Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) AMD Power válasza MR_Joe (#7596) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem spéci a kölyköm! :) Eddig szinte bármit megivott amit én. Nem is értem... pedig még csak 19 hónapos. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7602) Goose-T válasza Doggy dog (#7595) üzenetére


Goose-T
veterán

Semmit nem tudtok tenni ellene, ez ilyen, kb. három hónapos korig tart. Nálunk csak az vált be, ha a vállamra vettem, és fel-alá járkáltam vele, így sírás nélkül kibírta addig, amíg elmúlt a hasfájása.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7603) DeFranco válasza Doggy dog (#7595) üzenetére


DeFranco
nagyúr

várjunk még azzal picit.

mit láttok mit tapasztaltok?

mit tesztek ellene? böfi, torna, masszázs?

mióta tart?

(#7604) PindurAnna válasza DeFranco (#7585) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Nekünk olyan volt, nagyon spéci és strapabíró volt. Két évig használtuk, aztán eladtam :)

Doggy dog (#7595) Nálunk is volt ilyen, én akkor a térdemre fektettem hasra és felváltva emelgettem a sarkam, így mozgatva a pociját. Imádott így feküdni, aztán néha kijött egy kis plusz büfi is.
Úgy hozzászokott, hogy amikor jött a foga, akkor is így nyugtattam meg, meg a hátát simogattam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7605) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Büfi,torna minden van.Akkor is felhúzza a lábát és keservesen felsír szegény!
Vállon most kb büfi idejére marad.Simogatjuk a hasiját.Igazság szerint többet nem tudunk már tenni.
Reméljük gyorsan elmúlik,túl leszünk rajta!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7606) stonyboy válasza Doggy dog (#7605) üzenetére


stonyboy
újonc

Nekünk is hasfájós lett pedig eddig nem volt az és nem változott semmi. Ma pont 5 hetes és kb egy hete kezdte. Egyre nehezebben alszik el, főleg este. Mi alapból adjuk neki a biogaiat mivel volt egy 5 napot antibiotikumos kezelése és javasolták.
Tegnap este kezdtük használni az espumisant.Kíváncsi vagyok nektek mennyi idő múlva fog hatni.
Valakinek tapasztalat mennyit kell adagolni belőle? Hallottam olyat is, hogy minden étkezéskor 25 cseppet adnak de azt sokallottuk.

(#7607) Doggy dog válasza stonyboy (#7606) üzenetére


Doggy dog
senior tag

25 cseppet ír.Mi 15-öt adunk,ismerősünk 20/kajcsi.Volt,hogy 10 perc múlva teleröccsentette a pelust,de volt hogy 1 óra.Pont mire elaludt.Felébredt rá és mehettünk pelust cserélni.Utána kezdődött elölről az altatási ceremónia. :W
Lehet erős lenne a tej? 2hét 2napos és a kórházból kijött súlyhoz képest felszedett 40dkg-ot már.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7608) Goose-T válasza Doggy dog (#7607) üzenetére


Goose-T
veterán

Ne agyalj ennyit rajta, ez ilyen. Túl kell élni és kész. Három hónapos korára kinövi, addig meg semmi baja nem lesz tőle, ha egyébként tud enni és aludni eleget. Ha gyarapodik, akkor pláne nincs gond. Valaki megússza a hasfájást, valaki nem. Csak ne tömjétek tele gyógyszerrel emiatt! Inkább édeskömény-teát itassatok vele.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7609) Doggy dog válasza Goose-T (#7608) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Igen,tudom.
Ha majd túl leszünk ezen,akkor már biztos nem agyalunk rajta.Csak egy rossz emlék,amit elfeledünk.Addig meg napi szinten megéljük.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7610) Goose-T válasza Doggy dog (#7609) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálunk is hasfájós volt a kissrác, de nem emlékszem rá, hogy ennyit rinyáltam volna miatta. A gyerek megérzi, ha a szülei nem biztosak a dolgukban, és még jobban sír akkor, mert úgy érzi, nem számíthat senkire. Legyél határozott és türelmes, vedd a válladra, járkálj vele fel-alá, simogasd, csitítgasd, énekelj neki, hogy érezze a törődést. Csak erre van szüksége, mert amúgy egészséges és minden igénye ki van elégítve.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7611) stonyboy válasza Goose-T (#7608) üzenetére


stonyboy
újonc

Ilyen alapon akkor itassunk vele mákteát meg jó a textilpelenka is alá, gőzsterilizáló sem kell mert régen is jó volt a forralás csak háromszor több időbe került.
Nem értem miért ne lehetne használni a modern kor vívmányait. Ez nem gyógyszer hanem egy vény nélkül kapható készítmény. Ha ez kell, hogy ne sírjon és nyugodt legyen nekem megéri.
De annyira látom ezeket a generációs dolgokat. A mi szüleink még textilpelenkát használtak és mondhatnák mit urizálunk mi az eldobhatóval, moshatnánk mi is a keverőtárcsásban a textilt. A nagyszülők meg mondhatták volna a mi szüleinknek, hogy mit urizálnak a textilpelenkával jó volt régen az elszakított rossz ágynemű is.
Ha sehova se haladnánk és nem próbálnánk ki új dolgokat még mindig csak minden második újszülött élné meg az 1 éves kort, jó elismerem ez túlzás de érzékeltetni szerettem volna, hogy a haladás általában azért előre visz.

(#7612) Goose-T válasza stonyboy (#7611) üzenetére


Goose-T
veterán

Egyáltalán nem értetted meg, amit leírtam.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7613) MR_Joe válasza Doggy dog (#7607) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Én is amondó vagyok, hogy felesleges györtődni, a 40dkg amúgy jó. Védőnő szerint heti 10dkg a minimum gyarapodás, nekünk is kb a Ti tempótokban gyarapszik. A hasfájáson tényleg túl kell lenni, a tejjel pedig semmi gond nincs, ha csak a párod nem eszik olyasmit (túl fűszeres/ sok tej / gyógyszer/ etc.), de ahogy írtad nem. :) :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7614) MR_Joe válasza Doggy dog (#7607) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

465g-ot hízott a gyerkőc mióta hazajöttünk a kórházból. 2845g-mal hoztuk haza, ma 3310g. :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7615) Doggy dog válasza MR_Joe (#7614) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Épp hami van.Most elég higgadtan eszik.Biztos kifáradt a 1.5 órás sírásban.
2910-el jött ki,most kaja előtt 3430g.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7616) CharlieDrop válasza MR_Joe (#7614) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az jó, nálam a nagyobb olyan 16,5 kg-t
a kicsi is olyan 12-t :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7617) MR_Joe válasza CharlieDrop (#7616) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

A nagyfiam 21 és fél kiló, a lányom 18 kiló. Kell egy kicsi is. :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7618) CharlieDrop válasza MR_Joe (#7617) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, nálunk az 5,5 éves 19,6 körül

a kicsi majdnem 3 és ő 16 felett :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7619) tildy válasza Doggy dog (#7561) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt többnyire csend, béke, és nyugalom, 3 hetesen megkapta a hcg oltást is most szerdán. Anyatej még mindíg problémás, tegnap 120 ml tápszer volt du. 1kor, majd fel négytől 50 perc cici után még mindig ordított az ehsegtol, 6 óráig még lecsúszott 140ml tápszer.

Szerencse, hogy itt nem kell vacakolni, hogy orvos írja ki. Basszus , éhes a gyerek.2.5 hetesen amúgy 3800g volt, ami 290g-s gyarapodás a születési súlytól.

Ma érkezik a moshato pelus betetje is, meglátjuk, szeretni fogja-e.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7620) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

:W

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7621) CharlieDrop válasza PindurAnna (#7620) üzenetére


CharlieDrop
veterán

yeeeeee

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7622) PindurAnna válasza Doggy dog (#7615) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

itt is épp hami van/volt.
Nyugodtan eszik, ha elfogyott a tányérról akkor gondolkodás nélkül nyúl a következő rántott húsért.

Kaja előtt nem mértem meg, de utána 184cm, 106 kg, 6195 nappal a születése után.

Bocsi ez tudom már nem bébi kategória, de hiába ekkora, akkor is a "kicsi" fiam :B

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7623) MR_Joe válasza PindurAnna (#7622) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Lökött :DDD Remélem megbüfiztetted kaja után :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7624) Melack válasza MR_Joe (#7623) üzenetére


Melack
veterán

Büfizik ő magától is, max már kultúráltan elfolytja :P

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7625) PindurAnna válasza MR_Joe (#7623) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Automatára van állítva, így megy a büfi magától is :DDD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7626) CharlieDrop válasza PindurAnna (#7622) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:DD :DD :C :C :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7627) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Egy kis okosság a babakocsizáshoz...is :C

Na azt hiszem agyamra ment a lakásfelújítás..léptem pakolni.. :DDD

Amúgy látni kellett volna a fiam arcát, amikor mondtam neki ebéd után, hogy állj a mérlegre és merjünk meg hány centi vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7628) Doggy dog válasza PindurAnna (#7622) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Büfihez :DDD

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7629) PindurAnna válasza Doggy dog (#7628) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Én nem tudom mi van a fiammal, de se bulizni nem vágyik, meg már minden piát meg akartam vele kóstoltatni. De neki semmi nem ízlik. Mondtam neki amikor elmentünk nyaralni olyan italt veszek amit meg szeretne kóstolni, ott legyen először részeg, tapasztalja meg milyen is az, mi hogyan változik meg az ital hatására. Voltak barátai is velünk akikkel egy osztályba jár. Gondoltam együtt jóóól el lesznek, de nem. Persze a többi gyerek szüleivel megbeszéltem és engedélyt kaptam arra, hogy ihatnak, ha ott vagyok a közelükben a nyaralóban.
Egyedül a citromos sört issza meg nagy-nagy ritkán.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7630) Doggy dog válasza PindurAnna (#7629) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Van 1 ismerősöm ott a két kisebbik lány már buli+pasi :B ,de a fiú (Ő a legnagyobb) se buli,se alkohol.
Van ilyen és nem biztos,hogy ez rossz lenne.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7631) MR_Joe válasza PindurAnna (#7629) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Mennyi idős a fiad?
Doggy: biztos, hogy nem rossz az...remélem az én gyerekeim is ezt a példát fogják követni és nem az enyémet :DDD Már most látom, hogy tini koruktól hülyére fogom magam idegeskedni...(mindenki magából?..)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7632) PindurAnna válasza MR_Joe (#7631) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

17 éves lesz 28-án.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7633) AMD Power válasza PindurAnna (#7629) üzenetére


AMD Power
titán

Majd megváltozik. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7634) Doggy dog válasza PindurAnna (#7632) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Lehet egy csendes pusztító lesz. :)

MR_Joe ha olyan lesz mint én voltam fiatalabb koromban... :B

tildy legalább van valamennyi saját tej (immunrendszernek) és nem csak a tápszer!Sokat számít ;)

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7635) emmm válasza PindurAnna (#7632) üzenetére


emmm
senior tag

Én sem akartam Ennyi idősen, aztán rá egy évre úgy berúgtam egy házibulin,hogy a 4. emeleti ablakból rátaccsoltam az üvöltöző házmester kutyájára... :DDD

(#7636) tildy válasza Doggy dog (#7634) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom mennyit eszik, nekem komfortszopinak tunik, ugyanannyi tapszer bemegy melle. Jovo heten mar 1 honapos lesz, es hamarosan megkapja az utklevelet, igy a brit allampolgarsagat is:) A magyar utlevel ugyis honapokba telne,

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7637) Doggy dog válasza tildy (#7636) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nagyon aranyos,kis hajas baba :)
Nekem ma telik le a bő 2 hetes szabim. :O
Holnaptól egyedül lesz anyával.Nagyszülők besegítenek neki majd.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7638) Melack


Melack
veterán

Éljen a balcsi! A gyerek tuti szereti a vizet. Csak álljon el az eső végre :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7639) #76385920 válasza Melack (#7638) üzenetére


#76385920
törölt tag

Mi júl utolsó hetében voltunk...Szombaton délután megérkeztünk, 49 fok árnyékban. Gyorsan belógattuk a gyereket, jött egy vihar és attól kezdve nappal sem igen volt 22 foknál több + eső...
Becoptuk...

(#7640) Melack válasza #76385920 (#7639) üzenetére


Melack
veterán

Nekünk 2 jó napunk volt, szombat-vasárnap. Szerencsések vagyunk akkor.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7641) AMD Power válasza Melack (#7638) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk hatalmas szerencsénk volt. Egy hétén át jó idő volt lent. 35 fok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7642) Melack válasza AMD Power (#7641) üzenetére


Melack
veterán

Majd adok neked kontaktot Lellére,szabad strandtól cca 100m :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7643) AMD Power válasza Melack (#7642) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi de nem kell. A mi állandó szállásunk 20m van a Balatontól ás kb 50 méterre a strand. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7644) PindurAnna válasza AMD Power (#7633) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

(#7634) Doggy dog
(#7635) emmm

Köszi igazán biztatóak tudtok lenni :DD

Most csak a játék érdekli, meg a kamerázás, az autók... De most van más is ami nyomaszt engem. Most így középsuliban elérte élete legrosszabb bizonyítványát. De hiába mondom neki, hogy nem nekem, nem a tanárnak, hanem magának tanul..mindig majd...meg de....másnak is ilyen stb válaszokat kapok.

Nem kell félreérteni ezt a legrosszabb bizonyítványt, hisz eddig full kitűnő volt, de most becsúszott 3darab négyes.. Nem az a bajom, hogy négyes is van benne, hanem az, hogy hazajön a suliból, táska be a fotelba ( ami vagy 15kilo, mert minden nap, mindent visz, csak itthon ne keljen kipakolni, meg be órarend szerint) és másnap úgy megy suliba, amit előző órán hallott. Épp pár perc alatt megcsinálja az írásos házit. Ennyit látom nála a könyvet. Országos versenyeket nyer sorra, csak épp nemigazán veszi komolyan a tanulást.
Most is felajánlottuk neki, hogy menjen nyelvvizsgára, de nem érdekli. aztán most vettünk új autót, megbeszéltük itthon, hogy a 17 éves suzukit nem adjuk el, jó lesz a gyereknek, azon gyakoroljon és menjen tegye le a jogsit. De valahogy az sem érdekli. Pedig egyedül én vezetek nálunk és néha jó lenne ha én is utas lehetnék. Egyszerűen nem érdekli csak a játék. Már darabokra szedtük a gépét, de nem hatotta meg. Így is nagyon jól tanul, főleg abba a suliba ahová jár, ez nagyon jó eredmény. De valahogy nem ad bele pluszt, amiből évek múlva jó kis hasznokat húzhatna..s most itt lenne a lehetőség, hogy amíg tudjuk finanszírozzuk. Fogalmam sincs, hogy rágjam e a fülét, vagy hagyjam "csipkerózsikát" felébredni magától...

(#7636) tildy Óh de kis édes hajas baba :K Eljutottál a múltkor abba a csoportba ahová menni szerettél volna?

Balatoni kontakt nekem jöhetne, ha jó kis házikóról van szó..képekkel is :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7645) #76385920 válasza AMD Power (#7643) üzenetére


#76385920
törölt tag

És ez hol van? Saját? Kiadjátok? :D

Mi Szepezden voltunk, pont Lellével szemben van. Nagyon szép, takaros falu. Azthiszem jövőre újrapróbálkozunk. :)

(#7646) AMD Power válasza #76385920 (#7645) üzenetére


AMD Power
titán

Balatonboglár. Sajnos nem a miénk. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7647) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Pihenőszéket milyen idős kortól lehet használni?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7648) DeFranco válasza Doggy dog (#7647) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elvileg kb. soha :D amíg nem tud ülni addig nem szerencsés mozgásfejlődésileg, de ha tud ülni, akkor meg ki tud ugrani belőle, tehát nem használható :D

legalább is az a vékony lábú hintáztatós-rözsgetős fajta.

a gyakorlatban mi itt bűnöztünk, kb. bő egy hónap után már használtuk ha jól emlékszem másfél hónapos kortól biztos, de csak rövid időkre. arra használtuk, hogy legyen kaki, meg ha valamiért kint kellett letenni, akkor abba tettük, de csak ilyen 10-15 percekre max.

amúgy nem is marad meg benne többre.

van ennél még kagylósabb típus, az sem "jó" ilyen kicsiként, de talán egy fokkal jobb, meg van a fix, merev, de dönthető és hintáztatható (a'la hintaló) azt nem ismerjük de ismerősék gyereke imádja.

drágát ne vegyetek, mert nem érdemes, a rözsgető meg a zenélő nálunk kétszer ment benne, azóta se kapcsoltuk be. lőjetek a brendonban egy outletes kishibás példányt, aminek nem jó a rözsgetője, megkapjátok féláron és mégis csak a gyerek fingik bele először.

(#7649) Doggy dog válasza DeFranco (#7648) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Hintáztatható,többféle döntési lehetőséggel.Majdnem vízszintesig állítható.Biztonsági öves és a hátnál a betét műanyag lap,enyhén hajlítva.Használtan vettük 3e-ért.(Hauck)

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7650) DeFranco válasza Doggy dog (#7649) üzenetére


DeFranco
nagyúr

keresd ki a típust, így nincs előttem. használatijában mi van?

nagyon ne ültessétek, ilyenkor az a jó, ha minél kevesebbet ücsörög, ha fekve is teszi. rövid időkre lehet, ha legalább annyira dől, mint egy autós hordozó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.