Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Csiga85 válasza Vladi (#5999) üzenetére


Csiga85
csendes tag

még nyugi, jussunk el legalább a feléig... :F

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6002) twine válasza Csiga85 (#6001) üzenetére


twine
addikt

"Hazudós"...!!!
még hogy nem megy a szexistennőség :P :DDD

Elnézést az indiszkrécióért, de nem tudtam magamban tartani :B :D

Gratulálok, és jó egészséget nektek;)

[ Szerkesztve ]

(#6003) mtade válasza Vladi (#5995) üzenetére


mtade
aktív tag

Gratulálunk!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6004) CharlieDrop válasza Vladi (#5995) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:R :R :C :C :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6005) Goose-T válasza Vladi (#5995) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálatok is? Nálunk is! :D Év végére át kell majd rendezni a lakást.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6006) Goose-T


Goose-T
veterán

Kirámol mindent, aztán bemászik.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6007) Vladi válasza Goose-T (#6006) üzenetére


Vladi
nagyúr

Persze, kell a hely. Nálunk is ezt játssza. Mindent leszed. Aztán visszarakjuk aztán leszed. Nem a játék a játék, hanem a leszedés a játék. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6008) tildy válasza Vladi (#6007) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratula nektek :0

Nalunk meg mar 24. het, es 700gramm a kolok, mstanaban egyre nagyobbakat rug. Remelem meglesz az uj lakas, mire meegerkezik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6009) tildy válasza twine (#5971) üzenetére


tildy
nagyúr

Vegre, ritka az ilyen normalis ferfi.

Az olyan noktol meg herotot kapok, akik allandoan a lakasra panaszkodnak, blablabla. Ugy vagyok vele, inkabb szaladjon a lakas - max majd fizetunk takaritonot, ha mar vegkepp nem birjuk - de inkabb legyunk majd a gyerekkel. A lakas megvar... A gyerek viszont...

Mas, sikerult az itteni midwife rossz matb1 formot adni, ami az itteni gyedhez kell. Kozben ferjuram fizujat is emeltek, igy mar nem olyan biztos, ki hogy marad itthon, viszont igy ugy tervezzuk a masodikat, hogy kb 1.2-1.5 ev korkulonbseg legyen a ketto gyerek kozt, mert csak ugy tudok itthonmaradni. Itt max 1 evig lehetek itthon, ebbol kb 9-10 honap a fizetett. :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6010) tildy válasza Csiga85 (#5962) üzenetére


tildy
nagyúr

"JA ÉS HA RAJTAM ALSZIK, MERT NEM BÍROM LETENNI? (esetek 90%-a)
végülis legyek szexistennő, mint azelőtt, közbe intézzem a háztartást, bevásároljak, takarítsak, sőt 3 fogásos kaja legyen mindennap, merthogy már Hajni 9 hónapos és már félre tudom tenni...aha...jó...
"

Miert kell 3 fogasos kaja minden nap? Szexistennonek meg nem kell lennie, de van minimum olyan fontos a parkapcsolat is, mint a gyerek.

Szerintem tul magas kovetelmenyeket raksz magad ele, tulsagosan magasra rakod a lecet. SENKI ne varja el - onmagadon kivul - hogy tunderien ragyogjon a lakas, foleg nem egy 9 honapos gyerkoc mellett. Senki nem varja el a 3 fogasos kajat, ha igen, ott elobb-utobb mas teren is gondok lesznek. Szoval erdemes egy kicsit alacsonyabb kovetelmenyeket tamasztani, es aprankent haladni.

Mi ugy beszeltuk -aztan meglatjuk hogy alakul - hogy mikor parom vegez majd munkaval, akkor nekem 1-2 ora szabad program , ha nem is minden nap, de parszor egy heten, addig a gyerek csak vele lenne, o furdetne, stb, en meg kimozdulnek, szabad program. Nekunk meg aztan vegkepp nulla segitsegunk lesz, also hangon 1200 km-re vannak a rokonok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6011) etejedu válasza tildy (#6010) üzenetére


etejedu
őstag

Ezekkel a kritériumokkal nem tudom mi a baj? Én is elvárom!
Csak hát nem mindig teljesítik. :D

Akkor törném el a nejem kezét/lábát ha én hazajönnék a melóból és ő meg le akarna lépni szórakozni! Nélkülem!

Egyet engedek meg: szórakozásból le lehet menni a gyerekkel a játszótérre és ott lehet beszélgetni más anyukával, szórakozásból, vagy kikapcsolódásból de azt sem ellenzem erre az 1-2 órára ha bevásárol.

Mert én addig szerelek főzők takarítok de kurvasok munkával kurvasokat keresek hogy eltartsam a családot. Mig ő egggésznap tutujgatja a gyerkőcöt.
És hogy miért vagyok ilyen"szemét".
Mert magának csinálta a gyereket nem másnak. Nincs buli nincs masszőrhöz meg műkörmös meg anyámtudja kihez járás. Majd ha nagyobb lesz akkor!
És hát ez a mult; és most már munka után elmehet ahová akar; én az oviból is elhozom a gyerkőcöt játszunk a játszón, vacsizunk stb. Nem őrült bele nem lett semmi baja a hajának mert nem volt 1,5 honapja fodrásznál. Tessék kibírni!

(#6012) this is life válasza Vladi (#5995) üzenetére


this is life
Ármester

Gratula , persze neked is Csiga !!

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6013) föccer válasza Csiga85 (#5993) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem érted, nem érted...

Tudod, van a méhecske, meg a virág és a méhecske szállítja a virágport az egyik virágtól a másikra... :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6014) Csiga85 válasza Goose-T (#6005) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Gratulálok! Nálatok mekkora lenne a korkülönbség? :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6015) Csiga85 válasza Goose-T (#6005) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Asszony mit szólt?

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6016) tildy válasza etejedu (#6011) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha az asszony nem panaszkodik, akkor semmi baj nincs vele. En egy ilyen pasitol szerintem sarkon fordulnek, nem magamnak csinaltam a gyereket.

De mint irtam, nalunka ferj kivansaga, hogy ne csak otthon, negy fal kozt legyek, hanem legyen sajat eletem is. Es ez igy van rendjen, mert en is alapbol pont igy gondolom.

Arrol meg le kene szallni, hogy egy not csak fodrasz meg mukormos erdekelhet, elegge soviniszta hozzaallas ez.

Ha pedig nem raksz smileyt, jelzest, kenyteloen vagyok ugy gondolni, komolyan is gondolod. :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6017) Goose-T válasza Csiga85 (#6014) üzenetére


Goose-T
veterán

Két év és három hónap lesz. A feleségem örült neki, én is. :) Kicsit későbbre terveztük, de ez is benne volt a pakliban. Nagyon túlélők voltak a kis ebihalak, kifogtak a naptáron. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6018) AMD Power válasza Goose-T (#6006) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk dettó ugyan ez van! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6019) Csiga85 válasza tildy (#6016) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Majd ha ott tartotok és otthon lesz a poronty, akkor majd nagyon nagyon más lesz, mint amit most előtte elképzelsz... :) tapasztalat...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6020) Csiga85 válasza Goose-T (#6017) üzenetére


Csiga85
csendes tag

akkor Ti is kb a legelején vagytok...5-6 hét? nálunk, ha minden rendben lesz akkor 17 hónap és hát sírás kap el a gondolattól is, hogy mi lesz két ilyen picivel... :U

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6021) tildy válasza Csiga85 (#6019) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi is lesz mas? A mukormoshoz, fodraszhoz jaras? Az eskuvom elott kb ket eve voltam utoljara fodrasznal, mukormot meg eletemben eloszor probakent eskuvo elott, majd az eskuvore csinaltattam es ennyi.

Utalom a takaritast, a mosogatast, a vasalast, es egyeb "noies" hazimunkakat, ezerszer inkabb egy butor osszeszerelese, mint ezek, ezen a gyerek nem fog valtoztatni.

Persze , valtoznak a dolgok a gyerek megszuletese utan, de az ember alap szemelyisege, foleg mar igy 35 evesen nem igazan valtozik ;)

Raadasul mivel a ferj a szenzitivebb + szivesen atadjuk a stafetat a masiknak abban amiben jobb, igy valoszinuleg annyira sokat nem fog valtozni.

Nem tudom elkepzelni magamrol, hogy uristen, ne merjem a kedvesre hagyni a gyereket, akar mar az elso heten, 1 orara. Ahogyan azt sem, hogy szopikat, meg tejcsiket, teacskat, meg babacskat, meg hasonloakat mondjak, ez nekem gejl, teljesen tavol tolem.

Sajnos sok babavaro oldal is ilyen szinten reked meg; a terhesseg nem jar meghulyulessel, sokkal korrektebb ha a valos dolgokrol irnak, pl. mennyire meg tudja viselni a szervezetet a terhesseg, a belrendszert, az izmokat, stb.

De igazad van, terjunk vissza ra majd idovel.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6022) Elemental válasza Csiga85 (#6019) üzenetére


Elemental
addikt

:K

(#6023) DeFranco válasza Vladi (#5995) üzenetére


DeFranco
nagyúr

E! hát gratulálok :D nagyon helyes, nagyon helyes :DDD

(#6024) CharlieDrop válasza tildy (#6021) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem tudod elképzelni, mert még nincs gyereked ;)

Nem mondom, hogy annyira erős lesz ezután, de mi már tudjuk miről beszélünk, te meg magadból indulsz ki.

Nem akkora pálfordulás, vagy lesz ezt előre senki sem mondja meg :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6025) tildy válasza CharlieDrop (#6024) üzenetére


tildy
nagyúr

Meglatjuk. 3 honap es kiderul.
Mondjuk azt megneznem, hany kispapa lett gyokeresen mas ember a gyerekmegszuletese utan, ertsd hazimunkakerulobol hastartasi kistunder :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6026) tildy válasza CharlieDrop (#6024) üzenetére


tildy
nagyúr

Amúgy nem akarunk rugalmatlanok lenni, csak konzekvensek. Van terv, az alapján megpróbáljuk , ha nem működik, úgyis változtatunk.

Amúgy terhessegre is ezt mondták, úgyis másképp fogod gondolni, meg hormonok, meg minden, fogsz te még babcsizni, meg vattacukor mamorban úszni. És nem. Eddig még nem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6027) Goose-T válasza AMD Power (#6018) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor oda is lehet gratulálni, jól értem? :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6028) etejedu válasza tildy (#6021) üzenetére


etejedu
őstag

:DDD

Szenzítívebb?

Az a papucs?

(#6029) tildy


tildy
nagyúr

Amúgy -szerintem- érdemes megvárni az első ultrahangot a publikba bejelentéssel.

Nálunk tavaly nyáron volt egt kétcsíkos teszt. Még szerencse, hogy csak mértékkel örültünk: több, mint fél liternyi belső vérzés, méhen kívüli terhesség, akár bele is hallhattam volna.

Etejedu. szenzitiv = érzékeny. Hamarabb tudta, hogy babát várunk mint én. Amúgy a helyedben nem raknam ki smileyt, ciki, hogy nem tudod mit jelent a szenzitiv.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6030) frame>24 válasza tildy (#6021) üzenetére


frame>24
addikt

Nem a személyiséged fog változni, hanem a dolgokhoz való hozzáállásod. Ahogy a gyerekorvosunk mondta: "ők csinálnak belőlünk szülőt!"

A gyermek pedig felül fog írni minden tervet. Még a legapróbbakat is, (pl. "ma ebéd után elmegyünk vele mittudoménhova, hisz' csak fél-egy óra" - na még az ilyeneket is).

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6031) CharlieDrop válasza tildy (#6025) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hát, azért már vasalok, meg mosogatok :D

Jó, sosem kerültem annyira ezeket.

Nekünk is volt egy csomó előre eltervezett dolog. Szintén úgy, hogy nem gáz ha nagyinál alszanak, meg ilyenek. De azért az első alkalom mégsem volt olyan :)
Érzelmi kötelék az teljesen más lesz :)

Azért is írtam, hogy pálfordulás vagy lesz vagy nem, előre nem tudhatod. A párom sem lett kívánósabb, mint ahogy egyesek. Sohasem kellett éjjel 1kor kiugranom fagyiért, vagy egy steakért :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6032) sto1911 válasza tildy (#6029) üzenetére


sto1911
veterán

Amúgy a helyedben nem raknam ki smileyt, ciki, hogy nem tudod mit jelent a szenzitiv.
- inkabb az a ciki, hogy nem erted a viccet.

(#6033) Ghoosty válasza frame>24 (#6030) üzenetére


Ghoosty
őstag

"A gyermek pedig felül fog írni minden tervet. Még a legapróbbakat is, (pl. "ma ebéd után elmegyünk vele mittudoménhova, hisz' csak fél-egy óra" - na még az ilyeneket is)."

Ez már önmagában is elég erős kijelentés, de ha beleveszem, hogy túlzás, még akkor sem feltétlen igaz. Már a harmadik gyerek jön, de ilyen jellegű rövid távú tervet még sose írt felül egyik sem. Persze olyan volt, hogy majd hétvégén megyünk, erre beteg lett, de ez nem gyerek dolog, ez felnőtt esetében is megvan.

Az egyetlen ami komolyabb dolog volt és nem úgy történt, ahogy az első gyerek előtt még gondoltuk, az a nélkülünk alvás. Az összes többi az kb olyan volt, ahogy arra számítottunk. Volt egy másik dolog is, de ott jobb lett, mint számítottunk rá, az a betegség kérdése. Mindenkitől azt hallottuk, hogy majd rámegy a gatyám is a gyógyszerekre, mert mindig betegek, aztán meg alig betegek, akkor is csak kisebb nátha, amire meg nincs is gyógyszer.

Úgy általánosságban is hányszor hallottam, 'majd meglátod, mikor...'. Aztán nagyjából minden úgy ment, ahogy számítottam rá.

(#6034) tildy válasza frame>24 (#6030) üzenetére


tildy
nagyúr

Na, telefon szótár felülbírálta amit beirtam. Halhattam egy l.

Amúgy tudom, hogy felulir dolgokat, a lassan másfél éve idén májusra tervezett eskuvonket is át kellett rakni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6035) etejedu válasza sto1911 (#6032) üzenetére


etejedu
őstag

Köszönöm uram!
Tildy: nem akartam személyeskedni , elnézést kérek!
Csak az hsz-eidből az jön le hogy te hordod a nadrágot.

Nincs is ezzel baj. Persze most azt fogod irni hogy dehogy is!
De tudod a nadrághordó nők ezt nem is veszik észre.
Tudom! A feleségem is ilyen! :D

[ Szerkesztve ]

(#6036) tildy válasza etejedu (#6035) üzenetére


tildy
nagyúr

Nadraghordasra: Tudjuk ezt mindketten, viszont ő a nyak, ami a fejet mozgatja:)

Tipikus lázadó, mint én, papucskent nem tudna élni. Igaz, ő a szelídebb kettőnk közt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6037) Goose-T válasza tildy (#6029) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálunk már volt ultrahang is. Persze illik megvárni a 12 hetet, mert addig még sokminden történhet, de az első után már azért lazábbak vagyunk. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6038) frame>24 válasza Ghoosty (#6033) üzenetére


frame>24
addikt

...szerintem tudod te, hogy értem.

pl. "mindössze" a nélkülünk alvás. Aminek a kétesélyes voltát mi is tudtuk előre. Már egy sereg egyéb dolog következik abból, ha pl. veletek alszik, vagy nem alszik, fizikailag, lelkileg, stb.

Annyira különbözőek a gyerekek is, és máshogy viselkedik az ember hullafáradtan 9 hónapi "aggodalom," várakozás és tapasztalatlanság, vagy pedig 3 gyerek után...

Ha ti ennyire fel voltatok készülve, akkor gratula hozzá, de szerintem ez pontosan az a téma, hogy nagyon más (akár sokat)tudni róla, meg benne lenni és megtapasztalni. (mi is pesztráltuk előtte 4 évig a keresztfiúnkat pici korától kezdve, aki eleve nem könnyű eset; ezernyi dolgot hallottunk/láttunk, "tudtuk mi várható" - de azért na!)

'majd meglátod, mikor...' ! :K :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6039) Ghoosty válasza frame>24 (#6038) üzenetére


Ghoosty
őstag

"...szerintem tudod te, hogy értem."

Tényleg nem teljesen értem. Ha elmentünk valahova magunk miatt és vittük a gyerekeket, akkor elintéztük amiért mentünk, max kicsit többet kellett nyugtatni őket, ha éppen nem bírták.
Ha a gyerekek miatt mentünk, akkor is mindig elmentünk, maximum, ha nem élvezték úgy a programot, ahogy gondoltuk, előbb hazajöttünk. Ez is átírása a programnak és ha erre gondolsz, akkor OK, de azért itt a programban benne van a korábbi hazajövetel is.

"Annyira különbözőek a gyerekek is, és máshogy viselkedik az ember hullafáradtan 9 hónapi "aggodalom," várakozás és tapasztalatlanság, vagy pedig 3 gyerek után..."

Persze, de az aggódás pont részben abból jön, hogy 'anyukás fórumokon' hülyítik a népet. Nem feltétlenül szándékosan, de ha valakinek gondja van, az ír. Ha külsős beleolvas, azt látja, hogy gond-gond hátán. Pedig a gond egy részét a szülők maguknak csinálják, pl a túlzott rendrakás és 3 fogásos meleg vacsora.

"Ha ti ennyire fel voltatok készülve, akkor gratula hozzá, de szerintem ez pontosan az a téma, hogy nagyon más (akár sokat)tudni róla, meg benne lenni és megtapasztalni."

Természetesen mi is aggódtunk dolgokon, de nem történt semmilyen váratlan "mostantól megváltozik az életem" dolog. Persze, felelős vagy egy másik emberért, bármi történik vele a TE hibád és szerintem ez a legnehezebb része a dolognak. Erre fel lehet készülni, de túl is lehet parázni. Sajnos a világ arra felé megy, hogy az egyén felelősségét mindig maszatolják, így sokaknál a gyerek az első sokk, hogy azért felelősséggel tartozik, így tökéletesen akar csinálni mindent és nem képes kiválogatni, hogy mi az igazán fontos és mi a látszat megoldás.

(#6040) tildy válasza Ghoosty (#6039) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig a gond egy részét a szülők maguknak csinálják, pl a túlzott rendrakás és 3 fogásos meleg vacsora.
:K :K :K :K :R :R :R

Sajnos a világ arra felé megy, hogy az egyén felelősségét mindig maszatolják, így sokaknál a gyerek az első sokk, hogy azért felelősséggel tartozik, így tökéletesen akar csinálni mindent és nem képes kiválogatni, hogy mi az igazán fontos és mi a látszat megoldás.

Nem is tudnek jobban egyeterteni. Azt azert hozzatennem, hogy altaaban majd minden 3 gyerekes szulo volt egygyerekes is.

A benne lenni es megtapasztalnival nagyon egyetertek, persze hogy lesznek valtozasok, ezert kell rugalmasnak lenni, de azzal nem tudok azonosulni, hogy csiga szerint gyokeresen megvaltozom majd.

Ismerem magam, ismerem parom, ha lesz is valtozas, kozosen oldjuk meg. Meglatjuk a gyerek mennyire lesz anyas, en nem szeretnem, ha csak es kizarolag az lenne, nem szeretnek olyan lenni mint ami nekem csiga85-rol lejott, hogy le sem meri tenni, ki sem mer lepni a kapun ( ha felreertettem valamit, szolj).

Ketten vallaltunk gyereket, es kellokeppen mindketten ki szeretnenk belole venni a reszunk. A szenzitivitast sem veletlen irtam, parom a konfliktussimito, a szenzitivebb, ha ugy mondom, akkor ilyen szepmpontbol noiesebb lelku, raadasul szeretne is a gyerekkel lenni, nem csak eltartani engem ( amit amugy is nehezen viselek, de ez mas teszta). Nem veletlen lesunki valoszinuleg valtott maternity-paternityn is.

Es nekunk segistseg aztan vegkepp nincs az orszagban + 3 ev gyes-gyed helyett jar 9 honap, es szevasz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6041) this is life


this is life
Ármester

Na.egy friss kepet dobok fel a kis csajomrol 😁

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6042) etejedu válasza this is life (#6041) üzenetére


etejedu
őstag

Ez a póló nagyon király! :D

(#6043) DeFranco válasza etejedu (#6042) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az én gyerekemen ssd-n fut a hiszti.exe

(#6044) Csiga85 válasza tildy (#6025) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Hidd el, szülni terveztem, császár lett...ömlött az előtejem, császár után egy mili se jött ki a rakétákból...apuka, aki extrém rendetlen volt háztartás terén, most szintentart, míg én közelsem vagyok olyan kis házitündér, mint azelőtt...kiegyensúlyozott babát vártam, erre végigüvöltötte az első 8 hetet és eléggé aktív azóta is...pl. 7,5 hónaposan már kapaszkodva lépegetve bejárta a házat...gondoltam anno, hogy ez majd 10 hónaposan jön el leghamarabb...azthittem az eleje a legnehezebb...hát nem!!! ahogy nő, egyre több figyelmet és energiát igényel...

na majd rájössz! :D

Ilyen hozzáállással, kívánom, hogy problémamentes és este alvó, nappal alvó és békés gyereked legyen... :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6045) Csiga85 válasza tildy (#6029) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Jóóóó, most mondd meg egy hótbüszke apukának, hogy ne jöjjön ide szektázni közétek és még az extrém korai terhességét az asszonynak titkolja el... :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6046) Csiga85 válasza etejedu (#6028) üzenetére


Csiga85
csendes tag

:D

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6047) CharlieDrop válasza Csiga85 (#6044) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:C :C

És nem Tildy ellen szól, mindenkinek aki nem tudja miről van szó.

Én is remélem, hogy problémamentes lesz, csak akkor annyit kérek ne legyen az ugye én ezt megmondtam...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6048) Csiga85 válasza CharlieDrop (#6031) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Mi jártunk hajnali 2-3 között is mekibe vaniliashake-ért... :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6049) Csiga85 válasza CharlieDrop (#6047) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Majd még becsatlakoznak az okos nagyszülők, rokonok, szomszédok :D teljes lesz a káosz :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6050) Vladi válasza DeFranco (#6043) üzenetére


Vladi
nagyúr

Enyém meg nem bír futási szintet váltani. :W

Hiába nyomom neki, hogy
su -c 'init 76'
csak a plüsscicát rángatja. Pedig a cron alapján 20.00-kor le kellett volna futni a joejt szkripnek. :(
Megnézem a logokat...

... nah! Most látok a logokban valamit:

[Hajni@localhost ~]$ dmesg | tail
[ 3889.345377] chrond: running asitas.sh
[Hajni@localhost ~]$

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.