Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Melack válasza PindurAnna (#7644) üzenetére


Melack
veterán

Nem házikó, társasházi lakás, kb 3-4 embernek megfelelő, szoba-konyha. De olcsó volt, és ez is egy fontos szempont volt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7652) emmm válasza DeFranco (#7648) üzenetére


emmm
senior tag

Kb. mi is erre használjuk, meg is felel a célra. :) Mostanság csak reggel (=hajnal 5-kor) van kaki, de gyorsabban jön, ha bevágom a kis székébe. Így kb. a másfél óra szenvedés helyett 5-10 perc alatt meg is érkezik a bűzös csomag. :D

Nektek csinált olyat, hogy páros lábbal ugrál benne? Mármint persze fekve. Most is épp azt csinálja. :D

(#7653) tildy válasza PindurAnna (#7644) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, el, azt mondta a midwife , hogy esszi tartoma mellemtol a gyereket, meg nem jo pozicioban. elvileg a honom ala kene kapni, es a a laba menne a honom alatt, de ugy mocosk kenyelmetlen. Viszont a "kolbaszparna" alias terhessegi supportparana jo szolgalatot tesz, arra rakva most mar eszik. Igaz igy se eeget, mindig elfogy utana meg a tapszer is, de legalabb valamennyit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7654) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Na,megvolt az is,ami eddig nem!
Fürdés előtti torna,pelus tele.Mehetünk mérlegelni.(Itt megjegyezném bő 3 hét alatt felszedett,akarom mondani erősödött 82dkg-ot :Y :C )
Szóval,anya viszi a fürdőkádhoz és a gyerek elenged egy jókora laza,híg fosht.Anyát telibe,vizet telibe.Jutott még az asztalra és a szőnyegre is!
Nem tudtam sírjak,vagy nevessek,közbe a pici ordít.
Először nevettem,de utána sírtam is.Moshattam ki anya hálóingét meg takaríthattam a szőnyeget is!

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7655) DeFranco válasza Doggy dog (#7654) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ti nem pelenkában fürdettek? :Y

(#7656) Doggy dog válasza DeFranco (#7655) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Kórházban így mutatta a védőnő.
Textilpelenka van az anatómiai fürdetőre ráterítve. Vagy hogy érted?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7657) DeFranco válasza Doggy dog (#7656) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D ugratlak

mi az az anatómiai fürdető?

mi elhagytuk a textilpelenkával fürdetést elég hamar, mert untuk teregetni.

(#7658) Doggy dog válasza DeFranco (#7657) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nekünk fürdőkádba rakható van.Megtartja a babát.Nagyon hasznos,kényelmes.
Kép

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7659) Luck Dragon válasza PindurAnna (#7644) üzenetére

Nos semmi rossz szándék nélkül, találjátok számára egyértelmű olyan munkát ahol azt érzi majd hogy inkább tanulna csak ezt kerülje, némi ösztönzés. "Ez már bevált tapasztalat".

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7660) DeFranco válasza Doggy dog (#7658) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Koronaékszereket nem nyomja? Mi ezért vetettük el az ötletet.

(#7661) MR_Joe válasza Doggy dog (#7654) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Isten hozott a csapatban :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7662) twine válasza Doggy dog (#7658) üzenetére


twine
addikt

Mi ez a magassarkú? Ez hogy marad anya lábán? ;]

Ja, hogy fürdető...:Y
Isteni csoda ,hogy nem full't a pöcsöskénk vízbe ilyen nélkül...főleg, hogy alig pár hónaposan a mi kádunkban fürdött...

Félre ne érts, nem téged húzlak, inkább én szégyenlem magam, hogy azt sem tudtam van ilyen a világon :B :DDD
Anatómiai magassarkú fürdetéshez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7663) DeFranco válasza twine (#7662) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pedig elég ismert, több ismerős is használja, mi is megfontoltuk, párszáz forintos tétel. arra jó, hogy könnyebben fürdeted egyedül a dedet, nem kell tartani.

megvagy nélküle is, de nem haszontalan, szerintem értelmes fejlesztés.

...mint az köztudott... ;]

(#7664) twine válasza DeFranco (#7663) üzenetére


twine
addikt

:P :D
Nállunk túlélő nevelő központ van... 4 hónaposan a nagydunában egyedül mosta a pelenkáit, Bébi táp helyett a földből rángatta a gilisztát alig fél évesen, egy évesen már egyedül járt vadászni az erdőbe...
Most 2,5 évesen nincs a környéken kóbor állat...mindet filézi....és a száraz tenyerével pattint tüzet...
Anatómiai ...cö-cő :DDD

Viccet félre téve...valszeg csak én vagyok ilyen "paraszt" , mert én csak azt használtam, amit anya a kezem ügyébe rakott,,, azt megtanultam, és használtam..de sok időt nem töltöttünk baby áruházakban nézelődéssel...
Engem a csecsemő kor nem nagyon mozgatott...apukaként inkább ezt a kort vártam, ahol most vagyunk (2,5) biciklizés, úszás, birkózás,,, fagyizás ;)

[ Szerkesztve ]

(#7665) CharlieDrop válasza Doggy dog (#7654) üzenetére


CharlieDrop
veterán

laza, mi ezért nem bontottuk ki a fürdőszobáig, aztán kicsit pelus úgy tart mert jött minden ami ilyenkor kell :)

De így is fürödtünk párszor a nem kívánt dolgokban :O

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7666) CharlieDrop válasza Doggy dog (#7656) üzenetére


CharlieDrop
veterán

pelenka fürdésnél?

Ú, most úgy érzem a kőkorszakban ragadtunk :S

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7667) DeFranco válasza twine (#7664) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó, hát ezt én úgy szoktam megfogalmazni, hogy mindenkinek megvannak a saját elképzelései a nevelésről meg a gyerek életben tartásáról de legyünk őszinték, egyikünk se tudja mit csinál, csak küzdünk mint disznó a jégen és megpróbáljuk feltalálni magunkat azzal ami a kezünk ügyébe kerül :D

szóval lehet hogy nem értek egyet vagy esetleg nem tartom üdvösnek amit a másik apa/anya csinál, de tudom hogy én sem lennék kisebb kínban mint ő, szóval elfogadom hogy akkor és úgy látja jónak ahogy csinálja és nekik az a legjobb. pont.

ne értsd félre, ez nem rendre utasítás, csak olyan krédó-féle :)

@CharlieDrop: anyáink praktikája, tud mibe kapaszkodni fürdésnél, ami meleg (mert bevizezed) és nem fog félni az ismeretlen közegtől. kellemes neki. mi is csináltuk egy ideig, aztán abbahagytuk.

[ Szerkesztve ]

(#7668) CharlieDrop válasza DeFranco (#7667) üzenetére


CharlieDrop
veterán

"csak küzdünk mint disznó a jégen és megpróbáljuk feltalálni magunkat azzal ami a kezünk ügyébe kerül"

ezzel mennyire egyetértek :)

Ja, hogy azért volt pelenka, én hülye meg kézben fogtam mindkettőt :) Na sebaj :) Nem tervezek több gyereket :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7669) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Én ezeket a fürdetési problémákat nem értem. Én beleraktam a kádba, aztán had pancsoljon. Nem fogtam egyiket sem. Mindegyik élvezi a vizet, már a legkisebb is, olyan csapkodást levág, hogy csurom víz a fürdő.

(#7670) twine válasza DeFranco (#7667) üzenetére


twine
addikt

Nem nem, tökéletesen egyetértünk...és csak vicceskedős, mosolygós hangulatomban voltam...komolyan gondoltam, hogy nem húzni akarom a topic társ filkóját, tényleg rácsodálkoztam, hogy ilyen is van...
Soha nem "mondtam meg" senkinek mit hogyan csináljon...épp azért amit te is leírtál,, illetve ami talán még fontosabb,, azért mert utálom, ha nekem is "megmondják" ;) :R
Szóval nyugi,,, még ha úgy is hatott, nem leszólni akartam az "újkori" baba nevelést...
Pont nem vagyok olyan...csak írásban néha nehezebben megy át az "önirónia"...;)

(#7671) DeFranco válasza twine (#7670) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyugodt vagyok és nem hatott úgy, írtam is, hogy nem kritika csak jár a szám, mert eszembe jutott valami arról amit írtál :)

@Ghoosty: ja, végül is após is úgy pucolja a törpeharcsát, hogy bedobja őket egy vödörbe, sót rá, aztán intézzék el egymás között :D

(frankón belefektetted már a legelején? milyen magas volt a víz? meddig ért neki?)

@CharlieDrop: így is fogod, csak tud kapaszkodni valamibe. nyunyó faktor.

[ Szerkesztve ]

(#7672) Ghoosty válasza DeFranco (#7671) üzenetére


Ghoosty
őstag

Simán befektettem már az elejétől fogva. Olyan mély, hogy kilátszik a hasa és oldalról olyan 2/3-ad-ig van vízben. Eleinte belerakta a fejét az nem tetszett neki, de aztán megtanulta hamar, hogy meddig fordíthatja oldalra. Aztán jó lett. Tündével még szórakoztunk, hogy tartogatjuk a fejét, meg alá lepedő, de aztán rájöttünk, hogy felesleges.

(#7673) DeFranco válasza Ghoosty (#7672) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te vagy az első akitől ilyet hallok, de ezek szerint működik :D

(#7674) Goose-T válasza DeFranco (#7673) üzenetére


Goose-T
veterán

Mi ilyen szivacsot használtunk a legelső fürdetéstől pár hónapos koráig. Ezzel simán bele lehetett fektetni a vízbe.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7675) tildy válasza DeFranco (#7663) üzenetére


tildy
nagyúr

En is nezegettem ezt, vegul olyan kadat vettunk amiben sling van.

Amugy abszolut jogos es egyetertek azzal amit irsz. Igen, mi meg - legalabbis en meg a hugom tuti- annak idejen biztositotuzott textilpelenkaban "nottunk" fel, de ez meg nem jelenti azt, hogy annyira ragaszkodni kene ahhoz.

Persze lehet mashogy es maskepp is furdetni, nekunk spec nagyon kenyelmes, hogy nem kell pluszban tartani a hatat, vallat.

--------------------
Kicsit mas: ket napja megy a szenvedes , hogy nem volt kaki. Midnen egyes ebrenletnel emnt a hiszti, kemeny volt a hasa a gyereknek. Vegul ugy nez kis forralt majd langyosra hutott viz cumibol, illetve popsihomerozes segitett a dolgon: a vegeredmeny az lett, hogy gondolkodtam levagom a gyerekrol a body, ha nem akaromathuzni a fejen hata kozepeig szaros bodyt ( kijott a pelusbol is) . Meg mindig nem tokeletes, lehet amiatt van, mert folyekony tapszerrol ataltunk por alapura. Illetve a heten minden nap, napi ketszer legalabb volt szopi is ( megha utana ugyanugy benyakalta is a tapszert) , nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7676) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Bocs a késői válaszokért.Csak a gyerkőc ráállt a váltott műszakos alvásra.
Kaja és alvás.Következő kaja és nyűgi és nem alvás.Majd kövi kaja és alvás. :O
Anatómiai fürdető: nagyon megérte a 2e ft-os árát.Szerencsére nem nyomja az éxert.Olyan a kialakítása,ha lecsúszik félig fölé érkezik és nem rá,hogy nyomná.A két oldalsó részbe szoktuk a kezeit felrakni és tudja magát tartani.Nem kell tartani,nem fárad a kéz.Elég az a hisztire,amikor ringatni,tartani kell.A textilpelenkát bevizezzük és kellemes meleg a hátának.Tudja markolgatni is.
Az,hogy most régi módszerek kontra új dolgok....Hm....
Azt választjuk,amelyik az adott esetben jobban beválik.Ha ez,akkor ez.Ha az,akkor az.Ha lehet és tudunk könnyíteni,azt választjuk.
Mostani problémánk ez a hol alszunk,hol nem.A hasfájósság már nem olyan sűrűn van jelen,mint eddig az biztos.Tehát tuti ér valamit az Espumizan.De az is lehet,hogy kezd a pocija alkalmazkodni.Ki az aki megmondja mitől

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7677) MR_Joe válasza Doggy dog (#7676) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Mi az előző kettőt is kézben fürdettük, és most a legkisebbet is. Ehhez az anatómiai cucchoz nem volt sok bizodalmunk, úgy voltunk vele, hogy apa-anya kezét érezve úgyis megnyugszik - eddig bejött. Bár ha korábban tudtam volna erről a fektetős szivacsos cuccról, erre lehet beneveztem volna...:)

"..hol alszunk, hol nem..." - valami hasonló van nálunk is, de inkább az esti órákban és váltott napokon. Egyik nap eszik alszik, másik nap órákon keresztül cuccog a cicin, ha letesszük nyűglődik, ordít, nézelődik, etc. de semmiképp nem alszik. Muszáj foglalkozni vele, cipelni a pici seggét, mert felordítja a másik kettőt is. Sakkmatt...:)

Pluszba megtaknyosodott a család, most indulok orrszívó porszívót venni..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7678) Doggy dog válasza MR_Joe (#7677) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Valami ilyesmi van nálunk is.Egyik nap ilyen a másik olyan. :F
"Orrszi porszit" mi is használjuk esténként.Olyankor van benne.Fürdés után,kajcsi előtt.
Ahogy belekerül a fürdővízbe/tartóba nincs sírás.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7679) MR_Joe válasza DeFranco (#7655) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ezt most elképzeltem...valahogy így :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7680) Ghoosty válasza DeFranco (#7673) üzenetére


Ghoosty
őstag

Az ötlet onnan jött, hogy szüleim megmutatták a róla készült régi kamerás videót. Abban bátyám segített a fürdetésben, egy szivaccsal éppen rányomott a fejemre egy adag vizet, aminek a fele fülembe ment. Mivel ettől nem lett semmi bajom, úgy gondoltam, az enyéim is kibírják. Eddig minden rendben működik és ez már a harmadik kicsi. A vizet meg mind a mai napig imádják.

(#7681) CharlieDrop válasza DeFranco (#7671) üzenetére


CharlieDrop
veterán

értem, értem :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7682) AMD Power


AMD Power
titán

Ma voltunk a Váci úti Sportdirectben. Bent van a Tescoban. Vettünk egy bőr Lonsdale meg egy másik cipőt mindössze 5500Ft-ért. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7683) DopeBob


DopeBob
addikt

Érdekelne a véleményetek a kiskorban elkezdett angol tanulásról... próbálta már esetleg valaki? Konkrétan a Helen Doron van kinézve, elvileg full játékos, ha lesz nyiltnap meg is nézzük, de nem tudom, hogy jó lenne e... az biztos, ahogy engem az iskolában próbáltak tanítani, hát az semmire nem volt jó :D

MZ/X

(#7684) DeFranco válasza emmm (#7652) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bocs, le vagyok maradva a válaszokkal, tudjátok hogy van ez, wash & go rohanás van állandóan.

sz'al: nem, nem ugrál benne, max. ha ki akar belőle jönni nagyon, akkor homorít durván, de amúgy elvan, nézelődik. annyira nem szereti szerintem, nem tudom miért, ismerőséknél meg ki nem lehetett belőle szedni a gyereküket, igaz az egy kicsit más típus volt, de hasonló

(#7559) Famalac: fordulás-érdeklődés: némileg javult a helyzet, a fordulás mindenképpen, péntek reggel szemmel láthatóan kitalálta, hogy akkor ő most ezt megtanulja (hátról hasra, fordítva már tudja régebb óta) szépen kimérte kitesztelte a mozdulatokat, azóta aktívan forog. ha akar. ha valami érdekli, szinte el is kúszik érte, de ha nem, akkor terpeszállás háton, és senki sehova. :D egyre jobban nő, már rég nem baba, már kisfiú, egyre kifejezőbbek a gesztusai a kis viselkedései

@Melack @Famalac @Ghoosty: habtapi bevált, szereti, tegnap kockát is csináltam neki belőle, imádta, csak kiverte a figurákat a közepéből, meg hamarabb lebontotta mint hogy kész lettem volna vele :D

(#7588) Melack: megnéztük, fasza, de nem dől az ülőlap a háttámlával, így ez ülni nem tudó gyereknek nem jó. írják is az oldalon.

(#7600) ZiD (#7604) PindurAnna: érdekes, megnéztünk egy vadi újat a brendonban, az is nyeklik nyaklik. ismerősöméknél megnéztünk egy használtat, az full stabil. én megnéztem egy használtat, nyeklik nyaklik. nem lesz dönthető etetőszékünk, erre a pár hónapra akkor nem szenvedek vele, majd beleérik az ikeásba.

aktuális:

jön az ősz, jön a lámpakapcsolási időszak, előjön a régi probléma, mi szerint ha fel van kapcsolva a lámpa, állandóan a csupasz 60 wattos izzót stíröli a gyerek. annyira ez szerintem nem szerencsés, de nem nagyon tudom elterelni a figyelmét. benyomások, tapasztalatok, tippek, trükkök, praktikák?

[ Szerkesztve ]

(#7685) tildy válasza DopeBob (#7683) üzenetére


tildy
nagyúr

Nalunk elsokezbol lesz ilyen :D
Egy ismerosnel szinten szuletes ota kezdtek az angolul beszelest , tanitast ( magyar mindket szulo) , a gyerek 2 eves koraban jottek ki UK-be, a magyar nyelvvel voltak inkabb gondjai. ( koszhonom, szephen kb igy mondta) Most mar teljesen rendben mindket nyelv, 6 evesen londoni akcentussal beszeli az angolt :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7686) AMD Power


AMD Power
titán

Béres cseppet a gyereknek!? Doki ezt ajánlotta a bölcsi megkezdése előtt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7687) DeFranco válasza AMD Power (#7686) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem adnék neki. Mi isszuk rendszeresen, napi szinten, de a gyereknek nem adnék 12 éves kora előtt, mert egyrészt minek, fejlődjön ki az immunrendszere rendesen, másrészt meg nem hiszem, hogy 2 éves gyerekeken tesztelték volna nagy mennyiségben.

(#7688) kraftxld válasza DopeBob (#7683) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Háátt... inkább az a baj, hogy túl sokat beszél angolul, majd ütni kell a magyart belé :)
Persze lusta disznó, ami rövidebb magyarul (strawberry vs. eper) azt magyarul mondja.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7689) #76385920 válasza AMD Power (#7686) üzenetére


#76385920
törölt tag

Immunotrofina, stb. keress rá neten, van egy csomó féle-fajta. Mikor oviba bekerült sorra kapta el a nyavalyákat, akkor ajánlotta a dokinéni, hogy ilyeneket lehet adni neki. Bérest is javasolta, ránk bízta a döntést. Sajnos a közösség már csak ilyen...

(#7690) MR_Joe válasza DopeBob (#7683) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hát nálunk ez úgy működik, hogy gyerekeink kiskoruktól rendszeresen hallgattak a magyar gyerekdalok mellett angol dalokat (nursery rhymes) és néztek angol meséket. Ha valamit nem találtak ki, hogy mit jelent, asszonykám (aki mellesleg angoltanár) vagy én fordítottunk nekik (vagy ha valamit kérdeztek, hogy mondják ezt vagy azt, azt is). Fiam 7 lányom 5 éves, nagyjából tisztában vannak a színekkel, számolgatnak, stb. , kiejtésük egész jó... :) szóval én ezt a vonalat ajánlanám, ha van aki segítsen nekik helyben.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7691) Doggy dog válasza stonyboy (#7606) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Úgy nézem Nekünk beválik az Espumisan.Kopkop
Ég és föld a különbség! :K

Más:kezd nagyon sok fénykép lenni a telefonon!Legtöbb HDR.
Mit javasoltok?Digitális képkeretet,itt HA-n is hirdetnek párat.A 8 vagy a 15 ezrest néztem.Vagy legyen inkább egy tablet?Több mindenre használható.Szerintetek?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7692) DeFranco válasza Doggy dog (#7691) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mit akarsz a képekkel?

tárolásra lokális hdd + felhő, nézegetésre meg hívasd elő félévente a top100-at és tedd albumba.

(#7693) Melack válasza Doggy dog (#7691) üzenetére


Melack
veterán

Mi lenne vele a cél?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7694) Doggy dog válasza DeFranco (#7692) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nézegetni,megmutatni családnak,barátoknak.
Rendes képek is lennének előhívatva.De emez kicsit praktikusabb lenne.
Videó is mehetne rá.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7695) Melack válasza Doggy dog (#7694) üzenetére


Melack
veterán

Akkor 8,9"-tól felelé tablet, plusz SD kártya, plusz tárhely, cca 1 Tb. Nekünk most van 25 Gb körüli fotó és videó a kiscsajról.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7696) DeFranco válasza Doggy dog (#7694) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi felhőbe töltjük a képeket, a család kap linket (vagy emailes csatolmányt ha csak egy kép érdekes valamiért) és úgy gyűjtögetik ahogy akarják.

képek készülnek teljes izomból, aztán a sikerülteket töltjük fel, kb. 10%-a se. mondjuk napi 3 kép. többre senkinek nincs igénye, hidd el.

nekünk meg ott van a gyerek, azt nézegetjük, esetleg ugyanazt a felhőt mint a család és batchelve hívatunk elő képeket mondjuk 6 hó/100kép alapon.

kb. háromhavonta meg megy 6-10 kép a facebookra a tágabb körnek.

ez így elég, mindenki igény szerint fogyaszthatja a tartalmat, és nincs kellemetlenség, meg feszengés, hogy itt van ez az 1300 kép kedves mama, akkor lesz kedves ezeket most átlapozni itt a fotölyben amíg megfő a birkapörkölt ezen a három csinos teamécsesen.

[ Szerkesztve ]

(#7697) Doggy dog válasza Melack (#7695) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Azért hajlok inkább a tablet fele,lehet netezni is vele,míg a képkeret fénykép,videó,esetleg rádió.

DeFranco ha hiszed,ha nem,de nem használok "arckönyvet".
Párom igen,ott megy is ki néhány,de módjával.Nagyszülők,dédszülők meg netet sem használnak.Felhő kilőve.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7698) DeFranco válasza Doggy dog (#7697) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a gyereknek minden megvan amúgy? etetőszék, gyerekülés, minden méretre hat szett ruha, két évre elég pelus, tartalék a nyelvórára, egyetemre?

nagyon égeti a zsebeteket a zs? :D

figy, nem leszek az életmód-tanácsadód, de szerintem döntsd el, hogy valóban szükségetek van-e egy tabletre ilyen vagy olyan racionális okból, vagy sem. ha nem, akkor ne a gyerekkel indokold, 1001 jobb módja van a fotó-managementnek, hidd el kétszer vennétek elő a tabletet ezért.

semmi közöm hozzá persze, de ennyi jó tanács ráfér a karmámra.

[ Szerkesztve ]

(#7699) Melack válasza Doggy dog (#7697) üzenetére


Melack
veterán

Felhő magatoknak sem rossz. Én ott tartom a fotókat is, mert arról tuti készül backup :D Nem röhög, sose lehet tudni otthon mikor száll el a vinyó :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7700) DeFranco válasza Doggy dog (#7697) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nagyszülők,dédszülők meg netet sem használnak.Felhő kilőve.

És a tabletet meg elküldenéd postán hetente?

Volt is adatvesztésük.

Erről van valami cikk vagy infó, akármi? Nehezen hiszem, hogy nincs az az adat letükrözve még két földrajzi hosszúságon legalább.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.