Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Nagyfiamé volt, most a kiskölöké lesz... kezdek parázni :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6902) DeFranco válasza Csiga85 (#6894) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na, ez durva sztori :D

leütöttem, egyeztettünk, el is mentem ma átvenni az ágyat amit linkeltél, mesélte a srác, hogy két éve egy raktárban volt, mert nem használták, most került elő, még ki sem vette a kocsiból

bevittük az udvarra hozzájuk, hogy felállítsuk, megnézzem, ahogy kinyitottuk, kiderült, hogy cafatokra rágta az egér... :W

úgy hogy erről ennyit, kereshetek másikat... pedig jó lett volna.

(#6903) twine válasza DeFranco (#6902) üzenetére


twine
addikt

De utálom az ilyen helyzeteket,,,nálam ilyen annyira nem történhet meg...és ezért annyira mérges tudok lenni az ilyen emberekre, hogy rabolják a drága időmet...számomra teljesen természetes, hogy átnézek valamit, amit évek óta nem láttam, mielőtt feladoma hirdetést....MIndegy is,,nem stuffolgatni akartalak, csak mérges lettem helyetted is :((( :DDD

Más:

Reggel írtam itt egy post-ot, miközben a gyerek felmászott mellém és megszólalt:

Apa,,, apa,,,szomojú a golyó...(majd meg is mutatta)
:O

:DDD :DD

(#6904) DeFranco válasza twine (#6903) üzenetére


DeFranco
nagyúr

teljesen igazad van, én is így tennék, el is várom, de azt már feladtam, hogy más ember igénytelensége vagy nemtörődömsége miatt felcsesszem az agyam, fogalmazzunk úgy, hogy nem lepett meg. ha kár ért volna, rászaggatom az eget is, de így végül is "csak" időmbe került (ami még mindig vérlázító valahol) inkább elengedem, többet ér, hogy nincs elcseszve az estém a puffogással.

eszméletlen milyen hanyag, igénytelen, nemtörődöm emberek vannak amúgy.

nem mondom, hogy ez a srác az volt, két szót beszéltem vele, nem tudhatom, hogy nem lett-e beteg valaki a családban, vagy történt bármi ami miatt nem volt ideje, de ennek ellenére jó példa lett egy valós és elég kellemetlen embertípusra.

(#6905) twine válasza DeFranco (#6904) üzenetére


twine
addikt

"inkább elengedem, többet ér, hogy nincs elcseszve az estém a puffogással."

:R :R

(#6906) emmm válasza DeFranco (#6902) üzenetére


emmm
senior tag

Azért ez gáz.

Amúgy mi is rengeteg olyan embert látunk, akik iszonyat hanyagok, lusták és igénytelenek. Még itt a munkahelyemen is, pedig az ember azt hinné, egy bankban azért csak nincsenek ilyenek. Borzasztóak.

Pl. múltkor nekiálltam kimosni a munkahelyi hűtőt, mert valaki kiöntött valamit benne, és szépen megpenészedett. PErsze mindenki csak nézte, és közben simán berakták a kajájukat is, engem meg a hányinger kerülgetett és megtettem, amit megkövetelt a haza :D

(#6907) Csiga85 válasza DeFranco (#6902) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Basszus...nagyon durva...azért marhadrágák és tényleg erősek a Graco ágyak...még 15ért is elviszik sok helyen...szánalom milyen a hozzáállás...én nem a garázsba tettem volna, ha ennyire nem kell, akkor bevittem volna bizományiba és foglalkozik helyettem más vele és mégis látok belőle, némi apró pénzt...sajnálom tényleg...

szerk.: mi közvetlen és távolabbi baráti körünkben is sokan vannak így...inkább nem adják oda pár ezresért, mert jóval többért vették alapon...de már sose használják...nem is veszik elő már soha...bebaccák szó szerint a sufniba...lomol és hatalmasodik a káosz...természetesen tönkremegy... :( főként a babadolgok...

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6908) Möhe


Möhe
addikt

Elkezdtem nézegetni azt az ADAC tesztet,(és mégis csak a kölökről van szó) hogy a PEG PEREGO Primo Viaggio SL mit kóstál a cybexhez képest ami konkrétan nem szerepel benne. De cserébe a Pegperego az 9-18kg -ig jó. (az mekkora gyereknek felel meg? 8-9év?

szerk: meg fosok ,hogy a pajzsos cybex-et nem fogja megtűrni a pici,a hámot már bírja, a babakocsiból kiindulva.

[ Szerkesztve ]

(#6909) CharlieDrop válasza Möhe (#6908) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az 5 évesem 19kg, számold ki :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6910) Elemental válasza Möhe (#6908) üzenetére


Elemental
addikt

A 9-18-ig az 1-es csoport.
Én 2 ülést vettem. A lányom az 1-es csoportos gyerekülést 2év10hónaposan nőtte ki a magassága miatt. A vállával egy vonalban volt az ülés biztonsági öve, ami már nem jó. Szóval most a 2-3 csoportos 15-36 kg-os ülést koptatja.

(#6911) ZiD


ZiD
tag

Sziasztok,
Ha már gyerekülésről megy a csevej :) Érdemes ezeket használtan nézni? Valamiért húzódzkodok tőle... De van ismerős, aki azt mondja simán bevállalta, ha valami történt az úgy is látszana.
De szerintem a gyűrődési zóna sérülhet úgy, hogy nincs külsérelmi nyoma.

Ti mit gondoltok?

Köszi, Gábor

(#6912) Csiga85 válasza ZiD (#6911) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Személyes tapasztalataink szerint, soha semmit nem veszünk használtan...pláne ilyesmit...mindig belenyúltunk...a miénk még csak tesztelve se volt szerintem...Nania Cosmo SP...0-18...
Ha valaki vesz akkor vegye le a huzatot és nézze át a hungarocell és minden egyéb állapotát, amit eltakarhat a huzata...vannak durva sérülések, amik képen még véletlenül se jönnek át...bizományba is levetetik a huzatot mielőtt beadod...jobb és normálisabb helyeken...

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6913) Möhe válasza CharlieDrop (#6909) üzenetére


Möhe
addikt

Nálad van/volt hasonló pajzsos ülés? Kényelmes volt a téli öltözettel neki? (pufajkás,overálos 5réteg ruhával :) )
Ez is,meg ha másik kocsiba ( papáékkal megy ide-oda) nem lehet betenni a bizti öv rövidsége miatt....
Csak így hirtelen, amikre így felhívták a boltban a figyelmem.....

(#6914) ZiD válasza Csiga85 (#6912) üzenetére


ZiD
tag

Én alapvetően nem idegenkedek a használttól, jómagam itt a ph-án elég sok dolgot vettem. De nem ilyet, ez tény :D
Közben arra a döntésre jutottam, hogy ebből nem lesz használt. Köszi a segítséget :R

(#6915) PindurAnna válasza DeFranco (#6904) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Irigyellek, hogy már nem tudsz ideges lenni ilyen miatt

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#6916) CharlieDrop válasza Möhe (#6913) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Van, mindkettő az.
hát így 18 kilósan kényelmetlen, de már a normál öv is megtartja és nem, nem a nyakánál van az öv, el lehet vezetni :)

A rövid öv csak Fordban okozott gondot és az is a Cybex Pallasnál, a Kiddynél abból sem volt gond :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6917) Csiga85 válasza ZiD (#6914) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Ja, én kifejezetten bármilyen babaholmira gondoltam...műszaki kütyü előferdül itt is használt... :K

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6918) tildy válasza Csiga85 (#6917) üzenetére


tildy
nagyúr

hat nem tudom, nagyon sokan vesznek pl hasznalt babaruhat, ha kifertotlenited es jo, en nem latom akadalyat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6919) Ghoosty válasza tildy (#6918) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nekünk szinte csak használt babaruhánk van/volt.

(#6920) ZiD válasza Ghoosty (#6919) üzenetére


ZiD
tag

Babholmi nekünk jórészt használt volt, ismerőstől egy teljes paakot vettünk át, ruha, ágy, pelenkázó, kád, szóval kb. minden volt benne :D
Viszont egy autósülésen akár az élete is múlhat... Brr, belegondolni is borzalmas :(

[ Szerkesztve ]

(#6921) Ghoosty válasza ZiD (#6920) üzenetére


Ghoosty
őstag

Az nekünk is új, főleg, hogy mi olyat választottunk, ami végigkíséri amíg kell neki ülés szóval jó sokáig ki lesz használva.

(#6922) ZiD válasza Ghoosty (#6921) üzenetére


ZiD
tag

Én meg dillemába vagyok... Önállóan még nem tud ülni a kisrác, viszont ami van fekvő autós alkalmatosság(3 in 1 babakocsihoz adott)kezd neki elég kicsi lenni, meg ránézésre nem túl kényelmes neki:)

(#6923) Ghoosty válasza ZiD (#6922) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nekem mind a két kislányom imádta a babahordozót. Alig fért el benne és nekem kényelmetlennek tűnt, de nem akart belőle kiszállni egyik sem. Sokszor ha előhagytuk otthon, akkor magától belemásztak. A lábuk már nem is fért el rendesen, mert hátrafelé volt, de ők szerették. Szóval nem biztos, hogy sietni kell a váltással.

(#6924) ZiD válasza Ghoosty (#6923) üzenetére


ZiD
tag

Nem tűri jól hosszútávon(hosszítáv= 1 óra) ezért gondolom, hogy nem a legjobb. Aztán lehet ezt csinálná egy "hagyományos" ülésbe is :D

(#6925) Balinov


Balinov
félisten

Holgyek, Urak...

babakocsi potbelso kerdes. Foltoztam a minap a bal hatso tomlot, franko lett, meg minden, csak epp elfelejtettem leirni, milyen szamok vannak a belson es hat jo lenne egy tartalekot rendelni valahonnet.

Ha a kulson a kovetkezo adatok vannak, akkor milyen jelolesu belsot keressek?

47-203
112 1/2 x 1.75 x2 1/4

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6926) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Jelentem, tegnap megszületett 3. kislányom Dalma. Szép nagy baba lett 3,82kg és 58cm. Ő is és anya is jól vannak. :)

(#6927) twine válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


twine
addikt

Gratulálok, és jó egészséget kívánok az egész családnak... szép nevet kapott a legkisebb királylány ;)

(#6928) föccer válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


föccer
nagyúr

Mi ez a nagyüzem? :DDD

Grat :R

sok erőt, örömet, boldogságot.

(3 lány? Uhh, én is így akartam volna. :D)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6929) mtade válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


mtade
aktív tag

Gratulálok! Kitartást a nőuralomhoz! :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#6930) CharlieDrop válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:Y :Y :R :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6931) MR_Joe válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Gratula! Kitartás és egészség legyen :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#6932) emmm válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


emmm
senior tag

Az igen, gratulálok! :C :R :R

(3 lány, te jóó isten :D)

(#6933) AMD Power válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


AMD Power
titán

Gratulálok hozzá!! Minden jót nektek és sok egészséget és átaludt éjszakát a picinek! :K :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6934) Padisah válasza Ghoosty (#6926) üzenetére


Padisah
tag

Gratula!

Én a 2. lánynál megálltam. ;)

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#6935) AMD Power


AMD Power
titán

Nálunk mostanában tiszta zacskó a gyerek. Most 17 hónapos. Ha nem az van amit ő szeretne , tombol, üvölt, lázad. Utcára alig lehet levinni. Csak arra és oda akar menni amit ő kitalál. Itthon is. Állandóan vegyük fől ,hogy tudjon a mikró ajtóval játszani , laptopot nyitogatni. Ha ez nem igy van tombol, üvölt ,csapkod.

:W :F :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6936) korcsi válasza AMD Power (#6935) üzenetére


korcsi
veterán

Nem szabad beadni a derekatokat, mert akkor ez lesz a technikája arra ha akar valamit, minnél tovább megy ez annál nehezebb lesz leszoktatni róla. Nálunk is megy a hiszti (27 hónapos) de csak pár másodperc és belátja, hogy esélytelen a dolog.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#6937) AMD Power válasza korcsi (#6936) üzenetére


AMD Power
titán

Én is igy gondoltam. Jobb már az elején csirájában minden ilyet elfojtani.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6938) föccer válasza AMD Power (#6935) üzenetére


föccer
nagyúr

Lesz jó néhány, nagyon szívfacsaró napotok, hétvégétek, de kitartás, ezen mindenki átesik. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6939) CharlieDrop válasza föccer (#6938) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jaja, egyetértek

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6940) föccer válasza CharlieDrop (#6939) üzenetére


föccer
nagyúr

:)

Nekünk az egyedül elaltatásra való szoktatás volt a nehéz. Rá kellett zárnunk az ajtót, ő meg dörömbölt rajta. Jájj, de nehéz volt megállni, hogy ne menjünk be megvigasztalni. Az anyja sokszor nem is bírta megállni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6941) AMD Power válasza föccer (#6940) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk hála Istennek ez az elmúlt pár hónapban nagyon beállt. Elég könnyen elalszik. Jó mondjuk mi egy szobában is vagyunk vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6942) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Köszönöm a gratulációkat! Ő az:

Kicsit pixeles a kép, de az én lányom. :B

(#6943) CharlieDrop válasza föccer (#6940) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Na az nálunk a nagynál most sem megy, bár már elalszik magától.

a kicsi sima ügy, fürdés után fogja a cuccait és megy aludni, ja és nem alussza át az éjszakát (szerintem egy kisbaba sem alussza át), de szép csöndben elvan, és erre tök véletlenül jöttünk rá :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6944) DeFranco válasza Ghoosty (#6942) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szép baba, gratulálok hozzá, kívánok minden jót nektek :)

(#6945) AMD Power


AMD Power
titán

Nálatok a gyerek mikor kezdet el először értelmes szavakat kiejteni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6946) DopeBob válasza AMD Power (#6945) üzenetére


DopeBob
addikt

Ha esetleg azon aggódsz, hogy még semmi, akkor ez annyira változó, hogy nem érdemes vele foglalkozni.

Nekünk kb 8 hónapos koráig nem volt kb semmi... se gügyögés, se semmi. Már hordtuk dokihoz, hallásvizsálatra, stb, de mondták, hogy nincs gond, majd még visszasírjuk ezt :D

Most 22 hónapos, teljesen normálisan beszél már, ilyen 5-6 szavas mondatokban is akár, énekel pársoros mondókákat, stb. Az utolsó 2-3 hónapban volt nagyon durva a fejlődés.

Nemrég Ő keltett reggel: "Apa, légysziiii had nézzek egy mesét... egyet!" :B

MZ/X

(#6947) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Köldöksérv műtét 3 éves kor környékén...tapasztalat van valakinek?
Mennyi a bent töltött idő,mennyi a lábadozás?

Mr.Brightside

(#6948) kraftxld válasza DopeBob (#6946) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Most mult 3, de max 2-3 szavas dolgokat mondd összevissza két nyelven.
De simán felismeri a számokat 1-10-ig meg az ABC összes betűjét, fingom sincs ezt honnan szedte amúgy :)
Tök aranyos mikor sorba állítja a vonatjait aztán számolgatja.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6949) DopeBob válasza kraftxld (#6948) üzenetére


DopeBob
addikt

Nálatok kisfiú van, nem? Tényleg egészen más. Nálunk szűkebb baráti családi körben van most 8 gyerek három év alatt, ebből csak nálunk van lány, egész máshogy fejlődnek :)

Nálunk egy számot ismer csak, a kettőt... ha valamit akarok Neki adni, akkor vagy kettőt kér, vagy sokat :D

Mondjuk az nagyon jó lehet, hogy rögtön tanul angolt/magyart, nagy könnyebbség lesz Neki :) Ti beszéltek csak hozzá angolul is? Vagy ovi/böli is van már?

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#6950) Ghoosty válasza DopeBob (#6949) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nem attól függ, hogy fiú vagy lány, sokkal nagyobb nemen belül a szórás, mint a nemekre jellemző átlag. Az számít igazán, hogy mivel találkozik, tanítgatják-e a szülők, vagy a mesék. Egyáltalán foglalkoznak-e a gyerekkel. Egyszerűn nekem felfoghatatlan, hogy egy 3 éves már ovodába menő gyerek nem tud kanállal egyedül enni, mert nálunk ez már 1,5 éves kora óta nagyjából megy. Most olyan 22 hónaposan már megdönti a tányérkát, hogy kimerje a maradékot.

Tünde simán megszámol bármit, most 3,5 éves és már régóta csinálja. Lilit is mondja a számokat, de szerintem még nincs neki mögötte jelentés.

Bátyáméknál 2 fiú van. Így a nevelés is kb azonos. Az egyik 3 éves kora körül még alig mondott pár szót, a másik meg már 2 évesen rövid mondatokban beszélt. A baráti körben Tündével egy korúak közül egy kisfiú volt a legjobb beszéd szempontjából, de mászókás mozgásokban Tünde verte a mezőnyt. Néhány hónapja már egyedül hintázik és hajtja magát. Lilit lányom még nincs 2 éves, de ő is beszél rendesen rövid mondatokban. Baráti körben van egy lány most már behozta a korát, de ő is 2,5-3 éves kora körül kezdett beszélni, talán ő volt az utolsó a társaságban aki megtanult mondatokban beszélni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.