Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45369) BBSTi


BBSTi
csendes tag

Sziasztok!

Korábban már írtam egy olyan problémáról, hogy a gépem egyszer csak lekapcsol, egy-két mp múlva meg újraindul, majd a kurzor látszik egy fekete képernyőn. Csak újra kikapcsolással lehet életre kelteni. GTX560-asom van. Átdugtam az alaplapi kimenetbe a monitort, 3 hónapig gond nélkül ment, pedig játszottam, próbálgattam, de semmi. Szereztem egy másik 560-ast, betettem, de 1 perc múlva újra produkálta a korábbi hibát. A gép az alaplapi csatlakozóval tökéletesen megy, de ahogy a PCI-E kártyáról kapja a vezérlést, kikapcsol és újraindul... Gondoltam arra, hogy túlfeszültséget kap, de akkor kikapcsolt volna az alaplapi használat közben is. Aztán arra is gondoltam, hogy esetleg az alaplapi PCI-E csati ment tönkre, de az meg hogy? :) Vagy végső elkeseredésemben arra is gondoltam, hogy az átalakító a hibás, amit a monitor csatlakozójához kell, hogy használjak, mert alapból nem kompatibilis a VGA kimenetével.
DriverSweeper és Windows Reinstall is megvolt...

AsRock H61 U3S3
Intel Core i5 2320 3.1
8GB Ram
Chieftec CTG 500W
GTX560 Ti 1GB
WD Caviar Blue 500GB

Segítsetek légyszíves!

Üdv.:

Tibi

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.