Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90751) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#90750) üzenetére


norbert1998
veterán

Ahaaa, 'f u sae so.

(#90752) DiszNóÓl válasza Mahrenburg (#90747) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Akkor sztornó, törölhető az a hozzászólás :B

(#90748) DR|FTK|NG
174 cm.

(#90749) norbert1998
Akárkitől elkérném, mert nem nagyon tudok felszedni tömeget...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#90753) hackeeeee válasza norbert1998 (#90740) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Maga a fehérje bevitel véleményem szerint nem csalás.. Néha több kell, mint amit standard kajával be tudsz vinni, akkor nincs más lehetőséged.

Plusz, van olyan alkalom, amikor mondjuk egyáltalán nem tudsz enni, és be kell vinni valahogy, akkor a "turmix" a legjobb forrás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#90754) norbert1998 válasza hackeeeee (#90753) üzenetére


norbert1998
veterán

Úgy értem a csalást, hogy míg mások, akik nem "csalnak", abból edzenek, amit egy normális ember megeszik. Ők pedig erre rápakolnak, gyorsabban fejlődnek, mint a normálisan étkezők, ezért mondom csalásnak, persze tulajdonképpen nem az, de érted hogy értem, nem?

(#90755) hackeeeee válasza norbert1998 (#90754) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha hozzáigazítod az étrendet az edzéshez, mármint méred a fehérjét, szénhidrátot, kalóriát..stb az már nem nevezhető normálisnak. :) Sőt, attól függ milyen a szervezeted, mert ha jó az anyagcseréd, stb, az is lehet, hogy gyorsabban fogsz fejlődni rendes kajával, megfelelő bevitellel, mint az, aki külön "fogyaszt" fehérjét.

Én csak arra akartam ezzel kilyukadni, hogy van, hogy bizonyos időszakban kell bevitel, és mondjuk edzés után lehet, hogy nincs étvágyat letolni egy adag kaját, hanem legurítasz egy adagot.

De jah, értem.

Véleményem szubjektív...

(#90756) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez a csalás, nem a fehérje! :P ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#90757) DiszNóÓl válasza Televan74 (#90756) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag


Meg is "énekelték":
[link]

HATER

(#90758) cskj1 válasza Televan74 (#90756) üzenetére


cskj1
csendes tag

Azta de reg ragtam lattam ilyet utoljara :Y

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#90759) norbert1998 válasza Televan74 (#90756) üzenetére


norbert1998
veterán

Ha azt vesszük, ez is csalás :DDD ;];] :D

Én tök ugyanúgy eszem minden nap, mármint, nincs húmaedzésvoltkétszerannyihusikáteszek, meg manincsedzéskétkenyéregésznaprajólesz.

(#90760) caindwan válasza DiszNóÓl (#90738) üzenetére


caindwan
tag

+1 a fegyencedzésre, csináltam/om, pontosabban használom a keverékbe. A fehérjét nem támogatom, szerintem humbuk az egész, ráadásul csak "jól fogsz tőle kinézni", de erős nem attól leszel. Több gyerekcsét ismerek + csajok is akik tolják, hát és mit ne mondjak :U Nagy meg minden, de erőből hamar kifogy ;) Ha nem tornázol rá akkor meg szépen elhízol.
-Szteroid, ha jól tudom, csak izomzatot növel, erőt egy cseppet sem :N

(#90743) norbert1998: :C Szép felvétel készült belőle

(#90761) norbert1998 válasza caindwan (#90760) üzenetére


norbert1998
veterán

van egy osztálytársam, kissé bolond, tolja a fehérjét, meg fogyókúrázik. feszít mint az állat, de edzeni még nem láttuk. főleg a melleit bálványozza. (srác). egyszer mondtuk neki, jöjjön fekve nyomni, azzal az indokkal nem jött 4 lépéssel arréb "megmutatni mit tud", merthogy kis súllyal is lehet nagy melle. kiröhögtük(fejben csak, persze). nem igazán kellett volna->

netfit ütemezett fekvőtámaszfelmérés: messze ő vitte el az első helyet. aki a legtöbbet nyomja fekve, kb fele annyit sinált (és testalkatra nagyon hasonlóak). konkrétan az erős 26-ot, a fehérjés 40+ darabot csinált. én ha megpusztulok se fogok 40-et elérni, tavaly 33 volt, idén még nem csináltam, nem voltam ott, mikor kellett, mikor pótlás volt, akkor meg elsunnyogtam (mert futni is kellett volna).

(#90762) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#90761) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Fekvő? 3 megy maximum. Naponta. :DDD

(#90763) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#90762) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez nem sima fekvő. Ez ütemezett. Kb 1 mp-et vagy fent, egyet peding lent, derékszögű konyekkel. Egy hiba és meg is van a végső pontod.

(#90764) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#90763) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ebben is három, nem változtat.
Ismerem ezt a fajtát is, nem szeretem.

(#90765) DiszNóÓl válasza norbert1998 (#90761) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem mindegy, hogy miket csinálsz, mihez szokik hozzá a tested, egy kondis kiröhög, hogy fekvőket csinálok és nem súlyzóval edzek. Hiaba vagy eros ha az csak par masodpercig van, az sw lenyege az, hogy van allokepesseg, es ero is, persze nem 200 kilokkal jatszadozunk... Hanem sajat testsulyal. En sem tudnek most normal fekvobol negyvenet egyhuzamban, pedig ment 50-60is amikor formaban voltam, de amit csinalok az legalabb szep es szabalyos, nem az az osszecsapott szar.
Ha egy kigyurt emberket elhivnek dolgozni egy napra hozzank, az elso egy ora utan nem birna. Vagy egy 10-es piramis fekvore is kivancsi lennek... Minden megszokas kerdese, egy ido utan a tested hozzaszokik a terheleshez.

HATER

(#90766) caindwan válasza norbert1998 (#90761) üzenetére


caindwan
tag

Ezekszerint vannak kivételek :K Most pedig jöhetnének a hasonló mondatok, mint a "lehet, hogy protein nélkül is hasonlóan viselkedik a szervezete edzésre" meg a "alapból is lehetett olyan fizikumú". De visszatérve az első mondatra, kivétel mindig van :R

+1 piramis! Ördögi dolog, de eszméleti jó ;]

A többihez, csak kb ennyit tudnék reagálni: [link] A szemébe nevet és nyugodt arcal játszik vele

[ Szerkesztve ]

(#90767) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#90764) üzenetére


norbert1998
veterán

Fárasztó, az a jó benne.

Hátfájásra mit tudtok hasazáskor? Csinálok mondjuk 30-40 hasprést, hasam el se fáradt még (pedig a hátfájás miatt évek óta nem is csinálok szinte semmi hasedzést), de a gerincem fáj mint az állat, és alig birok mozdulni, míg el nem múlik (20-40 mp). Mi a ötlet? :R

Egy kis 5.1 ghz. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#90768) caindwan válasza norbert1998 (#90767) üzenetére


caindwan
tag

Tornázni hátra? ;] ;]

Masszázs, kiropogtatni, esetleg orvossal megvizsgáltatni. (akár ferdülés is fennállhat)

[ Szerkesztve ]

(#90769) DiszNóÓl válasza norbert1998 (#90767) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

híd?

HATER

(#90770) norbert1998 válasza caindwan (#90768) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem hiszem, hogy a hátizom a gond. Mondom, a gerincem fáj, nem körülötte.

(#90771) caindwan válasza norbert1998 (#90770) üzenetére


caindwan
tag

inkább nézze meg egy orvos. Főleg ha már régóta tart

(#90772) Habugi válasza norbert1998 (#90770) üzenetére


Habugi
addikt

Gyúrmázást kicsit függeszd fel, egy-két hónapra.

Helyette oltsd be valamelyik haverodat hogy marhára szeretne veled úszni menni, ha valami non+ultra hát/gerinc bántalmakra akkor az úszás az. Jót fog tenni, kimozgat mindent ami a kondival betokosodott, izület, porc..

Állóképességed is megdobja, nem kicsit.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90773) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Mostani on the house akciók(MoH:PA, BF4-hez Dragon's Teeth, és BF:Hardline-hoz Robbery

(#90774) hackeeeee válasza Habugi (#90772) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hamarabb tekerem körbe háromszor a várost bringával, mint, hogy megtanuljak úszni. :)

Véleményem szubjektív...

(#90775) DiszNóÓl válasza hackeeeee (#90774) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

+1

HATER

(#90776) norbert1998 válasza Habugi (#90772) üzenetére


norbert1998
veterán

Lehet benne valami. Majd még kitalálom.

Voltam dokinál, ő azt mondta, az a bajom, hogy nyújtott lábbal nem érem el a talajt. Nyujtsak és fasza lesz. Ez egy éve volt. Azóta nyújtók (továbbra se érem el a talajt mondjuk) de ugyanúgy faj. És csak hasazaskor. Ezért azt nem is csinálom igazából. Pedig régen milyen jó kis sixpackem volt :( olyan 14-5 éves gyerekhez mérten, nyilvan)

Mondjuk szerintem ez úgy hülyeség ahogy van, kizárt, hogy emiatt fájjon a hátam.

[ Szerkesztve ]

(#90777) Habugi válasza hackeeeee (#90774) üzenetére


Habugi
addikt

Ugyan nem vagyunk egy vízparti ország, habár Kárpát-medence.. :DDD de állítom hogy hülyét kapnék a tudattól hogy nem tudok úszni, kb mint írni/olvasni nem tudni.. :U

Nyilván ettől ti még teljesen nyugodtan alusztok.., csak fél gyermekkoromat a Balaton partján töltöttem, 5tusáztam, ott heti 3x volt úszás kezdetben, szóval számomra ez totál feldolgozhatatlan hogy valaki nem tud úszni. :B

Itt jegyezném meg, úszni mindenki tud, te is :K , max azt hiszed hogy nem tudsz..
Megfulladni nem azért szoktak az emberek mert nem tudnak úszni hanem azért mert pánikba esnek.

(#90776) norbert1998:

Ne kitaláld hanem próbáld ki.. ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90778) Gyuri27 válasza Habugi (#90777) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bele kell baszni a vízbe. Kapálóz, kapálóz. Vazzeee. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#90779) hackeeeee válasza Habugi (#90777) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én strandon.. Egyszer fater szedett ki a medence aljáról, azóta nem nagyon vagyunk barátok. :)

Mondjuk jobb a felállás, mint sok évig, de azóta sem megyek mélyvízbe. Max addig, amíg leér a lábam.. Évekig ennyi sem volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#90780) stratova válasza norbert1998 (#90761) üzenetére


stratova
veterán

Mert a nagy súly kis széria izomtömeg növelésére a kis súly nagy széria szálkásításra jó, ha jól rémlik. Fehérjétől függetlenül.

Ha kisebb súllyal csinálta de nagyobb szériát simán lehet jobb az állóképessége mint nektek. Vagy szimplán többet fekvőzött. Gimiben anno otthon csináltam napi 3x 50 fekvőt de nem váll hanem felkar szélességben a lábamat székre téve. Ez anno a felmérésen ahol nem kellett szigorúan váll szélességben támaszkodni 70-re volt elég.

Ma reggel 2x20 jött össze, ennyit számít ha vki gimi óta nem sportol rendszeresen.

Hablaty +1

[ Szerkesztve ]

(#90781) norbert1998 válasza Habugi (#90777) üzenetére


norbert1998
veterán

Adom az írásod, az úszni tudatlanság csak egy kifogás a víztől való félelemre. Úszni mindenki tud, ahogy öregapám mondta: A víz minden szart felhoz! ;]
Erre a 6-7 éves énem meg megkérdezte tőle, Még minket is? :B

Szentsárkány: Így igaz, adom a mondandód néked is. Mi tömeget növelünk haverral, a bolondikusz csávó pedig szálkásít, s ahogy haver mondja: Ú haver, szálkásabb vagy, mint egy egész kárászraj!. Szálkás a gyerek, félreértés ne essék, és az állóképessége is ott van, nem is akárhogy, nem ezért bolond, hanem mert mindig mindenhol feszít, kivétel nélkül. (Lehet ettől szálkásodott meg ;];])

(#90782) DiszNóÓl válasza norbert1998 (#90781) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha van mire miert ne feszitsen?
Nalunk is van ilyen diszfeszito, de mindenki kirohogi kb.

HATER

(#90783) stratova válasza norbert1998 (#90767) üzenetére


stratova
veterán

Lehet, hogy rosszul csinálod a hasazást, akkor frankón rámegy a hátadra. Általánosban otthon kipróbáltam mennyit tudok felülni _ágyon_ fekve _nyújtott lábbal_. Valahol szépen 100 felett lett a vége... rá pár napra futni lépcsőzni alig bírtam, annyira fájt a hátam bő két hétig.

Ha felülésnél a lumbális/ágyéki szakasz ívelt (befér a hátad alá a tenyered és nem érintkezik a talajjal) tökéletesen hazavágja a hátad.
Ha már felülést csinálsz vagy ne feküdj le teljesen, vagy húzd fel a lábad / akaszd be a bordásfalba és ne engedd le teljesen a fejed/vállad, csak amíg a derekad érintkezik a paddal/talajjal.

Hablatynak az úszással abszolút igaza van. Másrészt ha nem a csontokon/porcokon van a teher, hanem az izmaid dolgoznak, nem fáj a hátad.

Mivel én sajnos nem sportolok rendszeresen, fokozottan érint az ülőmunka ártalma. A lumbális/ágyéki és háti szakasz határán tartósabb görnyedő ülés miatt fájhatnak az csigolyáim. Erre néha csinálok reggel pár tai-chi gyakorlatot, eddig mindig elmúlt tőle, pedig volt hogy minden pozícióban fájt (pihenve, fekve is). De ezt rendszeresen kellene, mert akkor nem kezelés, hanem megelőzés lenne.

Az erre való hajlam, akkor csökkent amikor fiam 2 hetes - 2 hónapos korában napi 1-2 órát sétáltam őt ringatva, mivel hátra dőlve hamar fájt volna a gerincem, kicsit felegyenesedve az izmokra terheltem. Amíg ez rendszeres volt egyáltalán nem voltak hátpanaszaim és könnyebben ültem normálisan/nem görnyedve.

Egy kis elrettentő, irodai munkát végzőknek.

Ha komoly a gond érdemes lehet felkeresni egy kiropraktőrt.

Úszni mindenki tud ha máshogy nem úgy mint a balta.

[ Szerkesztve ]

(#90784) norbert1998 válasza DiszNóÓl (#90782) üzenetére


norbert1998
veterán

Mert rohadt vicces ahogy állandóan feszeng, mint akit kerülget a a halálos fosás :D

Szentsárkány kipróbálom :K
bár nekem inkább az a pár csigolya fáj, ami a bordás csigolyák alatt vannak, tehát elvileg az ágyik felső 1-2.

(#90785) stratova válasza norbert1998 (#90784) üzenetére


stratova
veterán

Kicsit már álmosodom (igen.. a lurkó rászoktatott a 20-23-as fekvésre, mert 4:30-6:30 között ébred).

Szóval az ágyéki 1-2. Magamon úgy vettem észre az ágyéki 1 és a háti 12-es fájdalma kimondottan a rossz testtartás eredménye.

Kár, hogy egy ilyen kaliberű szék 100+e...

(a deréktámasz kiegészítő még nem is lenne horribilis, de 50-ig szinte garantáltan kuka a puha szivacsozás 1-2 év alatt).

[ Szerkesztve ]

(#90786) Mahrenburg válasza norbert1998 (#90770) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Northbull (#90770) - Emeld a napi alkoholbevitelt, mindenre gyógyír... (Macseknek sem fáj a háta... )

Hablaty (#90777) - Mindig elfelejted, hogy mások jóval nehezebben küzdik le a víz ellenállását, mivel a hajuk beleakad a vízbe, ahogy azt a brit tudósok minden kétséget kizáróan bebizonyították...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90787) caindwan válasza stratova (#90785) üzenetére


caindwan
tag

Szintén ágyéki 1-2,háti 11-12 térség szok fájni. Amit linkelgettem párszor (2x) egy 17 gyakorlatból álló sorozat, elég jó hatással van rá :K Sajnos gyakrabban kéne/rendszeresen, akkor nem lenne gondom. Fene az ülő munkába. + Kellene egy jó karosszék is

[ Szerkesztve ]

(#90788) stratova válasza Mahrenburg (#90786) üzenetére


stratova
veterán

Igazgató Úr, attól, hogy kend még a bálnazsíról is pálinkát főz, nem folyhat mindenkinek az ereiben 60+ fokos tömény szesz. :N

caindwan: akkor fel is hozom:

[ Szerkesztve ]

(#90789) caindwan válasza stratova (#90788) üzenetére


caindwan
tag

:B :R

Ki is próbáltad? Érdekelne a véleményed, hogy neked is annyira jótékony hatású-e :K

(#90790) norbert1998 válasza stratova (#90785) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat, végül is nem mondom hogy gagyi szekem van, nem egy kis samli igazából, de szerintem az, hogy egy 16 ezres "fonoki" karosszék (mától tessék főnök úrnak hívni! ;]). Tulajdonképpen azt leszámítva, Hogy a szivacsba képes rekordidő alatt beleizzadni a tomporom, illetve hogy zörögni nyikorog, nincs baj vele.

Kipróbáltam úgy a feluleseket, ahogy mondtad, hogy a hátam alja is végig a földön legyen. Hallod, ez zseniális, (eddig nem kimondottan törekedtem rá, hogy végig lent legyen, maximum részben próbálkoztam, kisebb nagyobb sikerrel, mert azért néha fel fel akar emelkedni). Abszolút nem okozott hát fájdalmat így a különböző has prés feladatok. Így nehezebb is szerintem, mintha a hát folyamatosan mozogna. Nem is kevéssel. Így szinte csak a hasizom emel, mert a hát fix. És baccki de le vagyok gyengülve hasizom tájékon! Még nagyba mennie kellett volna az edzés tervnek, én már fáradtságtól fájó has izommal fetrengtem a földön. Szóval rá kéne feküdnöm erre akkor jelentősen.

(#90791) stratova válasza caindwan (#90789) üzenetére


stratova
veterán

10-ig tudtam kipróbálni a többi zajosabb lenne gyerkőcaltatás mellett. De ezek nem rosszak, nem annyira koncentrált a hatás hátra, de általánosságban jobban ellazít.

Igaz az adott gyakorlatból én 2x50-2x100-at szoktam csinálni (nem megterhelő, de a végére kicsit megizzadhatsz).

norbert1998: örülök ha használt :]

Jó éjt! Nálunk már bőven alvásidő van :)

Igazgató Úr, arkaja mondani.. kezdetben egyet-egyet. A fejlődési stádium függvényében emelendő az adag. Másrészt fekve könnyebben félre nyel, sajnálatos lenne, ha fulladozás miatt nem tudná folytatni a fogyasztást.

[ Szerkesztve ]

(#90792) Mahrenburg válasza stratova (#90788) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Szent Sárkány (#90788) - Az kimaradt a leírásból, hogy a gyakorlatok előtt és után is tanácsos elfogyasztani egy felest...

NorthBull (#90790) - "Szóval rá kéne feküdnöm erre akkor jelentősen." - Ha javasolhatom, először ülve kezdj inni, a kulturáltság látszatának fenntartása okán, később a megfelelő alkoholmennyiség elfogyasztása után a fekvő testhelyzetbe kerülés szinte magától értetődően bekövetkezik...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90793) Mahrenburg válasza stratova (#90791) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Természetesen ha az alkoholos befolyásoltság eléri azt a szintet, amikor már csak a fekvő testhelyzet mondható stabilnak, akkor mindenképp javasolt áttérni az alkohol intravénás bevitelére...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#90794) MrM94


MrM94
őstag

Elló topiklakók..
Szeretnék beszámolni nektek egy élményemről.
Február óta fűzök egy lányt,lassan össze is jöttünk..ápr 29 edikén..voltak problémás időszakok,veszekedések még az együttlét előtt,volt olyan hogy maradjunk barátok..olyan is hogy elvittem ezekután randizni..és a hölgyemény is engem randizni...és azthiszem egy majd 5 éves kapcsolat után lassan megint kezdek szerelmes lenni.nemhittem volna hogy ez mégegyszer befog következni..
ezt így illuminált állapotban gondoltam megosztom veletek,holnap megyek vezetni,remélem addig kimegy az alkohol..ha meg nem,alkohol hatása alatt sem lesz újdonság a volánnál ülni.Jóéjt!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#90795) stratova válasza MrM94 (#90794) üzenetére


stratova
veterán

Guden Morgan Freeman!

Üdv Te macskasztikus semi-topikkerülő.

Kalappal a leányzóhoz, reméljük nem szúrod el, bár fiatal Kan D. Úr vagy még. Ezért viszont jár egy nyakleves "alkohol hatása alatt sem lesz újdonság a volánnál ülni". Vezess óvatosan, vagy ha lehet inkább sehogy se! Ha jól rémlik benzinkúton lehet kapni tesztet (nem terhességit), szondát.

Aztán nehogy így járj.

[ Szerkesztve ]

(#90796) Habugi


Habugi
addikt

Reggeltet!

Visszaolvasva a tegnap estét.., csak azt mondjátok meg, nekem miért nem fáj semmim?

Állítom hogy bármelyikötöknél egészségtelenebbül élek (momentán.. :B ), cirka 2éve semmi aktív testmozgás, gép előtt is 100% hogy többet ülök mint bárki, dohányzom.. nem is keveset. Van hogy fél napig csak kávén és cigin élek.., utána aztán jól bekajálok, kipukkadásig nem pedig amíg elég lenne. :DDD

Teljesen rendszertelenül étkezem, rendszertelenül alszom, ami kell..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90797) Gyuri27 válasza Habugi (#90796) üzenetére


Gyuri27
félisten

Testvér.
Így tolom én is. Csak nem zabálok be. :N
A kérdésre válaszolva. Minket anyagból gyúrtak. Ezek meg szafaládék.
Javaslom a kos húgy fogyasztását. :DDD

Amd-s szép reggelt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#90798) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jáááúúú reggelt :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#90799) Habugi válasza Gyuri27 (#90797) üzenetére


Habugi
addikt

"Ezek meg szafaládék.."

Pasztmek.. :DDD , a sok hurkalé mi?! ;]

Kos vizelet mi (hopsz, kos vagyok.. :D ), apám a serpákat szokta felhozni és az albatrosz húst, nem, nem akarsz róla beszélni.. :N :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90800) hackeeeee válasza Habugi (#90796) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben ne légy olyan biztos.

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.