Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) DeFranco válasza CharlieDrop (#6700) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csúnya vagyok és szegény :O

na jó, majd ha látok egy szimpatikus embert megdobálom csokoládéval :D

vaaagy :D

jó, persze amúgy fake story bro, csak tényleg mindenki messze van az ilyen beugráláshoz, meg mindenkinek családja van lassan, szóval más taktika kell.

(#6702) MR_Joe válasza DeFranco (#6697) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

"..nincs ennyi házhoz járó barátunk.."
Azelőtt mi is eljártunk, de mióta gyerek van, a gyerektelen barátok valahogy elkoptak mellőlünk. A gyerekeseknek meg valahogy nincs ideje/energiája :DDD és valahogy megértem...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6703) CharlieDrop válasza DeFranco (#6701) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Sejtettem :D

Ez a kifogáskezelés tanfolyam hatása :D

Na jó, nem is, a programozó énem felül kerekedett, nem lehet deadlockot csinálni :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6704) emmm válasza DeFranco (#6701) üzenetére


emmm
senior tag

Figyi, ott vagyunk mi is a kerületbe, csak picit arrébb. Az nem vészes. Úgyis beszéltük, hogy össze kéne futni, ha mást nem, a csajok kibőgik magukat. :D Ilyen ez, bár nálunk még eddig nem kezdtek lekopni az ismerősök. Majd csak fognak, mert nem mindenhol van gyerek. ;] :U

Ha meg ronda vagy, chokito-t hozzá :DDD

Hétvégén nagyon büszkék voltunk a kislányunkra. Aludt, mint a tej éjszaka, volt, hogy 11 órát egyhuzomban. Néha vissza kellett rakni a párnájára, mert mindig elmászik vagy a sarokba, vagy a támlához. :D De visszakaptuk, most éjjel meg kb. 2-3 óránként kelt megint. Szerintem az lehetett a baj, hogy tegnap az istennek se tudott ébren lenni, kb. kaja után beájult mindig, trombitaszó, kiskutyus, rakétarobi, pörgőhalacska, "nealuggyáb*zdmeg", semmi nem hatott. Így aztán kelthettük 3 óránként, de akkor is kukorékolt éjszaka. :O :U

[ Szerkesztve ]

(#6705) mtade válasza emmm (#6704) üzenetére


mtade
aktív tag

Tegnapelőtt-tegnap nagyon jót aludt a manó, 11kor leájult a ciciről, 5kor fújta a riadót.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6706) CharlieDrop válasza emmm (#6704) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem kötözködés miatt, de miért baj ha lemászik a párnáról?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6707) emmm válasza CharlieDrop (#6706) üzenetére


emmm
senior tag

Az a baj, ha lemészik, hogy az ágy szélén/végében találja magát, ahonnan nem tudja tovább tornázni álmában a kis testét. Ilyen esetben felébred és összetrombitálja az igazgatótanácsot :D ;] :U

(#6708) CharlieDrop válasza emmm (#6707) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jah, hogy nem rácsos kiságyban alszik, párdon :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6709) emmm válasza CharlieDrop (#6708) üzenetére


emmm
senior tag

De, abba alaszik. Sőt, ez a rácsvédős cucc is körben rajta van. Szimplán nekimegy és arra ébred fel!

(#6710) MR_Joe válasza emmm (#6709) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nagyot koppan, azután elhallgat...illetve itt pont nem :DDD ez nálunk is megvolt (bemászott a sarokba) , de csak ritkán szirénázott miatta...emlékeim szerint..de már rég volt :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6711) CharlieDrop válasza emmm (#6709) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Mai napig hallom, hogy a kicsi koppan, pedig már egy másfél éve nem alszik rácsosba, néha leesett, sőt már emeletes ágyon felül alszik, letúrta alulra a nagyot :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6712) AMD Power


AMD Power
titán

Ti mikor kezdtétek el a fogápolást a gyereknél? "Fogmosás" stb.. mi vettünk ma ilyen kezdő gyerek készletet a DM-ben. Ma velem együtt fürdött a gyerek kádban. Én meg szépen elkezdtem imitálni a fogmosást.... nézte nézte.... Anyuka is fogat mosott... majd elővettük a kis keféjét és neki megmutattuk. Úgy hagyta magát.... :) Meg is voltunk lepődve. Gondolom jól érzés volt a kis ínyének.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6713) twine válasza AMD Power (#6712) üzenetére


twine
addikt

Kb 4-5 foga volt...7-8 hónapos korában....

Asszonyé az érdem...mostanra (márciusban múlt két éves)követeli a fogkefét, ha elfelejteném oda adni neki fürdés közben...reggel meg mikor jön, mikor sikálom a sajátom...."apa én is fogat moso,énis" imádom....

[ Szerkesztve ]

(#6714) AMD Power válasza twine (#6713) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor mi kicsit el vagyunk késve vele. De jobb később mint soha. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6715) Csiga85 válasza CharlieDrop (#6696) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Enyém is ilyen, bárkinél, bárhol, bármikor elvan...rendkívül érdeklődő 2 hónapos kora óta...akkor már rendszeresen próbálgatta nézni az idegeneket és néha egy koordinálatlan nyakleves is szállt... :D Azóta is rendre vigyáz a saját babakocsijára, elég csak hozzáérnie idegennek a karfához és nekimegy! :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6716) twine válasza AMD Power (#6714) üzenetére


twine
addikt

Ááá szerintem nem,, nálunk asszony ilyen kis "fogtündér",,, inkább megfordítanám...talán mi kezdtük nagyon korán,,, de majd kiderül ,ha mások is csatlakoznak...érdekes téma,,, erre még soha nem kerestem a neten,, hogy van e ajánlott kor, idő, bármi...valahogy az erről való beszélgetés mindenkivel kimaradt...

(#6717) Csiga85 válasza DeFranco (#6699) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Alapíts Kanklubot...legalább az anyukák addig "szabin" vannak... :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6718) Csiga85 válasza AMD Power (#6712) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Mikor kijött az első foga 7 hónaposan, akkor nenedentes szettel azonnal mostam reggel és este...ez ilyen ujjra húzható szilikonos szett...azóta van mam-os fogkeféje, arra is nenedentet teszek...később váltok Gabira... :) 11 hós lesz 7-én és 5. foga tört át ma!

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6719) Csiga85 válasza MR_Joe (#6702) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Dettó, pedig csak 1,5 gyerekünk van...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6720) twine válasza AMD Power (#6714) üzenetére


twine
addikt

Épp egy tegnap esti kép, egy "sorozatból"...cuki volt, ahogy nyomta ő is a csap alá a kefét stb..
Meg ahogy kiköpi a semmit...adja a hangot,de nem köp semmit, csak ahogy apáéktól látja/hallja..:DDD

(#6721) MR_Joe válasza twine (#6720) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ilyen fogkefénk van "nekünk" is :)) Néha el kell játszani a kisebbikkel, hogy "már halljuk, ahogy jönnek fel a lépcsőn a fogmanók, hogy bebújjanak a szádba", de utána nagy vigyorgások közepette nekiáll fogat mosni :)
A nagyobbik már okos, a legkissebb meg épp az előbb rúgott pofán, miközben hallgatóztam "anya" hasán :)

Csiga85: 1,5 gyereknél mennyi az 1.? Mekkora lesz a korkülönbség? Mikor lesz a félből egész? :DDD (ha július után, akkor még lesz esélyem elmondani, hogy kétszer annyi gyerekem van mint neked :D)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6722) twine válasza MR_Joe (#6721) üzenetére


twine
addikt

"a legkissebb meg épp az előbb rúgott pofán, miközben hallgatóztam "anya" hasán"
:C

Jó egészséget a családnak ;)
Épp a napokban néztük vissza videón anya hullámzó pocakját...
Furcsa, hogy pislantottunk egyet, és "máris" 2 éves,,aki önálló akarattal rendelkezik, és követeli a kekszet...amikor nemrég még bent "hullámzott" a pocakban...

Szoktuk is néha mondani az asszonnyal egymásnak, mikor van egy perc nyugalmunk, a fiam meg nyugiban játszik a kisautókkal ,hogy:

"-te figyelj már,,,hogy került ide ez a gyerek?
-én nem tudom, azt hittem te hoztad..."
:D

(#6723) Csiga85 válasza MR_Joe (#6721) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Lányunk július 7-én lesz egy éves... :R 17 hónap ha minden rendben megy :U és decemberi lesz...ma megyünk 12 hetes mustrára...be vagyok tojva... :U

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6724) Heller2


Heller2
aktív tag

Gyermekülések idei tesztje

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#6725) emmm


emmm
senior tag

Úgy néz ki, elkezdett fogzani a gyerek. :D Tegnap volt 8 hetes, de asszony most szólt, hogy fehérlik az alsó ínye...és rettentő nyűgös volt tegnap is, meg ma is.

Dologel + Viborcul kúp kombinációt találtam rá, van valami tapasztalat? Valaki írta múltkor a Nurofent is, mint "csodaszer"... :D

(#6726) DeFranco válasza emmm (#6725) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D anyatej lesz az.

csoda hogy csak most vettétek észre, próbáljátok meg letörölni nedves pelenkaanyaggal.

ha szemes akkor meg szájpenész de azt ne akarjatok.

attól nyűgös hogy szél van.

[ Szerkesztve ]

(#6727) Goose-T válasza emmm (#6725) üzenetére


Goose-T
veterán

Hogyne, persze. :D Nálunk is elkezdett már két hónaposan nyáladzani, rágni és nyűgös is volt gyakran, aztán egy éves korában jött ki az első foga.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6728) Padisah


Padisah
tag

A kisebbik lányunk már az első napoktól nyáladzik mint a fene, minden nap legalább egyszer cserélni kell a feje alatt a pelenkát, mert elázik. A fogínye meg ugyanolyan az első naptól kezdve mint most, mintha bármikor előjöhetne a foga állapot.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#6729) DeFranco válasza Padisah (#6728) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nálunk is tiszta nyálgép a gyerek, de annyira, hogy eláztatja a saját felsőjét és naponta többször kell cserélni hogy ne fázzon meg a mellkasa :D

(#6730) Ghoosty válasza Goose-T (#6727) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nagyon ritkán, de előfordul, hogy foggal születik egy baba.

Tündének 4 hónapos kora körül bújt elő az első foga.

(#6731) emmm


emmm
senior tag

Ismerősi körben volt olyan, akinél elkezdődött, aztán 3 nap után kibújt 4 fog egyszerre alig 3 hónaposan, minimális nyűgösséggel. Tesóméknál 4 hónap nyűgösség után volt csak 1 fog, 5. hónapban kezdődött. Egyik ilyen, másik olyan.

Csak kérdeztem, nem kell egyből hülének nézni :U

(#6732) MR_Joe válasza emmm (#6725) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Dentinoxot használtunk fogzásnál, bár nekünk nem volt túl nyűgös egyik sem.

Csiga85: 17 hónap? Az kemény :D Nem tudod mibe vágtad a fejszédet :DDD Nekem pont két év van a két kölök között, de kemény volt az eleje..mostanra összenőttek és várják a kittesót :) Mostmár lesz segítség itthon :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6733) DeFranco válasza emmm (#6731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

senki nem néz hülének, csak been there, mi is azt hittük fogzik :D

(#6734) Csiga85 válasza MR_Joe (#6732) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Vladi a hibás! :D

Vladi a férjem... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6735) Csiga85 válasza emmm (#6725) üzenetére


Csiga85
csendes tag

őszintén? füldugó és non stop pesztra...2 hónapos korától máig 5 fog...most lesz 11 hónapos...a fogzós kaki meg maga a biofegyver...nyáltenger...nurofen, panadol felváltva és Osanit golyó...Dologél helyett Dentinox...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6736) DeFranco válasza Csiga85 (#6734) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a két állítás között logikai kapcsolat van? ha igen milyen irányú? ;]

(#6737) Csiga85 válasza DeFranco (#6736) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Mai napig guglizom a választ, hidd el... :DD

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6738) Csiga85 válasza emmm (#6725) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Egyébként a pálinkás öblögetés... :D nem vicc, kupicába nyalt a csajos 6 hónaposan első fogánál, mikor koccintani akartunk rá... 14 óra egyben alvás követte!!! :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6739) Melack válasza Csiga85 (#6737) üzenetére


Melack
veterán

Majd vladi megírja neked programsorban :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6740) emmm


emmm
senior tag

Na megnéztem a gyerek ínyét én is. Az alsó ínyén bizony van két kis fehér folt, az bizony nem tej :) van némi cipőfűző szerű nyálképződés is. Délután a hideg cumi végül segített, most kelt, egyelőre nyugis :) szerintem az két fog lesz alul, középen, az ínyen átsejlik.

(#6741) ZiD válasza emmm (#6740) üzenetére


ZiD
tag

Ne izgulj, mi 4-5 hónapja ugyan ezt nézegetjük ;]

(#6742) CharlieDrop válasza DeFranco (#6736) üzenetére


CharlieDrop
veterán

a logikai kapcsolat az, hogy mindig férj a hibás. punktum

ha férj nincs az élettárs

ha az sincs, az aktuális pasi

ha az sincs, akkor mindenki

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6743) emmm válasza ZiD (#6741) üzenetére


emmm
senior tag

Ez van :D majd egyszer kibújik.

(#6744) Vladi válasza DeFranco (#6736) üzenetére


Vladi
nagyúr

mit nem értesz ezen? Vladi a férj, ergó Vladi a hibás, ugyanis minden esetben férj == hibás fél

Fiatal vagy még... :U

:DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6745) tildy válasza MR_Joe (#6732) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi is ekkorul tervezzuk, kb 15-18 honap. Praktikussagi oka is van, legalabb eljatszanak majd egymassal. Nem joa nagy korkulonbseg.

Most kezdtem nezegetnia cumisuvegeket, filozok muanyag vagy uveg legyen, de lehet uveget fogok venni. Avent natural glass.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6746) CharlieDrop válasza tildy (#6745) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Az üveg azért jó, mert el tud törni :D

és akkor nem kell tovább mosogatni

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6747) föccer válasza tildy (#6745) üzenetére


föccer
nagyúr

Műanyag bőven tökéletes. BPA free cuccból legyen (de szerintem alapból azok az aventes cumik). Ugyan úgy kifőzhető, könnyebb, kezelhetőbb, gyorsabban megmelegszik benne a tej.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6748) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Eejnye-ejnye Vladi! Mondjuk együtt érzek veled.."Dzsóné" szerint is mindig én vagyok a hibás :DDD

Tildy: nem azt mondtam, hogy rossz az... azt mondtam kemény :DDD ;)

szerk.: üveg cumihoz - az jó cucc..pláne ha jó vastag, mert akkor ha lepottyan pár percig nézheted, ahogy pattog a konyhában és összetöri a járólapot, majd ő maga is feladja a harcot, miután a lehető legtöbb kárt tette.. ha megpróbálod elkapni csak rosszabb, mert minden más is kiborul ami a kezed ügyében van. Legjobb megoldás olyankor, ha focistákat megszégyenítő módon megrúgod a pattogó cuclit egyenesen belepasszolva a kukába...persze mandínerből még jobb (mert akkor a falon is meglátszik a nyoma:D )
szvsz. a műanyagcucli jobb megoldás :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6749) tildy válasza MR_Joe (#6748) üzenetére


tildy
nagyúr

Megvettem vegul az uveget :U

Valahogy a tisztitasat , fertotleniteset a kezdeti idokben, ha szukseg lenne ra, biztonsagosabbnak erzem, mint a muanyaget.

Ezt nem fogja dobalni, leven en fogom fogni , nem o, mindenhol a szobaban pedig szonyeg van. Az etkezo is a szobaban van. Konyhaba kb akkor fog kikerulnia gyerek, amikor mar maszik. A kesobbiekben, mikor majd egyedul hasznalja ugyis atterunk muanyagra, de 0-3 honapos korig ezt tartom jobbnak.

Btw kar volt megkerdeznem ugy latom. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6750) föccer válasza tildy (#6749) üzenetére


föccer
nagyúr

Miert lett volna felwsleges? :) amilor sajat maga hasznalja ahhoz csoros pohar kell, a cumi sima feluletet nem tudja megfogni, megtaftani.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.