hogy neki mindig elõzni kell?

Utban haza felé, csúcs idõ, zsúfolt ut...60 mérföldes limit...megyünk sorrban lazán 48-50 mérföldel. A 20 év körüli suhanc brümögteti a vele egy idõs BMW-jét a seggemben..nem lassitok..gyorsitani nem tudok. Megyba jazz zene, relax..ez van..csúcs idõ.
Egyszer csak a suhanc gondol egy nagyot és kanyar elõtt elkezd elõzni vagy 5 autót. Persze tapasztalat az nuku...jött a traktor szemben...traktort lesurolja oldalt rendesen...aztán egy keritésben megáll az árok melett...szerencs hogy kerités és nem fa volt. Autóból ki, látszatra kutya baja. Megállunk, megkérdezzük hogy jól van, meg minden...töri az angolt és szidkozódik lengyelül..melegitóben és hófehér sport cipõben...közben nyögi hogy mult hónapban vette az autót..részletre...

Nulla szánalmat érzek. Remélek egy évig nem vezethet Angliában...

Lecsilapodik mindenki, indulunk lassan utunkra...a tömeg aljasan nevet. Szinte örülnek hogy egy "lovagal" kevesebb...

Na, az ilyesmi az egyik ok amiért utálom és lenézem a BMW-seket. Természetesen tisztelet a kivételnek...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90303) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#90302) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nekünk van BMW-nk, és fekete. :DDD
Ladában(pl) is hülye lenne, de abban nem hajtana így, mert tudja, hogy kevesebb a paci benne

(#90304) HSM válasza DR|FTK|NG (#90303) üzenetére


HSM
félisten

Az ilyen a Ladával is tolná, és ugyanígy végezné...

(#90305) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nem vagyok rosszindulatu, de remélem a fél-egy év eltiltás után a biztositó ugy fölemeli a tarifát neki hogy az elkövetkezõ 3 évben biciklizni fog.

Mi történik ha traktor helyett egy szabályosan közlekedõ két gyermekes anya jön vele szemben egy Corsában?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#90306) DR|FTK|NG válasza HSM (#90304) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Felém kevés Ladahajcsár van. Lehet, hogy maguk irtották ki a magukféléket.

Videó ezzel kapcsolatban: [link]


miklosss2012(#90305)
Igen, az a legszörnyűbb, amikor az ártatlannak lesz baja. :(

(#90307) norbert1998 válasza MiklosSaS (#90302) üzenetére


norbert1998
veterán

Teljességgel megérdemelte, remélem másnak nem lett baja.

Eltiltás ára... Kérdéses. Induljunk ki abból, hogy nálunk a kezdő kötelező 140 ezer egy évre. Csoki erre azt mondta ez ló fütty angliahoz képest. Most akkor arra képzeld rá a büntetést :)

Van 1-2 ilyen barom. Nem azért, én is szeretek odalepni, de olyan helyen, ahol a pipacs mögül előugró elefántot leszámítva semmi nem kerül elém. És az az odalepes is megáll talicska esetén, országúton 140(inkább 130) ;ibizanal 130 alatt, ha érdekel mennyit menne (nem sokat), általában azt 120 fölé nem viszem, mert úgysem megy. A talicska menne, de érzem, hogy a magyar aszfalton nem szabad tovább menni vele.

(#90308) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Egy Core 2 Duo E6750-E6850+nuku OC-nek mi a maximum VGA(sajnos csak régebbiek játszanak, pl 9800 GT, GTS 250, HD 4830, stb) 1280×1024-ben játékokhoz(CS:Source, COD 4, Far Cry, Far Cry 2, néhány újabb, pl BF3, CS:GO, FC3, JC2, Sniper Elite V2)? Amolyan retrózós gép lenne, unaloműzésre(is). :)

[ Szerkesztve ]

(#90309) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#90307) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nekem KGFB 57-be megállt, amikor fél éves volt a jogsim, első autóra BMW-re és Budapesti lakcímmel...elég sokmindentől függ a költségszámítás, de azt hiszem, hogy ez a legrosszabb variációk közt van.

Most fizettem másodjára az évest, március végén, nem volt semmilyen balesetem, de sajnos az emelések miatt nem csökkent...újra 57k.

Ma 15 perce gurulgattam az úton, tempomat, 112-vel, erre beerőszakoskodni látszott egy ukrán kisbusz, na mondom akkor megyek is le előle, mert idióták, lemegyek, jön mögöttem 5 méterre a vendégmunkásokkal,
jó, mondom akkor gyorsuljunk meg "picit" (nem írok számot), de eltűntek :DDD

Múltkor 70 határos úton már 4-5 autóval mögöttem is mintha levillogást véltem volna felfedezni, miközben mind a két sáv haladt rendesen, max fél autónyi közökkel. Mondom ez tök hülye, ráadásul az M5 kivezetőn pár perc múlva VEDA is van. Mikor mindenki megunta, inkább bekínlódott szélső sávba, had menjen elven, elért mögém. Valami Nissan SUV volt, fehér, új. Gondolom látta, hogy kék-fehér, aztán nem mert séróból villogni, úgy is majd nyomom én is, vészindexelt kettőt, természetesen nem mentem le, lévén továbbra se volt igazából hova...pár száz méter után kitalálta, hogy meghozza élete legrosszabb döntését és levillog egy Bimmert. :D
Na ekkor jött el a pillanat, megtanítom vezetni (hatszáz villogás után). Eltelt egy fél km, lett hely, megindultam picit, már jött is hatásszünettel, na abban a gyorsulni látszó nyugodt pillanatban teszteltem az új fékeket, közben tükrőt nézve és 4-esben, reakcióra várva...kellett neki bő 1 sec, mire leesett, hogy ő ma nem fog gyorsan menni, gondolom fékezett és lemaradt 100 méterre a 10-ből, aztán én jobbra tartva robogtam a trafi alá 70-el, aztán mellettem bocsánatot kérve integetve ment el 75-el kb. Nő volt, szerintem pippantásért kapta a kocsit és a jogsit is, de volt egy valódi leckéje.
Sosem gondoltam volna, hogy ezzel kell este 6-kor szarakodjak, úton sütizőbe.

Sass: Az ilyen minden autóban így viselkedne, hidd el, csak azzal nem tudna így menni és megdöglene benne. Egyébként én is van, hogy ideges vagyok, de akkor csak durvábban indulok el (kicsit keresztbe), nem megyek neki senkinek, semmi, aztán a 3-ik után megsajnálom a kocsit, aztán annyi...nincs olyan aki nem kínlódott még egy rossz napon a kocsijában a km-es sorban.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#90310) Gyuri27 válasza DR|FTK|NG (#90308) üzenetére


Gyuri27
félisten

4830? Felejtő. Inkább 4670.

Amd - Radeon - Ryzen

(#90311) DR|FTK|NG válasza Gyuri27 (#90310) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

C2D-t nem ismerem, ezért kérdezem. :N Vagy a HD 4830-aknak van valami hibájuk?

[ Szerkesztve ]

(#90312) Gyuri27 válasza DR|FTK|NG (#90311) üzenetére


Gyuri27
félisten

4670 lehetőleg ac hűtős.A 4830-tól jobb. A 4850-el egál (egyikben az egyik jobb másikban a másik). Viszont nincs tápcsati és lószar fogyasztás.

Jó a 4830 is. Semmi bajuk.

Ha a fogyasztás nem érdekes 4870-4890 olcsóért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#90313) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#90308) üzenetére


CJ4567
veterán

BF3 felejtős E6750-nel, OC-zott E8400 kevés volt néhol, E5440-nel érezhető volt a váltás nagyon.
E6750-nek maximum VGA? 4670-et nem hajtott ki az E6750 szintre húzott E6300(1.86-->2.6).

Viszont 4670 kevés BF3 alá sok helyen, főleg nagyobb, vagy DLC-s mapokon. CSGO alá egy kenyérpirító is elég, JC2-nek se kell nagy gép? SEV2 is simán megy 4670-nel. CSS, COD4, FC2, FC3 is elmegy, sőt.

S.T.A.L.K.E.R. alá is tökéletes kártya.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#90314) DR|FTK|NG válasza Gyuri27 (#90312) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nem a HD 4770-re gondoltál? A HD 4670 az ez. :D

De egy Conroe-s C2D mellé, ami ~ 2,6GHz-en fut, a HD 4830+többi nem overkill? :DDD Próbálok keveset költeni, de nem lesz brutál GPU limit.


CJ4567(#90313)
Tényleg, Téged kellett volna megkérdeznemi, az ilyesmi hardverekkel frissebb tapasztatod is van.

Amúgy azt nagyjából tudom, hogy melyik VGA melyik játékhoz elég, csak azt nem, hogy a C2D mellé mi nem overkill. :D

[ Szerkesztve ]

(#90315) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#90309) üzenetére


norbert1998
veterán

Havernak az első év volt 140, a második 70 lesz. Lehet más biztosítónál vagy. Igazából elég katasztrofális, ahogy spórolni próbálnak... Egy 380-as, 4460-as gépet elhoztak 300-ért, fsp raider 550-el, zalman z3+-al és egy terás vinyóval, meg valami emeszáj deszkával. Se monitor, se semmi más.

Reggel a buszon f@stam be majdnem- menntünk a város felé, országút volt, falu és város közt, kisbusz előttünk. Busz előzbni akart, de az a kis izé az út közepén ment végig. Aztán gondolom meglátta a visszapillantóban, a következő mozdulata egy brutális jobbra rántás a kormányon, azt hittem, helyben felborul, gondolom megijedt, hogy megy a busz. De szerencsére nem borult fel, csak veszélyes hirtelenséggel visszatakarodott a sávjába.

Életem legijesztőbb jelenete a közlekedésben: nem én vezettem, szerencsére, de én azóta nem hallgatok zenét autóban fülessel, szemet meg még csak véletlenül sem csukok be.
A történet: egy olyan úton játszódott le, ahol az út szélessége épp elég vékony volt, hogy meg se merje az ember kockáztatni,hogy egy sávban 1,5 autó menjen, tehát normális, két sávos uttest.
Retard előttünk cseszekedik, megelőzni kísérletet teszünk, de viccesnek találja, hogy ő gázt ad, hogy ne tudjunk elmenni mellette, de azért egy átlag kisautó nem fog ki az 1.5 dci-n 110 környékén, de a 130-at az elkerülés idejére biztosan elütöttük, de lehet volt az még 150 is.
Kis földútról zastava szerű akármi kikanyarodik elénk, már akkor satufék-majrévas a részünkről. "Zastavás bácsi" (suttyó tajparaszt 40-es tökkelütött volt) lefulladt a kicsikocsiva az ÚTTEST KÖZEPÉN(!) mi meg felé 140 feletti tempóról satu(és/vagy közeli) fékkel. Nem túlzok, ha a végigsatuzással maradt körülbelül alig 1.5-2 méter a két autó közt, közben hugy-is-sz@r-is megállt bennünk. És akkor gondoljunk bele, mi lett volna ha nem "sport" brembo meg tesztgyőztes új gumik vannak az autón.
És akkor még neki állt feljebb, meg ő mutogatott be. "Kérem én bácsi, miaf@sz?!"

Kicsit alkottam viszonlag magamtól, annyi segítség volt, amit a képen láttok. eddig csak 1 órát 3D-ztünk tanórán, az is csak csonka kockák rajzolgatása volt tanári segítséggel. Szóval ahhoz képest szerintem ügyifogyi vagyok :B

(#90316) caindwan válasza hackeeeee (#90300) üzenetére


caindwan
tag

Már majdnem besoroltam a kevésbé érdekelbe, amikor az utolsó pár mp-ben megjelent wolverine. Ezzel feljebb kúszott a várósra :K

@Zöldufó már rég nézett be erre.. :F

(#90317) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#90315) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Hasonlo best buy PC-s sztorik nálam is vannak, csak nem értem, hofy miért nem kérdeznek vásárlás előtt, illeve ott a nyomorult internet, google...

Elég meredek eset :O résen kell lenni, pláne egy gyorsuló autóval, illetve ezért fontos a normális karbantartás, pláne a fék, brembo, trw, stb jobb gyártó már nem mellenyúlás. :)
Lényeg, hogy maradt még pár méter és egyben megúsztátok.

Bocsi, hogy ezt írom, de az a tanár, aki egy 2D-s tervező programban akar 3D-t tanítani, hááát, elég kaksi ötlet. Inventor legalább! Ettől még ügyes vagy! :)

© asszongya'hogy

(#90318) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#90317) üzenetére


norbert1998
veterán

Ha a tanmenet ezt írja elő :) Bár ha nem tévedek, idén nem is lenne 3D, csak szerettük volna (plusz a fél osztály emiatt van ezen a szakon, és én is nagyon szeretném tudni a 3D-s dolgokat.) Most sem igazán házit csinálok. Gyakorlok, magamnak, mint ahogy azt páran a topikból is teszik rajtam kívül, a fiatalabb korosztályból legalábbis.
Egy a gond, hogy az osztály másik fele lósz@rt sem ért ehhez :( És nem is érdekli
De amúgy ő is Inventorban oktatja a 3D-t, vagy Mechanical Desktop-ban, fene tudja igazából, ennyire nem mentünk bele.
De azért danke :R :)

[ Szerkesztve ]

(#90319) hackeeeee válasza caindwan (#90316) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Engem alapból érdekel, de ezek után még jobban. :)

Hm, most, hogy mondod.. tényleg..

Véleményem szubjektív...

(#90320) norbert1998


norbert1998
veterán

Ma eddig jutottam, sajnos nincs időm többre. :(

(#90321) caindwan válasza hackeeeee (#90319) üzenetére


caindwan
tag

+1 bejön az egész sorozat, csak az ő szerepét hiányoltam volna az összképből :B Érettségi előtt még pont beleférhetne egy vetítés.

(#90322) hackeeeee válasza caindwan (#90321) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő.. Ő ki ő?

Lesznek új arcok.. Sophie Turner érdekes lesz. Bár nem vagyok Trónok Harca fanatikus, de ugye Ő csak abban volt lényegében.. Meglátjuk. :)

Nagyon baba, ahogy felépítette a Marvel a karaktereket.. Nekem nagyon bejön.. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#90323) caindwan válasza hackeeeee (#90322) üzenetére


caindwan
tag

Eredetileg nem tudom :( Nicky Whelan név alatt ismert ;)

Egyetértek :K Kíváncsian várom a történet lezárását.
GOT-ot nem követem, de a lányka ismerős. A sorozatból számomra ismeretes egyedek Natalie Dormer és Emilia Clarke :B

(#90324) Televan74


Televan74
nagyúr

Egy nap mindenem eladom.
Mikor e világot elhagyom.

Pénzemet úgy szóróm széjjel.
Ahogyan hamvaim szállnak majd a széllel.

Egy elmúló gondolat. Egy elveszett pillanat.
Melyet már hiába keresel, nem hoz el a pirkadat.

Ki voltál te? Nem kérdezik ismeretlenek.
Észre sem vettek, rád se hederítenek.

Nem vagy te értéke se a nemzetednek, se társadalmadnak.
Hulladék vagy, amit nyugodtan ki is dobhatnak.

Mégis ezerszer élném ugyanezt az elétet.
Amit oly szorosan átölelt a szeretet.

Tán a sors kegyetlen játékába csöppentem!
Hogy minden szeret ellenére eldobnám rongy életem?

Nem tudom mi legyen.
Zsákutcába kerültem.

Lecsukom a szemem, és a fények lassan kifakulnak.
Amikor az álmok elhalkulnak.

Átlépek egy időtlen álomba.
Ott ahol senki nem zavar végtelen utazásomba.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#90325) stratova válasza Televan74 (#90324) üzenetére


stratova
veterán

Ej TeleVau asztaltárs, ne legyen ilyen borúlátó. Vacak most az idő is de majd kiderül így is úgy is.
Ha jobb idő lesz menj kirándulj egyet vagy kocogj kicsit kiszellőzteti az ember fejét.

Jó reggelt!

[ Szerkesztve ]

(#90326) Gyuri27 válasza Televan74 (#90324) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Kihullnak kezemből a könyvek
a világ magamra hagy
mostantól hűvösebb napok jönnek
szűkülő időm egyre tágasabb

elfordul tőlem a holt anyag
vonásaim halványnak látszanak
leválnak lassan rólam a dolgok
így leszek egyszerre mégis boldog

és ha az égi határon innen
elszámoltat az Isten
nekem vámolni valóm nincsen

a bűnöket mindet bánom
és ha lehet
újracsinálom
mert tettem
amit hittem
velem megtörtént a minden

lettem a fegyelem neveltje
szerencse kegyeltje
elbukni így többet ér
mint árnyékban élni
hazugan félni
az alku bolondja
a szavakat fonja
a temérdek érdekért

és ha jön az álom
aludni jó
a távolság
törékeny üveggolyó
halkul a dallam
alig hallható
bennem is szól
az örök altató."

Amd - Radeon - Ryzen

(#90327) Lacielvtárs válasza caindwan (#90321) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

édes Istenem :W
megdőlt az IFA szelepes elméletem :D
ez a néni... Atyaááá ég :Y
no jó reggelt néktek, lassan magamhoz térek a félre nyelt kávém után :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90328) norbert1998


norbert1998
veterán

Van ez a szám. Ez a stressed out a huszonegy pilótáktól. Maga a szám egy rakat szhar. De annyira fülbemászó.... És egy idő után már nem csak a semmit lesed, hanem figyelsz a szövegre is. Milyen kemény mondanivalója van már? :C Komolyan bele tud gondolni a diák is, milyen lesz a diák évekhez képest a kemény felnőttkor, és they'll wish they could turn back time.

(#90329) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#90330) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#90327) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Biztos a kávét nyelted férre? :DDD ;]

Btw brutál jó nő :B éés jó reggelt! :)

© asszongya'hogy

(#90331) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#90330) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

biztos ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90332) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#90330) üzenetére


norbert1998
veterán

Dehogy nyelte félre. Így szeretne ő is kinézni, de ahhoz még sokat kell fejlődnie és fogynia ;]

(#90333) otto14 válasza Televan74 (#90324) üzenetére


otto14
senior tag

Nincsen apám, se anyám,
se istenem, se hazám,
se bölcsõm, se szemfedõm,
se csókom, se szeretõm.

Harmadnapja nem eszek,
se sokat, se keveset.
Húsz esztendõm hatalom,
húsz esztendõm eladom.

Hogyha nem kell senkinek,
hát az ördög veszi meg.
Tiszta szívvel betörök,
ha kell, embert is ölök.

Elfognak és felkötnek,
áldott földdel elfödnek
s halált hozó fû terem
gyönyörûszép szívemen.

asd

(#90334) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#90332) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90335) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#90332) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:DD

Lehet próbálkozni kedves (nedves ;]) AMD lovagok: Crimson 16.4.2 Hotfix.

© asszongya'hogy

(#90336) CJ4567 válasza norbert1998 (#90332) üzenetére


CJ4567
veterán

:C

Ma történt 30 éve a Csernobili atomkatasztrófa.

No Sana No Life

(#90337) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#90336) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejjha, jó tudni...
lehet annak vagyok én is a végterméke ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90338) norbert1998 válasza CJ4567 (#90336) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen. Valamelyik ismeretterjeszton lesz egy kisfilm, Life after: Chernobyl. Gondolom a Life after sorozat része, már rá kerestem az online megtekinton. Meg is nézem, biztos, azt a filmet. Kíváncsi vagyok. Meg ezer éve nem néztem ismeret terjesztőt :D

(#90339) Gyuri27 válasza otto14 (#90333) üzenetére


Gyuri27
félisten

"A hosszú, hosszú, hosszú éjszakán
ágyamra ül fásultan a magány,
és rámtekint és nézdeli magát,
és fésüli hosszú, hosszú haját.

Eszelős hölgy. A szeme oly szelíd,
és bontja, oldja tornyos fürtjeit,
és oldja, bontja – percre perc enyész –
és újra kezdi mindig. Sose kész.

És oldja álmom, bontja gondomat,
álomtalan partokra hívogat.
Ha szunnyadok, csörrennek fésüi,
hosszú haját nevetve fésüli.

Csak hallgatom álomban, éberen,
hogyan motoz-motoz az éjjelen.
Most újra kezdi. Végtelen haja
oly hosszú, hosszú, mint az éjszaka."

Amd - Radeon - Ryzen

(#90340) Lacielvtárs válasza Gyuri27 (#90339) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, mi van ma? a versek napja? :DDD
vagy a költészet napja? vagy a rímfaragók világnapja? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90341) Gyuri27 válasza Lacielvtárs (#90340) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lássák a jányok milyen érzékenyek vagyunk.

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#90342) Lacielvtárs válasza Gyuri27 (#90341) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a jányok odaát vannak ;]
neked is szép napot..

okos wc deszkán ülve és onnan küldve (nesze nektek, rímek ;] ) (Druszánom is régen járt erre, így rá emlékezem) :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90343) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

szép napot. lassan visszaállok az élők sorába, valahol hiányzik már ez a társaság. érettségi meg minden szar miatt abszolút 0 életkedvem meg random hangulatváltozásaim kissé korlátoznak abban hogy érdemi társalgást folytassak.. tegnap a 6 éves facebook accountomat a face törölte, de legalább osztályozókon átmentem.

(#90344) stratova válasza Gyuri27 (#90341) üzenetére


stratova
veterán

De téged az ő véleményük nem érdekel, vagy Lilinek szeretnél felvágni? :DDD

(#90345) Gyuri27 válasza stratova (#90344) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neki IS.
Amúgy nem érdekel. Azaz nem azért raktam ki az idézetet, hogy véleményezzék.
Ha meg is teszik szarok rá.
Azért raktam ki, hogy lássák milyen kibaszottul érzékeny és kurvára intelligens vagyok. Az isten bassza már meg mit nem lehet érteni? :K :DDD ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#90346) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A katasztrófa emlékére: Csernobil a videojátékokban

Egy jó kis írás, kicsit másképp..

Véleményem szubjektív...

(#90347) Televan74


Televan74
nagyúr

Most egy kicsit eltűnök! Majd valamikor leszek! További jó offolást nektek! :K :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#90348) hackeeeee válasza Televan74 (#90347) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kitartás, vagy valami hasonló! Várunk vissza!

Véleményem szubjektív...

(#90349) MrM94


MrM94
őstag

Elló,újra bepofátlankadodok egy kérdéssel.Használ itt valaki xonar DGX et optikai kimenettel?vagy bármilyen más féle hangkártyát optikai kimenettel? Olyan mintha simán Jackel lenne rákötve a cuccra,vagy mivel jobb? konkrétan a gyakorlatban.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90350) Lacielvtárs válasza MrM94 (#90349) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

adj isten...
én használtam... konkrétan annyival jobb - vagyis sokkal jobb - mert a sima jack esetén analóg hangot kapsz.
az optika esetén a digitális hangot kapod meg.
a gyakorlatban, ha jack-el használod, mondjuk egy erősítőre így kötöd akkor sokkal gyengébb minőségű kapot kapsz, ugyanis ez esetben a hangkártya dekódolja a kimenő hangot.
ha mindez optikával van össze köve, mondjuk egy erősítő, akkor az erősítő a direkt, nyers jelet kapja, és a dokódolását a hangnak az erősítő DAC-ja végzi, így sokkal szebb és részlet gazdagabb hangot kapsz.
teháét ha a perifériák engedik az optikai csatlakozást (hangkártyád, erősítőd) akkor mindenképp javasolt az optikai kábelt használni :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.