Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) AMD Power válasza DopeBob (#6946) üzenetére


AMD Power
titán

Jól van akkor megnyugtattál! :) Én egyik reggel arra keltem ,hogy rám üvöltött. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6952) twine válasza Ghoosty (#6950) üzenetére


twine
addikt

Én is így gondolom,(hogy a foglalkozás számít a legtöbbet) attól függetlenül, hogy minden gyermeknek más a ritmusa, legyen szó mozgásról vagy beszédről...

2 évesen már bőven összetett mondatokban választékosan beszél(t) a fiúnk...
Viszont hiszem, hogy ez nem a "ritmusa" miatt van(első sorban), hanem azért mert egészen eddig gyakorlatilag a saját életünk, és a minket körülvevő világ narrátorai voltunk a feleségemmel...

"apa most feláll, önt egy pohár vizet Balázskának", "anya elmosogatja a poharat, és berakja a szekrénybe", "elment mellettünk egy piros autó",,,bla,bla, bla....0-24-ben :W :U :D

irgalmatlan fárasztó "meló", ezt hónapokon,"éveken" keresztül nyomni...de most 2 év környékén a májamtól nem férek el sehol, olyan büszke vagyok a fiamra, amikor koppannak az állak a földön....

Halottam már pár szülőtől, hogy "majd, ha jön a *mi az?* korszak....megtudjuk...."
Ilyenkor mosolygok magamban , és ezredszerre is elkönyvelem,,,hogy nem vagyunk egyformák...

[ Szerkesztve ]

(#6953) ZiD válasza twine (#6952) üzenetére


ZiD
tag

Ezt mi is így nyomjuk, nem ritkán énekelve :D
És csodálkozunk, amikor párommal egymásnak is énekelgetve köszönünk :D

(#6954) #76385920 válasza twine (#6952) üzenetére


#76385920
törölt tag

5 éves a gyerek, most a "miért" korszak van.

:DDD

(#6955) DeFranco


DeFranco
nagyúr

fürdetés:

egyelőre a szobában megy nálunk a fürdetés, kiskád rá az állványra, és pancsolás. ez most még működik, nincs nagy locsi-pocsi, de ez már nem tart sokáig, és mivel parketta van, lassan ki kell költözni a fürdőbe.

ott viszont nem tudom hogy fogjuk megoldani a logisztikát, kádállvány nem fér be, mert szűk a hely, max. egy rácsot tudok tenni a kádra. ez a kádkérdést megoldja, kérdés, hogy előtte-utána hova teszem a gyereket, törölközőt, cuccokat, stb.

nálatok ez hogy van megoldva?

(#6956) Ghoosty válasza DeFranco (#6955) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem annyira nem bonyolult a megoldás. A fürdőben megfürdeted, majd becsomagolod a fürdőlepedőbe és a szobában elrendezed ahol eddig is. :)

Nekünk elférne a fürdőben, de mi így csináljuk. Tündénél volt egyedül, hogy a fürdőben kezeltük, mert ő téli kislány volt és hideg lett volna neki kicsiként a szoba.

[ Szerkesztve ]

(#6957) DeFranco válasza Ghoosty (#6956) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom hova letenni a fürdőlepedőt (legalább is nincs ötletem hova rakhatnám jelenleg), ahol bele is tudnám csomagolni a gyereket.

ezért kérdezem, hogy ki hogy csinálja pontosan, mit hova rak, ilyenek, hátha gyújt nálam is szikrát valamelyik howto.

meztelenül tudom hozni-vinni, de ezt ha lehet elkerülném, vizesen még csúszik is, stb.

(#6958) CharlieDrop válasza DeFranco (#6955) üzenetére


CharlieDrop
veterán

mekkora a gyerkőc?

Mi elég korán rászoktattuk őket a nagy kádra, bár szerencsénk volt és éppen elfért a kád, csak úgy 6 hónaposan már kinőtték, szóval muszáj volt a nagyba tenni őket.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6959) DeFranco válasza CharlieDrop (#6958) üzenetére


DeFranco
nagyúr

három és fél hónapos. még kicsi a nagy kádhoz, kemény is neki, azért ki tud ficánkolni a kezemből.

van arra terv, hogy lesz eszkábálva egy farács a kádra, amire ráteszem a kiskádat, így nem kell akkorát hajolni, de csak ígéret van rá, van egy olyan érzésem, hogy soha nem fog elkészülni. így a kádat le fogom tudni tenni.

alternatíva, hogy akkora rácsot csinálok/csináltatok amekkora befedi az egész nagykádat, és akkor van egy kis helyem a gyereket is pakolni, de az sem jönne ki igazán jóra, meg anyagban is sok.

[ Szerkesztve ]

(#6960) CharlieDrop válasza DeFranco (#6959) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Uh, az kemény, esetleg valami nejlon a kád alá míg fürdik a gyerkőc nem megoldás? :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6961) tildy


tildy
nagyúr

35 hét + 1 nap. Utolsó bejaros nap a munkahelyen. Tuti elsirom majd magam , maradtam volna meg egy hetet, csak a főnök a lelkemre beszélt, ne terheljem túl magam.

Szülés még mindig nem tudni mikor, az orvosok 1.5 hét múlva akarják, én csöppet kesobb.

Szóval 36-40. hét közt bármikor jöhet. Költözés még mindig a levegőben lóg, jövő csütörtökön írjuk alá, utána 1-2 hét, szóval részemről a 38. hét utáni szülésnek örülnék.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6962) DeFranco válasza CharlieDrop (#6960) üzenetére


DeFranco
nagyúr

napi szinten macera lefóliázni a fél szobát, meg nem is biztonságos.

fürdőszobában kell fürdetni, ez fix. előbb-utóbb kikerül. van is elképzelésem, kb. egy c terv, meg egy fél b, de egyiket sem érzem túl jónak, ezért jöttem kérdezni, hogy amúgy otthon ki hogyan oldja meg. hátha beugrik valami.

(#6963) tildy válasza DeFranco (#6955) üzenetére


tildy
nagyúr

Esetleg nezhetsz ilyet, ezt normal kadba lehet rakni: [link]
Igaz ehhe hajolgatni kell, viszont nem kell fogni.

Kicist nagyobbacska gyerekekre itt vannak ilyenek is : [link]

twine: ferjem occse kb 3.5 evesen kezdett beszelni, addig gagyaraszott csak. Ma sem bobeszedu, ellenben eleg jo programozo. Azt mondta, nem volt mit mondania, azert nem beszelt.
A jarasrol: ferjem 10 honaposan, en 1.5 evesen kezdtunk neki.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6964) DeFranco válasza tildy (#6963) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megoszlanak a vélemények, hogy fiúgyermeknél ez mennyire használható. jó eséllyel nem, mert nyomja a koronaékszereket.

mindenesetre felmerült már, mint ötlet, és ez is egy alternatíva, de szerintem még kicsi hozzá.

(#6965) AMD Power válasza DeFranco (#6955) üzenetére


AMD Power
titán

Néha velem fürdik a gyerek a nagy kádban. Vagy ha én nem vagyok itthon akkor a nagy kádban van az ő kis kádja. :B

A mosógép tetején szoktuk levetkőztetni, illetve fürdés után bebugyolálni és úgy be a szobába a pelenkázóra.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6966) bobsys válasza DeFranco (#6955) üzenetére


bobsys
addikt

Mi a nagykadba furdettuk. Anyu vagy apu bemaszott, a masik meg beadta a gyereket. Annyi viz volt benne, hogy ne lepje el. Mikor megtanult ulni akkor mar ment a tob viz, kb a hasa kozepeig ert amikor ult. Azota pedig mar zuhanyzoban vagy egyedul a kadban mi meg csak ulunk melette.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6967) tildy válasza DeFranco (#6964) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi egyelore ilyen kadat vettunk, itt tuti nem nyomja semmilyet. Az angelcaret amugy korabban en is neztem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6968) DeFranco válasza tildy (#6967) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vannak mókásak, ez is jó amit mutattál meg ez is

nekünk ilyen gyerekkádunk van, amúgy nagyon jó, mert tele van csúszásgátlóval, pont jó méret, és az anyaga puha műanyag, szóval nem is üti meg magát benne a gyerek. ez rendben van. még be is teszem a nagykádba, ha nagyon muszáj, bár jobb lenne emelten. utána lesz a gond, amikor ki kell venni, mert akkor vagy vizesen-csúszósan-fürdőkrémesen cipelem át a szobába, amit nem szeretnék, vagy találok megoldást arra, hogy oda tegyem a kifogót valahova, bele a gyereket, becsomagolom burritoba és úgy be a szobába. jelenleg erre nincs mód.

(#6969) ZiD válasza DeFranco (#6962) üzenetére


ZiD
tag

Mióta elkezdett pacsálni, nagykádba kiskád variáció, és guggolva fürdetés. Vetkőztetés/olajozás/öltöztetés meg a mosógépen, amire a pelenkázóhoz vett alátétet rakjuk.

SZerk: egy fogasra nem tudjátok rátenni a törülközőt? (ezt a részt nem értem) Azt magad elé teríted,, és úgy veszed ki a gyereket. Bebugyola, és spuri a szobába.

[ Szerkesztve ]

(#6970) kraftxld válasza DeFranco (#6968) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hasonló masszív pelenkázó asztalon fürdettük kiskádban a gyereket amikor még lárva volt :D [link]
A kiskád ment a tetejére, a fürdőszobában fürdettük, pont jó magasságban volt (igazi őszinte a mosolya :D) [link]
Fürdés után csak a mosdókagyló fölé raktam a kád egyik oldalát, és a dugón leeresztettem a vizet, előtte meg szekerestől áttoltam az egész cuccot a szobába, és ott átraktuk a gyereket az ágyra pelenkázni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6971) AMD Power


AMD Power
titán

Az elmúlt időszakban nagyon hisztis lett a gyerek. Bármi ami nem úgy történik ahogy ő szeretné, idegroncs. Csapkod, üvöltözik, kalimpál, dobál mindent. De nem csak néha. Napi 125x. Szegény párom már sík ideg miatta. Ha az utcán nem arra megyünk amerre ő akarja ugyan stb..... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6972) mukisrác válasza AMD Power (#6971) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Elmúlik, nem szabad engedni neki, fel kell vállalni a konfrontációt :)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#6973) torma1981 válasza AMD Power (#6965) üzenetére


torma1981
veterán

Nálunk a zuhanyzóban van a kiskádja. Szépen belerakja a játékait és játszik. Ott fürdetem,mosom a haját. Na akkor van világvége. :P 2 éves kiscsaj. :P Mindig mondja, hogy kiszálsz kiszálsz. :P Leguggolok jön a töri és jól bebugyolálva viszem be a pelenkázóra. Már kiskora óta én fürdetem. Igazi apa feladat ez. :D

(#6974) AMD Power válasza torma1981 (#6973) üzenetére


AMD Power
titán

Én is sokat fürdetem a gyereket. De jó is az.... :) Mondjuk ott nyugis. Nem balhézik. Sőt ha én bent vagyok a kádban már mászna be hozzám. :)

mukisrác Köszi... és ez meddig tart náluk. Ő most 17 hónapos. Kb 1 hónapja van nála ez. Sehová nem lehet elvinni, mert ha nem az van amit ő akar akkor csinálja a balhét. Pedig jó élete van a kis szarosnak! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6975) mukisrác válasza AMD Power (#6974) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ez egy ilyen időszak, türelem kell. Nálunk sem volt még 1,5 éves, amikor elkezdte ezt a földön fetrengős dolgot, hisztériát, de kb. 2-3 hónap alatt fokozatosan abbamaradt

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#6976) föccer válasza mukisrác (#6975) üzenetére


föccer
nagyúr

Hajjaj, mennyiszer volt ez. Bölcsiből hazamenetek 1,5-2 óra hossza 10-15 perc helyett, mert nem akart a kisasszony sétálni, én meg nem vettem fel. :D

Néha még mostanában is rájön a hisztéria, legutóbb éppen tegnap. Már nem veri magát a földhöz, de azért a krokodilkönnyek azért jöttek, meg minden egyéb a fegyver arzenálból. Rutinos apukaként hárítottam mindent, majd bő 1 óra múlva (még mindig szerette volna), szépen odafordult hozzám és a legszebb mosolyával kérte, hogy szeretné megkapni. Na, ezzel mattot adott, és feladtam minden küzdelmet. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6977) AMD Power válasza mukisrác (#6975) üzenetére


AMD Power
titán

Én nagyon bízok benne ,hogy lassan ezt abbahagyja. Én még aránylag jól viselem... de az anyja. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6978) Möhe


Möhe
addikt

Srácok, nálatok hogy megy a kajálás? Itthon teli játékkal az etetőszék,kupakkal, meg egyéb szarokkal,hogy képtelen vagyok hozzáférni a szájához, és közben nem marad nyugton.Cserébe eszik.
Másnál is kell ennyire "lefoglalni" etetés közben? (8.hónapban van a manó)

Mert tegnap fiús napunk volt,és alig evett valamit, amit ma meg is kaptam ,"mert nem játszott evés közben" -volt a válasz anyjuktól :W

[ Szerkesztve ]

(#6979) ZiD válasza Möhe (#6978) üzenetére


ZiD
tag

Mi ebben próbálunk szigorúak lenni. Játék semmi, izegni-mozogni sem nagyon hagyjuk. Utóbbi persze nem mindig jön össze :D
Kis éneklés, brümmögés, "haaammm"-ogás szokott lenni, ha elkalandozik a figyelem, ami nem kevésszer történik meg :D
Szintén 8 hónapos a legény.

(#6980) föccer


föccer
nagyúr

2 hét múlva moziba kell menni. Milyen gyerekfilm van most, amit a 4 éves lányommal meg tudunk nézni?

Bogyó és Babócát már nem vetítik, valami hasonló animációs mese kellene, amibe nincs erőszak, nincs zenés táncolós ugrándozás.

Köszi. :R

üdv, föccer

ps: amik most "gyerek mozi" kategóriában futnak, azt még én se nagyon akarom megnézni, nemhgy a lányomat oda engednéem... :-/

ps: talán ez jó lesz: A tenger dala.

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6981) tildy válasza föccer (#6980) üzenetére


tildy
nagyúr

Agymanók esetleg? Szines szagos pixar mese, azokban nincs boldog falu meg dalok egymas utan.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6982) sto1911 válasza tildy (#6981) üzenetére


sto1911
veterán

http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/06/24/agymanok/

Az Agymanók (Inside Out) talán az első olyan Pixar-mese, amit már nem gyerekeknek készítettek. És ez nem feltétlenül dicséret.

(#6983) föccer válasza tildy (#6981) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, nagyon nem. Nyugis mese kell, semmi pörgés, semmi villódzás, semmi "agresszió" (nem mint erőszakot értem ezalatt). Ahogy nézem a trailert, ez a "mese" baromira nem gyerekeknek való. :(

Lassú, nyugodt, emésztehető mese kell, amit a megnézése alatt meg is lehet emészteni 4 éves fejjel. Nem azért megyünk moziba, hogy lezsibbadjon tőle a gyerek. :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6984) AMD Power válasza föccer (#6983) üzenetére


AMD Power
titán

Ilyet ma moziban nagyon ne keressél. A legtöbb új "mese" sza*.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6985) tildy válasza föccer (#6983) üzenetére


tildy
nagyúr

Erdekes, nincs rajta korhatarkarika.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6986) DeFranco válasza föccer (#6983) üzenetére


DeFranco
nagyúr

futottam most egy kört a kereséssel, de nem nagyon találtam semmit. puskinnak volt még az 1. félévben ilyen programja, a 2. félévre nem találtam semmit itt sem.

mozival ezt elég nehéz lesz eljátszani, nem hiszem, hogy kerül mostanában nektek megfelelő program műsorra. mindenképpen mozit ígértél? bábszínház nem jöhet szóba? az szerintem inkább való kicsiknek, és könnyebben is találsz megfelelő műsort.

(még Levente Péterig is eljutottam a keresésben, de neki sem találtam fellépését, pedig azt biztos imádná)

(#6987) föccer válasza DeFranco (#6986) üzenetére


föccer
nagyúr

Nyáron nincs bábszínház. Ez a Tenger hangja jó lesz.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6988) Balinov


Balinov
félisten

HolgyekUrak, 10,5honapos srackarika, 8-8.5kg, viszont hosszu baba. Pampers 4-es pelenkanal utobbi idoben elofordul,hogy kijon a cucc a combja kornyeken (erdekes mod, foleg a jobb combjanal :) ). Gyanitom ez az a pont, ahol nem 4-es, hanem 4+-os pelus kell mar, jol gondolom?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6989) CharlieDrop válasza tildy (#6985) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem is kell rá, csak a gyerek ül és nem érti

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6990) Melack válasza Balinov (#6988) üzenetére


Melack
veterán

Igen, vagy nézzetek körbe mosható pelenkák között is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6991) Balinov válasza Melack (#6990) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi!

Halistennek, azt hittem mar en pelenkacserelo skillemmel vannak alapveto bajok. Ma ugyis kell venni, veszek 4+-ost, moshato nem jatszos, sem hely, sem ido nincs ra.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6992) Goose-T válasza Balinov (#6988) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekünk a Rossmann-os pelenka vált be a legjobban, mi most még mindig 4+-osat használunk, pedig már 21 hónapos a kissrác, és ő is elég hosszú. Szerintem ár-érték arányban verhetetlen, olcsóbb, és szerintem jobb is, mint a Libero vagy a Pampers. Egyszer véletlenül a reggeli kaki után ráadott pelenka maradt rajta estig, és abszolút semmi problémát nem okozott: sem túlcsordulás, sem irritáció nem volt. Az este 8 körül ráadott pelenka kitart a reggeli utáni nagydologig. Mondjuk mostanában már próbáljuk inkább a bili felé terelni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6993) Balinov válasza Goose-T (#6992) üzenetére


Balinov
félisten

ezt a Rossmanost (meg talan DM-est) mar mondtak tobben is az otthoniak kozul, kar,hogy itt nem lehet a teszko/pampers/huggies szentharomsagon kivul mast kapni

itt a 4+os Pampers 56db-os atlag 11€/csomag, ha akcios, na olyankor szoktam legalabb 2 csomaggal venni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6994) emmm válasza Goose-T (#6992) üzenetére


emmm
senior tag

Én még a Rossmann-ban voltam IT-s, én raktam össze anno IT oldalról a Rossmanó babaprogramot. :) Ajánlom a Babydream-es pelenkát, mi is kipróbáltunk, és ha jól emlékszem, amúgy a Pampers gyártja, így alapból jó minőségű.

Egyszer egy sajátmárkás előadáson pont én teszteltem élőben a pelenkát (bemutatták a dolgozóknak is az egyes termékeket), egy literes tele kancsót kellett beleöntenem egy ilyen pelusba. Simán felszívta az egészet. :D

(#6995) twine


twine
addikt

Ha már így bele lendült a brigád, én is nyomok egy szavazatot a Rossman-os babydream-re...azt hiszem, talán 2-es óta azt használjuk,, most 5-nél járunk...

(#6996) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Hölgyek,Urak!!!Beköszönök! :D
36. hétben járunk.Júli 22-27-re vagyunk kiírva.Fiú lesz.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#6997) Melack válasza Doggy dog (#6996) üzenetére


Melack
veterán

Aludni, aludni, aludni :D És grat előre is. Első baba lesz?

(#6995) twine: mi DM-eset használtunk, aztán Dombipel által forgalmazott pelust, majd most moshatóakat. Mindegyik jó, mindegyik másként.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6998) Balinov válasza Melack (#6997) üzenetére


Balinov
félisten

Aludni, aludni, aludni :D

ezzel mennyire egyet tudok erteni :C 10 honap utan elozo vasarnap ota csinalja a gyerkoc, hogy vegre nem kel fel, csak kb mikor mi:)

Doggy dog: Gratula!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6999) Doggy dog válasza Melack (#6997) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Igen,első baba.
Pelusból már van Pampers new baby 1/köldökvédős,Pampers 2-es,Spar-os 2-es.
Ajánlották még a Rossmanost,Bella-t is.Kipróbáljuk őket és amelyiket jobbnak látjuk az marad.
Fürdéshez van anatómiait tartó is,vagy hogyishívják :B

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7000) korcsi válasza Balinov (#6998) üzenetére


korcsi
veterán

27 hónap alatt eddig 3x nem kelt a kölyök korán, de akkor meg kelteni kellett, mert épp mentünk valahova :)

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.