Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) MR_Joe válasza tildy (#7400) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Arra is van megoldas, bar azzal tapasztalat nincs. :) mindenesetre drukkolok

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7402) emmm válasza DeFranco (#7398) üzenetére


emmm
senior tag

Hm? :B :U

(#7399) MR_Joe

Nálunk is császár volt, de az első hónapban nem volt gond a tejjel különösebben. Már a műtét után, este rátettük a cicire és be is lakott. :) Szóval nem feltétlen van ez így. De mostanra már elapadt, pedig kipróbáltunk már minden lehetséges variációt a tejtermelésre. Ezt is el kellett fogadni, mégsincs baja a gyereknek :)

tildy

Most olvasom...már 100 ml-t is betolt?! Az igen...nekünk ilyenkor még a 40 ml ment átlagban.

[ Szerkesztve ]

(#7403) DeFranco válasza emmm (#7402) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pont tegnap linkeltem, viccvó't [link] :B

(#7404) Elemental válasza DeFranco (#7385) üzenetére


Elemental
addikt

Ha valóban tejallergia, akkor az a kis mennyiség is elég.

(#7405) DeFranco válasza Elemental (#7404) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet hogy az, nem vitatom csak hozzáteszem, hogy annak szerintem (és ahogy olvastam) azért már hamarabb ki kellett volna talán jönnie, mindjárt 5 hónapos a kicsi.

eddig úgy állunk, hogy a T+1 és T+2 kaki normális, nyom nélküli, meglátjuk

ha még 1-2 napig találunk nyomot akármikor is (reggel issza a tejet a kávéhoz) akkor zároljuk a tejet, ha az sem segít, akkor tenyészet.

(#7406) Balinov válasza stonyboy (#7397) üzenetére


Balinov
félisten

+1 amellett.

Tildy: Aptamil ha nem jon be a gyerkocnek, akkor ajanlom az SMA-t. Nalunk nem volt eleg tej, par hetes koratol mar hozzaetettunk (aztan teljesen tapszer alapu,mert elapadt kb 2 honap utan sajnos). Par het utan azt vettuk eszre, Aptamil-t (az 1-est) hasznalva bufizik, pukizik, ha kell, ha nem, fajt a pocka is, aztan kiprobaltunk egy kimelot, majd proba szerencse attertunk az SMA-bol a legelso fazisura es par nap utan rendbejott. Most a 3-asnal tartunk, de csak kiegeszitesnek, imadja a gyerkoc

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7407) tildy válasza emmm (#7402) üzenetére


tildy
nagyúr

Van mikor 60-70, de van, hogy 2 oraig ebren van, es persze tatog a kajaert, meg sir, ilyenkor -meg ugye a sargasagra ellen is mondta a vedono - inkabb adok neki enni, volt ra pelda, hogy 100 ml leszadt.

Balinov: most cow&gate hungryra alltunk at az aptamil 1 rol, meglatjuk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7408) Elemental válasza DeFranco (#7405) üzenetére


Elemental
addikt

Nem azt mondtam, hogy az, csak ha az, akkor annyi elég :)
Nálunk is elég volt. Akkor kezdte el az asszonyom fogyasztani a kókusztejet.

(#7409) DeFranco válasza Elemental (#7408) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, értem, egyről beszélünk :)

(#7410) Elemental válasza DeFranco (#7409) üzenetére


Elemental
addikt

Mondjuk nálunk is hamarabb kijött. És az asszonyom nem evett semmit tejeset. Néztük, ez tuti nem lehet tejallergia. Aztán akkor jutott eszébe a kávéban a tej :)

[ Szerkesztve ]

(#7411) stonyboy válasza tildy (#7400) üzenetére


stonyboy
újonc

Igen natural. Kérünk időpontot ma ultrahangra és megnézzük mit dob a gép. Remélem nem reflux de legalább így biztosak lehetünk benne.

(#7412) emmm válasza DeFranco (#7403) üzenetére


emmm
senior tag

Tényleg, pedig olvastam is, csak a névre nem emlékeztem :DDD
Közben úgy látom, csak kezd rendeződni ez a véres cucc dolog. A kókusztej tényleg jó lehet, nálunk párom tejfehérje érzékeny, így azt issza (nem messze ott van nekünk a Herbaház, ott csomó ilyen cuccot lehet kapni).

(#7407) tildy

Elég jó huzatja van a kölöknek ezek szerint :D

(#7411) stonyboy

Nekünk pl. a Bethesdába 1 hónapra rá adtak időpontot, beutalóval. :( Végül nem volt baj, de jobb a békesség. Ha gyorsabban akartok elmenni, lehet érdemes valami magánt keresni.

[ Szerkesztve ]

(#7413) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Megindult a cicizés is :DD
Balból már jön,talán mostanra a jobból is.Épp most eteti :)

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7414) stonyboy válasza emmm (#7412) üzenetére


stonyboy
újonc

Következő hét keddre kaptunk időpontot magánhoz. Meglátjuk mit mondanak.

(#7415) DeFranco


DeFranco
nagyúr

gyors kérdés: dönthető etetőszéket keresek, ha valakinél van otthon elfekvőben, és picipénzért megválna tőle, jelentkezzen.

(#7416) Melack válasza DeFranco (#7415) üzenetére


Melack
veterán

Csak lányos színben van sajna :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7417) MR_Joe válasza DeFranco (#7415) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Megfelelő erőhatás ellenében mindegyik dönthetővé válik :DDD

Bababizományit nem néztetek?

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7418) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Itthon a baba és a mama!
Kezdődik a NAGYBETŰS ÉLET.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7419) AMD Power válasza Doggy dog (#7418) üzenetére


AMD Power
titán

Most kezdődik a buli Fater... ami sok éven át fog tartani!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7420) Doggy dog válasza AMD Power (#7419) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Most eszik.Evett 50g-ot és még kéri,3 napos ma! :C
Esküszöm megkönnyeztem,imádom a kiskrapekot!!! :K

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7421) ZiD válasza Doggy dog (#7420) üzenetére


ZiD
tag

Nagyon sok boldogsàgot Nektek, imádni fogod:-)

Mi nyaralunk, ês nem kifogtuk az eddigi legdurvàbb fogzàst? Pihenni szerintem majd otthon fogunk :D

(#7422) AMD Power válasza Doggy dog (#7420) üzenetére


AMD Power
titán

:) Nekünk a mai napig jó evő..... nálunk is ment már az első héten a 50-70g. Nyomja csak magába, más dolga sincsen. :K

ZiD Mi is lassan... holnap viszem le a családot Balatonboglárra. :R :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7423) Doggy dog válasza AMD Power (#7422) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Az a durva,hogy már lassan 1 órája hamizik,kisebb megszakításokkal (bealszik).
Büfi is volt már 2,de ha elvesszük,akkor sír és kéri még.
Meddig lehet hagyni neki?Nem eszi "túl" magát?Nehogy fájjon a pocija.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7424) ZiD válasza AMD Power (#7422) üzenetére


ZiD
tag

Jó nyaralàst:-) Mi Akalin vagyunk, ma elkezdett melegedni az idő, de most este még elég elég hűs van. Az újabb kànikulàt viszont pont jövő héttől mondják :D

(#7425) Doggy dog válasza Doggy dog (#7423) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Hol is kezdjem?Túl az első éjszakán.
Éjjel 3x volt fent.10, 2, fél5 fele.
Minden etetés-mérleg szerint-70g. És 2 órás procedúra,mert egyfolytában kért enni és evett is.A kajamennyiséget átlagban félidőben mérlegeltük és utána még hamizott.Nem tudjuk,hogy ez a majd 2 órás etetés mennyire baj...Kiságya másik szobában,halvány lámpafénnyel megvilágítva.
5 után 10perces alvás után sírás.Áthozva a mi ágyunkba 3 perc cici után fél 9ig szunya.8 után már nézelődött,de itt nem sírt.
Akkor most hogy is,hol is kellene altatni,etetni?Illetve ha evés után sírdogál hagyjuk,vagy se?Mennyit várjunk?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7426) MR_Joe válasza Doggy dog (#7425) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Igény szerinti szoptatás van. Ha két órán keresztül, akkor két órán keresztül. Ez anyának és apának (nálunk legalábbis így volt, fiam ~1h-n át szopizott átlag és olyankor én se aludtam :) ) fárasztó ugyan, de majd idővel csökken a szoptatás ideje. Siettetni nem szabad, ha Ő így lakik jól és így fejlődik, akkor ezt kell neki megadni, de ebben gyerekorvos/védőnő is meg fog erősíteni :) Az, hogy mennyit hagyjátok/ne hagyjátok sírni.. ez elég szülőfüggő :) Mi egyiket se nagyon hagytuk sírni, van aki meg télen beöltöztette és kirakta a teraszra a kölköt sírni.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7427) tildy válasza Doggy dog (#7425) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerencsesek vagytok, nekem meg mindig 30 ml, az is geppel, fel fogara se eleg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7428) Doggy dog válasza MR_Joe (#7426) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Természetesen Én is fent vagyok támogató jelleggel és próbálom párom dolgát könnyíteni.
Ma reggel én fogtam a vállamon és sétáltunk a lakásban egy órán át!Párom addig tudott enni,mosakodni....

tildy: biztosan megindul majd Neked is.Párom szoptatás közben kicsit maszírozza a cicit.Etetésenként cicicsere

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7429) CharlieDrop válasza Doggy dog (#7428) üzenetére


CharlieDrop
veterán

unokahúgomnak is megindult, a 3. gyereknél
első kettőnél semmi

szóval nem kell izgulni :) Élnek úgy is.

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7430) Balinov


Balinov
félisten

Basszus, tegnap kimaszott a pocsos a kisagyabol kétszer.. Első körben csak a mi agyunkra mászott at, egymás mellett van, viszont a másik körben leeset. Halistennek a riadalmat kivéve nem lett nagy baja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7431) MR_Joe válasza Balinov (#7430) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Esélyes, hogy fog még nagyobbat is koppanni, de örülök, hogy nincs baj. Fiam ~1,5 éve a betont koppantotta le, annak kórház lett a vége. Elég durván nézett ki, ömlött a fejéből a vér...aztán kiderült, hogy csak egy pici seb, de a fej ennyire képes vérezni, viszont egy éjszakára bentfogták, mert nem emlékezett rá hogy elesett.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7432) Melack


Melack
veterán

Hol lehet értelmes 86-os lány ruhacsomagot lelni, őszit? Két hét alatt kihizta a 80-as méretet:S

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7433) DeFranco válasza Melack (#7432) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tesco, cunda

(#7434) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Soehnle babamérleget kaptunk a védőnőtől.Valakinek tapasztalata a pontosságáról?Ez nagyon érdekelne!

Délután evett fél óra alatt,most kombináltuk a 2 cicit,hátha így jobb lesz.Most alszik,lassan két órája.Saját ágyában! :C Beleraktuk párom tegnap esti köntösét,hátha így jobb lesz neki.Szoba hőmérséklete 26.4 fok.
Kis ablak bukóra nyitva van,mert nagyon jó az idő.Tippek,egyéb javaslatok?
Illetve még egy kérdés:háton fektetés (javasolták,hogy lehet nyugodtan,mert elfordítja a fejét),vagy maradjon az oldalra döntött,gerinc mentén megtámasztva?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7435) MR_Joe válasza Doggy dog (#7434) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Mérleg ügyben nem tudok értelmes infot adni, fektetés ügyben pedig: úgy fektesd, ahogy neki jó. Ha hason nyűglődik, próbáld hanyatt, ha úgy is, akkor oldalt :) mi oldalt fektetjük, szereti, de minden kölök más :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7436) Doggy dog válasza MR_Joe (#7435) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Kipróbáltuk hanyatt fekve.Teccet :K neki és tényleg elfordította a fejét!Csak az esetleges büfi miatt kérdezem,nehogy baj legyen!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7437) Balinov válasza Doggy dog (#7436) üzenetére


Balinov
félisten

Büfi után kell lerakni ☺ mi hónapokig a stabil oldalt preferáltuk, nyuszi be a két keze közé, és aludt is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7438) Melack válasza DeFranco (#7433) üzenetére


Melack
veterán

Használt ruhára gondoltunk. Az új az k. sok, ha ilyen gyorsan nő.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7439) Doggy dog válasza Balinov (#7437) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Most eszik.Evett 60g-ot,közbe puki,utána mérleg és büfi.Ez után kéri még a hamit,lehetetlen szinte egyből lerakni.Most is kér repetát,de ugye az már nem sok....
Egyébként ma 4 napos a nagy fiam! :C Imádom

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7440) MR_Joe válasza Doggy dog (#7439) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ma először megmértük mennyit szopizik a kiskölök. Hát..20-25 perc alatt 90g.. mindezt 1 hetesen... :) Működik a beépített porszívó :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7441) Balinov válasza MR_Joe (#7440) üzenetére


Balinov
félisten

Dejo nektek, Patrik is olyan mint Vera, tuszkolni kellett bele a kaját, sovány is, halistennek az utobbi 1-1.5 hónapban megjott az étvágya így most 1 évesen kb 8.5-9 kiló

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7442) AMD Power válasza ZiD (#7424) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi! :) Ahogy Tomikát ismerem itt is fogja borzolni az idegeinket bőséggel. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7443) CharlieDrop válasza Melack (#7438) üzenetére


CharlieDrop
veterán

mi vateráztunk :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7444) Melack válasza CharlieDrop (#7443) üzenetére


Melack
veterán

Jofogason nem találtam, Vaterát nem szeretem. FB-on nem ismertek ilyen csoportot?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7445) CharlieDrop válasza Melack (#7444) üzenetére


CharlieDrop
veterán

én passz, csak Vatera volt, bejött, nem volt gond 1x sem

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7446) Doggy dog válasza MR_Joe (#7440) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nagyon jó!Gratula :C

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7447) MR_Joe válasza Melack (#7444) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Link
Link2
Link3

Feleségem benne van a témában, hamar talált Neked 3-at. :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7448) ZiD válasza Balinov (#7441) üzenetére


ZiD
tag

Nàlunk 9 hónaposan több mint 10 kg... Leszakad a hàtam tőle 1/2 óra cipelészés után :D

(#7449) MR_Joe válasza ZiD (#7448) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nincs is annál jobb, mint éjjel kettőtől fél hatig cipelni a nyűgös/beteg/rosszatálmodós kölköt, aki mondjuk még mocorog /kalimpál stb. közben. A végén az ember már nem is tudja mennyi ideje mászkál fel-alá, illetve mitől mozog még mindig a lába, illetve, hogy van-e még, vagy már lekopott.. :DDD Régi szép idők...de hamarosan.. :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7450) Balinov válasza ZiD (#7448) üzenetére


Balinov
félisten

10kg?!az igen, okelme a 6honapos checkinnel volt picivel 6 felett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.