Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) #76385920 válasza Balinov (#7950) üzenetére


#76385920
törölt tag

Mountex
Dechatlon
OutdoorDream

Gyerekhordó hátizsákként keress rá. :)

(#7952) DeFranco válasza Balinov (#7950) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ami nekünk van, az jó háton hordozásra is, 20kg-ig [link]

ismerősék (akiknek szintén van ilyen liliputijuk) viszont tudom, hogy beszereztek fémvázast is, gondolom nem véletlenül. feltételezem tán strapabíróbb vagy kényelmesebb.

(#7953) kraftxld válasza Balinov (#7950) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekünk egy ilyen Phil & Teds hátizsák van, ebbe 20kg-ig fér a gyerek, raklap zseb benne, brutál aluváz, csak legyen az a marha akarom mondani apa :D aki cipeli a gyereket meg a hozzá tartozó infrastruktúrát.
Mentem már vele minden helyen, Bangkok-ban kábé csatakos ló effekt, de hüvösebb időben simán jó.

Ir Bót:
[link]

Sztem használtan féláron meg tudod boltolni, mi is $100 körül vettük, simán megért ennyit, rendesen rakom bele a kilómétereket :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7954) Balinov válasza #76385920 (#7951) üzenetére


Balinov
félisten

:R

ugy latom van valasztek otthon is, meg pl. amazonon is...van valami ajanlott marka/modell? feature, ami jo ha van, vagy ami esetleg idegesito is lehet?

szerk:
DeFranco: koszi, ez varosban maszkalosnak jo is lenne, de hegyekbe mar nem igazan szerintem.

Kraft, koszi, csekkolom

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7955) DeFranco válasza Balinov (#7954) üzenetére


DeFranco
nagyúr

úgy-úgy, azért írtam a fémvázast is, de a kollégáknak voltak konkrét ötletei is :)

(#7956) CharlieDrop válasza kraftxld (#7953) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ez mekkora jó, nem csak az apa hátát látja a gyerek!

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7957) Melack válasza DeFranco (#7949) üzenetére


Melack
veterán

Hordozos tanácsadó az mindent mondd :D mi is megtapasztaltuk. A karikás előtt Manduca volt, de az nem vált be sajnos, haton hordozva nem látott ki a gyerek. Lett a karikás, az marad is, jól bírja, én is tudom, kezdetektől használható akár. Manduca helyett lett amit írtam Lillango, az baromi jó:D Kendős miaszosz, de még rám is jó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7958) Balinov válasza kraftxld (#7953) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi, mentve a whislistbe amazonon. Meg kozbe rauszitottam Verat is erre, hatha belebotlik az itteni aros oldalon :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7959) Doggy dog válasza DeFranco (#7949) üzenetére


Doggy dog
senior tag

& kraftxld köszi
Van csatos hordozónk is,csak ugye azt nem lehet használni,amíg nem ül,tartja meg magát.Úgyhogy ez még vár egy pár hónapot a szekrényben.
Van egy ismerősünk,baba holmikkal foglalkozik.Mondta,hogy van fejtámasztós/tartós hordozó is,de nem javasolja hosszabb időre,mert ebben is csak rövid időt tölthet el.
A kendőben gondolkodunk addig,amíg nem jöhet a csatos.Igazság szerint csak otthon használná párom,hogy szabad legyen a keze.Addig tudna főzni.Meg csak nem fáradna annyira a karja.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7960) Melack válasza Doggy dog (#7959) üzenetére


Melack
veterán

Vegyetek karikás kendőt, Nandu azt hiszem. Nem drága, de amire nektek kell, bőven jó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7961) tildy válasza kraftxld (#7948) üzenetére


tildy
nagyúr

Nincs bele ujszulottbetet , mint az ergobabybe? Mi egy hetesen ergoban vittuk, meg kendoben.

Ez az ergobaby csatos, ujszulottbetettel:

Ez pedig egy nandu kendo ( nem karikas, van vagy 5 es fel meter)

Jahm megneztem az oltasokat, itt meningitis b es c van.
Doggy dog: mivel nalatok a baba kicsit fiatalabb csak , mint nalunk, ezert ebben a korban az elol zsebes kotest ajanljak, hasonlo, mint amit paromon latsz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7962) MR_Joe válasza DeFranco (#7949) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

[L:/dl/upc/2015-10/07/56427_dgynvuzcrcualfjv_12122520_975059765849945_6780458008946903738_n_2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-10/07/56427_dgynvuzcrcualfjv_12122520_975059765849945_6780458008946903738_n_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
2 hónapos a gyerkőc, mei tai-t vettünk, pedig erről is azt írják, hogy ülni tudó gyereknek... Vannak viszont neten arra kötési technikák, hogy csecsemőt hogyan kell benne hordani. Benedeknek egyelőre nagyon tetszik. :) Hosszú ideig nálunk sincs benne, max fél óra volt a legtöbb. Szépen elaludt anyán, aztán ment a kiságyába.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7963) tildy válasza Doggy dog (#7947) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez picuroknak is jo

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7964) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Meghaaaltaaammmm :C :C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7965) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Van ilyen háti hordozónk is, sokat használtuk a két nagyobbal, főleg kirándulásokkor. HÚ, de rég volt ekkora a kisfiam. :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7966) tildy válasza MR_Joe (#7965) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez is dejo:) Foleg , hogy az esotol is vedi:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7967) Balinov válasza MR_Joe (#7965) üzenetére


Balinov
félisten

ez jo, valami ilyesmifelere gondoltam en is, Joe!

Bakker, foldim vagy, evek ota gyurjuk egyutt a ph!-t de meg sose talalkoztunk, viszont a fizimiskad kb ilyennek kepzeltem el latatlanba bele :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7968) MR_Joe válasza Balinov (#7967) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

[link] Bár anno mi még 35 ezerért vettük, már akkor sem volt olcsó.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7969) DeFranco válasza MR_Joe (#7962) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én már inkább bele sem mentem ebbe a mikor kit hogyan hordozósdiba, ahány érdekelt fél, annyit vélemény a témában.

úgy voltunk a gyűrűs hordozóval, mint a dönthető etetőszékkel, hogy erre a pár hónapra nem fogunk tizenx ezer forintért venni egyet, plusz ahogy mutogatta a tanácsadó, hogy ide tekerem oda tekerem huzigálom ráncolom dragelem dropolom ("egy húzás jobbra, egy húzás balra, nézze meg a pecsét, nincs a nadrágjában"), inkább úgy döntöttünk, ebből már nem diplomázunk le. ráadásul ismerve Vezérigazgató úr habitusát, jó eséllyel az első próbálkozásnál három fegyelmivel kipontozta volna az egész családot és mehetünk vissza a balettba ugrálni.

(disclaimer: akinek bejön, annak jó, örülök a sikernek, a fentiek csak és kizárólag a szűk családom értelmezési tartományán értendők, no offense mmmkay?)

mei tai meg csatos közül meg akkor már mindegy alapon az esmerősök által megszavazott csatos lett, a fenti korlátozásokkal, mert azért bárki bármit mond, én azt nem hiszem el, hogy ülni nem tudó gyereknek egy ilyen ülő helyzet, amikor érzem hogy némi terhelés azért jut a gerincre, ha a nagyját fel is fogja a hordozó, egészséges.

(#7970) DeFranco válasza Elemental (#7941) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megnéztem a képet, szerintem láttam már valahol :D

hova jártok és mióta? 3,5 év körül van a kislányod, ugye?

(#7971) Doggy dog válasza tildy (#7963) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Na ez egy nagyon jó videó,köszi :R
Nekünk is Nandu van itthon.Ezt fogjuk használni,amíg elég nagy nem lesz a hordozóhoz!
Inkább kivárjuk,jobb félni.....

DeFranco én is azon a véleményen vagyok,hogy ha majd tud ülni,tudja tartani magát akkor jöhet a hordozó! :B

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7972) emmm válasza PindurAnna (#7964) üzenetére


emmm
senior tag

Vicces :D , de a gyakorlatban azért elég gáz, hogy így eteti a gyereket.

(#7973) Elemental válasza DeFranco (#7970) üzenetére


Elemental
addikt

Szegeden az Anna fürdőben kezdtük heti egy alkalommal kb fél évig, utána áttértünk az algyői Borbála fürdőbe heti kétszer.
Másfél éves kora óta járunk.
A történet annyi, hogy másfél évesen csobbant először medencébe a lányom és láttam, hogy milyen jól érzi magát a vízben, gondoltam elindulunk ezen a vonalon. Terveztük a babaúszást is fél éves kora körül, de elmaradt valamiért (szerencsére, mert akkor az anyja vitte volna, így meg velem jár :) ). Amikor töltötte a hármat, már egyedül tudott úszni minden segítség nélkül. Aztán volt egy váltás, az oktató mondta, hogy mehet tovább a nagyokhoz. Ott már csak a gyerekek voltak a vízben, én távolról néztem. Első alkalommal ment is gond nélkül, másodjára már sírva jött ki a vízből. Mondta, hogy többet ne jöjjünk. Próbáltam rávenni, de erőltetni nem akartam, gondoltam ne utálja meg az egészet, szóval fél éve csak kettesben járunk heti kétszer.
Most egy darabig elvagyunk így. Terveim szerint 5 éves kora környékén viszem el úszóedzésre, úszócsoportba. Majd alakul.
Jelenleg teljesen biztonságosan elvan a vízben. Egyedül ugrál a nagymedencébe, kiúszik a lépcsőhöz, ha tömeg van akkor tapossa a vizet, nem kell megkapaszkodni.
Januárban töltötte a hármat.
De ez nem egyedi eset a babaúszáson. A gyerkőcök 99%-a megtanul úszni többé kevésbe 3 éves kora körül.

(#7974) DeFranco válasza Elemental (#7973) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aha, mi kb. 4 hónapos kora óta hordjuk hetente egyszer.

ez most még nem kifejezetten úszásoktatás, elsősorban közösségi élmény (6-7 fős a csoport), másodsorban szokja a rendszert, a rendszerességet, azt, hogy nem az van, amit ő épp kitalál, hanem feladatok vannak.

harmadsorban végig mondókázással dalolással mennek a feladatok, emellett persze aktív testmozgás, piszok hatékony szenzomotoros fejlesztés, és bizonyos mozgástípusok elsajátítása (kar-láb).

és negyedsoron szól az úszásról, a közeget szokják és szeretik meg nagyon, meg megtanulnak rendesen merülni, megszokni és kezelni az élményt, megtalálni a partot, kievickélni pánikbaesés nélkül. Imádják a vizet, és pár alkalom után a merülés is buli nekik. járunk már kb. 3 hónapja, de nagyon szeretjük.

ennél jobb célzott fejlesztést nem is tudnék kitalálni egészen pár éves koráig, most az úszás a legjobb amit megadhatunk neki.

(#7975) AMD Power


AMD Power
titán

Szegény Tomikát el kellett hozni már délelőtt a bölcsiből. Beteg és lázas. 12-kor már 39 fok volt. Egész nap aludt szinte. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7976) Möhe


Möhe
addikt

Srácok!

A gyerek születésekor kapott adószámot,de adókártyát azt nem. Nálatok is így volt?
Illetve párom hallotta,hogy személyi is kell az adókártyához, vagy valami ilyesmi hogy párban kell ezt intézni. Létezik ilyen vagy valamit nagyon benézhetett?

(#7977) CharlieDrop válasza Möhe (#7976) üzenetére


CharlieDrop
veterán

adókártya kb. egy éven belül érkezik :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7978) Melack válasza CharlieDrop (#7977) üzenetére


Melack
veterán

Nekünk 1 héten belül érkezett.

Zene: Gyerek bírja az Apocalypticat, ezek alapján klasszikusokból a vonós darabokat kell majd hallgatni vele.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7979) CharlieDrop válasza Melack (#7978) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nah, akkor van ellenpélda is :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7980) Doggy dog válasza Möhe (#7976) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nálunk 1 hónapos kora előtt jött meg.Személyit úgy tudom 3 éves kor előtt nem kötelező.

Más: a Nasivin csecsemőknek (0-1év) annak "csöpögtetnie" kell,ha megnyomjuk a tetejét,vagy porlasztania,mint a felnőttnek.Ma váltottuk ki és csak csöpögtet,de nem tudjuk,hogy így kell-e működnie,vagy hibás :F

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7981) Möhe válasza CharlieDrop (#7977) üzenetére


Möhe
addikt

1éves múlott a napokban a kölök. Hova telefonáljak, hogy késik a papír? Nav? Vagy hol akadhatott el az állami gépezet?

(#7982) CharlieDrop válasza Möhe (#7981) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Aha, NAVnál érdeklődj :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7983) DeFranco válasza Doggy dog (#7980) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem használnék nasivint kisgyereknél

vagy vegyetek tengervizes orrsprayt (isomar, sterimar stb.) vagy sima másfél literes salvus vizet meg egy gyógyszertári orrcseppes flakont és azzal kezeljétek. nem kell félni tőle, teljesen jó erre a célra, van is pumpás kiszerelés belőle, csak heroin áron, jobban jársz ha megcsinálod házilag.

az orrcsepp egyébként is elég káros a gyerekemnek nem adnám, én is csak végszükség esetén használom, pedig régen akár egy egész flakon novorint is elhasználtam egy nap. tönkreteszi az orrnyálkahártyát és az orrban levő ereket.

igazoló link

[ Szerkesztve ]

(#7984) MR_Joe válasza Doggy dog (#7980) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Én sem szívesen használok nasivint a gyereknél, de sajnos van az az eset amikor kell. És igen, csöpögtet, nem pedig porlaszt.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7985) rgeorge válasza DeFranco (#7983) üzenetére


rgeorge
addikt

Az egy flakon novorin/nap elég durva, kb. egy nagyságrenddel lépted túl a normál adagot. A váladék ürülését nagyban segítik az összehúzó orrcseppek, minél kisebb az az orr, annál inkább. Az előírás szerint használva nem károsak.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#7986) Doggy dog válasza MR_Joe (#7984) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nálunk most van az az eset,hogy muszáj :O
Éjjel is 1,5 óránként felkeltünk orrszi porszizni.Remélem gyorsan kijön belőle,hétfőn mennénk bcg oltásra.
DeFranco köszi neked is.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7987) DeFranco válasza rgeorge (#7985) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tudom hogy durva, fiatal voltam és bohó, most már sokkal moderáltabban használom.

A károsságáról meg lehet vitatkozni, és bár nem vagyok a téma szakértője józan paraszti ésszel úgy gondolom, hogy minél később kezdem el alkalmazni, annál jobb. Ennek több oka van, egyrészt nem érzem tökéletesen megalapozottnak a várandós anyáknak és csecsemőknek adható szerek tesztelését, (egyszerűen nem tesztelik elég nagy mintán és elég alaposan, gondolom jelentkezőből sincs annyi, hogy reprezentatív mintán tudjanak vizsgálni... a legtöbb gyógyszer betegtájékoztatójában egyenesen benne is van, hogy várandós anyákra gyakorolt hatása nem ismert, mert nem tesztelték, egyeztessen orvosával, aki meg a hatóanyag alapján megbecsüli hogy káros vagy sem), másrészt meg szeretném ezeknek az eszközöknek a használatát minimálisra csökkenteni, pont azért, hogy ha tényleg szükséges, akkor kisebb adag is hasson, ne kelljen a hozzászokás miatt nagyobb adaggal kísérletezni. (jó hosszú mondat lett bocsi) Harmadrészt meg egyszerűen úgy gondolom, hogy mivel a gyerek háton fekszik, és nem tudja kifújni az orrát, ezért azzal, hogy megnyitom a légutakat, de nem szívom ki a taknyot, azzal csak azt érem el, hogy lecsorog torokra, arcüregre, és ott csinál balhét.

Nem értek hozzá, de mint szülő így gondolkodom, így látom jónak.

Nálunk is most taknyos napok vannak egyébként, tehát a tapasztalat első kézből van, mi sterimarral/salvussal kezelünk, sikeresen. Befújás, ezzel takonylazítás, majd kiszívás orrszívóval. Eddig működik.

Ha nagy lenne a gond, és ez nem működne, mi is orrcseppeznénk, de ha lehet ezt kerülöm amíg lehet.

(#7988) Doggy dog válasza Doggy dog (#7986) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Egyébként most,hogy kicsit taknyosak vagyunk,mi az ajánlott öltöztetés?
Lakásban 21-25°c van,este sem megy 21 alá.Jelenleg egy body+zokni+rugdalózó van rajta.Itt pihen a karomban az ágyban.Egy polár takaróval betakarva.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7989) DeFranco válasza Doggy dog (#7988) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a minimum: keze-lába ne legyen hideg
a maximum: még pont ne izzadjon

nálunk body, kisnadrág, polárpulcsi megy most 22 fokban.

(#7990) Möhe válasza Doggy dog (#7988) üzenetére


Möhe
addikt

Apu azt mondta hogy úgy legyen felöltöztetve a pici,hogy 1-el több réteg legyen rajta mint rajtad.
Nekünk eddig nincs gond evvel. Egyedi fűtéses ház, alul felül nyuggerek (fűtés nuku) ,szandiban captat egész nap, és vékony mackószettben (alatta hosszú ujjú body).

(#7991) Doggy dog válasza Möhe (#7990) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Mi is kb ezen elv szerint öltöztetjük.
Akkor semmi egyéb extra az orrfolyás miatt.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7992) CharlieDrop válasza DeFranco (#7987) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Egyetértek, teljesen :)

Ilyen durvább orrspray-t csak ha doki írja fel, nem is szoktak betegek lenni

kipp és kopp

na múltkor 2x1 napig lázasak voltak, most meg folyik az orruk, de orrszívni csak este lefekvés előtt kell

ma go to sóbarlang, hátha jobb lesz :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7993) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Ismét büszke Édesanya lehetek :B

Ma a debreceni 30 diák között a fiam is megnyerte a Tehetséges Tanulók Pályázatának Ösztöndíját, kimagasló tanulmányi eredményéért
:B

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7994) DeFranco válasza PindurAnna (#7993) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gratulálunk, szép eredmény :)

(#7995) MR_Joe válasza PindurAnna (#7993) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Granulálunk :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7996) PindurAnna válasza DeFranco (#7994) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

(#7995) MR_Joe Köszi mindkettőtöknek :)

Itt van róla videó is [link]

Tudom egy kis szív születésekor megkönnyezik az ember, de az én fiam már 17 éves, de mindig tud könnyeket csalni a szememre.... :B :B

Már ötödik éve benne van a debreceni top 30-ba :C

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#7997) Doggy dog válasza PindurAnna (#7993) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Gratulálok. :C

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7998) Melack válasza PindurAnna (#7996) üzenetére


Melack
veterán

És a legnagyobb gondod, hogy nem iszik meg nőzik? ;] Anyámék szerintem nálam is gondban lehettek, hogy 17 éves koromig nem nagyon mentem a lányok után, inkább csak előlük el. De utána végül is jó útra tértem. :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7999) Vladi


Vladi
nagyúr

Nah kérem, keményedik a vonal. Úgy fest, asszonyt hétfőtől befektetik rizikóra.
Tehát: Vladi tartósan a poronttyal lesz kettesben összezárva. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8000) Melack válasza Vladi (#7999) üzenetére


Melack
veterán

Mire meglesz VladiIII, már VladiII rapsberryPI-t fog programozni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.