Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) Doggy dog válasza Melack (#7699) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Vagy a "felhő".
Ugye most csapott be 4 villám a google szlovák (azt hiszem) szerverébe.Volt is adatvesztésük.

Akkor inkább tabletet mondotok preview-ra?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7702) Elemental válasza Doggy dog (#7701) üzenetére


Elemental
addikt

Én nas-t használok. Privát felhő.

(#7703) AMD Power válasza #76385920 (#7689) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi!! Ránézek. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7704) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7705) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Kakit mivel lehet kiszedni a szőnyegből?

Volt egy kis pelenkabaleset így reggelre.

(#7706) Melack válasza DeFranco (#7705) üzenetére


Melack
veterán

Marhaepeszappan

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7707) DeFranco válasza Melack (#7706) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát az momentán éppen elfogyott itthon :D

(#7708) emmm válasza Elemental (#7702) üzenetére


emmm
senior tag

+1 a nas-ra. Bár én inkább picit többet költöttem rá és vettem egy rendes microservert, meg bele némi memóriát. Így aztán igazi kis tuti nas lett belőle. :) Gigás LAN-t tudja, így a BD filmeket róla nézzük a tévén. Lassan lehet, hogy vissza is mondjuk a kábeltévét, sokat nem használjuk :D

(#7705) DeFranco

Azért az egy örök pillanat volt nekem, mikor anno az unokahúgom elf*sott a nagyszoba másik végébe pelenkázásnál... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7709) Melack válasza DeFranco (#7707) üzenetére


Melack
veterán

Akkor Vanish :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7710) Ghoosty válasza DeFranco (#7707) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én mosogatószerrel szedtem ki, az jól habzott, aztán súroltam egy ideig, majd törölgettem tisztával, végül megporszívóztam ilyen tisztítógéppel. Szerencsére szürke szőnyegre ment, nagyon kicsi folttal.

(#7711) Doggy dog válasza DeFranco (#7705) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Vanishböl van kifejezetten szőnyegre való is.Én már mindent vanishel csinálok itthon.
Ha netán összekoszolódna a body valamivel :DDD azt is először azzal.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7712) CharlieDrop válasza DeFranco (#7705) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Vanish, én azzal szedek ki mindent :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7713) Csiga85


Csiga85
csendes tag

Sziasztok! Jelenlegi állás szerint lányosnak áll a világ 25 hét betöltve... :R ha valakit érdekelne

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#7714) Csiga85 válasza DeFranco (#7705) üzenetére


Csiga85
csendes tag

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#7715) Melack válasza Csiga85 (#7713) üzenetére


Melack
veterán

Ma akartam kérdezni épp, hogy merre vagytok/hová tűntetek.

Hogy bírod a két gyerekkel? (ok, az egyik még csak félig "egész")

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7716) Csiga85 válasza Melack (#7715) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Kezd minden fájni és most már a car is büdös tudatállapot kezd kialakulni. :) Hajni meg extrém kópé zéró veszélyérzettel...puklisan, kéken-zölden... :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#7717) AMD Power


AMD Power
titán

Ma megvolt a bölcsis nyílt nap. Ott voltam én is vagy 1.5 órát. Szept 14-től kezdődik a beszoktatás. És ami nagyon jó , hogy úgy néz ki a kajáért sem kell majd fizetnünk. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7718) tildy válasza Csiga85 (#7713) üzenetére


tildy
nagyúr

Nohat :D halad ez szepen:)

Sajnos nalunk nem lehet annyi korkulonbseg, amennyit szerettunk volna. LEgkevesebb 21 ho lehet, nem vagyok tole boldog. :( Nem igy terveztuk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7719) Melack válasza tildy (#7718) üzenetére


Melack
veterán

Ez a 21 hónap miből jön?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7720) tildy válasza Melack (#7719) üzenetére


tildy
nagyúr

12+9-bol. 12 ho varakozas csaszar utan, 9 ho meg a terhesseg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7721) Melack válasza Csiga85 (#7716) üzenetére


Melack
veterán

És a kiscsaj hogy fogadta, hogy lesz kistestvér? Vagy még nem tudatosult benne a dolog, hogy anya hasa rejti a "játszópajtást"?

Tildy: erről a 12 hónapról nem hallottam. A másik fele ok :D Amúgy mennyi korkülönbséget szerettetek volna?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7722) Doggy dog válasza Melack (#7721) üzenetére


Doggy dog
senior tag

1 hete hason alszunk,nagyon tetszik neki.Annyira,hogy ha oldalra,vagy a hátára fektetjük felébred 10 perc múlva.
Babakocsiban 4 napja csak ordít.Ha hasra rakjuk megnyugszik és bealszik.Ez nem baj,ugye?
Gondolom,ha tud majd ülni,akkor az lesz majd a menő és akkor úgy fog majd aludni?
Két body már oda van,hiába vanish + 60°-os mosás.Halvány sárga a hátulja.Néha akkorát rottyant,hogy csak a fürdetés marad. :DDD

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7723) Melack válasza Doggy dog (#7722) üzenetére


Melack
veterán

Ez normális, persze. Minden baba máshogy szeret aludni.
Az a rottyantas durva lehet :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7724) Goose-T válasza Doggy dog (#7722) üzenetére


Goose-T
veterán

Mindegy, úgyis kinőtte volna pár héten belül. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7725) Doggy dog válasza Melack (#7723) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Lapockáig,de úgy,hogy még a könyöke is!

Goose-T sztem max 1 hónap és végigérjük.Van olyan body,0-3hó és már kicsi.Én sem vagyok mélynövésű.

Ééés megjött az adókártya is :C
Tegnap a babakötvényes levél is,viszont 18 évea felvétkor meghatározott indok alapján veheti csak fel.Tovább tanulás,gyerek születés,lakás vásárlás.Nem biztos,hogy megérné fizetni ilyen feltételekkel!

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7726) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

azt hiszem komment nélkül :D

>>>klikk<<<

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7727) twine válasza CharlieDrop (#7726) üzenetére


twine
addikt

:C :C :C

(#7728) tildy válasza Melack (#7721) üzenetére


tildy
nagyúr

Csaszar utan 12 honapot ajanlanak also hangon az ujabb teherbeesesre.
Amugy masfel evet szerettunk volna.

Doggy dog: "1 hete hason alszunk,nagyon tetszik neki." - haaaat, nem tudom, itt fel eves korig csak nappal, felugyelet mellett javasoljak a hasonalvast. Fel eves korig haton ajanlott altatni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7729) Doggy dog válasza tildy (#7728) üzenetére


Doggy dog
senior tag

A védőnőt megkérdeztük.Azt mondta nem baj.
Kedden megyünk dokihoz 1 hónapos kontrollra,megkérdezzük őt is.Nagyon fura,mert ha hisztis és lerakjuk hasra,akkor nemsokára bealszik.Légzésfigyelőt használjuk még most is.Köszi a linket,átolvasom.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7730) MR_Joe válasza Doggy dog (#7729) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Az első fiamnál talán 8 hetes korában jöttünk rá, hogy azért nem alszik, mert utál hanyatt. A kislányom csak hason volt hajlandó aludni, ő már a kórházban is hason aludt. A kisfiam pedig változó hogyan alszik. Van, hogy hason, van, hogy oldalt, van, hogy hanyatt. Nekünk nincs légzésfigyelőnk egyébként.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7731) Doggy dog válasza MR_Joe (#7730) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Épp kérdezni akartalak,de megelőztél! :C
Egyébként hogy vagytok?Mi ma vagyunk 1 hónaposak,nőttünk 5 cm-t és feljött +1kg.Most 4kg-os.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7732) MR_Joe válasza Doggy dog (#7731) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Holnap lesz 5 hetes, 4285g és 53 cm.Fárasztó kisember, sokszor éjszaka nézeget...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7733) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#7734) emmm válasza tildy (#7728) üzenetére


emmm
senior tag

Nekünk meg a doki+védőnő mondta, hogy nappal hason, éjjel hanyatt aludjon az elején. Igazából úgyis gyorsan kiderül, hogyan szeret aludni és az lesz a követendő. Ha van légzésfigyelő, akkor meg nem aggódnék, nálunk is bejelzett néha, kicsit érzékenyebbre állítottam és megszűnt a probléma.
Nekünk az elején mindkét módban elvolt, 1 hónapos korától csak hason bírta az alvást, mert állandóan felébredt hanyatt arra, hogy összerándulnak a végtagjai, és megijedt. Ez ilyen idegrendszeri fejlődés, 2 - 2,5 hónaposan elmúlt és aludhatott újra úgy, ahogy láttuk, mit szeret jobban (hason). Mostanra már úgyis átfordul, alszik, ahogy épp tetszik :)

(#7735) Melack válasza emmm (#7734) üzenetére


Melack
veterán

Randulasra ébredés nálunk is volt. Azóta már a 200x240-es matracról is leforog :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7736) MR_Joe válasza Melack (#7735) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Legkisebb elmúlt egy hónapos. Egyszer nagy mérgében (nem vette fel anyja :DDD mocsokság) hasról hátra tornázta magát. Kíváncsi vagyok mikor jön rá, hogy ezt ő meg tudja csinálni direkt is...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#7737) Doggy dog válasza emmm (#7734) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nálunk is a "felébredt hanyatt arra, hogy összerándulnak a végtagjai, és megijedt" dolog van.Alszik hason és megy a légzésfigyelő.Így van,hogy 5 órát is alszik.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#7738) Melack válasza MR_Joe (#7736) üzenetére


Melack
veterán

Ahhoz azért még kell egy kis idő. Öntudatlanul a kiscsaj is mászott már 3-4 hónaposan, majd cca 2 hónapig semmi nyoma. Utána viszont beindult rendesen :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7739) ZiD


ZiD
tag

Na, tegnap megtörtént az első nagyobb baleset... Kisfiam a sütő ajtóra tenyerelt, amikor az ment, jó forró volt, úgyhogy össze is szedett egy első fokú égést, fel is hólyagosodott az egyik keze.
Heim Pál, onnan elküldtek a Bethesda-ba. Bekötözték, és mára visszarendeltek. Hááát... Vártunk majd 2 órát, nem akartak beengedni a szobába, szóval "érdekes" volt.

Van valakinek ötlete, hogy a gáztűzhelyre történő felkapaszkodást hogyan akadályozzuk meg? Mindig figyelünk, de mint a fentiből látható elég 3 másodperc a bajhoz, amíg nem arra nézünk... Ja, magától nem tanul még, mert tegnap mikor hazamentünk, az első dolga volt megint a tűzhely felé startolni.

[ Szerkesztve ]

(#7740) Balinov válasza ZiD (#7739) üzenetére


Balinov
félisten

valamifele korlatot? nalunk is mozdul mar neha a suto fele az egyeves terorrista, halistennek altalaban megall a hagymas/krumplis tarolonal es azzal molyol.

Kiskoromban en is megfogtam 2 kezzel az izzo kalyhat....nem is tudom, anyamek mit csinaltak utana velem, hogy ez ne ismetlodjek meg...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7741) ZiD válasza Balinov (#7740) üzenetére


ZiD
tag

Valami tele kéne, mert a rácsok között át tud nyúlni. Ahhoz nincs elég hely, hogy nagy távolság legyen a kettő között.
Viszont, erről ami eszembe jutott, hogy simán 3 vastag bútorlap "U" alakban a megfelelő méretben... Ez még működhet is. Köszi :) Viszont a konvektor már neccesebb téma, az elé merész lenne ilyesmit kérni :)

(#7742) Balinov válasza ZiD (#7741) üzenetére


Balinov
félisten

ilyenre gondoltam, itt lattam mar par helyen is

konvektor mas teszta, azt tenyleg kemeny lenne ilyennel letakarni...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7743) ZiD válasza Balinov (#7742) üzenetére


ZiD
tag

Ez se rossz :R Megnézem, köszi!

(#7744) tildy válasza emmm (#7734) üzenetére


tildy
nagyúr

Osszerandulas ellen van swaddle, vagyis polya, vagy a halozsak. Nekunk kokuszpolya van, soha nem riadt meg fel arra benne, hogy osszerandult. Este ejfelkor- 1-kor kajal, utana 3-4 korul kel legkozelebb, kovetkezo ebredes 6-7 ora kornyeken van, van mikor 7-8 kozt.

Ezeket a mostani polyakat mar nem ugy kell elkepzelni mint a regieket amugy.
Nekunk a swaddle wrap nem valt be, de a kokuszpolyat imadja. Hason meg utal lenni, de ha kevesbe biztonsagos, akkor jobb is ha nem alszik ugy, max akkor ha minden pillanatban ott vagyok mellette es figyelek ra. Ejszakara en tuti nem raknam hasra 1 honaposan, akar van legzesfigyelo, akar nincs. De ez en vagyok.

A legzesfigyelo eddig csak akkor riasztott, ha nem nyomtuk ki, mielott kikaptuk az agybol, szoval mi hulyesegunk.

Amugy jart mar ugy valaki, hogy nem tud a babo kakilni? Nem szekrekedes, mert folyos, de egyszeruen nem tudja elengedni magat, folyamatosan homerovel ra kell segiteni, akkor sikerul.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7745) AMD Power válasza ZiD (#7739) üzenetére


AMD Power
titán

Januárban sajnos mi is jártunk oda. Másodfokú égéssel. Forró teát öntötte magára. Szerencsére csak a vállára. Nem volt egy nagy élmény! :(

Jobbulást neki!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7746) tildy


tildy
nagyúr

A masik,a mit egy szuleszno baratnom mondott ezzel kapcsolatban, hogy nem jo a szuloi agyban sem altatni a kicsit, mert sok esetben az tortenik, hogy visszakepzelik magukat magzati korba a szulo kozelsege miatt, es elfelejtenek levegot venni. Es hogy mindenkeppen legyen legzesfigyelonk - van- mert egyreszt a szuloket is felriasztja, meg a babat is ilyen esetben, ha elfelejtene levegot venni. Naluk volt tragedia a csaladban, es akkoriban meg nem volt legzesfigyelo, ugyhogy ejszakakat virrasztottak akovetkezo gyerkocnel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7747) ZiD válasza AMD Power (#7745) üzenetére


ZiD
tag

Brrr.. Szegény :(
Szerencsére teljesen jól van, jókedvű, úgyhogy fájdalmai nincsenek.

(#7748) AMD Power válasza ZiD (#7747) üzenetére


AMD Power
titán

Hála Istennek nekünk is ez volt. De ez a Bethesda... Én felhívtam az összes gyerek magánklinikát az országban. Kizárólagosan csak is ott látják el az égéssérült gyerekeket. Sehol máshol. Még pénzért sem!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7749) [HUN]Zolee válasza tildy (#7744) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Nálunk is volt hogy nem tudott kakilni, az azért van mert az idegrendszere nem fejlett még annyira, és a végbele összezár kakilásnál. Lábemelgetéssel/tornával segítettünk neki ilyenkor, ajánlották még a szélcsövet is.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#7750) ZiD válasza AMD Power (#7748) üzenetére


ZiD
tag

Ma nem akartak beengedni a gyerekkel, mondván steril a szoba... Mondom és maguk szerint a gyerek steril!? Erre nem tudtak mit mondani, mehettem, aztán bent mondták, hogy a "hisztis" szülők miatt van ez a duma. Ott már kiakadtam, mert vasárnapi ügyeletes azt mondta 8-ra menjünk éhgyomorra(a gyerek) erre kiderült 9-től van rendelés. És az se 9-től kezdődött persze.
Úgyhogy erre a hisztis szülőkre is remek válaszaim voltak, nem zártak a szívükbe ;]

De biztos jó kórház...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.