Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) DeFranco válasza twine (#6150) üzenetére


DeFranco
nagyúr

re:ps: dettó így vagyok én is, soha nem voltam gyerekbolond. senkinek a gyerekét meg sem fogtam, nem is nagyon foglalkoztam velük a szükségesen kívül

nem azért mert utáltam őket, vagy tartottam volna tőlük, csak valahogy nem volt ingerem

az enyémért meg persze megbolondulok :)

(#6152) ZiD válasza Heller2 (#6148) üzenetére


ZiD
tag

Csapassad, nekem is azt írták, hogy lehet.

(#6153) Heller2


Heller2
aktív tag

Itt van az eladó etetőszék

Elég strapabíró darab, könnyen mozgatható, még nekem is ment a kinyitása.. ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#6154) ZiD válasza Heller2 (#6153) üzenetére


ZiD
tag

Basszus milyen áruk van ezeknek is, pedig nekünk is aktuális már :D (Félre ne értsd nem az Általad feltett árat drágállom, hanem a kiindulót)

Viszont kisfiunk ma lett kereken 6 hónapos :))

(#6155) ZiD válasza ZiD (#6154) üzenetére


ZiD
tag

Még 1: valakinek esetleg nem kell fertőtlenítő folyadék? Mi inkább forraltunk, most már azt sem nagyon, Ezt meg kaptuk. Elhasználni nem fogjuk.
Rákóczi Térhez ha valaki eljön, viheti, a leggyorsabb jelentkező győz :)

(#6156) DeFranco válasza ZiD (#6155) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jelentkezem :DDD

viccvót, nem volna arcom hozzá másodszorra, meg amúgy is mi mikrózunk :)

(#6157) ZiD válasza DeFranco (#6156) üzenetére


ZiD
tag

Tőlem viheted :D Nézzük meg, ha nem kell másnak, és neked igen, akkor szólj :)

[ Szerkesztve ]

(#6158) DeFranco válasza ZiD (#6157) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem, nem, tényleg vicc volt. :)

(#6159) ZiD válasza DeFranco (#6158) üzenetére


ZiD
tag

:R

(#6160) Möhe válasza twine (#6150) üzenetére


Möhe
addikt

:C

Én is szeretnék eljutni ide,hogy apa apa apa és nekem rohan majdnem feldöntve. :) Itthon annyi nálunk,hogy anya tanítja,fejleszti, én meg dögönyözöm, és vigyorogtatom amikor csak tudom. De ha nyügös,anyát jobban elviseli,és altatásnál is könnyebb neki. Ilyenkor nekem nem akar együttműködést mutatni.
Öröm látni az ilyen posztokat.

Párkapcsolatilag sajnos ma elhangzott az amit a múltkor megjósoltam,kimondtam hogy: "akkor költözöm" :(
Igen sok hibám van, ez tény,de sajnos úgy nehéz az elvártat hoznom,ha egy kaktuszt kell simogatnom.
A levét persze a pici issza meg.
:W

(#6161) DeFranco válasza Möhe (#6160) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De ha nyügös,anyát jobban elviseli,és altatásnál is könnyebb neki. Ilyenkor nekem nem akar együttműködést mutatni.

Szerintem ez tök normális, nálunk is így van, pedig még nincs hét hetes. Ő van vele többet, ő ad neki kaját, neki van anya-szaga, ők voltak szimbióták. Többé-kevésbé mindig így lesz, de most még különösen így van.

(#6162) Melack válasza DeFranco (#6161) üzenetére


Melack
veterán

Elvitathatatlan érdemei vannak abban, hogy az anyatej tőle jön. Ez fix. Nálunk az van, hogyha hazaérek, meglát, és elmondja milyen napja volt - a maga bájos nyelvén. Aztán ha olyanja van, akkor jön is hozzám vagy követ a fürdőszobába.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6163) CharlieDrop válasza DeFranco (#6161) üzenetére


CharlieDrop
veterán

én ezért altattam sokat a nagyot (kicsit nem nagyon kell, megy magától :D)

így nem para, ha én megyek be :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6164) mtade


mtade
aktív tag

Nálunk tegnap volt 3 hetes a csöpp. Mai napra sikerült annyira elfáradni, hogy jól egymásnak estünk anyával. :( "te nem csinálsz semmit" "te sem" volt a műsor... Pedig még sehol sem vagyunk a nyugalomtól... :(

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6165) Elemental válasza mtade (#6164) üzenetére


Elemental
addikt

Én azt mondom, hogy a gyermek az élet legnagyobb ajándéka, viszont fenekestül felforgat mindent. Teljesen természetes a nyugtalanabb légkör.

Möhe
Nem csak a gyerek, hanem ti is. Itt a topikban is van intő példa. Tudom, könnyű szövegelni, de nálunk is voltak nehéz helyzetek (és szerintem mindenhol vannak). Viszont én eldöntöttem, hogy mi egy család vagyunk, nem akarok hétvégi apuka lenni.

Más:
Végre elhangzott, hogy a lázat nem kell csillapítani az egészség érdekében. Még a 40 fok feletti láz sem káros. Semmilyen láz nem káros. Ami a lázcsillapítás oka lehet, az a közérzet javítása.
Ma volt a Kossuth-on, volt pár meghívott vendég, és mind ezt mondta. Volt egy doki, aki bocsánatot kért minden szülőtől, akinek a 40 fok feletti láz esetén hűtőfürdőt javasolt.
Meg tudjátok hallgatni a Hangtárban a Napközben műsorban 10.30-as hírek után kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#6166) CharlieDrop válasza Elemental (#6165) üzenetére


CharlieDrop
veterán

persze, aki hülye, b+

én akkor is csillapítom a lázát, ennyi...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6167) mtade válasza Elemental (#6165) üzenetére


mtade
aktív tag

Egy órát civakodtunk, és el is múlt. :) Anya kidühöngte magát, és azthiszem megyógyult. :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6168) DeFranco válasza Elemental (#6165) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csodálatos, ugye az megvan, hogy az interneten/médiában bármire találsz állítást bizonyítással meg az ellenkezőjére is?

nem vagyok híve a nagy lázcsillapítósdinak, vallom, hogy a láz a barátunk, de hogy 39-39.5 felett csillapítanám az hót' zicher.

mint midenhol, itt is a mértékletesség a jó tanácsadó szerintem. 40 fok és afeletti láz már indokolatlanul megterheli a szervezetet, érzed ezt magadon is, kisgyerekre ez többszörösen érvényes, ott már többet vesztesz mint nyersz ha hagyod, szövődmény alakulhat ki, idegrendszerére lehet káros, stb.

messze, de messze nem áll ott az orvostudomány, hogy legalább közepes szinten is értse, hogy egy adott betegség vagy tünet sejtre pontosan mit okoz a szervezetben, idegrendszerben, belső szervekben, leginkább csak hümmögés van, meg fekete doboz, hogy né ilyet csinál, ha ezt a tablettát/hatóanyagot bedobom akkor lássuk mi jön ki belőle. nincs ismeret, tudás és kontroll a szervezetünk felett. és amíg ez így van, addig a józan belátásnak meg a mértéknek vagyok hajlandó csak hinni, nyilván a legjobb ismert kezelés ismeretében és mellett.

ez pedig jelen állás szerint az, hogy hőemelkedés jó, korlátozott ideig kisláz jó, nagyláz rossz.

[ Szerkesztve ]

(#6169) CharlieDrop válasza DeFranco (#6168) üzenetére


CharlieDrop
veterán

38 alatt nem is nagyon csillapítunk felette azért igen és sok-sok folyadék kell!

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6170) Elemental válasza DeFranco (#6168) üzenetére


Elemental
addikt

Azért az ugye neked is megvan, hogy ez nem az internet eldugott bugyrainak a kategóriája?

(#6171) DeFranco válasza Elemental (#6170) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, de az egészségügy pont az a terület, ahogy lvl. 9000+ prof. emericius osztvez. főov-k mondanak egymásnak homlokegyenest ellent akár triviális kérdésekben is.

de nyilván nem a te gyakorlatodba kívánok beleszólni a témát véleményeztem :)

(#6172) CharlieDrop válasza Elemental (#6170) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Neeem?

Miért? Mert rádióban mondanak baromságokat?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6173) Elemental


Elemental
addikt

Ezt most nem értem, ma hallottam a rádióban, gondoltam megosztom veletek. Mellesleg meghallgattátok?

(#6174) DeFranco válasza Elemental (#6173) üzenetére


DeFranco
nagyúr

belehallgattam, és ugyanezt a gondolatmenetet egy elég maratoni cikkben el is olvastam nemrég részletesen kifejtve. véleményemet ezek ismeretében alakítottam ki.

(#6175) Ghoosty válasza Elemental (#6170) üzenetére


Ghoosty
őstag

De, pont ugyanaz a kategória. Semmilyen médiában sem ellenőrzik a mondandó hitelességét, sőt, ha egy téma népszerű még úgy is vágják meg az interjút, hogy azt támassza alá. Államiban meg még szándékosan is hazudnak, ha az érdekek úgy kívánják.

1-2 hónapja tv-ben valamelyik orvosos műsorban szóba került valami szőrös téma. Az orvos állította, hogy a vágással erősödik a szőrnövekedés. Másnap ugyanez a műsor, csak másik orvos. A vágás nincs hatással a szőr erősödésére. Mind a kettő bőrgyógyász volt, tehát a témában jártasnak illene lennie.

Visszatérve a láz témára. Ilyen általános kijelentés mindig azt jelenti, hogy nem ért hozzá, csak épp olvasott valamit a témában és elhitte. Pl ott vannak a lázgörcsre hajlamos betegek, az ő esetükben nem hogy 40 fok, de még sokkal kisebb testhőmérséklet is okozhat maradandó károsodást a görcsök miatt, az ő esetükben igenis egészségügyi okból kell csillapítani a lázat.

(#6176) AMD Power válasza mtade (#6164) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk ma 15 hónapos a gyerek. "Nyugalom" még sehol.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6177) twine válasza mtade (#6164) üzenetére


twine
addikt

Sajnos ez azt hiszem ilyen időszak...

12 éve ismerjük egymást a feleségemmel, és 10 éve vagyunk (leszünk idén) házasok...
10 éven keresztül egy kezem elég lett volna ahhoz, hogy összeszámoljam hányszor volt nézeteltérésünk...(Nem vita vagy kiabálás) Fantasztikusan kiegyensúlyozott kapcsolatban éltünk....Amiről itt szó is volt Möhe kapcsán...épp azért mert a kölcsönös tisztelet, és az egymásra való odafigyelés zsigerből ösztönösen jött mindkettőnkből...voltak, vannak közös céljaink,amiket mint család szeretnénk elérni...Megbecsüljük és elismerjük a másik munkáját , és energiáját, azt amit a családba, és a kapcsolatba fektet...odafigyelünk egymásra, és mivel mindketten úgy gondolkodunk hogy a másiknak jó legyen(minden helyzetben) ezért csodás kapcsolat a miénk....(és még remélem sok családé,,de most magunkról beszélek :D )
DE:
Ahogy írtam irgalmatlan fáradtak vagyunk mióta megszületett a gyerek, és ez kihat a kapcsolatra is...feszültebbek lettünk,,könnyebben mondunk/teszünk olyanokat, amiket később megbánunk....(szinte naponta sajnos)
De, egyrészt tudunk elnézést kérni, és megbánni,, másrészt nincs is nagyon szükség erre mert mindketten tudjuk, hogy mit akarunk....:
Egymást, és a családot...tudjuk ,hogy a feszültség a fáradtság miatt van, és azt is, hogy nem írja felül az egymás iránt érzett szeretetet, megbecsülést....
És reménykedünk benne, hogy ez egyre csak jobb lesz, és szép lassan elkopik azzal ahogy cseperedik a ygerek, és nyílik az ő elméje is...

Nem szabad belezuhanni túl mélyen ebbe a gödörbe...elkapja az embert néha az "agygörcs" és idegbeteg lesz...de utána ezt mindig át kell gondolni...és mérlegre tenni, a kapcsolatot, és a veszekedés alapját...illetve kicsit vissza is nézni a múltba,,hogy milyen volt előtte....gondolom csodás, hiszen nem véletlen "az" a gyermek sem ;) :))

[ Szerkesztve ]

(#6178) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Ma délután megyünk a két hónapos dupla oltásra... Nálatok mik voltak a tapasztalatok, mennyire viselték jól a picik?

(#6179) ZiD válasza twine (#6177) üzenetére


ZiD
tag

:C :C :C
Hál isten egy pozitív hangvételű komment :)

(#6180) korcsi válasza wopi (#6178) üzenetére


korcsi
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#6181) Möhe válasza korcsi (#6180) üzenetére


Möhe
addikt

:W :DDD

(#6182) ZiD válasza wopi (#6178) üzenetére


ZiD
tag

Enyém elsőnél abbahagyta a vigyorgást, másodiknál legörbült a szája, de felvettük, sétáltunk és megnyugodott.
Utána semmi nem volt(láz, stb)

Korcsi: :D :D :D

(#6183) Vladi válasza ZiD (#6182) üzenetére


Vladi
nagyúr

Miénk azóta tud kúsznimászni. :))

1.nél sírás, rívás. 2.nál üvöltés 3.nál (hogy volt 3.? :F :DDD ) úgy döntött a gyerek:
Ááááhh szarok én rátok, mit szúrkáltok itten, lelépek a francba.
S elkezdett lemenekülni az orvosi ágyról. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6184) ZiD válasza Vladi (#6183) üzenetére


ZiD
tag

Két hónapos korában tudott kúszni :Y ?

(#6185) wopi


wopi
aktív tag

(#6180) korcsi: :D

Túl lettünk rajta, minden nagyobb probléma nélkül. Illetve csak az volt gond, hogy a megbeszélt időponthoz képest kb 20 perccel később hívtak be minket, és a pici már kicsit nyugtalan, nyűgös volt, kezdett éhes lenni. Nem mindig könnyű számolni a 3-3,5 órákat, hogy épp mikorra jön ki, és ő mit gondol, mikor akar enni. :)

Szóval kis sírás, majd hamar nyugi szerencsére. Eddig láz sincsen, reméljük nem is lesz ezzel gond.

A vicc az egészben, amikor a doki néni mondta, hogy a három hónapos kötelező oltást sajnos húzni kell a negyedik hónapig, mert az államnak jelenleg nincs pénze az oltóanyagra. :U

[ Szerkesztve ]

(#6186) Vladi válasza ZiD (#6184) üzenetére


Vladi
nagyúr

Persze nem, csak viccből mondom. Olyan volt, mintha menekülni akarna. :)

de 7.5-ben már felállt. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6187) DeFranco válasza Vladi (#6186) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerk ja, ez nem vladinak, általában, csak hüyle vagyok

segítsetek már, másfél hónapos gyerek tud félni valamitől? vagy van olyan, hogy utálja az ágyát valamiért?

amúgy is nehezen altatjuk mindenféle okokból, leginkább hogy nem álmos, pedig kiba*ottul keveset alszik (10 óránál nem sokkal többet), de a ma este tragédia a köbön.

ma este:

már én ringatom, mert a cici se nyugtatja le, üvölt nem lehet vele bírni, áthozom a világos nappaliba, idővel megnyugszik majd elszunnyad, negyed óra kb. itt full világos van. visszaviszem a hálóba, sólámpás félhomály, szem ki, üvölt mint akit nyúznak, közben néha fixírozza a csillárt (ilyen S alakú hasonló), persze az ki van kapcsolva, de nézi, meg üvölt. közben karban van, ringatom.

nagy nehezen megnyugszik, mondom neki, hogy akkor most beteszem az ágyba mert aludni kell, ahogy föléérek elkezd üvölteni megint.

egyszerűen nem tudom mi baja meg mivel lehetne lenyugtatni, vagy túl van pörögve napok óta, és már attól sík ideg, hogy nem alszik, vagy valami paranyűgje van, nem jó az ágya vagy fél vagy nemtom.

kókuszmatrac egyébként, meg semleges színű szépágynemű. szerintem kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#6188) Möhe válasza DeFranco (#6187) üzenetére


Möhe
addikt

Nekem azt mondták hogy nem ismeri még a félelmet ilyen picin. Max megijeszteni tudod, ha hirtelen mozdulsz/grimaszolsz/adsz hangot. Helyezd át az ágyat 90fokkal, keress vízeret :)

(#6189) frame>24 válasza DeFranco (#6187) üzenetére


frame>24
addikt

Vannak olyan periódusaik, amikor nagyon anyásak/apásak, és egyszerűen az a baja, hogy nem rajtatok van.
Másfél hónapos, Te, hát őt még ultramód nyunyorgatni-szeretgetni kell, szvsz...

Ilyen korában nálam még mellkason megaludt, olyan jó érzés volt! (+hátfájás :D)

Amúgy a legvalószínűbb a fentiek mellett, hogy nagyon brutál frontátvonulásos napokon vagyunk túl, nagy lehűlés volt, szél, most meg melegedés, ezekre a babák nagyon érzékenyek.
Pl. a mienk tegnapelőtt teljesen "vállalhatatlanul" viselkedett, de rokon mesélte, hogy szintén a múlt hét végi babás-mamás foglalkozáson az összes gyerek csak az anyján volt meg... szóval így megy ez...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6190) ZiD válasza DeFranco (#6187) üzenetére


ZiD
tag

Hehe, mintha a sajátomat olvasnám, csak mienk nem front miatt volt, lévén kb. 3 hónapig tartott:)
Annyi pluszban, hogy ő nem csak az ágyon nem akart aludni, hanem sehol, max karban... Mintha attól félt volna, hogy lemarad valamiről :D

Ezért vettük a függőágyat, nekünk az nagyon bejött altatásra.

(#6191) Vladi válasza DeFranco (#6187) üzenetére


Vladi
nagyúr

Látja a szellemeket. :P
Nem.

1,5 hónapos gyereknél még objektív biológiai okot keress először. Csikarás, bukás, szomjas, éhes, fáj a lába, füle, kisujja. Bepisilt, csípi, kényelmetlen a pela stb.

Utána zenére ringatás. Ha vízszintbe teszed és akkor kezd üvölteni vedd függőbe. Ha megnyugszik vissza. Ha sír, akkor ágyat 10 fokos szögben megemelni.

(#6189) frame>24:

Ennyi idősen nálunk simán benne volt, hogy 20 órakor anyát elzavartam aludni. A gyerek meg rajtam. Ha lettettem üvöltött. FElvettem ok. Hát akkor... megnéztem az alien trilógiát a gyerekkel a mellkasomon. 2-kor ágyba dőltem és jött az asszony. ;]
Persze akkor még nem tudtuk, hogyrefluxol és marja a gyomorsav. Erre is ilyen szombat éjjel 3-kor jöttem rá. :O Azóta normálisan alszik. kivéve most, most nem tom mi baja, de szerintem nem elég már a vacsi. :o

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6192) AMD Power válasza DeFranco (#6187) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg probáljátok máshová rakni az ágyat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6193) Csiga85 válasza ZiD (#6184) üzenetére


Csiga85
csendes tag

3. hós oltáson elkezdett kúszni az asztalon...4 hósan már tartósan kúszott, 5 hósan mászott, 7,5 hónaposan felkapaszkodott és most 10 hónapos lesz 7-én már néha 3-4 lépés megy egyedül... :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6194) föccer válasza Csiga85 (#6193) üzenetére


föccer
nagyúr

Menekült mi? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6195) Csiga85 válasza DeFranco (#6187) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Vladi nem tudom hisz-e benne, de én a gyerek matraca alá kicsinek tettem kristályokat, ásványokat (rózsakvarc, kalcedon, larimár) utána nem volt ilyen gond...szerintem próbáld meg, ásványos boltba vagy börzén ez a 3 "kavics" körömméretűbe 300-500 Ft/db...a larimár drágább, nekem egy körömnyi van és 4800 Ft volt...

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6196) Csiga85 válasza föccer (#6194) üzenetére


Csiga85
csendes tag

ne is mondd, 3-at kapott egyszerre...szerencsétlen...a kötelező duót és a bónusz agyhártyagyuszi ellenit...csórikámat sajnáltam...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6197) föccer válasza Csiga85 (#6196) üzenetére


föccer
nagyúr

Én ha jól emlékszem, akkor az 1 évesre vittem. Megbeszéltük, hogy egy picit szúrni fog, egy picit fájni fog, de azért nem lesz nagyon rossz.

a szürit kibírta sírás nélkül, bár úgy görbült a szája, hogy azt hittem leszalad az arcáról. :D Aztán amikor kimentünk öltözni, na akkor rákezdett. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6198) Csiga85 válasza föccer (#6197) üzenetére


Csiga85
csendes tag

olyan nekünk is volt,hogy akkora sonkája volt, hogy eltévedt benne állítom a fél centis tű és meg se érezte...aztán egyszercsak megfordult és meglátta a dokinénit és üvölteni kezdett :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6199) tildy


tildy
nagyúr

"“A gyakorlatban a dolog úgy néz ki, hogy csak kevés mama bír dolgozni a várandóssága 8. hónapja végéig. Jellemzően a 6. vagy a 7. hónap végétől kezdődően vagy “hagyományos” betegállomány (táppénz) kezdődik a szülési szabadság elejéig, vagy a kismama kiveszi az arra az évre még a munkáltatónál meglévő szabadságait. Egyes munkáltatók szeretik (szeretnék) a szabadságot előre, a következő évi szabadság terhére is kiadni (a TGYÁS idejére, illetve később a GYED idejére is jár szabadság), mert akkor nem halmozódik fel, mire a kismama esetleg újra dolgozni jön.”"
Ezen most total ledobbentem. PErsze semmi kozom masok eletehezes, de ez tolem rettenetesen tavol all. Oke , nehezebb megcsinalni dolgokat, meg mas , ha valaki 8 orat all szalag mellett, de akkor is elegge ilyen :F fejet vagok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6200) CharlieDrop válasza tildy (#6199) üzenetére


CharlieDrop
veterán

van, mennyien vannak, akik "jujj, terhes lettem, azonnal betegácsi!"

a Párom az elsővel 7. hónapig dolgozott, de csak azért mert akkor született :)
a másodikkal 8.-ig, mert befektették veszélyeztetett terhes volt.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.