Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) sto1911 válasza DeFranco (#7094) üzenetére


sto1911
veterán

A 6 hetes vizsgalaton diagnosztizaltak, utana voltunk 1x, aztan kb. egy-masfel honap mulva kontrollra, es addigra el is mult a csipofeszesseg, ill. meg is erosodott. Legkozelebbi alkalom aug. 20 korul.
Ha pontosabban is erdekel, akkor megkerdezem.

[ Szerkesztve ]

(#7102) DeFranco válasza sto1911 (#7101) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az szép. nekünk most 4 hónapos, három hete kergetjük a dévényeseket, azt leírtam, hogy milyen eredménnyel.

akkor ezek szerint kétszer voltatok?

@Melack: kipróbáljuk :D sima jobbra-balra hintázás, mintha mondjuk a hordozóban lóbálnám?

(#7103) sto1911 válasza DeFranco (#7102) üzenetére


sto1911
veterán

A mienk is 4 honapos most, ketszer voltunk, de lenyegeben csak vizsgalta ill. megmutatta hogyan kell a gyakorlatokat elvegezni. Azert mondtam, hogy ha nincs komolyabb baj, akkor eleg otthon tornaztatni, nem bomyoluiltak a gyakorlatok. A lentebb irt lepedos atforgatast mi is csinaltuk, 80%-ban orditas lett a vege :-)

(#7104) Melack válasza DeFranco (#7102) üzenetére


Melack
veterán

Igen, mint egy függőágy. Lehetőleg hosszában legyen a gyerkőc:)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7105) DeFranco válasza Melack (#7104) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tehat a fej es lab iranyaba megy a hinta nem jobbra balra...

(#7106) Melack válasza DeFranco (#7105) üzenetére


Melack
veterán

Mi mindkettő iránnyal csináltuk, de az jött be neki a legjobban, amikor a feje a kezemnél volt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7107) Melack


Melack
veterán

Kérdés: mostható pelenkában nem gondolkodott valaki? Mert mi rendelgetünk, de értlemszerűen mondjuk 5-10 darab már olcsóbb, vagy ha csomagot kérünk (ez változó 5-15 db-ot jelent). Annyi nem kell mondjuk, de ha a költségeket megosztjuk, akkor már jobban jövünk ki. Elnézve a vaterás meg ilyen-olyan oldalakat, sokan kintről rendelik, és 50-100%-os haszonnal akarják továbbadni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7108) Balinov válasza Melack (#7107) üzenetére


Balinov
félisten

ez a moshato pelenka olyan, mint amit anno a mi szuleink is hasznaltak?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7109) Melack válasza Balinov (#7108) üzenetére


Melack
veterán

Nem, bár én csak sz@rtam bele, nem láttam :D Nem, ez már szerintem másfajta. Külső, belső, kakifogó, több fajta anyag (frottír, bambusz, vegyes), többféle kialakítás, ilyenek. Nekünk mióta megvan a 4 db all-in-one pelenka, max napi 2 db eldobható megy a "kukába".

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7110) Balinov válasza Melack (#7109) üzenetére


Balinov
félisten

kozben ragugliztam, hihetetlen hogy fejlodik a teknika :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7111) tildy válasza Melack (#7107) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi. De mivel nem tudjuk, csaszar lesz-e a vege vagy sem, igy az elso honapra normal van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7112) AMD Power válasza Melack (#7107) üzenetére


AMD Power
titán

Mivel mi aránylag olcsón veszünk nagyon jó minőségű pelenkákat így szóba sem jött.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7113) emmm


emmm
senior tag

Nos, nem lett igaza a kétkedőknek: tegnap reggelre elkezdett kibújni a 3,5 hónapos lányom első fogacskája. :)) Ráadásul felül, már kicsit meg tudom kocogtatni. Az alsó ínye is egyre fehérebb (pedig azt láttuk meg előbb, mégsem ott bújt ki). Ennek megfelelően, eléggé nyűgös esténként, második este volt, hogy kúpot kellett használjunk. Iszonyat nyügi volt, és nem lehetett megnyugtatni, csak vállon cipelve. Aludni nem aludt volna be, hiába ette meg bőven az esti adagját, semmi, csak nyávog és nyáladzik fenemód. Mi a normál Viburcol kúppal próbálkoztunk, hipergyors volt a hatás: kb. 30 másodperc és elernyedt, majd 1 perc múlva már csukódott is e a szeme és tehettük be aludni. Aludt is szépen reggelig. :)

Valaki írta itt talán a Nurofent is, hogy az volt jó. Erről van valakinek tapasztalata? A Dologél az kb. semmi sem használ, csak még jobban nyáladzik tőle a kislány, ha bekenem az ínyét vele napközben.

(#7114) AMD Power válasza emmm (#7113) üzenetére


AMD Power
titán

Mi néha már a Nurofen + Denitnox használtuk mikor már nagyon fájt neki. De a Nurofen nagyon jó! Szinte mindenre jó és nekünk nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7115) Ghoosty válasza emmm (#7113) üzenetére


Ghoosty
őstag

Azért azt ugye tudod, hogy ha 30 másodperc múlva már elernyedt, akkor annak semmi köze a kúphoz? Ugyanis van egy felszívódási idő, ami kb 20 perc. Tehát ha 20 percen belül van hatás, akkor azt nem a gyógyszer okozza.

(#7116) tildy


tildy
nagyúr

Huh utolso munkanap, mier tnem erzek megkonnyebbulest, oromot?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7117) emmm válasza AMD Power (#7114) üzenetére


emmm
senior tag

Köszi, megnézzük! :)

(#7115) Ghoosty

Értelek, mi is néztünk, hogy mi a manó, mert előtte meg kb. semmit sem lehetett vele kezdeni. Azt még el tudom képzelni, hogy másfél óra szenvedés után pont akkor ájult be magától.

(#7116) tildy

Végül a lakással mi lett? Tudtatok költözni? Kitartást amúgy, már nincs sok hátra egy új fejezet kezdetéig :)

[ Szerkesztve ]

(#7118) Ghoosty válasza tildy (#7116) üzenetére


Ghoosty
őstag

Mert munkamániás vagy. ;] :P :DDD

(#7119) tildy válasza emmm (#7117) üzenetére


tildy
nagyúr

Most csutortokon kapjuk meg a kulcsokat, es penteken megyek szulni. Ugy volt , hogy szoombaton Esmein intezi a koltozest, de ha az inditas elhuzodik, akkor siman lehet , hogy szombaton szulok. Igy ugy dontottunk, csusztatunk kicsit:

Csutortokre mindent bepakolunk a haloszobaba, ami doboz, es nem letszukseglet, vettunk egy mozest ideiglenesen ( a gyerek ágya ugyan itt van, de a mtrac meg csak jon kifele Magyarorszagrol, jovo het vegen erkezik) , es a nappali lesz ugy kialakitva, hogy ide haza tudjuk hoznia geyreket. Tenyleg nem tudjuk odaat mi var, penteken derul ki, a barataink igy is nagyon rendesek, kifestik a lakast penteken, hetvegen.
Szoval ugy nez ki jovo het szerda lesz majd a koltozes napja. Hat igy jartunk .

Ghoosty: anyum sztahanovistanak mond, de lehet benne valami. Imadom a munkam, bele is orultem volna, ha mar hetekkel entan honapokkal ezelott le kellett volna tennem. Ez igy most jo, igy is 9 honapig tavol leszek a szakmamtol. Vegul valoszinuleg shared maternity-paternityben leszunk, en 9 honap, ferjem 3 honap itthon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7120) Ghoosty válasza tildy (#7119) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én is szerettem volna osztott maternity/paternity leave-et, de túl nagy a fizu különbség, meg nagyon gyorsan potyogtattuk a gyerekeket (tervezetten) 2012, 2013, 2015 így értelmetlen is lett volna. Ráadásul a feleségem gyes előtt jó messze dolgozott, így esélytelen, hogy oda visszamenjen. Távmunkára meg ő nem alkalmas, nem tudná, mikor elég. Szóval az utolsónál se hiszem, hogy összejönne.

(#7121) emmm válasza tildy (#7119) üzenetére


emmm
senior tag

Azért ez így kemény, szülés, gyerek, költözés... :( Nem irigyellek a helyzetért. Tényleg szurkolok nektek!

(#7122) tildy válasza Ghoosty (#7120) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nálunk se kicsi a különbség, az én javamra, szóval mikor már nem jár pénz, inkább férjem marad otthon. Viszont kicsi korkülönbséget szeretnénk, szóval én picit visszamegyek, majd megint maternity.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7123) Doggy dog válasza tildy (#7116) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Kitartás,drukkolunk! ;)
Nálunk:38 hét 5 nap,dokinál minden rendben.szerdán ismét doki....

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7124) Balinov


Balinov
félisten

Na, tegnap 2 dologra jottem ra tapasztalati uton :DDD

1: Ne becsuld ala a 11honapos ugyesseget es kivancsisagat
2: A 11 honapos erosebb, mint az erett barack...

jo 20percig pucoltam a szonyeget utana :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7125) Balinov


Balinov
félisten

Pocsos ugynezki bekapta a bolcsiben a baranyhimlot... :W Gugliztam, halistennek a kepek alapjan nem tul durva perpill, de a folyadekon, homerseklet folyamatos figyelesen kivul mire kell/javallot meg figyelni? Gondolom 11 honaposan a haziorvos pejparipapimpillat nem ad ra, ha laza van max mondja,hogy calpol/neurophen...bor irritaciora meg sudocrem/bephatnen

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7126) CharlieDrop válasza Balinov (#7125) üzenetére


CharlieDrop
veterán

semmire sem, akkor van gáz, ha tartósan lázas...

legalább is nekünk ennyit mondtak télen, nem is volt gond, simán lement mindkét gyereknél

ja, akkor kell még sürgősen doki, ha a nyelvén, szemén, egyéb érzékeny helyen is lesznek pöttyei

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7127) Balinov válasza CharlieDrop (#7126) üzenetére


Balinov
félisten

Laza , inkabb hoemelkedes, hetvegen volt, de se tegnap, se ma semmi. be van 36.6-ra ugy allva, mintha kvarckristaly orajelgenerator lenne :) epp az elobb mertem.

Pottyok is inkabb este jonnek elo, nagyon halvanyan es nem az egesz testet befedoen (comb, has es a hat egy resze. Kis mandulai vannak megnagyobbodva, szoval mumpsz sem kizart, bar az meg vizualisabb lenne, mint nekem volt anno 10evesen (olyan fejformam volt, mint a magyar cimer..)

Lehet (remelem) csak tulreagaljuk, holnap elviszem dokihoz, biztos, ami biztos, de en azt sem tartom kizartnak, valami etelallergiaja van. Parom ITO-s nover, a vereben van a tulreagalas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7128) CharlieDrop válasza Balinov (#7127) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az a tuti, ha látja doki :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7129) Balinov válasza CharlieDrop (#7128) üzenetére


Balinov
félisten

Most fürdetés, egész testes apró piros pöttyös.. Tuti az már

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7130) emmm válasza Balinov (#7129) üzenetére


emmm
senior tag

A piros pöttyös az igazi ;]

(#7131) twine válasza emmm (#7130) üzenetére


twine
addikt

A "tanulatlan" lányok ezt lehet, hogy elhiszik, de amíg meg nem gyógyulsz, használj óvszert :P :DDD

(Bocsánat a nyers "humoromért") :R

[ Szerkesztve ]

(#7132) Doggy dog válasza twine (#7131) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Mekkora..... :DDD

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7133) emmm válasza twine (#7131) üzenetére


emmm
senior tag

:DDD :DDD

Amúgy manapság nem nehéz, elmész egy strandra és ott is "túró rudiként" viszed haza a brét. :( ;]

(#7134) Balinov válasza emmm (#7130) üzenetére


Balinov
félisten

most jottunk meg haziorvostol, halistennek se nem baranyhimlo, rozsahimlo, vagy mumpsz. Valami enhye virusfertozest diagnosztizalt, amit ma estere mar a sajat kis csopp szervezete majdnem teljesen ledolgozott magatol. Mar holnaptol mehet bolcsibe.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7135) DeFranco válasza Balinov (#7134) üzenetére


DeFranco
nagyúr

roseola? kollégámékat is betalálta, pont most...

(#7136) Balinov válasza DeFranco (#7135) üzenetére


Balinov
félisten

az a rozsahimlo, de nem azunk volt. Van mostanaban mindkettobol errefele, doki is mondta, hogy utobbi 1-2 hetben tobb, jellemzoen kisiskolas koru gyerkocot hoztak hozza ezek valamelyikevel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7137) CharlieDrop válasza Balinov (#7134) üzenetére


CharlieDrop
veterán

hm

a lényeg, hogy jól van :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7138) DeFranco válasza Balinov (#7136) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem az. keress rá :)

háromnapos lázként is ismert

[ Szerkesztve ]

(#7139) Balinov válasza CharlieDrop (#7137) üzenetére


Balinov
félisten

Úgy úgy, de azért figyeljük továbbra is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7140) Balinov válasza DeFranco (#7138) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg nem az, hanem mas. utananeztem a tuneteknek, es nagyon ugy tunik,valami egyeb nyavajaja volt, de, gyorsan le is kopogom, minden rendben most

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7141) DeFranco válasza Balinov (#7140) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem mondta a doki, hogy pontosan mi lehet?

(#7142) Balinov válasza DeFranco (#7141) üzenetére


Balinov
félisten

small viral infection-t fogtam fel abbol, de nem voltam ott fulben 100%-ig. epp oltoztettem fel az izgomozgot, mikozben Veranak mondta a szakszavakat (o intenzives nover, issza az ilyet, nekem, mint laikus csak az jon at, hogy a fele latin, az angolbol a latin nelkul meg lof***t sem ertek)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7143) DeFranco válasza Balinov (#7142) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, tényleg, haldokló nyugat, bocs, úgy megértem, ha nincs meg a pontos név. :)

jobbulást mindenesetre :)

(#7144) Balinov válasza DeFranco (#7143) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7145) föccer


föccer
nagyúr

Ma van a lanyom szuletesnapja. Az anyja nem engedett oda hozza, hogy felkoszontsem, inkabb azt hazudta, hogy nem tartja meg a szulinapjat.

:(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7146) sto1911 válasza föccer (#7145) üzenetére


sto1911
veterán

?

(#7147) MR_Joe válasza föccer (#7145) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Boldog szülinapot nekünk :) Lányomé 16-án volt, fiamé 27-én lesz. Jó hónap ez a július :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7148) föccer válasza sto1911 (#7146) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvaltunk.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7149) PindurAnna válasza föccer (#7145) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Isten éltesse a kis tündért :) Majd felköszöntöd ha nálad lesz..kitartást kívánok lelkileg.

(#7147) MR_Joe Nektek is boldogat :)

Tildy vajon hogy áll vagy fekszik? :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7150) tildy válasza PindurAnna (#7149) üzenetére


tildy
nagyúr

Áll is, fekszik is. Senkinek nem kívánok inditast, tegnap este fél 10 óta megy, 2cmre van nyitva a mehszaj. Sejtettem én, hogy durva lesz, de nem mondták , hogy brutalabb , mint aki normál módon szül. Talán ma meglesz a babo, de nem érdekel ki mit mond, fogok fájdalomcsillapítást kérni.

Tegnap reggel 11 óta benn vagyunk a kórházban, de este 9.30 kor kezdték az indítást.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.